Nazwa: Puchar Polski II
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 19.10.2019
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Migas Piotr | 35 | PIAST GLIWICE | 13.04.2002 |
2. | MARCINIAK Jarosław | 34 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 28.07.2000 |
3. | MADURA Dawid | 69 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 05.05.2004 |
4. | NOGANOWICZ Karol | 1 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.10.2001 |
5. | PAZERA Jakub | 72 | KKS KRAKÓW | 30.09.2001 |
6. | SZURLEJ Bartłomiej | 2 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 19.09.2000 |
7. | Puchała Mikołaj | 73 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 05.01.2005 |
8. | Urban Paweł | 36 | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 |
9. | KRZYŻYŃSKI Artur | 33 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 11.05.2001 |
10. | FILEK Ireneusz | 66 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 05.04.2005 |
11. | CHLEBIK Adam | 68 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.05.2001 |
12. | Rachwalik Michał | 3 | UKS START OPOLE | 29.09.2000 |
13. | Gramza Maciej | 32 | KS SZPADA WROCŁAW | 21.02.2002 |
14. | SOBALEU Marsim | 100 | 12.10.2002 | |
15. | Bezuch Krzysztof | 37 | RMKS RYBNIK | 18.05.2004 |
16. | Cnotalski Przemysław | 38 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 18.04.2002 |
17. | MARGIELEWSKI Aleksander | 65 | KKS KRAKÓW | 02.06.2002 |
18. | SZURLEJ Maciej | 105 | KS SZPADA WROCŁAW | 29.11.2005 |
19. | WESOŁOWSKI Michał | 70 | PIAST GLIWICE | 18.06.2001 |
20. | Zbierada Bartłomiej | 4 | PKSZERM WARSZAWA | 08.03.2000 |
21. | KAŹMIERSKI MACIEJ | 31 | MKS GRYF MIELEC | 28.06.2003 |
22. | MAJEWSKI Piotr | 64 | AZS AWF KATOWICE | 06.12.2000 |
23. | Partyka Czcibor | 71 | PIAST GLIWICE | 30.05.2005 |
24. | SHANTSOV Vladislav | 82 | 13.03.2001 | |
25. | KAŁUZIŃSKI Tomasz | 5 | AZS AWF KATOWICE | 11.01.2001 |
26. | MANDRYSZ Sebastian | 39 | RMKS RYBNIK | 12.07.2002 |
27. | Parafiniuk Łukasz | 29 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 22.12.2004 |
28. | KLUGHARDT Hubert | 63 | KS OLIMP LUBIN | 20.06.2005 |
29. | Socha Jan | 6 | PKSZERM WARSZAWA | 02.04.2002 |
30. | DEMKOVICH Kirill | 98 | 09.03.2000 | |
31. | RUTZ Stanisław | 40 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 07.03.2001 |
32. | HAIDASH Zahar | 77 | 09.08.2001 | |
33. | Wałach Wiktor | 28 | AZS AWF KATOWICE | 13.09.2003 |
34. | RADOSZ Mikołaj | 7 | AZS AWF KRAKÓW | 02.12.2002 |
35. | KLYTTA Paweł | 62 | PIAST GLIWICE | 28.01.2005 |
36. | Tarachanowicz Szymon | 96 | AZS AWF KRAKÓW | 25.11.2003 |
37. | GIEDROJĆ Jerzy | 95 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 31.07.2005 |
38. | Urban Piotr | 27 | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 |
39. | ANTKIEWICZ Mikołaj | 42 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 23.06.2000 |
40. | KITLIŃSKI Bartosz | 8 | KS OLIMP LUBIN | 13.01.2003 |
