Nazwa: Puchar Polski III
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 23.02.2019
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Atanassow Aleksander | 103 | KS AGH Kraków | 13.02.1969 |
2. | Roguski Tomasz | 34 | KSz WARSZAWIANKA | 18.04.1985 |
3. | KAŁUZIŃSKI Tomasz | 35 | AZS AWF KATOWICE | 11.01.2001 |
4. | KAŹMIERSKI MACIEJ | 67 | MKS GRYF MIELEC | 28.06.2003 |
5. | Kłusek Damian | 71 | KS OLIMP LUBIN | 13.11.1996 |
6. | Zawrotniak Radosław | 1 | AZS AWF KRAKÓW | 02.09.1981 |
7. | Heronimek Leszek | 68 | PKSZERM WARSZAWA | 28.11.1959 |
8. | Antkiewicz Mateusz | 2 | AZS AWF KATOWICE | 02.11.1993 |
9. | Urban Karol | 33 | AZS AWF WARSZAWA | 07.08.1998 |
10. | OGONOWSKI Szymon | 104 | PKSZERM WARSZAWA | 29.05.2002 |
11. | NOGANOWICZ Karol | 36 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.10.2001 |
12. | PAKUŁA Jan | 69 | KSz WARSZAWIANKA | 22.01.2002 |
13. | Stasiak Sebastian | 37 | UKS ŻOLIBORZ WARSZAWA | 08.09.1994 |
14. | PRACŁAWSKI Adam | 100 | AZS AWF WROCŁAW | 24.09.1980 |
15. | GRIPAS Artiom | 32 | KSz WARSZAWIANKA | 22.11.1984 |
16. | MAGIERA Piotr | 64 | AZS AWF KRAKÓW | 21.11.1991 |
17. | BIELEC Maciej | 3 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.09.1997 |
18. | Nycz Mateusz | 4 | PIAST GLIWICE | 11.02.1989 |
19. | FRAŚ Mieszko | 31 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.04.1995 |
20. | Ławrynowicz Daniel | 66 | ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA | 30.09.1997 |
21. | NOWAK Michał | 38 | AZS AWF KRAKÓW | 11.02.1990 |
22. | MIREK Krzysztof | 39 | AZS AWF KRAKÓW | 15.02.1996 |
23. | SZLAMA Patryk | 30 | PIAST GLIWICE | 18.03.1996 |
24. | KOSTKA Karol | 5 | KS AGH Kraków | 22.05.1986 |
25. | 98 | |||
26. | Michalak Damian | 6 | PIAST GLIWICE | 04.04.1999 |
27. | Golec Paweł | 29 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 09.03.1995 |
28. | BETLEJA Artur | 63 | AZS AWF KATOWICE | 15.07.1984 |
29. | ŻAK Jarosław | 40 | KSz WARSZAWIANKA | 06.02.1985 |
30. | Jasielczuk Igor | 97 | KKS KRAKÓW | 08.03.1987 |
31. | 96 | |||
32. | Koc Franciszek | 41 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 29.04.2000 |
33. | Sobiecki Jan | 28 | KS AGH Kraków | 29.05.1991 |
34. | Baś Marcel | 7 | PIAST GLIWICE | 22.11.1989 |
35. | GASCON Wilian | 107 | ||
36. | KOLAŃCZYK Wojciech | 8 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 14.07.1999 |
37. | PONICKI Maciej | 94 | AZS AWF KATOWICE | 02.07.1995 |
38. | Rachwalik Michał | 43 | UKS START OPOLE | 29.09.2000 |
39. | Golec Maciej | 26 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.06.1997 |
40. | ŚWIDERSKI Jarosław | 77 | KSz WARSZAWIANKA | 16.03.1993 |
41. | 110 | |||
42. | NIESTRÓJ Daniel | 9 | PIAST GLIWICE | 08.06.1995 |
43. | Broniszewski Filip | 10 | AZS AWF WROCŁAW | 28.04.1990 |
44. | CAICEDO Fabian | 111 | ||
45. | MICHALCZYK Sebastian | 59 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 14.11.2001 |
46. | Cnotalski Przemysław | 92 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 18.04.2002 |
47. | MARCOL Daniel | 25 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 06.03.1997 |
48. | Fryc Szymon | 95 | AZS AWF KRAKÓW | 06.08.1998 |
49. | Budek Karol | 45 | KKS KRAKÓW | 08.07.1996 |
50. | TRZEPIZUR Przemysław | 11 | AZS AWF KATOWICE | 11.03.1996 |
