Nazwa: Mistrzostwa Polski
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 08.06.2019
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | JEGLIŃSKI Dawid | 35 | UKS ATENA GDAŃSK | 26.06.2006 |
2. | Wiśnik Feliks | 103 | AZS AWF POZNAŃ | 19.08.2009 |
3. | GÓRNY Hubert | 67 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 16.03.2007 |
4. | Gorczyca Tomasz | 1 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
5. | Nawrocki Franciszek | 69 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.10.2007 |
6. | STARKOWSKI Filip | 34 | POLONIA 1912 LESZNO | 10.01.2006 |
7. | Sowa Jan | 102 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 30.08.2008 |
8. | WOJTACHNIA Leon | 101 | UKS FENIKS JABŁONNA | 03.11.2005 |
9. | PARZYSZEK Jakub | 68 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 21.10.2007 |
10. | HRYNIEWIECKI Filip | 36 | WROCŁAWIANIE | 18.04.2007 |
11. | Ginda Piotr | 2 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.01.2005 |
12. | CYGNAR Filip | 107 | UKS ATENA GDAŃSK | 15.03.2008 |
13. | DOROSZKIEWICZ Maksymilian | 33 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.03.2007 |
14. | Lewandowski Franciszek | 70 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.05.2007 |
15. | JAWORSKI Eryk | 72 | UKS ATENA GDAŃSK | 24.09.2006 |
16. | PĄCZKA Kacper | 100 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 08.10.2007 |
17. | PAZOŁA Jakub | 66 | IKS LESZNO | 21.07.2007 |
18. | Pyskło Bartosz | 32 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 |
19. | JANCZAK Aleksander | 37 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.07.2007 |
20. | Mazur Maciej | 105 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.05.2008 |
21. | Krawczyński Melchior | 3 | WROCŁAWIANIE | 18.08.2005 |
22. | WYSZYŃSKI Jan | 38 | UKS ATENA GDAŃSK | 25.06.2007 |
23. | KUCHTA-KALKOWSKI Ludwik | 108 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.08.2005 |
24. | GAWENDA Patryk | 4 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 29.03.2005 |
25. | Szuflita Adam | 65 | UKS ATENA GDAŃSK | 12.11.2007 |
26. | Kardyś Alex | 99 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 04.06.2008 |
27. | LEŚNIAREK Alex | 71 | IKS LESZNO | 11.08.2006 |
28. | BARTOSZEK Tomasz | 31 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 05.03.2007 |
29. | CZAJKOWSKI Jakub | 39 | UKS ATENA GDAŃSK | 15.05.2006 |
30. | DUDZIŃSKI Damian | 30 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 14.04.2006 |
31. | PUCKOWSKI Mateusz | 104 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 07.11.2008 |
32. | KARAWACKI Olaf | 73 | UKS ATENA GDAŃSK | 18.04.2006 |
33. | KOWALSKI Maksym | 63 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 26.09.2006 |
34. | BEDNER Filip | 98 | MKS KUSY SZCZECIN | 04.11.2005 |
35. | Nowak Jan | 5 | AZS AWF POZNAŃ | 28.09.2005 |
36. | DĄBROWSKI Jakub | 97 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 29.08.2007 |
37. | Skorupa Maciej | 106 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 31.10.2005 |
38. | Surma Maciej | 40 | AZS AWF WARSZAWA | 01.06.2006 |
39. | ŻYMANT Mikołaj | 74 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 29.09.2006 |
40. | KWIATKOWSKI Karol | 29 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 25.12.2006 |
41. | Kulpaczyński Łukasz | 6 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
42. | CIESIELSKI Odyseusz | 64 | IKS LESZNO | 24.01.2006 |
43. | Fedorów Hubert | 41 | MKS Świt | 07.09.2006 |
44. | KANCI Maksymilian | 7 | POLONIA 1912 LESZNO | 13.03.2005 |
45. | GWIAZDOWSKI Olaf | 110 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 05.09.2005 |
46. | Truszczyński Dominik | 96 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 22.01.2008 |
47. | Wasiak Stanisław | 62 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 20.08.2006 |
48. | MAJER Przemysław | 75 | IKS LESZNO | 16.09.2006 |
49. | MOŻEJKO Miłosz | 28 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.02.2006 |