41. | BULANDRA Jan | 9 | AZS AWF KATOWICE | 26.06.2002 |
42. | PAKUŁA Jan | 26 | KSz WARSZAWIANKA | 22.01.2002 |
43. | PULIDO Diego | 94 | ||
44. | EMILIANOWICZ Jakub | 43 | MKS KUSY SZCZECIN | 29.07.2002 |
45. | KOZŁOWSKI Arkadiusz | 59 | GTS Zielona Góra | 02.10.2003 |
46. | MONCADA Alejandro | 93 | ||
47. | Jakubowski Olaf | 44 | KS OLIMP LUBIN | 12.12.2003 |
48. | Huwer Kamil | 10 | AZS AWF KATOWICE | 25.07.2001 |
49. | Socha Antoni | 25 | PKSZERM WARSZAWA | 12.11.2004 |
50. | Sojka Dominik | 111 | AZS AWF KATOWICE | 02.12.2002 |
51. | Politowicz Stanisław | 58 | KS Milenium | 06.09.2004 |
52. | Buśko Robert | 11 | AZS AWF KATOWICE | 07.04.2002 |
53. | BAKHVALOV Ivan | 92 | 22.06.2000 | |
54. | ADAMCZUK Jakub | 24 | UKS PIAST LEGNICA | 08.03.2002 |
55. | CZECHOWSKI Grzegorz | 23 | PKSZERM WARSZAWA | 11.07.2000 |
56. | BERNAT Julian | 46 | KSz WARSZAWIANKA | 08.08.2002 |
57. | MUSIOLIK Bartłomiej | 12 | RMKS RYBNIK | 25.08.2001 |
58. | ŁUSZCZEK Marcel | 57 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 17.04.2003 |
59. | Frydrych Kacper | 114 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 16.02.2002 |
60. | Koc Franciszek | 22 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 29.04.2000 |
61. | GLINKA Jan | 54 | PKSZERM WARSZAWA | 11.03.2004 |
62. | STASIENIUK Paweł | 90 | MKS KUSY SZCZECIN | 02.05.2000 |
63. | Adamczyk Patryk | 13 | AZS AWF KATOWICE | 24.05.2001 |
64. | KORNASZEWSKI Stanisław | 48 | PKSZERM WARSZAWA | 03.12.2001 |
65. | MICHALCZYK Sebastian | 21 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 14.11.2001 |
66. | MARCZAK Jan | 56 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 28.03.2001 |
67. | BURDZY Cyprian | 89 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 12.09.2004 |
68. | TUMAS Marcin | 14 | RMKS RYBNIK | 09.03.2001 |
69. | GORCZAŃSKI Tymoteusz | 108 | AZS AWF KRAKÓW | 29.08.2003 |
70. | Cieślik Jakub | 20 | PKSZERM WARSZAWA | 12.03.2002 |
71. | SOŁTYS Kacper | 83 | KSz WARSZAWIANKA | 07.08.2004 |
72. | Domowicz Krzysztof | 49 | AZS AWF KRAKÓW | 07.01.2004 |
73. | Rzyczniak Wojciech | 15 | PIAST GLIWICE | 26.05.2004 |
74. | Sieradzan Jakub | 88 | MKS KUSY SZCZECIN | 17.10.2000 |
75. | Lubiewski Kacper Max | 87 | UKS START OPOLE | 07.07.2004 |
76. | KUREK Jakub | 53 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 05.06.2004 |
77. | PIEKARZ Michał | 19 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 30.12.2000 |
78. | WESOŁOWSKI Mikołaj | 16 | PIAST GLIWICE | 23.09.2004 |
79. | Skalski Jan | 85 | AZS AWF KRAKÓW | 19.01.2005 |
80. | Morek Kacper | 51 | KS OLIMP LUBIN | 24.02.2003 |
81. | Kocełuch Nikodem | 52 | UKS START OPOLE | 28.11.2002 |
82. | Mróz Michał | 86 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 03.08.2004 |
83. | Jędrzejczyk Radosław | 18 | AZS AWF KATOWICE | 04.08.2002 |
84. | Kardaszewicz Jan | 17 | KS AGH Kraków | 23.09.2001 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | BULANDRA Jan | AZS AWF KATOWICE | 26.06.2002 | zakwalifikowano |