51. | Gutkowski Łukasz | 113 | ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA | 21.03.1998 |
52. | Majgier Sebastian | 24 | PIAST GLIWICE | 13.03.1995 |
53. | Zabawa Marek | 57 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.04.1994 |
54. | Wenglarczyk Jan | 12 | AZS AWF KATOWICE | 27.12.1993 |
55. | Koc Tadeusz | 46 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.12.1995 |
56. | SZURLEJ Bartłomiej | 23 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 19.09.2000 |
57. | Tarachanowicz Szymon | 90 | AZS AWF KRAKÓW | 25.11.2003 |
58. | Adamek Michał | 13 | AZS AWF WROCŁAW | 14.04.1987 |
59. | Urban Paweł | 56 | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 |
60. | TUMAS Marcin | 47 | RMKS RYBNIK | 09.03.2001 |
61. | Staszulonek Bartosz | 22 | PIAST GLIWICE | 01.07.1997 |
62. | Urban Piotr | 48 | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 |
63. | Domowicz Krzysztof | 89 | AZS AWF KRAKÓW | 07.01.2004 |
64. | STASZULONEK Aleksander | 21 | PIAST GLIWICE | 15.09.1993 |
65. | NEMEC Piotr | 14 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 11.09.1988 |
66. | OPAŁKA Michał | 15 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 21.05.1997 |
67. | STOCKI Piotr | 49 | KSz WARSZAWIANKA | 22.07.1982 |
68. | STAŚKIEWICZ Szymon | 88 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 03.01.1987 |
69. | FRAŚ Felix | 20 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 31.10.1993 |
70. | Mielniczek Ignacy | 114 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 11.08.1995 |
71. | KOSTKA Aleksander | 52 | AZS AWF KRAKÓW | 09.05.1984 |
72. | Nawrocki Jerzy | 16 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 08.08.1997 |
73. | Ralko Filip | 50 | AZS AWF WROCŁAW | 09.05.1999 |
74. | Lubieniecki Wojciech | 19 | KS AGH Kraków | 08.12.1999 |
75. | MONCADA Alejandro | 87 | ||
76. | Gromada Roland | 54 | KS OLIMP LUBIN | 08.07.1985 |
77. | Strączyński Wiktor | 17 | AZS AWF KRAKÓW | 14.10.1999 |
78. | HERNANDEZ Eduardo | 85 | ||
79. | Khadzhynov Kostyantyn | 18 | AZS AWF KRAKÓW | 14.10.1993 |
80. | BOROŃ Paweł | 51 | AZS AWF WROCŁAW | 03.03.1997 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Nycz Mateusz | PIAST GLIWICE | 11.02.1989 | zakwalifikowano |
2. | Michalak Damian | PIAST GLIWICE | 04.04.1999 | zakwalifikowano |
3. | Zawrotniak Radosław | AZS AWF KRAKÓW | 02.09.1981 | zakwalifikowano |
4. | KOSTKA Karol | KS AGH Kraków | 22.05.1986 | zakwalifikowano |
5. | Broniszewski Filip | AZS AWF WROCŁAW | 28.04.1990 | zakwalifikowano |
6. | STASZULONEK Aleksander | PIAST GLIWICE | 15.09.1993 | zakwalifikowano |
7. | Baś Marcel | PIAST GLIWICE | 22.11.1989 | zakwalifikowano |
8. | Antkiewicz Mateusz | AZS AWF KATOWICE | 02.11.1993 | zakwalifikowano |
9. | BIELEC Maciej | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.09.1997 | zakwalifikowano |
10. | zakwalifikowano | |||
11. | zakwalifikowano | |||
12. | Budek Karol | KKS KRAKÓW | 08.07.1996 | zakwalifikowano |
13. | Stasiak Sebastian | UKS ŻOLIBORZ WARSZAWA | 08.09.1994 | zakwalifikowano |
14. | KOLAŃCZYK Wojciech | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 14.07.1999 | zakwalifikowano |
15. | zakwalifikowano | |||
16. | Fryc Szymon | AZS AWF KRAKÓW | 06.08.1998 | zakwalifikowano |
17. | OPAŁKA Michał | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 21.05.1997 | zakwalifikowano |