50. | THRUN Tristan | 76 | UKS ATENA GDAŃSK | 01.01.2006 |
51. | CZAJKOWSKI Grzegorz | 95 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 16.04.2008 |
52. | Sowa Piotr | 8 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.07.2005 |
53. | PUCKOWSKI Szymon | 27 | UKS ATENA GDAŃSK | 21.03.2006 |
54. | Kruszona Adam | 42 | WROCŁAWIANIE | 11.04.2007 |
55. | Sawicki Patryk | 109 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 31.03.2008 |
56. | SROKA Franciszek | 60 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.02.2006 |
57. | Tomyślak Łukasz | 26 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 13.06.2006 |
58. | KRAWCZYŃSKI Paweł | 61 | WROCŁAWIANIE | 09.12.2006 |
59. | Długokęcki Ludomir | 44 | MKS KUSY SZCZECIN | 08.06.2007 |
60. | ŻYCKI Tomasz | 111 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 25.11.2005 |
61. | DRĄŻKIEWICZ Michał | 94 | UKS ATENA GDAŃSK | 08.05.2008 |
62. | Chmielewski Juliusz | 77 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 25.11.2006 |
63. | Fogt Jakub | 9 | POLONIA 1912 LESZNO | 05.04.2006 |
64. | ZIELIŃSKI Konstanty | 93 | UKS ATENA GDAŃSK | 14.10.2008 |
65. | Kowalski Tymon | 25 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 28.05.2006 |
66. | ŚWIĄTKOWSKI Miłosz | 78 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 01.11.2006 |
67. | PISAREWICZ Szymon | 59 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.06.2006 |
68. | Śliż Franciszek | 43 | IKS LESZNO | 24.07.2007 |
69. | Gonda Jakub | 10 | AZS AWF POZNAŃ | 27.02.2005 |
70. | KRUSZONA Bartosz | 114 | WROCŁAWIANIE | 31.01.2005 |
71. | OLSZEWSKI Franciszek | 58 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 17.02.2007 |
72. | FIRLEJ Mikołaj | 45 | UKS ATENA GDAŃSK | 20.12.2007 |
73. | Parulski Jakub | 92 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19.11.2006 |
74. | Fedorowicz Karol | 11 | AZS AWF WARSZAWA | 02.09.2005 |
75. | Borkowski Olgierd | 112 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 13.12.2009 |
76. | Cendrowski Marceli | 24 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.11.2007 |
77. | TURBO Daniel | 80 | MKS KUSY SZCZECIN | 10.02.2007 |
78. | LEŚNIEWSKI Maksymilian | 57 | UKS ATENA GDAŃSK | 04.03.2007 |
79. | GORCZYCA Jakub | 23 | UKS ATENA GDAŃSK | 05.02.2007 |
80. | Gajc Jan | 46 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 18.07.2007 |
81. | JURCZAK Mateusz | 12 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 05.09.2005 |
82. | MAĆKOWIAK Maksymilian | 84 | IKS LESZNO | 04.12.2005 |
83. | Zadrożny Kacper | 79 | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.2006 |
84. | KARAWACKI Rafał | 113 | UKS ATENA GDAŃSK | 11.05.2009 |
85. | WAŚCIŃSKI Gracjan | 22 | IKS LESZNO | 19.10.2006 |
86. | ŻOŁNOWSKI Mateusz | 81 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 27.10.2007 |
87. | DURAJ Szczepan | 91 | UKS ATENA GDAŃSK | 01.11.2008 |
88. | Głowiński Szymon | 47 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 20.07.2007 |
89. | Prajzner Mikołaj | 13 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.04.2005 |
90. | LAKS Stanisław | 54 | BUDOWLANI TORUŃ | 08.06.2007 |
91. | RADAJEWSKI Marcin | 21 | IKS LESZNO | 18.06.2005 |
92. | PAŁASZ Szymon | 56 | UKS ATENA GDAŃSK | 26.05.2006 |
93. | GULIŃSKI Cyprian | 48 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.10.2007 |
94. | Markowski Maksymilian | 82 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 04.09.2007 |
95. | ZAPÓR Ksawery | 14 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.08.2005 |
96. | Woźniak Eryk | 90 | AZS AWF POZNAŃ | 08.12.2008 |
97. | KOZŁOWSKI Ksawery | 55 | UKS ATENA GDAŃSK | 25.08.2006 |
98. | Pyskło Szymon | 20 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 |
99. | GACZYŃSKI Jan Jerzy | 49 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 19.08.2006 |
100. | KAPAŁA Adrian | 85 | AZS AWF POZNAŃ | 26.04.2005 |
101. | WINKHOF Filip | 15 | IKS LESZNO | 25.11.2005 |
102. | SZOPA Michał | 89 | AZS AWF WARSZAWA | 04.06.2005 |
103. | Rut Wiktor | 50 | UKS ATENA GDAŃSK | 29.09.2007 |
104. | DURAJ Idzi | 19 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.11.2006 |
105. | KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI Jakub | 53 | UKS ATENA GDAŃSK | 02.08.2007 |
106. | ANDRZEJEWSKI Adam | 16 | IKS LESZNO | 31.10.2005 |
107. | BUJAS Marcel | 83 | BUDOWLANI TORUŃ | 31.08.2007 |
108. | BIEŃKOWSKI Aleksander | 88 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 31.01.2008 |
109. | GŁUSZAK Szymon | 86 | UKS ATENA GDAŃSK | 03.10.2009 |
110. | Pakuła Michał | 52 | UKS ATENA GDAŃSK | 09.11.2006 |
111. | HOFFMANN Stanisław | 51 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19.07.2006 |
112. | MAKAŁOWSKI Adam | 17 | IKS LESZNO | 11.03.2005 |
113. | JURGA Stanisław | 18 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 05.07.2006 |
114. | Serowik Adam | 87 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.05.2005 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Gorczyca Tomasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 | zakwalifikowano |
2. | Krawczyński Melchior | WROCŁAWIANIE | 18.08.2005 | zakwalifikowano |
2. | PUCKOWSKI Szymon | UKS ATENA GDAŃSK | 21.03.2006 | zakwalifikowano |
2. | Prajzner Mikołaj | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.04.2005 | zakwalifikowano |
2. | Fedorowicz Karol | AZS AWF WARSZAWA | 02.09.2005 | zakwalifikowano |
2. | Kulpaczyński Łukasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 | zakwalifikowano |
7. | GAWENDA Patryk | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 29.03.2005 | zakwalifikowano |
8. | Tomyślak Łukasz | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 13.06.2006 | zakwalifikowano |
9. | BEDNER Filip | MKS KUSY SZCZECIN | 04.11.2005 | zakwalifikowano |
10. | Gonda Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 27.02.2005 | zakwalifikowano |
11. | HRYNIEWIECKI Filip | WROCŁAWIANIE | 18.04.2007 | zakwalifikowano |
12. | WINKHOF Filip | IKS LESZNO | 25.11.2005 | zakwalifikowano |
13. | Nowak Jan | AZS AWF POZNAŃ | 28.09.2005 | zakwalifikowano |
14. | WAŚCIŃSKI Gracjan | IKS LESZNO | 19.10.2006 | zakwalifikowano |
15. | KANCI Maksymilian | POLONIA 1912 LESZNO | 13.03.2005 | zakwalifikowano |
16. | Sowa Piotr | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.07.2005 | zakwalifikowano |
16. | Cendrowski Marceli | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.11.2007 | zakwalifikowano |
18. | Fogt Jakub | POLONIA 1912 LESZNO | 05.04.2006 | zakwalifikowano |
19. | KWIATKOWSKI Karol | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 25.12.2006 | zakwalifikowano |
19. | Mazur Maciej | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.05.2008 | zakwalifikowano |
21. | Ginda Piotr | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.01.2005 | zakwalifikowano |
22. | MOŻEJKO Miłosz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.02.2006 | zakwalifikowano |
23. | ZAPÓR Ksawery | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.08.2005 | zakwalifikowano |
24. | DURAJ Idzi | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.11.2006 | zakwalifikowano |
25. | ANDRZEJEWSKI Adam | IKS LESZNO | 31.10.2005 | zakwalifikowano |
26. | RADAJEWSKI Marcin | IKS LESZNO | 18.06.2005 | zakwalifikowano |
27. | Serowik Adam | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.05.2005 | zakwalifikowano |
28. | GORCZYCA Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 05.02.2007 | zakwalifikowano |
29. | Pyskło Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 | zakwalifikowano |
30. | Rut Wiktor | UKS ATENA GDAŃSK | 29.09.2007 | zakwalifikowano |
31. | Pakuła Michał | UKS ATENA GDAŃSK | 09.11.2006 | zakwalifikowano |
32. | GWIAZDOWSKI Olaf | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 05.09.2005 | zakwalifikowano |
33. | Fedorów Hubert | MKS Świt | 07.09.2006 | zakwalifikowano |
