Turniej

Nazwa: Puchar Polski II
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 30.11.2019


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Aleksandra ZACHOROWSKA 64 PIAST GLIWICE 19.06.2002
2. Dominika JADCZAK 32 KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003
3. Hanna Kuźmińska 75 AZS AWF KRAKÓW 27.01.1998
4. Katarzyna Ligęza 97 SKS FLESZ ŚWIDNICA 06.06.2000
5. Marta MYKA 33 AZS AWF WARSZAWA 22.06.1992
6. Ewa TRZEBIŃSKA 1 AZS AWF KATOWICE 01.05.1989
7. Aneta Liczberska 67 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2000
8. Alicja KLASIK 34 RMKS RYBNIK 14.02.2004
9. Wiktoria SKRZYPCZAK 31 AZS AWF WARSZAWA 25.02.1999
10. Aleksandra JARECKA 2 AZS AWF KRAKÓW 11.10.1995
11. Cecylia CIEŚLIK 95 PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005
12. Weronika JANICKA 35 AZS AWF KATOWICE 03.09.1999
13. Natalia TOMASZEWSKA 62 MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003
14. Marta SOKÓŁ 94 KS SZPADA ŁÓDŹ 15.11.1999
15. Renata Knapik-Miazga 3 AZS AWF KRAKÓW 15.07.1988
16. Weronika ŁUSZCZ 28 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 27.12.1996
17. Daria NIEDZIAŁKOWSKA 100 ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA 07.09.2000
18. Patricija SCETKO 73
19. Ewelina SABALSKA 30 MKS KUSY SZCZECIN 04.04.2003
20. Zuzanna SULEJ 36 KSz WARSZAWIANKA 10.10.2001
21. Barbara RUTZ 4 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 22.07.1995
22. Paulina FERSTER 69 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 10.10.2004
23. Ewa Kawencka 37 PIAST GLIWICE 06.01.2000
24. Emilia GĘSIKOWSKA 57 AZS AWF WARSZAWA 16.03.1999
25. Anna MROSZCZAK 5 RMKS RYBNIK 02.10.1997
26. Aleksandra BEŁZ 29 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 14.08.1988
27. Martyna MARKIEWICZ 104 KSz WARSZAWIANKA 04.03.2001
28. Iwona STAWICKAJA 103 KSz WARSZAWIANKA 10.07.2001
29. Zofia PARYSEK 38 SKS FLESZ ŚWIDNICA 27.08.2001
30. Kamila PYTKA 6 AZS AWF WARSZAWA 12.06.1994
31. Emilia SERAPINAITE 90
32. Maria GAJÓWKA 70 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 24.06.1999
33. Karolina STASZULONEK 27 PIAST GLIWICE 26.03.2002
34. Julia Majchrzak 59 KSz WARSZAWIANKA 15.05.2002
35. Blanka BŁACH 7 AZS AWF WROCŁAW 09.03.1991
36. Maria BŁAŻ 101 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 24.05.1987
37. Karolina SZYMANOWSKA 39 KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003
38. Oliwia JAJKO 71 KS OLIMP LUBIN 07.03.2004
39. Marta Białek 25 AZS AWF WARSZAWA 09.09.1996
40. Matylda CHOROSIŃSKA 92 KSz WARSZAWIANKA 26.02.2005
41. Magdalena PIEKARSKA-TWARDOCHEL 8 AZS AWF WARSZAWA 28.11.1986
42. Lurde GRABOVSKYTE 72
43. Helena PIEKARSKA 58 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 24.02.2002
44. Barbara Piekarska 26 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 13.05.1998
45. Joanna Przeniosło 40 AZS AWF KRAKÓW 29.08.1997
46. Oktawia Nowacka 88 KSz WARSZAWIANKA 02.01.1991
47. Wiktoria KRAKOWSKA 41 AZS AWF WROCŁAW 20.01.1998
48. Jagoda ZAGAŁA 9 PIAST GLIWICE 27.06.1994
49. Anna WIECZOREK 24 PIAST GLIWICE 20.05.2003
50. Kinga Zgryźniak 56 RMKS RYBNIK 22.06.2003
51. Agnieszka Wysokińska 105 SKS FLESZ ŚWIDNICA 12.03.2000
52. Sara PYTKA 23 AZS AWF WARSZAWA 04.08.1995
53. Patrycja Frystacka 55 RMKS RYBNIK 01.11.2003
54. Yuliia SVYSTIL 107 01.03.1995
55. Martyna Swatowska-Wenglarczyk 10 AZS AWF KATOWICE 08.07.1994