18. | ŚWIDERSKI Jarosław | KSz WARSZAWIANKA | 16.03.1993 | zakwalifikowano |
19. | GASCON Wilian | zakwalifikowano | ||
20. | Ławrynowicz Daniel | ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA | 30.09.1997 | zakwalifikowano |
21. | Golec Paweł | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 09.03.1995 | zakwalifikowano |
22. | Khadzhynov Kostyantyn | AZS AWF KRAKÓW | 14.10.1993 | zakwalifikowano |
23. | NEMEC Piotr | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 11.09.1988 | zakwalifikowano |
24. | Lubieniecki Wojciech | KS AGH Kraków | 08.12.1999 | zakwalifikowano |
25. | SZURLEJ Bartłomiej | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 19.09.2000 | zakwalifikowano |
26. | TUMAS Marcin | RMKS RYBNIK | 09.03.2001 | zakwalifikowano |
27. | Koc Tadeusz | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.12.1995 | zakwalifikowano |
28. | Adamek Michał | AZS AWF WROCŁAW | 14.04.1987 | zakwalifikowano |
29. | Staszulonek Bartosz | PIAST GLIWICE | 01.07.1997 | zakwalifikowano |
30. | Sobiecki Jan | KS AGH Kraków | 29.05.1991 | zakwalifikowano |
30. | NOGANOWICZ Karol | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.10.2001 | zakwalifikowano |
32. | MARCOL Daniel | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 06.03.1997 | zakwalifikowano |
33. | ŻAK Jarosław | KSz WARSZAWIANKA | 06.02.1985 | zakwalifikowano |
34. | Rachwalik Michał | UKS START OPOLE | 29.09.2000 | zakwalifikowano |
34. | CAICEDO Fabian | zakwalifikowano | ||
36. | Mielniczek Ignacy | T.S. WISŁA KRAKÓW | 11.08.1995 | zakwalifikowano |
37. | NIESTRÓJ Daniel | PIAST GLIWICE | 08.06.1995 | zakwalifikowano |
38. | MIREK Krzysztof | AZS AWF KRAKÓW | 15.02.1996 | zakwalifikowano |
39. | FRAŚ Mieszko | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.04.1995 | zakwalifikowano |
39. | Majgier Sebastian | PIAST GLIWICE | 13.03.1995 | zakwalifikowano |
41. | Urban Karol | AZS AWF WARSZAWA | 07.08.1998 | zakwalifikowano |
42. | STAŚKIEWICZ Szymon | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 03.01.1987 | zakwalifikowano |
43. | Koc Franciszek | T.S. WISŁA KRAKÓW | 29.04.2000 | zakwalifikowano |
44. | Golec Maciej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.06.1997 | zakwalifikowano |
45. | FRAŚ Felix | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 31.10.1993 | zakwalifikowano |
46. | Kłusek Damian | KS OLIMP LUBIN | 13.11.1996 | zakwalifikowano |
47. | PRACŁAWSKI Adam | AZS AWF WROCŁAW | 24.09.1980 | zakwalifikowano |
48. | GRIPAS Artiom | KSz WARSZAWIANKA | 22.11.1984 | zakwalifikowano |
49. | Gutkowski Łukasz | ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA | 21.03.1998 | zakwalifikowano |
50. | HERNANDEZ Eduardo | zakwalifikowano | ||
51. | Nawrocki Jerzy | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 08.08.1997 | zakwalifikowano |
52. | Zabawa Marek | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.04.1994 | zakwalifikowano |
53. | Ralko Filip | AZS AWF WROCŁAW | 09.05.1999 | zakwalifikowano |
54. | Urban Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 | zakwalifikowano |
55. | Strączyński Wiktor | AZS AWF KRAKÓW | 14.10.1999 | zakwalifikowano |
56. | MONCADA Alejandro | zakwalifikowano | ||
57. | BOROŃ Paweł | AZS AWF WROCŁAW | 03.03.1997 | zakwalifikowano |
58. | Roguski Tomasz | KSz WARSZAWIANKA | 18.04.1985 | zakwalifikowano |