34. | DOROSZKIEWICZ Maksymilian | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.03.2007 | zakwalifikowano |
34. | LEŚNIAREK Alex | IKS LESZNO | 11.08.2006 | zakwalifikowano |
36. | WYSZYŃSKI Jan | UKS ATENA GDAŃSK | 25.06.2007 | zakwalifikowano |
37. | KRUSZONA Bartosz | WROCŁAWIANIE | 31.01.2005 | zakwalifikowano |
38. | Parulski Jakub | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19.11.2006 | zakwalifikowano |
39. | JAWORSKI Eryk | UKS ATENA GDAŃSK | 24.09.2006 | zakwalifikowano |
40. | DUDZIŃSKI Damian | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 14.04.2006 | zakwalifikowano |
41. | JEGLIŃSKI Dawid | UKS ATENA GDAŃSK | 26.06.2006 | zakwalifikowano |
42. | Sowa Jan | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 30.08.2008 | zakwalifikowano |
43. | MAKAŁOWSKI Adam | IKS LESZNO | 11.03.2005 | zakwalifikowano |
44. | GULIŃSKI Cyprian | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.10.2007 | zakwalifikowano |
45. | JURGA Stanisław | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 05.07.2006 | zakwalifikowano |
46. | MAĆKOWIAK Maksymilian | IKS LESZNO | 04.12.2005 | zakwalifikowano |
47. | Gajc Jan | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 18.07.2007 | zakwalifikowano |
48. | KAPAŁA Adrian | AZS AWF POZNAŃ | 26.04.2005 | zakwalifikowano |
49. | ŻYCKI Tomasz | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 25.11.2005 | zakwalifikowano |
50. | CZAJKOWSKI Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 15.05.2006 | zakwalifikowano |
51. | Skorupa Maciej | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 31.10.2005 | zakwalifikowano |
52. | WOJTACHNIA Leon | UKS FENIKS JABŁONNA | 03.11.2005 | zakwalifikowano |
53. | Kowalski Tymon | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 28.05.2006 | zakwalifikowano |
54. | ZIELIŃSKI Konstanty | UKS ATENA GDAŃSK | 14.10.2008 | zakwalifikowano |
55. | Długokęcki Ludomir | MKS KUSY SZCZECIN | 08.06.2007 | zakwalifikowano |
56. | STARKOWSKI Filip | POLONIA 1912 LESZNO | 10.01.2006 | zakwalifikowano |
57. | Kruszona Adam | WROCŁAWIANIE | 11.04.2007 | zakwalifikowano |
58. | PISAREWICZ Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.06.2006 | zakwalifikowano |
59. | Pyskło Bartosz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 | zakwalifikowano |
60. | Kardyś Alex | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 04.06.2008 | zakwalifikowano |
61. | OLSZEWSKI Franciszek | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 17.02.2007 | zakwalifikowano |
61. | ŻOŁNOWSKI Mateusz | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 27.10.2007 | zakwalifikowano |
63. | Surma Maciej | AZS AWF WARSZAWA | 01.06.2006 | zakwalifikowano |
64. | JURCZAK Mateusz | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 05.09.2005 | zakwalifikowano |
65. | KOZŁOWSKI Ksawery | UKS ATENA GDAŃSK | 25.08.2006 | zakwalifikowano |
66. | PAŁASZ Szymon | UKS ATENA GDAŃSK | 26.05.2006 | zakwalifikowano |
67. | Zadrożny Kacper | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.2006 | zakwalifikowano |
68. | Wiśnik Feliks | AZS AWF POZNAŃ | 19.08.2009 | zakwalifikowano |
69. | BARTOSZEK Tomasz | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 05.03.2007 | zakwalifikowano |
70. | Sawicki Patryk | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 31.03.2008 | zakwalifikowano |
71. | CZAJKOWSKI Grzegorz | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 16.04.2008 | zakwalifikowano |
71. | CIESIELSKI Odyseusz | IKS LESZNO | 24.01.2006 | zakwalifikowano |
73. | Śliż Franciszek | IKS LESZNO | 24.07.2007 | zakwalifikowano |
74. | DURAJ Szczepan | UKS ATENA GDAŃSK | 01.11.2008 | zakwalifikowano |
75. | CYGNAR Filip | UKS ATENA GDAŃSK | 15.03.2008 | zakwalifikowano |
76. | JANCZAK Aleksander | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.07.2007 | zakwalifikowano |