56. Karolina MAZANEK 22 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.11.1998
57. Ausrine SIMKUTE 108
58. Patrycja MROCHEM 42 AZS AWF KATOWICE 28.06.1999
59. Gloria KLUGHARDT 11 AZS AWF KRAKÓW 21.01.2003
60. Zuzanna Kuśmierz 65 KSz WARSZAWIANKA 04.11.2002
61. Patrycja Ziętek 54 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 17.04.2002
62. Apolonia LENCKOSZ 53 SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.01.2002
63. Natalia RAKOCZY 76 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.11.2002
64. Emilia Korkus 44 PIAST GLIWICE 18.12.2004
65. Patrycja RADWAN 84 KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
66. Zofia JANELLI 12 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.12.2002
67. Wiktoria ZAMACHOWSKA 21 AZS AWF KRAKÓW 27.08.1998
68. Anna JAKUBOWICZ 13 KSz WARSZAWIANKA 26.07.1993
69. Anfisa POHKALOVA 109 03.03.1990
70. Marta LEŚNIEWSKA 52 KSz WARSZAWIANKA 06.02.2002
71. Aleksandra SZKLAR 20 AZS AWF KATOWICE 08.04.1995
72. Karolina BIELA 77 AZS AWF WROCŁAW 23.03.1999
73. Paulina WILASZEK 14 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.11.1997
74. Yulia ASHCHUK 110
75. Magdalena GAJOWNICZEK 19 AZS AWF WARSZAWA 14.05.1995
76. Agata WRÓBLEWSKA 46 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 28.03.2001
77. Michalina OLCHOWIK 51 KSz WARSZAWIANKA 03.10.2003
78. Aleksandra Nowak 74 MKS KUSY SZCZECIN 22.10.2004
79. Zuzanna Olchowik 47 KSz WARSZAWIANKA 06.11.1999
80. Izabella KONWICKA 50 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 27.06.1998
81. Olivija MASALO 83
82. Olga MIZERA 15 AZS AWF WARSZAWA 18.03.1991
83. Anna POLIS 18 AZS AWF KRAKÓW 17.03.1989
84. Barbara BRYCH 16 AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000
85. Magdalena Pawłowska 17 AZS AWF WARSZAWA 11.02.1994
86. Małgorzata Frydrych 48 RIPOSTA - TORUŃ 18.08.2000
87. Katarzyna Szklar 49 MKS KUSY SZCZECIN 04.06.2002
88. Małgorzata Ożarowska 82 IKS WARSZAWA 11.10.2004

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Aleksandra JARECKA AZS AWF KRAKÓW 11.10.1995 zakwalifikowano
2. Renata Knapik-Miazga AZS AWF KRAKÓW 15.07.1988 zakwalifikowano
3. Barbara RUTZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 22.07.1995 zakwalifikowano
3. Ewa Kawencka PIAST GLIWICE 06.01.2000 zakwalifikowano
3. Blanka BŁACH AZS AWF WROCŁAW 09.03.1991 zakwalifikowano
6. Kamila PYTKA AZS AWF WARSZAWA 12.06.1994 zakwalifikowano
7. Magdalena Pawłowska AZS AWF WARSZAWA 11.02.1994 zakwalifikowano
8. Ewa TRZEBIŃSKA AZS AWF KATOWICE 01.05.1989 zakwalifikowano
9. Aleksandra SZKLAR AZS AWF KATOWICE 08.04.1995 zakwalifikowano
10. Martyna Swatowska-Wenglarczyk AZS AWF KATOWICE 08.07.1994 zakwalifikowano
11. Karolina MAZANEK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.11.1998 zakwalifikowano
12. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005 zakwalifikowano
13. Anna POLIS AZS AWF KRAKÓW 17.03.1989 zakwalifikowano
14. Jagoda ZAGAŁA PIAST GLIWICE 27.06.1994 zakwalifikowano
15. Anna MROSZCZAK RMKS RYBNIK 02.10.1997 zakwalifikowano
16. Magdalena PIEKARSKA-TWARDOCHEL AZS AWF WARSZAWA 28.11.1986 zakwalifikowano
16. Paulina WILASZEK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.11.1997 zakwalifikowano
18. Magdalena GAJOWNICZEK AZS AWF WARSZAWA 14.05.1995 zakwalifikowano
19. Ewelina SABALSKA MKS KUSY SZCZECIN 04.04.2003 zakwalifikowano
20. Gloria KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 21.01.2003 zakwalifikowano
21. Emilia SERAPINAITE zakwalifikowano
21. Joanna Przeniosło AZS AWF KRAKÓW 29.08.1997 zakwalifikowano
23. Emilia Korkus PIAST GLIWICE 18.12.2004 zakwalifikowano
24. Barbara BRYCH AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000 zakwalifikowano
25. Olga MIZERA AZS AWF WARSZAWA 18.03.1991 zakwalifikowano
26. Anfisa POHKALOVA 03.03.1990 zakwalifikowano
27. Zofia JANELLI AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.12.2002 zakwalifikowano
28. Karolina SZYMANOWSKA KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003 zakwalifikowano
29. Anna JAKUBOWICZ KSz WARSZAWIANKA 26.07.1993 zakwalifikowano
30. Yuliia SVYSTIL 01.03.1995 zakwalifikowano
31. Yulia ASHCHUK zakwalifikowano
32. Sara PYTKA AZS AWF WARSZAWA 04.08.1995 zakwalifikowano
32. Dominika JADCZAK KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003 zakwalifikowano
34. Alicja KLASIK RMKS RYBNIK 14.02.2004 zakwalifikowano
35. Zuzanna SULEJ KSz WARSZAWIANKA 10.10.2001 zakwalifikowano
36. Anna WIECZOREK PIAST GLIWICE 20.05.2003 zakwalifikowano
37. Kinga Zgryźniak RMKS RYBNIK 22.06.2003 zakwalifikowano
38. Patrycja Frystacka RMKS RYBNIK 01.11.2003 zakwalifikowano
39. Weronika ŁUSZCZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 27.12.1996 zakwalifikowano
40. Natalia TOMASZEWSKA MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003 zakwalifikowano
41. Katarzyna Ligęza SKS FLESZ ŚWIDNICA 06.06.2000 zakwalifikowano
42. Marta Białek AZS AWF WARSZAWA 09.09.1996 zakwalifikowano
43. Cecylia CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005 zakwalifikowano
44. Zuzanna Olchowik KSz WARSZAWIANKA 06.11.1999 zakwalifikowano
45. Katarzyna Szklar MKS KUSY SZCZECIN 04.06.2002 zakwalifikowano
46. Marta MYKA AZS AWF WARSZAWA 22.06.1992 zakwalifikowano
47. Patrycja MROCHEM AZS AWF KATOWICE 28.06.1999 zakwalifikowano
48. Helena PIEKARSKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 24.02.2002 zakwalifikowano
48. Lurde GRABOVSKYTE zakwalifikowano
50. Daria NIEDZIAŁKOWSKA ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA 07.09.2000 zakwalifikowano
51. Weronika JANICKA AZS AWF KATOWICE 03.09.1999 zakwalifikowano
51. Wiktoria ZAMACHOWSKA AZS AWF KRAKÓW 27.08.1998 zakwalifikowano
53. Wiktoria KRAKOWSKA AZS AWF WROCŁAW 20.01.1998 zakwalifikowano
54. Zofia PARYSEK SKS FLESZ ŚWIDNICA 27.08.2001 zakwalifikowano
55. Zuzanna Kuśmierz KSz WARSZAWIANKA 04.11.2002 zakwalifikowano
56. Barbara Piekarska AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 13.05.1998 zakwalifikowano
57. Maria BŁAŻ PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 24.05.1987 zakwalifikowano
57. Oktawia Nowacka KSz WARSZAWIANKA 02.01.1991 zakwalifikowano
59. Iwona STAWICKAJA KSz WARSZAWIANKA 10.07.2001 zakwalifikowano
59. Marta LEŚNIEWSKA KSz WARSZAWIANKA 06.02.2002 zakwalifikowano
61. Agata WRÓBLEWSKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 28.03.2001 zakwalifikowano
62. Emilia GĘSIKOWSKA AZS AWF WARSZAWA 16.03.1999 zakwalifikowano
63. Wiktoria SKRZYPCZAK AZS AWF WARSZAWA 25.02.1999 zakwalifikowano
64. Małgorzata Ożarowska IKS WARSZAWA 11.10.2004 zakwalifikowano
65. Olivija MASALO zakwalifikowano
66. Aleksandra BEŁZ PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 14.08.1988 zakwalifikowano
