Nazwa: Puchar Polski II
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 20.10.2019
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | ROSKOSZ Anna | 64 | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2003 |
2. | Adamska Martyna | 97 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 13.08.2004 |
3. | MAJGIER Klara | 65 | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 |
4. | MICHALCZYK Marta | 32 | KSz WARSZAWIANKA | 30.08.2004 |
5. | Ślęzak Katarzyna | 34 | AZS AWF KATOWICE | 23.03.2005 |
6. | KLASIK Alicja | 1 | RMKS RYBNIK | 14.02.2004 |
7. | Szklar Katarzyna | 31 | MKS KUSY SZCZECIN | 04.06.2002 |
8. | OPOŃ Oliwia | 63 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 03.10.2004 |
9. | KIRCHOF Katarzyna | 66 | UKS 46 ŁÓDŹ | 18.01.2002 |
10. | BRYCH Barbara | 2 | AZS AWF KRAKÓW | 04.12.2000 |
11. | CIEŚLIK Cecylia | 35 | AZS AWF KATOWICE | 19.09.2005 |
12. | Korczak Natalia | 67 | AZS AWF WARSZAWA | 10.09.2001 |
13. | JANELLI Zofia | 3 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 25.12.2002 |
14. | Nowak Aleksandra | 62 | MKS KUSY SZCZECIN | 22.10.2004 |
15. | Osadnik Maja | 36 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.03.2004 |
16. | RADWAN Patrycja | 68 | KSz WARSZAWIANKA | 04.03.2005 |
17. | Pawłowska Dominika | 4 | AZS AWF WARSZAWA | 05.01.2000 |
18. | KOBYLNICKA Michalina | 61 | PIAST GLIWICE | 08.01.2004 |
19. | Frydrych Małgorzata | 28 | TORUŃ - RIPOSTA | 18.08.2000 |
20. | BOGACZ Pola | 60 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 13.11.2004 |
21. | RUP Sonia | 69 | UKS PIAST LEGNICA | 06.12.2005 |
22. | KLUGHARDT Gloria | 5 | RMKS RYBNIK | 21.01.2003 |
23. | Gwóźdź Julia | 38 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 29.08.2002 |
24. | STASZULONEK Karolina | 6 | PIAST GLIWICE | 26.03.2002 |
25. | IZDEBSKA Wiktoria | 70 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 03.05.2005 |
26. | Olejnicka Dominika | 58 | IKS WARSZAWA | 20.12.2003 |
27. | CZAJKA Emilia | 98 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 13.02.2005 |
28. | LEŚNIEWSKA Marta | 26 | KSz WARSZAWIANKA | 06.02.2002 |
29. | Pelon Patrycja | 71 | UKS START OPOLE | 21.02.2005 |
30. | MIKHALEVICH Anhelina | 90 | 16.01.2001 | |
31. | Kawencka Ewa | 7 | PIAST GLIWICE | 06.01.2000 |
32. | BARNAŚ Anna | 39 | MKS KUSY SZCZECIN | 13.10.2004 |
33. | PIOTROWSKA Aleksandra | 25 | AZS AWF KRAKÓW | 11.01.2003 |
34. | DZEKEVICH Katsiaryna | 89 | 02.04.2002 | |
35. | Danek Łucja | 57 | KKS KRAKÓW | 17.06.2004 |
36. | FERSTER Paulina | 72 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 10.10.2004 |
37. | KNAPIK Katarzyna | 8 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 02.11.2000 |
38. | WIECZOREK Anna | 9 | PIAST GLIWICE | 20.05.2003 |
39. | TAMASHEUSKAYA Kseniya | 88 | 08.02.2000 | |
40. | Ziętek Patrycja | 24 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 17.04.2002 |
41. | KALETA Karolina | 56 | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 26.02.2001 |
42. | ŚLIWIŃSKA Paulina | 23 | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 30.06.2000 |
43. | ZAZULAK Anastazja | 100 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 27.12.2005 |
44. | Zgryźniak Kinga | 10 | RMKS RYBNIK | 22.06.2003 |
45. | PANTSIALEYEVA Yeva | 87 | 04.06.2001 | |