59. | KAŹMIERSKI MACIEJ | MKS GRYF MIELEC | 28.06.2003 | zakwalifikowano |
60. | STOCKI Piotr | KSz WARSZAWIANKA | 22.07.1982 | zakwalifikowano |
61. | Cnotalski Przemysław | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 18.04.2002 | zakwalifikowano |
62. | Jasielczuk Igor | KKS KRAKÓW | 08.03.1987 | zakwalifikowano |
63. | Heronimek Leszek | PKSZERM WARSZAWA | 28.11.1959 | zakwalifikowano |
64. | Wenglarczyk Jan | AZS AWF KATOWICE | 27.12.1993 | zakwalifikowano |
65. | Urban Paweł | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 | zakwalifikowano |
66. | Gromada Roland | KS OLIMP LUBIN | 08.07.1985 | zakwalifikowano |
67. | KOSTKA Aleksander | AZS AWF KRAKÓW | 09.05.1984 | zakwalifikowano |
68. | Domowicz Krzysztof | AZS AWF KRAKÓW | 07.01.2004 | zakwalifikowano |
69. | Tarachanowicz Szymon | AZS AWF KRAKÓW | 25.11.2003 | zakwalifikowano |
70. | TRZEPIZUR Przemysław | AZS AWF KATOWICE | 11.03.1996 | zakwalifikowano |
71. | BETLEJA Artur | AZS AWF KATOWICE | 15.07.1984 | zakwalifikowano |
72. | OGONOWSKI Szymon | PKSZERM WARSZAWA | 29.05.2002 | zakwalifikowano |
72. | KAŁUZIŃSKI Tomasz | AZS AWF KATOWICE | 11.01.2001 | zakwalifikowano |
74. | Atanassow Aleksander | KS AGH Kraków | 13.02.1969 | zakwalifikowano |
75. | MICHALCZYK Sebastian | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 14.11.2001 | zakwalifikowano |
76. | NOWAK Michał | AZS AWF KRAKÓW | 11.02.1990 | zakwalifikowano |
77. | PONICKI Maciej | AZS AWF KATOWICE | 02.07.1995 | zakwalifikowano |
78. | MAGIERA Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 21.11.1991 | zakwalifikowano |
78. | SZLAMA Patryk | PIAST GLIWICE | 18.03.1996 | zakwalifikowano |
80. | PAKUŁA Jan | KSz WARSZAWIANKA | 22.01.2002 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Zawrotniak Radosław | AZS AWF KRAKÓW | 02.09.1981 |
2. | Broniszewski Filip | AZS AWF WROCŁAW | 28.04.1990 |
3. | |||
3. | Antkiewicz Mateusz | AZS AWF KATOWICE | 02.11.1993 |
5. | |||
6. | |||
7. | OPAŁKA Michał | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 21.05.1997 |
8. | Staszulonek Bartosz | PIAST GLIWICE | 01.07.1997 |
9. | Michalak Damian | PIAST GLIWICE | 04.04.1999 |
10. | STASZULONEK Aleksander | PIAST GLIWICE | 15.09.1993 |
11. | Baś Marcel | PIAST GLIWICE | 22.11.1989 |
12. | BIELEC Maciej | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.09.1997 |
13. | GASCON Wilian | ||
14. | Golec Paweł | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 09.03.1995 |
15. | MARCOL Daniel | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 06.03.1997 |
16. | FRAŚ Felix | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 31.10.1993 |
17. | Nycz Mateusz | PIAST GLIWICE | 11.02.1989 |
18. | KOSTKA Karol | KS AGH Kraków | 22.05.1986 |
19. | Budek Karol | KKS KRAKÓW | 08.07.1996 |
20. | Stasiak Sebastian | UKS ŻOLIBORZ WARSZAWA | 08.09.1994 |
21. | KOLAŃCZYK Wojciech | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 14.07.1999 |
22. | Fryc Szymon | AZS AWF KRAKÓW | 06.08.1998 |
23. | Khadzhynov Kostyantyn | AZS AWF KRAKÓW | 14.10.1993 |
24. | Lubieniecki Wojciech | KS AGH Kraków | 08.12.1999 |
25. | SZURLEJ Bartłomiej | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 19.09.2000 |
26. | TUMAS Marcin | RMKS RYBNIK | 09.03.2001 |
27. | Koc Tadeusz | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.12.1995 |
28. | Adamek Michał | AZS AWF WROCŁAW | 14.04.1987 |
29. | NOGANOWICZ Karol | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.10.2001 |
29. | Sobiecki Jan | KS AGH Kraków | 29.05.1991 |
31. | STAŚKIEWICZ Szymon | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 03.01.1987 |
32. | PRACŁAWSKI Adam | AZS AWF WROCŁAW | 24.09.1980 |
33. | ŚWIDERSKI Jarosław | KSz WARSZAWIANKA | 16.03.1993 |
34. | Ławrynowicz Daniel | ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA | 30.09.1997 |
35. | NEMEC Piotr | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 11.09.1988 |
36. | ŻAK Jarosław | KSz WARSZAWIANKA | 06.02.1985 |
37. | CAICEDO Fabian | ||
37. | Rachwalik Michał | UKS START OPOLE | 29.09.2000 |
39. | Mielniczek Ignacy | T.S. WISŁA KRAKÓW | 11.08.1995 |
40. | NIESTRÓJ Daniel | PIAST GLIWICE | 08.06.1995 |
41. | MIREK Krzysztof | AZS AWF KRAKÓW | 15.02.1996 |
42. | FRAŚ Mieszko | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.04.1995 |
42. | Majgier Sebastian | PIAST GLIWICE | 13.03.1995 |
44. | Urban Karol | AZS AWF WARSZAWA | 07.08.1998 |
45. | Koc Franciszek | T.S. WISŁA KRAKÓW | 29.04.2000 |
46. | Golec Maciej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.06.1997 |
47. | Kłusek Damian | KS OLIMP LUBIN | 13.11.1996 |
48. | GRIPAS Artiom | KSz WARSZAWIANKA | 22.11.1984 |
49. | Gutkowski Łukasz | ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA | 21.03.1998 |
50. | HERNANDEZ Eduardo | ||
51. | Nawrocki Jerzy | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 08.08.1997 |
52. | Zabawa Marek | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.04.1994 |
53. | Urban Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 |
54. | Roguski Tomasz | KSz WARSZAWIANKA | 18.04.1985 |
55. | KAŹMIERSKI MACIEJ | MKS GRYF MIELEC | 28.06.2003 |
56. | STOCKI Piotr | KSz WARSZAWIANKA | 22.07.1982 |
57. | Wenglarczyk Jan | AZS AWF KATOWICE | 27.12.1993 |
58. | Gromada Roland | KS OLIMP LUBIN | 08.07.1985 |
59. | KOSTKA Aleksander | AZS AWF KRAKÓW | 09.05.1984 |
60. | Domowicz Krzysztof | AZS AWF KRAKÓW | 07.01.2004 |
61. | OGONOWSKI Szymon | PKSZERM WARSZAWA | 29.05.2002 |
61. | KAŁUZIŃSKI Tomasz | AZS AWF KATOWICE | 11.01.2001 |
63. | Atanassow Aleksander | KS AGH Kraków | 13.02.1969 |
64. | NOWAK Michał | AZS AWF KRAKÓW | 11.02.1990 |
65. | Ralko Filip | AZS AWF WROCŁAW | 09.05.1999 |
66. | Strączyński Wiktor | AZS AWF KRAKÓW | 14.10.1999 |
67. | MONCADA Alejandro | ||
68. | BOROŃ Paweł | AZS AWF WROCŁAW | 03.03.1997 |
69. | Cnotalski Przemysław | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 18.04.2002 |
70. | Jasielczuk Igor | KKS KRAKÓW | 08.03.1987 |
71. | Heronimek Leszek | PKSZERM WARSZAWA | 28.11.1959 |
72. | Urban Paweł | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 |
73. | Tarachanowicz Szymon | AZS AWF KRAKÓW | 25.11.2003 |
74. | TRZEPIZUR Przemysław | AZS AWF KATOWICE | 11.03.1996 |
75. | BETLEJA Artur | AZS AWF KATOWICE | 15.07.1984 |
76. | MICHALCZYK Sebastian | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 14.11.2001 |
77. | PONICKI Maciej | AZS AWF KATOWICE | 02.07.1995 |
78. | MAGIERA Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 21.11.1991 |
78. | SZLAMA Patryk | PIAST GLIWICE | 18.03.1996 |
80. | PAKUŁA Jan | KSz WARSZAWIANKA | 22.01.2002 |