2. | SZURLEJ Bartłomiej | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 19.09.2000 | zakwalifikowano |
3. | Socha Jan | PKSZERM WARSZAWA | 02.04.2002 | zakwalifikowano |
4. | Urban Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 | zakwalifikowano |
5. | KAŁUZIŃSKI Tomasz | AZS AWF KATOWICE | 11.01.2001 | zakwalifikowano |
6. | Rzyczniak Wojciech | PIAST GLIWICE | 26.05.2004 | zakwalifikowano |
7. | Socha Antoni | PKSZERM WARSZAWA | 12.11.2004 | zakwalifikowano |
8. | NOGANOWICZ Karol | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.10.2001 | zakwalifikowano |
9. | RADOSZ Mikołaj | AZS AWF KRAKÓW | 02.12.2002 | zakwalifikowano |
10. | SHANTSOV Vladislav | 13.03.2001 | zakwalifikowano | |
11. | MUSIOLIK Bartłomiej | RMKS RYBNIK | 25.08.2001 | zakwalifikowano |
12. | KRZYŻYŃSKI Artur | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 11.05.2001 | zakwalifikowano |
13. | Parafiniuk Łukasz | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 22.12.2004 | zakwalifikowano |
13. | MARCINIAK Jarosław | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 28.07.2000 | zakwalifikowano |
15. | PAKUŁA Jan | KSz WARSZAWIANKA | 22.01.2002 | zakwalifikowano |
16. | Frydrych Kacper | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 16.02.2002 | zakwalifikowano |
17. | Cnotalski Przemysław | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 18.04.2002 | zakwalifikowano |
18. | KITLIŃSKI Bartosz | KS OLIMP LUBIN | 13.01.2003 | zakwalifikowano |
19. | BAKHVALOV Ivan | 22.06.2000 | zakwalifikowano | |
20. | Wałach Wiktor | AZS AWF KATOWICE | 13.09.2003 | zakwalifikowano |
21. | KOZŁOWSKI Arkadiusz | GTS Zielona Góra | 02.10.2003 | zakwalifikowano |
22. | KAŹMIERSKI MACIEJ | MKS GRYF MIELEC | 28.06.2003 | zakwalifikowano |
23. | Koc Franciszek | T.S. WISŁA KRAKÓW | 29.04.2000 | zakwalifikowano |
24. | BURDZY Cyprian | UKS MDK OLIMP LUBIN | 12.09.2004 | zakwalifikowano |
25. | Kardaszewicz Jan | KS AGH Kraków | 23.09.2001 | zakwalifikowano |
25. | GLINKA Jan | PKSZERM WARSZAWA | 11.03.2004 | zakwalifikowano |
27. | Skalski Jan | AZS AWF KRAKÓW | 19.01.2005 | zakwalifikowano |
28. | CZECHOWSKI Grzegorz | PKSZERM WARSZAWA | 11.07.2000 | zakwalifikowano |
29. | Gramza Maciej | KS SZPADA WROCŁAW | 21.02.2002 | zakwalifikowano |
30. | HAIDASH Zahar | 09.08.2001 | zakwalifikowano | |
31. | Buśko Robert | AZS AWF KATOWICE | 07.04.2002 | zakwalifikowano |
32. | Bezuch Krzysztof | RMKS RYBNIK | 18.05.2004 | zakwalifikowano |
33. | PULIDO Diego | zakwalifikowano | ||
34. | Zbierada Bartłomiej | PKSZERM WARSZAWA | 08.03.2000 | zakwalifikowano |
35. | Migas Piotr | PIAST GLIWICE | 13.04.2002 | zakwalifikowano |
36. | ANTKIEWICZ Mikołaj | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 23.06.2000 | zakwalifikowano |
37. | Rachwalik Michał | UKS START OPOLE | 29.09.2000 | zakwalifikowano |
38. | SOBALEU Marsim | 12.10.2002 | zakwalifikowano | |
39. | Urban Paweł | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 | zakwalifikowano |
40. | KUREK Jakub | T.S. GÓRNIK RADLIN | 05.06.2004 | zakwalifikowano |
41. | Adamczyk Patryk | AZS AWF KATOWICE | 24.05.2001 | zakwalifikowano |
41. | Morek Kacper | KS OLIMP LUBIN | 24.02.2003 | zakwalifikowano |
43. | Cieślik Jakub | PKSZERM WARSZAWA | 12.03.2002 | zakwalifikowano |
44. | WESOŁOWSKI Mikołaj | PIAST GLIWICE | 23.09.2004 | zakwalifikowano |
45. | MICHALCZYK Sebastian | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 14.11.2001 | zakwalifikowano |
46. | Jędrzejczyk Radosław | AZS AWF KATOWICE | 04.08.2002 | zakwalifikowano |
47. | SOŁTYS Kacper | KSz WARSZAWIANKA | 07.08.2004 | zakwalifikowano |
48. | Jakubowski Olaf | KS OLIMP LUBIN | 12.12.2003 | zakwalifikowano |
49. | MONCADA Alejandro | zakwalifikowano | ||
50. | EMILIANOWICZ Jakub | MKS KUSY SZCZECIN | 29.07.2002 | zakwalifikowano |
51. | Huwer Kamil | AZS AWF KATOWICE | 25.07.2001 | zakwalifikowano |
52. | WESOŁOWSKI Michał | PIAST GLIWICE | 18.06.2001 | zakwalifikowano |
53. | PAZERA Jakub | KKS KRAKÓW | 30.09.2001 | zakwalifikowano |
54. | Sojka Dominik | AZS AWF KATOWICE | 02.12.2002 | zakwalifikowano |
55. | MADURA Dawid | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 05.05.2004 | zakwalifikowano |
56. | ADAMCZUK Jakub | UKS PIAST LEGNICA | 08.03.2002 | zakwalifikowano |
57. | MANDRYSZ Sebastian | RMKS RYBNIK | 12.07.2002 | zakwalifikowano |
58. | Tarachanowicz Szymon | AZS AWF KRAKÓW | 25.11.2003 | zakwalifikowano |
59. | ŁUSZCZEK Marcel | UKS MDK OLIMP LUBIN | 17.04.2003 | zakwalifikowano |
60. | KLUGHARDT Hubert | KS OLIMP LUBIN | 20.06.2005 | zakwalifikowano |
61. | DEMKOVICH Kirill | 09.03.2000 | zakwalifikowano | |
62. | Puchała Mikołaj | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 05.01.2005 | zakwalifikowano |
63. | TUMAS Marcin | RMKS RYBNIK | 09.03.2001 | zakwalifikowano |
64. | Kocełuch Nikodem | UKS START OPOLE | 28.11.2002 | zakwalifikowano |
65. | Domowicz Krzysztof | AZS AWF KRAKÓW | 07.01.2004 | zakwalifikowano |
66. | GORCZAŃSKI Tymoteusz | AZS AWF KRAKÓW | 29.08.2003 | zakwalifikowano |
67. | MARCZAK Jan | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 28.03.2001 | zakwalifikowano |
68. | Sieradzan Jakub | MKS KUSY SZCZECIN | 17.10.2000 | zakwalifikowano |
69. | PIEKARZ Michał | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 30.12.2000 | zakwalifikowano |
70. | Mróz Michał | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 03.08.2004 | zakwalifikowano |
71. | KORNASZEWSKI Stanisław | PKSZERM WARSZAWA | 03.12.2001 | zakwalifikowano |
72. | Lubiewski Kacper Max | UKS START OPOLE | 07.07.2004 | zakwalifikowano |
73. | STASIENIUK Paweł | MKS KUSY SZCZECIN | 02.05.2000 | zakwalifikowano |
74. | Politowicz Stanisław | KS Milenium | 06.09.2004 | zakwalifikowano |
75. | BERNAT Julian | KSz WARSZAWIANKA | 08.08.2002 | zakwalifikowano |
76. | CHLEBIK Adam | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.05.2001 | zakwalifikowano |
77. | FILEK Ireneusz | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 05.04.2005 | zakwalifikowano |
78. | Partyka Czcibor | PIAST GLIWICE | 30.05.2005 | zakwalifikowano |
79. | RUTZ Stanisław | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 07.03.2001 | zakwalifikowano |
80. | MARGIELEWSKI Aleksander | KKS KRAKÓW | 02.06.2002 | zakwalifikowano |
81. | GIEDROJĆ Jerzy | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 31.07.2005 | zakwalifikowano |
82. | MAJEWSKI Piotr | AZS AWF KATOWICE | 06.12.2000 | zakwalifikowano |
83. | SZURLEJ Maciej | KS SZPADA WROCŁAW | 29.11.2005 | zakwalifikowano |
84. | KLYTTA Paweł | PIAST GLIWICE | 28.01.2005 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | BULANDRA Jan | AZS AWF KATOWICE | 26.06.2002 |
2. | BAKHVALOV Ivan | 22.06.2000 | |
3. | SZURLEJ Bartłomiej | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 19.09.2000 |
3. | Urban Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 |
5. | KAŁUZIŃSKI Tomasz | AZS AWF KATOWICE | 11.01.2001 |
6. | Rzyczniak Wojciech | PIAST GLIWICE | 26.05.2004 |
7. | Socha Antoni | PKSZERM WARSZAWA | 12.11.2004 |
8. | KUREK Jakub | T.S. GÓRNIK RADLIN | 05.06.2004 |
9. | RADOSZ Mikołaj | AZS AWF KRAKÓW | 02.12.2002 |
10. | SHANTSOV Vladislav | 13.03.2001 | |
11. | MUSIOLIK Bartłomiej | RMKS RYBNIK | 25.08.2001 |
12. | PAKUŁA Jan | KSz WARSZAWIANKA | 22.01.2002 |
13. | Wałach Wiktor | AZS AWF KATOWICE | 13.09.2003 |
14. | HAIDASH Zahar | 09.08.2001 | |
15. | WESOŁOWSKI Mikołaj | PIAST GLIWICE | 23.09.2004 |
16. | MONCADA Alejandro | ||
17. | Socha Jan | PKSZERM WARSZAWA | 02.04.2002 |
18. | KRZYŻYŃSKI Artur | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 11.05.2001 |
19. | MARCINIAK Jarosław | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 28.07.2000 |
20. | Cnotalski Przemysław | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 18.04.2002 |
21. | KITLIŃSKI Bartosz | KS OLIMP LUBIN | 13.01.2003 |
22. | BURDZY Cyprian | UKS MDK OLIMP LUBIN | 12.09.2004 |
23. | Kardaszewicz Jan | KS AGH Kraków | 23.09.2001 |
24. | CZECHOWSKI Grzegorz | PKSZERM WARSZAWA | 11.07.2000 |
25. | PULIDO Diego | ||
26. | Zbierada Bartłomiej | PKSZERM WARSZAWA | 08.03.2000 |
27. | ANTKIEWICZ Mikołaj | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 23.06.2000 |
28. | SOBALEU Marsim | 12.10.2002 | |
29. | Adamczyk Patryk | AZS AWF KATOWICE | 24.05.2001 |
30. | Cieślik Jakub | PKSZERM WARSZAWA | 12.03.2002 |
31. | MANDRYSZ Sebastian | RMKS RYBNIK | 12.07.2002 |
32. | Partyka Czcibor | PIAST GLIWICE | 30.05.2005 |
33. | NOGANOWICZ Karol | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.10.2001 |
34. | Parafiniuk Łukasz | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 22.12.2004 |
35. | Frydrych Kacper | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 16.02.2002 |
36. | KOZŁOWSKI Arkadiusz | GTS Zielona Góra | 02.10.2003 |
37. | KAŹMIERSKI MACIEJ | MKS GRYF MIELEC | 28.06.2003 |
38. | Koc Franciszek | T.S. WISŁA KRAKÓW | 29.04.2000 |
39. | GLINKA Jan | PKSZERM WARSZAWA | 11.03.2004 |
40. | Skalski Jan | AZS AWF KRAKÓW | 19.01.2005 |
41. | Gramza Maciej | KS SZPADA WROCŁAW | 21.02.2002 |
42. | Buśko Robert | AZS AWF KATOWICE | 07.04.2002 |
43. | Bezuch Krzysztof | RMKS RYBNIK | 18.05.2004 |
44. | Migas Piotr | PIAST GLIWICE | 13.04.2002 |
45. | Rachwalik Michał | UKS START OPOLE | 29.09.2000 |
46. | Urban Paweł | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 |
47. | Morek Kacper | KS OLIMP LUBIN | 24.02.2003 |
48. | MICHALCZYK Sebastian | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 14.11.2001 |
49. | Jędrzejczyk Radosław | AZS AWF KATOWICE | 04.08.2002 |
50. | SOŁTYS Kacper | KSz WARSZAWIANKA | 07.08.2004 |
51. | Jakubowski Olaf | KS OLIMP LUBIN | 12.12.2003 |
52. | PAZERA Jakub | KKS KRAKÓW | 30.09.2001 |
53. | Sojka Dominik | AZS AWF KATOWICE | 02.12.2002 |
54. | MADURA Dawid | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 05.05.2004 |
55. | ADAMCZUK Jakub | UKS PIAST LEGNICA | 08.03.2002 |
56. | Tarachanowicz Szymon | AZS AWF KRAKÓW | 25.11.2003 |
57. | KLUGHARDT Hubert | KS OLIMP LUBIN | 20.06.2005 |
58. | DEMKOVICH Kirill | 09.03.2000 | |
59. | TUMAS Marcin | RMKS RYBNIK | 09.03.2001 |
60. | Domowicz Krzysztof | AZS AWF KRAKÓW | 07.01.2004 |
61. | MARCZAK Jan | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 28.03.2001 |
62. | Mróz Michał | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 03.08.2004 |
63. | FILEK Ireneusz | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 05.04.2005 |
64. | RUTZ Stanisław | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 07.03.2001 |
65. | EMILIANOWICZ Jakub | MKS KUSY SZCZECIN | 29.07.2002 |
66. | Huwer Kamil | AZS AWF KATOWICE | 25.07.2001 |
67. | WESOŁOWSKI Michał | PIAST GLIWICE | 18.06.2001 |
68. | ŁUSZCZEK Marcel | UKS MDK OLIMP LUBIN | 17.04.2003 |
69. | Puchała Mikołaj | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 05.01.2005 |
70. | Kocełuch Nikodem | UKS START OPOLE | 28.11.2002 |
71. | GORCZAŃSKI Tymoteusz | AZS AWF KRAKÓW | 29.08.2003 |
72. | Sieradzan Jakub | MKS KUSY SZCZECIN | 17.10.2000 |
73. | PIEKARZ Michał | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 30.12.2000 |
74. | KORNASZEWSKI Stanisław | PKSZERM WARSZAWA | 03.12.2001 |
75. | Lubiewski Kacper Max | UKS START OPOLE | 07.07.2004 |
76. | STASIENIUK Paweł | MKS KUSY SZCZECIN | 02.05.2000 |
77. | Politowicz Stanisław | KS Milenium | 06.09.2004 |
78. | BERNAT Julian | KSz WARSZAWIANKA | 08.08.2002 |
79. | CHLEBIK Adam | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.05.2001 |
80. | MARGIELEWSKI Aleksander | KKS KRAKÓW | 02.06.2002 |
81. | GIEDROJĆ Jerzy | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 31.07.2005 |
82. | MAJEWSKI Piotr | AZS AWF KATOWICE | 06.12.2000 |
83. | SZURLEJ Maciej | KS SZPADA WROCŁAW | 29.11.2005 |
84. | KLYTTA Paweł | PIAST GLIWICE | 28.01.2005 |