77. | KUCHTA-KALKOWSKI Ludwik | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.08.2005 | zakwalifikowano |
78. | ŻYMANT Mikołaj | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 29.09.2006 | zakwalifikowano |
79. | FIRLEJ Mikołaj | UKS ATENA GDAŃSK | 20.12.2007 | zakwalifikowano |
80. | KRAWCZYŃSKI Paweł | WROCŁAWIANIE | 09.12.2006 | zakwalifikowano |
81. | DRĄŻKIEWICZ Michał | UKS ATENA GDAŃSK | 08.05.2008 | zakwalifikowano |
82. | KARAWACKI Rafał | UKS ATENA GDAŃSK | 11.05.2009 | zakwalifikowano |
82. | Głowiński Szymon | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 20.07.2007 | zakwalifikowano |
82. | KOWALSKI Maksym | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 26.09.2006 | zakwalifikowano |
85. | SROKA Franciszek | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.02.2006 | zakwalifikowano |
86. | SZOPA Michał | AZS AWF WARSZAWA | 04.06.2005 | zakwalifikowano |
87. | KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 02.08.2007 | zakwalifikowano |
88. | HOFFMANN Stanisław | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19.07.2006 | zakwalifikowano |
89. | BIEŃKOWSKI Aleksander | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 31.01.2008 | zakwalifikowano |
90. | LEŚNIEWSKI Maksymilian | UKS ATENA GDAŃSK | 04.03.2007 | zakwalifikowano |
91. | Woźniak Eryk | AZS AWF POZNAŃ | 08.12.2008 | zakwalifikowano |
92. | BUJAS Marcel | BUDOWLANI TORUŃ | 31.08.2007 | zakwalifikowano |
93. | Markowski Maksymilian | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 04.09.2007 | zakwalifikowano |
94. | Lewandowski Franciszek | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.05.2007 | zakwalifikowano |
95. | TURBO Daniel | MKS KUSY SZCZECIN | 10.02.2007 | zakwalifikowano |
96. | Nawrocki Franciszek | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.10.2007 | zakwalifikowano |
97. | MAJER Przemysław | IKS LESZNO | 16.09.2006 | zakwalifikowano |
98. | GÓRNY Hubert | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 16.03.2007 | zakwalifikowano |
99. | LAKS Stanisław | BUDOWLANI TORUŃ | 08.06.2007 | zakwalifikowano |
100. | PUCKOWSKI Mateusz | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 07.11.2008 | zakwalifikowano |
101. | THRUN Tristan | UKS ATENA GDAŃSK | 01.01.2006 | zakwalifikowano |
102. | PĄCZKA Kacper | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 08.10.2007 | zakwalifikowano |
103. | Truszczyński Dominik | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 22.01.2008 | zakwalifikowano |
104. | Wasiak Stanisław | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 20.08.2006 | zakwalifikowano |
105. | PAZOŁA Jakub | IKS LESZNO | 21.07.2007 | zakwalifikowano |
106. | GACZYŃSKI Jan Jerzy | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 19.08.2006 | zakwalifikowano |
107. | ŚWIĄTKOWSKI Miłosz | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 01.11.2006 | zakwalifikowano |
108. | GŁUSZAK Szymon | UKS ATENA GDAŃSK | 03.10.2009 | zakwalifikowano |
109. | Szuflita Adam | UKS ATENA GDAŃSK | 12.11.2007 | zakwalifikowano |
110. | Chmielewski Juliusz | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 25.11.2006 | zakwalifikowano |
110. | KARAWACKI Olaf | UKS ATENA GDAŃSK | 18.04.2006 | zakwalifikowano |
110. | Borkowski Olgierd | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 13.12.2009 | zakwalifikowano |
113. | PARZYSZEK Jakub | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 21.10.2007 | zakwalifikowano |
114. | DĄBROWSKI Jakub | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 29.08.2007 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Gorczyca Tomasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
2. | GAWENDA Patryk | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 29.03.2005 |
3. | Fedorowicz Karol | AZS AWF WARSZAWA | 02.09.2005 |
3. | Krawczyński Melchior | WROCŁAWIANIE | 18.08.2005 |
5. | Prajzner Mikołaj | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.04.2005 |
6. | WINKHOF Filip | IKS LESZNO | 25.11.2005 |