46. | NIEWADZI Zofia | 74 | KS OLIMP LUBIN | 24.03.2005 |
47. | PINES Anna | 42 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 11.02.2002 |
48. | Środa Zuzanna | 55 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 20.07.2005 |
49. | STYPIŃSKI Olga | 86 | AZS AWF KATOWICE | 17.03.2003 |
50. | JAROSZEK Emilia | 22 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 21.09.2004 |
51. | Korduła Antonina | 76 | AZS AWF KATOWICE | 18.11.2005 |
52. | SULEJ Zuzanna | 11 | KSz WARSZAWIANKA | 10.10.2001 |
53. | MAJGIER Bernadeta | 44 | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 |
54. | RAKOCZY Natalia | 21 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 06.11.2002 |
55. | Makowska Agnieszka | 53 | AZS AWF KATOWICE | 24.02.2004 |
56. | CHOROSIŃSKA Matylda | 75 | KSz WARSZAWIANKA | 26.02.2005 |
57. | Wiktor Weronika | 12 | AZS AWF KATOWICE | 18.05.2002 |
58. | Frystacka Patrycja | 13 | RMKS RYBNIK | 01.11.2003 |
59. | PIĄTEK Magdalena | 43 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 12.07.2003 |
60. | Zarek Zuzanna | 77 | UKS START OPOLE | 06.11.2004 |
61. | OSTROWSKA Alicja | 52 | PIAST GLIWICE | 06.08.2003 |
62. | PARYSEK Zofia | 19 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 27.08.2001 |
63. | MARUCHA Weronika | 14 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 30.11.2001 |
64. | CZAJKA Aleksandra | 46 | KSz WARSZAWIANKA | 18.10.2003 |
65. | Korkus Emilia | 20 | PIAST GLIWICE | 18.12.2004 |
66. | Drobczyk Pola | 78 | PIAST GLIWICE | 14.09.2005 |
67. | PRINA CERAI Veronica | 80 | KSz WARSZAWIANKA | 13.05.2004 |
68. | KOŁPA Joanna | 82 | KS OLIMP LUBIN | 06.03.2005 |
69. | SABALSKA Ewelina | 18 | MKS KUSY SZCZECIN | 04.04.2003 |
70. | KNAPIK Agata | 15 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 02.11.2000 |
71. | WERONIECKA Julia | 48 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 19.11.2004 |
72. | JADCZAK Dominika | 17 | KSz WARSZAWIANKA | 21.01.2003 |
73. | Strzelczyk Olga | 16 | UKS PIAST LEGNICA | 20.04.2000 |
74. | JAJKO Oliwia | 81 | KS OLIMP LUBIN | 07.03.2004 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | KLASIK Alicja | RMKS RYBNIK | 14.02.2004 | zakwalifikowano |
2. | TAMASHEUSKAYA Kseniya | 08.02.2000 | zakwalifikowano | |
3. | Pawłowska Dominika | AZS AWF WARSZAWA | 05.01.2000 | zakwalifikowano |
4. | KLUGHARDT Gloria | RMKS RYBNIK | 21.01.2003 | zakwalifikowano |
5. | KNAPIK Katarzyna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 02.11.2000 | zakwalifikowano |
6. | Zgryźniak Kinga | RMKS RYBNIK | 22.06.2003 | zakwalifikowano |
7. | SABALSKA Ewelina | MKS KUSY SZCZECIN | 04.04.2003 | zakwalifikowano |
8. | LEŚNIEWSKA Marta | KSz WARSZAWIANKA | 06.02.2002 | zakwalifikowano |
9. | MARUCHA Weronika | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 30.11.2001 | zakwalifikowano |
9. | CIEŚLIK Cecylia | AZS AWF KATOWICE | 19.09.2005 | zakwalifikowano |
11. | JADCZAK Dominika | KSz WARSZAWIANKA | 21.01.2003 | zakwalifikowano |
12. | DZEKEVICH Katsiaryna | 02.04.2002 | zakwalifikowano | |
13. | WIECZOREK Anna | PIAST GLIWICE | 20.05.2003 | zakwalifikowano |
14. | MICHALCZYK Marta | KSz WARSZAWIANKA | 30.08.2004 | zakwalifikowano |
15. | Strzelczyk Olga | UKS PIAST LEGNICA | 20.04.2000 | zakwalifikowano |
16. | JANELLI Zofia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 25.12.2002 | zakwalifikowano |