67. Ausrine SIMKUTE zakwalifikowano
68. Natalia RAKOCZY PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.11.2002 zakwalifikowano
69. Patrycja Ziętek BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 17.04.2002 zakwalifikowano
70. Aneta Liczberska WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2000 zakwalifikowano
71. Karolina STASZULONEK PIAST GLIWICE 26.03.2002 zakwalifikowano
72. Patricija SCETKO zakwalifikowano
73. Hanna Kuźmińska AZS AWF KRAKÓW 27.01.1998 zakwalifikowano
73. Julia Majchrzak KSz WARSZAWIANKA 15.05.2002 zakwalifikowano
75. Oliwia JAJKO KS OLIMP LUBIN 07.03.2004 zakwalifikowano
76. Marta SOKÓŁ KS SZPADA ŁÓDŹ 15.11.1999 zakwalifikowano
77. Michalina OLCHOWIK KSz WARSZAWIANKA 03.10.2003 zakwalifikowano
77. Martyna MARKIEWICZ KSz WARSZAWIANKA 04.03.2001 zakwalifikowano
79. Matylda CHOROSIŃSKA KSz WARSZAWIANKA 26.02.2005 zakwalifikowano
80. Karolina BIELA AZS AWF WROCŁAW 23.03.1999 zakwalifikowano
81. Aleksandra ZACHOROWSKA PIAST GLIWICE 19.06.2002 zakwalifikowano
82. Paulina FERSTER TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 10.10.2004 zakwalifikowano
83. Izabella KONWICKA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 27.06.1998 zakwalifikowano
84. Małgorzata Frydrych RIPOSTA - TORUŃ 18.08.2000 zakwalifikowano
85. Aleksandra Nowak MKS KUSY SZCZECIN 22.10.2004 zakwalifikowano
85. Apolonia LENCKOSZ SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.01.2002 zakwalifikowano
85. Agnieszka Wysokińska SKS FLESZ ŚWIDNICA 12.03.2000 zakwalifikowano
88. Maria GAJÓWKA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 24.06.1999 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Martyna Swatowska-Wenglarczyk AZS AWF KATOWICE 08.07.1994
2. Barbara RUTZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 22.07.1995
3. Aleksandra JARECKA AZS AWF KRAKÓW 11.10.1995
3. Yuliia SVYSTIL 01.03.1995
5. Kamila PYTKA AZS AWF WARSZAWA 12.06.1994
6. Ewa TRZEBIŃSKA AZS AWF KATOWICE 01.05.1989
7. Gloria KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 21.01.2003
8. Alicja KLASIK RMKS RYBNIK 14.02.2004
9. Jagoda ZAGAŁA PIAST GLIWICE 27.06.1994
10. Anna MROSZCZAK RMKS RYBNIK 02.10.1997
11. Magdalena PIEKARSKA-TWARDOCHEL AZS AWF WARSZAWA 28.11.1986
12. Joanna Przeniosło AZS AWF KRAKÓW 29.08.1997
12. Emilia SERAPINAITE
14. Barbara BRYCH AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000
15. Anfisa POHKALOVA 03.03.1990
16. Anna WIECZOREK PIAST GLIWICE 20.05.2003
17. Renata Knapik-Miazga AZS AWF KRAKÓW 15.07.1988
18. Blanka BŁACH AZS AWF WROCŁAW 09.03.1991
18. Ewa Kawencka PIAST GLIWICE 06.01.2000
20. Magdalena Pawłowska AZS AWF WARSZAWA 11.02.1994
21. Aleksandra SZKLAR AZS AWF KATOWICE 08.04.1995
22. Karolina MAZANEK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.11.1998
23. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
24. Anna POLIS AZS AWF KRAKÓW 17.03.1989
25. Paulina WILASZEK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.11.1997
26. Magdalena GAJOWNICZEK AZS AWF WARSZAWA 14.05.1995
27. Ewelina SABALSKA MKS KUSY SZCZECIN 04.04.2003
28. Olga MIZERA AZS AWF WARSZAWA 18.03.1991
29. Zofia JANELLI AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.12.2002
30. Karolina SZYMANOWSKA KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003