7. | MOŻEJKO Miłosz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.02.2006 |
8. | ANDRZEJEWSKI Adam | IKS LESZNO | 31.10.2005 |
9. | Kulpaczyński Łukasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
10. | Nowak Jan | AZS AWF POZNAŃ | 28.09.2005 |
11. | KANCI Maksymilian | POLONIA 1912 LESZNO | 13.03.2005 |
12. | Sowa Piotr | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.07.2005 |
13. | ZAPÓR Ksawery | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.08.2005 |
14. | DURAJ Idzi | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.11.2006 |
15. | GORCZYCA Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 05.02.2007 |
16. | MAĆKOWIAK Maksymilian | IKS LESZNO | 04.12.2005 |
17. | PUCKOWSKI Szymon | UKS ATENA GDAŃSK | 21.03.2006 |
18. | Tomyślak Łukasz | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 13.06.2006 |
19. | BEDNER Filip | MKS KUSY SZCZECIN | 04.11.2005 |
20. | Gonda Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 27.02.2005 |
21. | HRYNIEWIECKI Filip | WROCŁAWIANIE | 18.04.2007 |
22. | Cendrowski Marceli | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.11.2007 |
23. | Fogt Jakub | POLONIA 1912 LESZNO | 05.04.2006 |
24. | Ginda Piotr | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.01.2005 |
25. | RADAJEWSKI Marcin | IKS LESZNO | 18.06.2005 |
26. | Serowik Adam | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.05.2005 |
27. | Pyskło Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 |
28. | Rut Wiktor | UKS ATENA GDAŃSK | 29.09.2007 |
29. | Pakuła Michał | UKS ATENA GDAŃSK | 09.11.2006 |
30. | GWIAZDOWSKI Olaf | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 05.09.2005 |
31. | JURGA Stanisław | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 05.07.2006 |
32. | Skorupa Maciej | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 31.10.2005 |
33. | WAŚCIŃSKI Gracjan | IKS LESZNO | 19.10.2006 |
34. | Mazur Maciej | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.05.2008 |
34. | KWIATKOWSKI Karol | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 25.12.2006 |
36. | Fedorów Hubert | MKS Świt | 07.09.2006 |
37. | LEŚNIAREK Alex | IKS LESZNO | 11.08.2006 |
37. | DOROSZKIEWICZ Maksymilian | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.03.2007 |
39. | WYSZYŃSKI Jan | UKS ATENA GDAŃSK | 25.06.2007 |
40. | KRUSZONA Bartosz | WROCŁAWIANIE | 31.01.2005 |
41. | Parulski Jakub | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19.11.2006 |
42. | Sowa Jan | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 30.08.2008 |
43. | MAKAŁOWSKI Adam | IKS LESZNO | 11.03.2005 |
44. | Gajc Jan | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 18.07.2007 |
45. | KAPAŁA Adrian | AZS AWF POZNAŃ | 26.04.2005 |
46. | ŻYCKI Tomasz | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 25.11.2005 |
47. | CZAJKOWSKI Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 15.05.2006 |
48. | Kowalski Tymon | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 28.05.2006 |
49. | Długokęcki Ludomir | MKS KUSY SZCZECIN | 08.06.2007 |
50. | Kruszona Adam | WROCŁAWIANIE | 11.04.2007 |
51. | PISAREWICZ Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.06.2006 |
52. | Pyskło Bartosz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 |
53. | Kardyś Alex | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 04.06.2008 |
54. | OLSZEWSKI Franciszek | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 17.02.2007 |
55. | Surma Maciej | AZS AWF WARSZAWA | 01.06.2006 |
56. | JURCZAK Mateusz | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 05.09.2005 |
57. | Wiśnik Feliks | AZS AWF POZNAŃ | 19.08.2009 |
58. | Śliż Franciszek | IKS LESZNO | 24.07.2007 |
59. | CYGNAR Filip | UKS ATENA GDAŃSK | 15.03.2008 |
60. | KUCHTA-KALKOWSKI Ludwik | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.08.2005 |
61. | SROKA Franciszek | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.02.2006 |
62. | HOFFMANN Stanisław | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19.07.2006 |
63. | BIEŃKOWSKI Aleksander | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 31.01.2008 |
64. | LEŚNIEWSKI Maksymilian | UKS ATENA GDAŃSK | 04.03.2007 |
65. | JAWORSKI Eryk | UKS ATENA GDAŃSK | 24.09.2006 |
66. | DUDZIŃSKI Damian | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 14.04.2006 |
67. | JEGLIŃSKI Dawid | UKS ATENA GDAŃSK | 26.06.2006 |
68. | GULIŃSKI Cyprian | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.10.2007 |
69. | WOJTACHNIA Leon | UKS FENIKS JABŁONNA | 03.11.2005 |
70. | ZIELIŃSKI Konstanty | UKS ATENA GDAŃSK | 14.10.2008 |
71. | STARKOWSKI Filip | POLONIA 1912 LESZNO | 10.01.2006 |
72. | ŻOŁNOWSKI Mateusz | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 27.10.2007 |
73. | KOZŁOWSKI Ksawery | UKS ATENA GDAŃSK | 25.08.2006 |
74. | PAŁASZ Szymon | UKS ATENA GDAŃSK | 26.05.2006 |
75. | Zadrożny Kacper | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.2006 |
76. | BARTOSZEK Tomasz | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 05.03.2007 |
77. | Sawicki Patryk | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 31.03.2008 |
78. | CZAJKOWSKI Grzegorz | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 16.04.2008 |
78. | CIESIELSKI Odyseusz | IKS LESZNO | 24.01.2006 |
80. | DURAJ Szczepan | UKS ATENA GDAŃSK | 01.11.2008 |
81. | JANCZAK Aleksander | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.07.2007 |
82. | ŻYMANT Mikołaj | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 29.09.2006 |
83. | FIRLEJ Mikołaj | UKS ATENA GDAŃSK | 20.12.2007 |
84. | KRAWCZYŃSKI Paweł | WROCŁAWIANIE | 09.12.2006 |
85. | DRĄŻKIEWICZ Michał | UKS ATENA GDAŃSK | 08.05.2008 |
86. | KARAWACKI Rafał | UKS ATENA GDAŃSK | 11.05.2009 |
86. | Głowiński Szymon | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 20.07.2007 |
86. | KOWALSKI Maksym | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 26.09.2006 |
89. | SZOPA Michał | AZS AWF WARSZAWA | 04.06.2005 |
90. | KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 02.08.2007 |
91. | Woźniak Eryk | AZS AWF POZNAŃ | 08.12.2008 |
92. | BUJAS Marcel | BUDOWLANI TORUŃ | 31.08.2007 |
93. | Markowski Maksymilian | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 04.09.2007 |
94. | Lewandowski Franciszek | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.05.2007 |
95. | TURBO Daniel | MKS KUSY SZCZECIN | 10.02.2007 |
96. | Nawrocki Franciszek | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.10.2007 |
97. | MAJER Przemysław | IKS LESZNO | 16.09.2006 |
98. | GÓRNY Hubert | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 16.03.2007 |
99. | LAKS Stanisław | BUDOWLANI TORUŃ | 08.06.2007 |
100. | PUCKOWSKI Mateusz | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 07.11.2008 |
101. | THRUN Tristan | UKS ATENA GDAŃSK | 01.01.2006 |
102. | PĄCZKA Kacper | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 08.10.2007 |
103. | Truszczyński Dominik | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 22.01.2008 |
104. | Wasiak Stanisław | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 20.08.2006 |
105. | PAZOŁA Jakub | IKS LESZNO | 21.07.2007 |
106. | GACZYŃSKI Jan Jerzy | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 19.08.2006 |
107. | ŚWIĄTKOWSKI Miłosz | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 01.11.2006 |
108. | GŁUSZAK Szymon | UKS ATENA GDAŃSK | 03.10.2009 |
109. | Szuflita Adam | UKS ATENA GDAŃSK | 12.11.2007 |
110. | Borkowski Olgierd | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 13.12.2009 |
110. | Chmielewski Juliusz | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 25.11.2006 |
110. | KARAWACKI Olaf | UKS ATENA GDAŃSK | 18.04.2006 |
113. | PARZYSZEK Jakub | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 21.10.2007 |
114. | DĄBROWSKI Jakub | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 29.08.2007 |