17. | CZAJKA Aleksandra | KSz WARSZAWIANKA | 18.10.2003 | zakwalifikowano |
18. | STASZULONEK Karolina | PIAST GLIWICE | 26.03.2002 | zakwalifikowano |
19. | Wiktor Weronika | AZS AWF KATOWICE | 18.05.2002 | zakwalifikowano |
20. | PARYSEK Zofia | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 27.08.2001 | zakwalifikowano |
21. | Gwóźdź Julia | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 29.08.2002 | zakwalifikowano |
22. | IZDEBSKA Wiktoria | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 03.05.2005 | zakwalifikowano |
23. | BRYCH Barbara | AZS AWF KRAKÓW | 04.12.2000 | zakwalifikowano |
24. | Frystacka Patrycja | RMKS RYBNIK | 01.11.2003 | zakwalifikowano |
25. | KOŁPA Joanna | KS OLIMP LUBIN | 06.03.2005 | zakwalifikowano |
26. | Szklar Katarzyna | MKS KUSY SZCZECIN | 04.06.2002 | zakwalifikowano |
27. | RAKOCZY Natalia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 06.11.2002 | zakwalifikowano |
28. | OPOŃ Oliwia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 03.10.2004 | zakwalifikowano |
29. | RADWAN Patrycja | KSz WARSZAWIANKA | 04.03.2005 | zakwalifikowano |
30. | Korduła Antonina | AZS AWF KATOWICE | 18.11.2005 | zakwalifikowano |
31. | Kawencka Ewa | PIAST GLIWICE | 06.01.2000 | zakwalifikowano |
32. | ŚLIWIŃSKA Paulina | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 30.06.2000 | zakwalifikowano |
33. | Ziętek Patrycja | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 17.04.2002 | zakwalifikowano |
34. | FERSTER Paulina | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 10.10.2004 | zakwalifikowano |
35. | MAJGIER Bernadeta | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 | zakwalifikowano |
36. | Frydrych Małgorzata | TORUŃ - RIPOSTA | 18.08.2000 | zakwalifikowano |
37. | PIĄTEK Magdalena | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 12.07.2003 | zakwalifikowano |
38. | JAROSZEK Emilia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 21.09.2004 | zakwalifikowano |
39. | CHOROSIŃSKA Matylda | KSz WARSZAWIANKA | 26.02.2005 | zakwalifikowano |
40. | RUP Sonia | UKS PIAST LEGNICA | 06.12.2005 | zakwalifikowano |
41. | SULEJ Zuzanna | KSz WARSZAWIANKA | 10.10.2001 | zakwalifikowano |
42. | KOBYLNICKA Michalina | PIAST GLIWICE | 08.01.2004 | zakwalifikowano |
43. | WERONIECKA Julia | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 19.11.2004 | zakwalifikowano |
44. | Drobczyk Pola | PIAST GLIWICE | 14.09.2005 | zakwalifikowano |
45. | PRINA CERAI Veronica | KSz WARSZAWIANKA | 13.05.2004 | zakwalifikowano |
46. | Danek Łucja | KKS KRAKÓW | 17.06.2004 | zakwalifikowano |
47. | PINES Anna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 11.02.2002 | zakwalifikowano |
48. | Ślęzak Katarzyna | AZS AWF KATOWICE | 23.03.2005 | zakwalifikowano |
49. | KALETA Karolina | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 26.02.2001 | zakwalifikowano |
50. | MIKHALEVICH Anhelina | 16.01.2001 | zakwalifikowano | |
51. | MAJGIER Klara | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 | zakwalifikowano |
52. | OSTROWSKA Alicja | PIAST GLIWICE | 06.08.2003 | zakwalifikowano |
53. | Korkus Emilia | PIAST GLIWICE | 18.12.2004 | zakwalifikowano |
54. | Osadnik Maja | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.03.2004 | zakwalifikowano |
55. | KNAPIK Agata | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 02.11.2000 | zakwalifikowano |
56. | JAJKO Oliwia | KS OLIMP LUBIN | 07.03.2004 | zakwalifikowano |
57. | BOGACZ Pola | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 13.11.2004 | zakwalifikowano |
58. | Nowak Aleksandra | MKS KUSY SZCZECIN | 22.10.2004 | zakwalifikowano |
59. | Makowska Agnieszka | AZS AWF KATOWICE | 24.02.2004 | zakwalifikowano |
60. | STYPIŃSKI Olga | AZS AWF KATOWICE | 17.03.2003 | zakwalifikowano |
61. | Zarek Zuzanna | UKS START OPOLE | 06.11.2004 | zakwalifikowano |
62. | Korczak Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 10.09.2001 | zakwalifikowano |
63. | KIRCHOF Katarzyna | UKS 46 ŁÓDŹ | 18.01.2002 | zakwalifikowano |
64. | ROSKOSZ Anna | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2003 | zakwalifikowano |
65. | ZAZULAK Anastazja | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 27.12.2005 | zakwalifikowano |
66. | BARNAŚ Anna | MKS KUSY SZCZECIN | 13.10.2004 | zakwalifikowano |
67. | NIEWADZI Zofia | KS OLIMP LUBIN | 24.03.2005 | zakwalifikowano |
68. | Olejnicka Dominika | IKS WARSZAWA | 20.12.2003 | zakwalifikowano |
69. | Środa Zuzanna | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 20.07.2005 | zakwalifikowano |
70. | PIOTROWSKA Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 11.01.2003 | zakwalifikowano |
71. | Adamska Martyna | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 13.08.2004 | zakwalifikowano |
72. | PANTSIALEYEVA Yeva | 04.06.2001 | zakwalifikowano | |
73. | Pelon Patrycja | UKS START OPOLE | 21.02.2005 | zakwalifikowano |
74. | CZAJKA Emilia | T.S. GÓRNIK RADLIN | 13.02.2005 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | KLUGHARDT Gloria | RMKS RYBNIK | 21.01.2003 |
2. | BRYCH Barbara | AZS AWF KRAKÓW | 04.12.2000 |
3. | Zgryźniak Kinga | RMKS RYBNIK | 22.06.2003 |
3. | KLASIK Alicja | RMKS RYBNIK | 14.02.2004 |
5. | TAMASHEUSKAYA Kseniya | 08.02.2000 | |
6. | Pawłowska Dominika | AZS AWF WARSZAWA | 05.01.2000 |
7. | DZEKEVICH Katsiaryna | 02.04.2002 | |
8. | SULEJ Zuzanna | KSz WARSZAWIANKA | 10.10.2001 |
9. | SABALSKA Ewelina | MKS KUSY SZCZECIN | 04.04.2003 |
10. | JADCZAK Dominika | KSz WARSZAWIANKA | 21.01.2003 |
11. | WIECZOREK Anna | PIAST GLIWICE | 20.05.2003 |
12. | JANELLI Zofia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 25.12.2002 |
13. | KOŁPA Joanna | KS OLIMP LUBIN | 06.03.2005 |
14. | OPOŃ Oliwia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 03.10.2004 |
15. | MIKHALEVICH Anhelina | 16.01.2001 | |
16. | MAJGIER Klara | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 |
17. | LEŚNIEWSKA Marta | KSz WARSZAWIANKA | 06.02.2002 |
18. | MARUCHA Weronika | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 30.11.2001 |
18. | CIEŚLIK Cecylia | AZS AWF KATOWICE | 19.09.2005 |
20. | CZAJKA Aleksandra | KSz WARSZAWIANKA | 18.10.2003 |
21. | STASZULONEK Karolina | PIAST GLIWICE | 26.03.2002 |
22. | PARYSEK Zofia | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 27.08.2001 |
23. | Gwóźdź Julia | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 29.08.2002 |
24. | IZDEBSKA Wiktoria | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 03.05.2005 |
25. | RAKOCZY Natalia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 06.11.2002 |
26. | RADWAN Patrycja | KSz WARSZAWIANKA | 04.03.2005 |
27. | Korduła Antonina | AZS AWF KATOWICE | 18.11.2005 |
28. | Kawencka Ewa | PIAST GLIWICE | 06.01.2000 |
29. | Ziętek Patrycja | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 17.04.2002 |
30. | CHOROSIŃSKA Matylda | KSz WARSZAWIANKA | 26.02.2005 |
31. | Danek Łucja | KKS KRAKÓW | 17.06.2004 |
32. | Środa Zuzanna | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 20.07.2005 |
33. | KNAPIK Katarzyna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 02.11.2000 |
34. | MICHALCZYK Marta | KSz WARSZAWIANKA | 30.08.2004 |
35. | Strzelczyk Olga | UKS PIAST LEGNICA | 20.04.2000 |
36. | Wiktor Weronika | AZS AWF KATOWICE | 18.05.2002 |
37. | Frystacka Patrycja | RMKS RYBNIK | 01.11.2003 |
38. | Szklar Katarzyna | MKS KUSY SZCZECIN | 04.06.2002 |
39. | ŚLIWIŃSKA Paulina | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 30.06.2000 |
40. | FERSTER Paulina | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 10.10.2004 |
41. | MAJGIER Bernadeta | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 |
42. | Frydrych Małgorzata | TORUŃ - RIPOSTA | 18.08.2000 |
43. | PIĄTEK Magdalena | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 12.07.2003 |
44. | JAROSZEK Emilia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 21.09.2004 |
45. | RUP Sonia | UKS PIAST LEGNICA | 06.12.2005 |
46. | KOBYLNICKA Michalina | PIAST GLIWICE | 08.01.2004 |
47. | WERONIECKA Julia | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 19.11.2004 |
48. | Drobczyk Pola | PIAST GLIWICE | 14.09.2005 |
49. | PRINA CERAI Veronica | KSz WARSZAWIANKA | 13.05.2004 |
50. | PINES Anna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 11.02.2002 |
51. | Ślęzak Katarzyna | AZS AWF KATOWICE | 23.03.2005 |
52. | KALETA Karolina | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 26.02.2001 |
53. | OSTROWSKA Alicja | PIAST GLIWICE | 06.08.2003 |
54. | Korkus Emilia | PIAST GLIWICE | 18.12.2004 |
55. | Osadnik Maja | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.03.2004 |
56. | KNAPIK Agata | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 02.11.2000 |
57. | JAJKO Oliwia | KS OLIMP LUBIN | 07.03.2004 |
58. | Zarek Zuzanna | UKS START OPOLE | 06.11.2004 |
59. | ROSKOSZ Anna | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2003 |
60. | BARNAŚ Anna | MKS KUSY SZCZECIN | 13.10.2004 |
61. | NIEWADZI Zofia | KS OLIMP LUBIN | 24.03.2005 |
62. | PIOTROWSKA Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 11.01.2003 |
63. | Adamska Martyna | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 13.08.2004 |
64. | PANTSIALEYEVA Yeva | 04.06.2001 | |
65. | BOGACZ Pola | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 13.11.2004 |
66. | Nowak Aleksandra | MKS KUSY SZCZECIN | 22.10.2004 |
67. | Makowska Agnieszka | AZS AWF KATOWICE | 24.02.2004 |
68. | STYPIŃSKI Olga | AZS AWF KATOWICE | 17.03.2003 |
69. | Korczak Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 10.09.2001 |
70. | KIRCHOF Katarzyna | UKS 46 ŁÓDŹ | 18.01.2002 |
71. | ZAZULAK Anastazja | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 27.12.2005 |
72. | Olejnicka Dominika | IKS WARSZAWA | 20.12.2003 |
73. | Pelon Patrycja | UKS START OPOLE | 21.02.2005 |
74. | CZAJKA Emilia | T.S. GÓRNIK RADLIN | 13.02.2005 |