31. Dominika JADCZAK KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003
32. Marta Białek AZS AWF WARSZAWA 09.09.1996
33. Emilia Korkus PIAST GLIWICE 18.12.2004
34. Anna JAKUBOWICZ KSz WARSZAWIANKA 26.07.1993
35. Yulia ASHCHUK
36. Sara PYTKA AZS AWF WARSZAWA 04.08.1995
37. Zuzanna SULEJ KSz WARSZAWIANKA 10.10.2001
38. Kinga Zgryźniak RMKS RYBNIK 22.06.2003
39. Patrycja Frystacka RMKS RYBNIK 01.11.2003
40. Weronika ŁUSZCZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 27.12.1996
41. Natalia TOMASZEWSKA MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003
42. Cecylia CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005
43. Zuzanna Olchowik KSz WARSZAWIANKA 06.11.1999
44. Patrycja MROCHEM AZS AWF KATOWICE 28.06.1999
45. Wiktoria ZAMACHOWSKA AZS AWF KRAKÓW 27.08.1998
45. Weronika JANICKA AZS AWF KATOWICE 03.09.1999
47. Wiktoria KRAKOWSKA AZS AWF WROCŁAW 20.01.1998
48. Zuzanna Kuśmierz KSz WARSZAWIANKA 04.11.2002
49. Marta LEŚNIEWSKA KSz WARSZAWIANKA 06.02.2002
49. Iwona STAWICKAJA KSz WARSZAWIANKA 10.07.2001
51. Olivija MASALO
52. Aleksandra BEŁZ PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 14.08.1988
53. Ausrine SIMKUTE
54. Natalia RAKOCZY PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.11.2002
55. Karolina STASZULONEK PIAST GLIWICE 26.03.2002
56. Patricija SCETKO
57. Julia Majchrzak KSz WARSZAWIANKA 15.05.2002
58. Oliwia JAJKO KS OLIMP LUBIN 07.03.2004
59. Matylda CHOROSIŃSKA KSz WARSZAWIANKA 26.02.2005
60. Karolina BIELA AZS AWF WROCŁAW 23.03.1999
61. Aleksandra ZACHOROWSKA PIAST GLIWICE 19.06.2002
62. Izabella KONWICKA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 27.06.1998
63. Małgorzata Frydrych RIPOSTA - TORUŃ 18.08.2000
64. Maria GAJÓWKA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 24.06.1999
65. Katarzyna Ligęza SKS FLESZ ŚWIDNICA 06.06.2000
66. Katarzyna Szklar MKS KUSY SZCZECIN 04.06.2002
67. Marta MYKA AZS AWF WARSZAWA 22.06.1992
68. Helena PIEKARSKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 24.02.2002
68. Lurde GRABOVSKYTE
70. Daria NIEDZIAŁKOWSKA ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA 07.09.2000
71. Zofia PARYSEK SKS FLESZ ŚWIDNICA 27.08.2001
72. Barbara Piekarska AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 13.05.1998
73. Oktawia Nowacka KSz WARSZAWIANKA 02.01.1991
73. Maria BŁAŻ PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 24.05.1987
75. Agata WRÓBLEWSKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 28.03.2001
76. Emilia GĘSIKOWSKA AZS AWF WARSZAWA 16.03.1999
77. Wiktoria SKRZYPCZAK AZS AWF WARSZAWA 25.02.1999
78. Małgorzata Ożarowska IKS WARSZAWA 11.10.2004
79. Patrycja Ziętek BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 17.04.2002
80. Aneta Liczberska WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2000
81. Hanna Kuźmińska AZS AWF KRAKÓW 27.01.1998
82. Marta SOKÓŁ KS SZPADA ŁÓDŹ 15.11.1999
83. Martyna MARKIEWICZ KSz WARSZAWIANKA 04.03.2001
83. Michalina OLCHOWIK KSz WARSZAWIANKA 03.10.2003
85. Paulina FERSTER TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 10.10.2004
86. Aleksandra Nowak MKS KUSY SZCZECIN 22.10.2004
86. Apolonia LENCKOSZ SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.01.2002
86. Agnieszka Wysokińska SKS FLESZ ŚWIDNICA 12.03.2000

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy