Turniej

Nazwa: II Puchar Polski Seniorów 2020/2021
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 19.12.2020


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Cezary Białecki 3 MUKS VICTOR WARSZAWA 13.06.1999
2. Marcel Broniszewski 14 MUKS VICTOR WARSZAWA 07.10.2004
3. Jakub Dzierniejko 24 UKS 13 BIAŁYSTOK 30.04.2003
4. Damian Dzwoniarski 13 UKS SZABLA BRZOZA 10.03.1994
5. Hubert Glasner 25 KKSZ KONIN 18.07.2000
6. Szymon Hryciuk 5 AZS AWF KATOWICE 24.08.2002
7. Mateusz Jasiński 8 AZS AWF WARSZAWA 22.01.1990
8. Kacper KARCZEWSKI 19 KS KARABELA 27.02.2002
9. Mateusz Knez 2 O.Ś. AZS POZNAŃ 10.04.1997
10. Oskar Kwiatkowski 15 UKS SZABLA BRZOZA 25.03.2003
11. Marcin Lipiński 4 AZS AWF KATOWICE 05.02.2000
12. Kacper NOWINOWSKI 7 KKSZ KONIN 03.02.2003
13. Daniel OLEJNIK 23 MUKS VICTOR WARSZAWA 07.11.1988
14. Oskar PELIŃSKI 10 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 19.02.2002
15. Tomasz Pytel 6 AZS AWF KATOWICE 23.08.1993
16. Miłosz Rekiel 21 O.Ś. AZS POZNAŃ 05.06.2003
17. Krzysztof Rychta 9 MUKS VICTOR WARSZAWA 14.07.2002
18. Kamil Sikorski 22 KKSZ KONIN 30.10.2003
19. Piotr Sosulski 12 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 01.04.2000
20. Adrian Stanisławski 1 KKSZ KONIN 18.12.1987
21. Olaf Stasiak 11 KKSZ KONIN 18.07.2002
22. Michał Szreder 16 KKSZ KONIN 04.10.2001
23. Ignacy SZULC 20 KU AZS-UAM POZNAŃ. 23.08.1998
24. Stanisław ŚWIERK 17 KKSZ KONIN 04.11.1995
25. Jędrzej Troć 18 O.Ś. AZS POZNAŃ 30.03.1999

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Adrian Stanisławski KKSZ KONIN 18.12.1987 zakwalifikowano
2. Szymon Hryciuk AZS AWF KATOWICE 24.08.2002 zakwalifikowano
3. Marcin Lipiński AZS AWF KATOWICE 05.02.2000 zakwalifikowano
4. Olaf Stasiak KKSZ KONIN 18.07.2002 zakwalifikowano
5. Damian Dzwoniarski UKS SZABLA BRZOZA 10.03.1994 zakwalifikowano
6. Mateusz Knez O.Ś. AZS POZNAŃ 10.04.1997 zakwalifikowano
7. Oskar PELIŃSKI ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 19.02.2002 zakwalifikowano
8. Tomasz Pytel AZS AWF KATOWICE 23.08.1993 zakwalifikowano
9. Cezary Białecki MUKS VICTOR WARSZAWA 13.06.1999 zakwalifikowano
10. Jakub Dzierniejko UKS 13 BIAŁYSTOK 30.04.2003 zakwalifikowano
11. Mateusz Jasiński AZS AWF WARSZAWA 22.01.1990 zakwalifikowano
12. Hubert Glasner KKSZ KONIN 18.07.2000 zakwalifikowano
13. Kacper NOWINOWSKI KKSZ KONIN 03.02.2003 zakwalifikowano
14. Daniel OLEJNIK MUKS VICTOR WARSZAWA 07.11.1988 zakwalifikowano
15. Marcel Broniszewski MUKS VICTOR WARSZAWA 07.10.2004 zakwalifikowano
16. Michał Szreder KKSZ KONIN 04.10.2001 zakwalifikowano
17. Oskar Kwiatkowski UKS SZABLA BRZOZA 25.03.2003 zakwalifikowano
18. Piotr Sosulski ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 01.04.2000 zakwalifikowano
19. Krzysztof Rychta MUKS VICTOR WARSZAWA 14.07.2002 zakwalifikowano
20. Jędrzej Troć O.Ś. AZS POZNAŃ 30.03.1999 zakwalifikowano
21. Stanisław ŚWIERK KKSZ KONIN 04.11.1995 wyeliminowano
22. Ignacy SZULC KU AZS-UAM POZNAŃ. 23.08.1998 wyeliminowano
23. Kacper KARCZEWSKI KS KARABELA 27.02.2002 wyeliminowano
24. Kamil Sikorski KKSZ KONIN 30.10.2003 wyeliminowano
25. Miłosz Rekiel O.Ś. AZS POZNAŃ 05.06.2003 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Szymon Hryciuk AZS AWF KATOWICE 24.08.2002
2. Cezary Białecki MUKS VICTOR WARSZAWA 13.06.1999
3. Damian Dzwoniarski UKS SZABLA BRZOZA 10.03.1994
3. Mateusz Knez O.Ś. AZS POZNAŃ 10.04.1997
5. Adrian Stanisławski KKSZ KONIN 18.12.1987
6. Olaf Stasiak KKSZ KONIN 18.07.2002
7. Jakub Dzierniejko UKS 13 BIAŁYSTOK 30.04.2003
8. Daniel OLEJNIK MUKS VICTOR WARSZAWA 07.11.1988
9. Marcin Lipiński AZS AWF KATOWICE 05.02.2000
10. Oskar PELIŃSKI ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 19.02.2002
11. Tomasz Pytel AZS AWF KATOWICE 23.08.1993
12. Mateusz Jasiński AZS AWF WARSZAWA 22.01.1990
13. Hubert Glasner KKSZ KONIN 18.07.2000
14. Kacper NOWINOWSKI KKSZ KONIN 03.02.2003
15. Marcel Broniszewski MUKS VICTOR WARSZAWA 07.10.2004
16. Michał Szreder KKSZ KONIN 04.10.2001
17. Oskar Kwiatkowski UKS SZABLA BRZOZA 25.03.2003
18. Piotr Sosulski ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 01.04.2000
19. Krzysztof Rychta MUKS VICTOR WARSZAWA 14.07.2002
20. Jędrzej Troć O.Ś. AZS POZNAŃ 30.03.1999
21. Stanisław ŚWIERK KKSZ KONIN 04.11.1995
22. Ignacy SZULC KU AZS-UAM POZNAŃ. 23.08.1998
23. Kacper KARCZEWSKI KS KARABELA 27.02.2002
24. Kamil Sikorski KKSZ KONIN 30.10.2003
25. Miłosz Rekiel O.Ś. AZS POZNAŃ 05.06.2003

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy