Turniej

Nazwa: Puchar Polski I
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 07.09.2019


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Alicja KISIELEWSKA 5 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 17.09.2003
2. Katarzyna GOŁEMBSKA 29 POLONIA 1912 LESZNO 16.11.2003
3. Dominika Nelza 58 MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007
4. Laura WILKE 56 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 24.08.2006
5. Antonina LACHMAN 1 AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003
6. Oliwia Kulpaczyńska 28 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.04.2005
7. Natalia Trzcińska 55 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.08.2007
8. Karolina ŻURAWSKA 2 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004
9. Joanna GIERLAK 86 AZS AWF WARSZAWA 13.12.2003
10. Jagoda OLSZÓWKA 30 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2004
11. Adrianna WIERZCHOWSKA 27 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005
12. Nina ZAWADZKA 83 D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.01.2007
13. Amelia OLSZEWSKA 3 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004
14. Patrycja TRZCIŃSKA 54 AZS AWF WARSZAWA 31.08.2003
15. Zuzanna KĘDZIORA 31 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.04.2005
16. Weronika TRACZ 26 WROCŁAWIANIE. 05.10.2005
17. Maja ZARZYCKA 82 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 11.09.2007
18. Olga JAKUBOWSKA 60 NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 07.01.2005
19. Lena LANGA 32 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 13.07.2005
20. Aleksandra BINKO 52 IKS LESZNO 20.06.2006
21. Michalina Daniewska 4 AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003
22. Katarzyna BEKALARCZYK 25 UKS ATENA GDAŃSK 25.10.2004
23. Liliana Ścieszyńska 79 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.09.2007
24. Zuzanna GATZ 81 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.05.2006
25. Lena Komarnicka 80 D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.06.2007
26. Laura SZCZECHOWSKA 33 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005
27. Maja Urban 24 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.10.2004
28. Nadia JASZCZOŁT 53 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006
29. Marta JAKUBOWSKA 61 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 30.10.2006
30. Aleksandra Liszka 6 AZS AWF POZNAŃ 06.09.2003
31. Antonina KWIATKOWSKA 51 AZS AWF WARSZAWA 24.08.2005
32. Gabriela MIĘTKA 35 POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004
33. OLIWIA KOWALSKA 23 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004
34. Julia Wiśniewska 50 AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006
35. Matylda WINIECKA 22 MKS KUSY SZCZECIN 27.02.2005
36. Oliwia Dębicka 7 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2003
37. Zuzanna WOJEWÓDZKA 34 AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007
38. Natasza KUŚ 90 D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.05.2007
39. Emilia KAPAŁA 49 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 21.09.2006
40. Lena JERZ 8 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004
41. Roksana PAPUŻYŃSKA 36 MKS KUSY SZCZECIN 10.11.2003
42. Maja KAPICA 62 AZS AWF WARSZAWA 12.03.2003
43. Gabriela BESSMAN 47 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.03.2006
44. Monika BEKALARCZYK 66 UKS ATENA GDAŃSK 21.12.2006
45. Sonia Turbo 20 MKS KUSY SZCZECIN 22.01.2004
46. Karolina FUDALA 74 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005
47. Zuzanna BORKOWSKA 37 KS "ALEX" 02.04.2004
48. Zofia BAN 9 AZS AWF WARSZAWA 07.02.2003
49. Natalia JAROSIEWICZ 48 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.03.2006
50. Róża WYKLAND 38 UKS ATENA GDAŃSK 19.03.2005
51. Aleksandra SROKA 19 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 16.12.2003
52. Aurelia Wanaks 78 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 01.05.2005
53. Natalia SZEMPLIŃSKA 10 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.01.2003
54. Alicja BYZEWSKA 45 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 23.08.2007
55. Julia DUDZIUK 71 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.08.2007
56. Julia MULAK 39 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.06.2004
57. Antonina Bartol 18 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005
58. Ewa ZACHAREWICZ 11 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.02.2003
59. Laura SZMIT 12 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003
60. Hanna WOJTAS 40 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.03.2007
61. Małgorzata Płaza 69 D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
62. Hanna KOWALSKA 70 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 01.12.2005
63. Aleksandra Nowakowska 17 AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005
64. Julia GRACZYK 16 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005
65. Dominika WYTYK 41 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.07.2005
66. NATALIA LEWANDOWSKA 42 UKS ATENA GDAŃSK 21.09.2005
67. Laura NAKLICKA 75 MKS KUSY SZCZECIN 17.02.2005
68. Konstancja KANAS 13 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.03.2004
69. Zofia Płaza 73 D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
70. Wiktoria WILCZYŃSKA 72 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 03.03.2006
71. Wiktoria DOROSZKIEWICZ 68 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
72. Lena PIĄTKOWSKA 14 UKS ATENA GDAŃSK 02.05.2005
73. Weronika SKOCZYLAS 44 AZS AWF WARSZAWA 13.01.2006
74. Maria Fedorów 43 AZS AWF WARSZAWA 13.05.2005
75. Natalia Woźniak 15 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2004

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Michalina Daniewska AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003 zakwalifikowano
2. Natalia SZEMPLIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.01.2003 zakwalifikowano
3. Zuzanna KĘDZIORA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.04.2005 zakwalifikowano
3. Antonina LACHMAN AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003 zakwalifikowano
3. Karolina ŻURAWSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004 zakwalifikowano
6. Lena JERZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004 zakwalifikowano
7. Oliwia Dębicka KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2003 zakwalifikowano
8. Julia GRACZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005 zakwalifikowano
9. Marta JAKUBOWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 30.10.2006 zakwalifikowano
10. Laura SZCZECHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005 zakwalifikowano
11. Lena PIĄTKOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 02.05.2005 zakwalifikowano
12. Amelia OLSZEWSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004 zakwalifikowano
13. Alicja KISIELEWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 17.09.2003 zakwalifikowano
14. Zofia BAN AZS AWF WARSZAWA 07.02.2003 zakwalifikowano
15. Oliwia Kulpaczyńska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.04.2005 zakwalifikowano
16. Sonia Turbo MKS KUSY SZCZECIN 22.01.2004 zakwalifikowano
17. Julia Wiśniewska AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006 zakwalifikowano
18. Aleksandra BINKO IKS LESZNO 20.06.2006 zakwalifikowano
19. Aurelia Wanaks UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 01.05.2005 zakwalifikowano
20. Natalia Trzcińska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.08.2007 zakwalifikowano
21. Hanna WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.03.2007 zakwalifikowano
22. Antonina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005 zakwalifikowano
23. Aleksandra Nowakowska AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005 zakwalifikowano
24. Natalia Woźniak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2004 zakwalifikowano
25. Konstancja KANAS WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.03.2004 zakwalifikowano
26. Laura SZMIT UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003 zakwalifikowano
27. Alicja BYZEWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 23.08.2007 zakwalifikowano
29. Aleksandra Liszka AZS AWF POZNAŃ 06.09.2003 zakwalifikowano
30. Adrianna WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005 zakwalifikowano
31. Zuzanna WOJEWÓDZKA AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007 zakwalifikowano
32. Gabriela MIĘTKA POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004 zakwalifikowano
33. Zuzanna BORKOWSKA KS "ALEX" 02.04.2004 zakwalifikowano
34. Weronika TRACZ WROCŁAWIANIE. 05.10.2005 zakwalifikowano
35. Katarzyna GOŁEMBSKA POLONIA 1912 LESZNO 16.11.2003 zakwalifikowano
36. Roksana PAPUŻYŃSKA MKS KUSY SZCZECIN 10.11.2003 zakwalifikowano
37. Weronika SKOCZYLAS AZS AWF WARSZAWA 13.01.2006 zakwalifikowano
38. Ewa ZACHAREWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.02.2003 zakwalifikowano
39. Julia MULAK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.06.2004 zakwalifikowano
40. Aleksandra SROKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 16.12.2003 zakwalifikowano
41. Róża WYKLAND UKS ATENA GDAŃSK 19.03.2005 zakwalifikowano
41. Matylda WINIECKA MKS KUSY SZCZECIN 27.02.2005 zakwalifikowano
43. Lena LANGA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 13.07.2005 zakwalifikowano
44. OLIWIA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004 zakwalifikowano
45. Nadia JASZCZOŁT TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006 zakwalifikowano
46. Emilia KAPAŁA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 21.09.2006 zakwalifikowano
47. Lena Komarnicka D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.06.2007 zakwalifikowano
47. Olga JAKUBOWSKA NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 07.01.2005 zakwalifikowano
49. Maja Urban WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.10.2004 zakwalifikowano
50. Gabriela BESSMAN UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.03.2006 zakwalifikowano
50. Katarzyna BEKALARCZYK UKS ATENA GDAŃSK 25.10.2004 zakwalifikowano
50. Antonina KWIATKOWSKA AZS AWF WARSZAWA 24.08.2005 zakwalifikowano
53. Natalia JAROSIEWICZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.03.2006 zakwalifikowano
54. Dominika Nelza MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007 zakwalifikowano
55. Dominika WYTYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.07.2005 zakwalifikowano
56. Małgorzata Płaza D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006 zakwalifikowano
57. Zofia Płaza D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006 zakwalifikowano
58. Laura WILKE UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 24.08.2006 zakwalifikowano
59. Monika BEKALARCZYK UKS ATENA GDAŃSK 21.12.2006 zakwalifikowano
60. Nina ZAWADZKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.01.2007 zakwalifikowano
61. Natasza KUŚ D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.05.2007 zakwalifikowano
62. Jagoda OLSZÓWKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2004 zakwalifikowano
63. Maja KAPICA AZS AWF WARSZAWA 12.03.2003 zakwalifikowano
63. Karolina FUDALA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005 zakwalifikowano
65. Maja ZARZYCKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 11.09.2007 zakwalifikowano
66. Zuzanna GATZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.05.2006 zakwalifikowano
67. Wiktoria DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007 zakwalifikowano
68. Maria Fedorów AZS AWF WARSZAWA 13.05.2005 zakwalifikowano
69. Julia DUDZIUK UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.08.2007 zakwalifikowano
70. NATALIA LEWANDOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 21.09.2005 zakwalifikowano
71. Wiktoria WILCZYŃSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 03.03.2006 zakwalifikowano
72. Laura NAKLICKA MKS KUSY SZCZECIN 17.02.2005 zakwalifikowano
73. Hanna KOWALSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 01.12.2005 zakwalifikowano
74. Liliana Ścieszyńska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.09.2007 zakwalifikowano
74. Patrycja TRZCIŃSKA AZS AWF WARSZAWA 31.08.2003 zakwalifikowano
76. Joanna GIERLAK AZS AWF WARSZAWA 13.12.2003 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Karolina ŻURAWSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004
2. Antonina LACHMAN AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003
3. Michalina Daniewska AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003
3. Natalia SZEMPLIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.01.2003
5. Oliwia Dębicka KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2003
6. Julia GRACZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005
7. Alicja KISIELEWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 17.09.2003
8. Ewa ZACHAREWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.02.2003
9. Amelia OLSZEWSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004
10. Zofia BAN AZS AWF WARSZAWA 07.02.2003
11. Julia Wiśniewska AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006
12. Aleksandra BINKO IKS LESZNO 20.06.2006
13. Antonina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005
14. Aleksandra Nowakowska AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005
15. Natalia Woźniak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2004
16. Aleksandra Liszka AZS AWF POZNAŃ 06.09.2003
17. Zuzanna KĘDZIORA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.04.2005
18. Lena JERZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004
19. Laura SZCZECHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005
20. Lena PIĄTKOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 02.05.2005
21. Oliwia Kulpaczyńska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.04.2005
22. Sonia Turbo MKS KUSY SZCZECIN 22.01.2004
23. Aurelia Wanaks UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 01.05.2005
24. Hanna WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.03.2007
25. Konstancja KANAS WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.03.2004
26. Laura SZMIT UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003
27. Adrianna WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005
28. Gabriela MIĘTKA POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004
29. Weronika TRACZ WROCŁAWIANIE. 05.10.2005
30. Weronika SKOCZYLAS AZS AWF WARSZAWA 13.01.2006
31. Nadia JASZCZOŁT TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006
32. Małgorzata Płaza D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
33. Marta JAKUBOWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 30.10.2006
34. Natalia Trzcińska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.08.2007
35. Alicja BYZEWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 23.08.2007
37. Zuzanna WOJEWÓDZKA AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007
38. Zuzanna BORKOWSKA KS "ALEX" 02.04.2004
39. Katarzyna GOŁEMBSKA POLONIA 1912 LESZNO 16.11.2003
40. Roksana PAPUŻYŃSKA MKS KUSY SZCZECIN 10.11.2003
41. Julia MULAK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.06.2004
42. Aleksandra SROKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 16.12.2003
43. Matylda WINIECKA MKS KUSY SZCZECIN 27.02.2005
43. Róża WYKLAND UKS ATENA GDAŃSK 19.03.2005
45. Lena LANGA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 13.07.2005
46. OLIWIA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004
47. Emilia KAPAŁA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 21.09.2006
48. Lena Komarnicka D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.06.2007
48. Olga JAKUBOWSKA NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 07.01.2005
50. Maja Urban WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.10.2004
51. Gabriela BESSMAN UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.03.2006
51. Katarzyna BEKALARCZYK UKS ATENA GDAŃSK 25.10.2004
53. Natalia JAROSIEWICZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.03.2006
54. Dominika Nelza MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007
55. Dominika WYTYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.07.2005
56. Zofia Płaza D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
57. Laura WILKE UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 24.08.2006
58. Monika BEKALARCZYK UKS ATENA GDAŃSK 21.12.2006
59. Natasza KUŚ D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.05.2007
60. Maja KAPICA AZS AWF WARSZAWA 12.03.2003
60. Karolina FUDALA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005
62. Wiktoria DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
63. Julia DUDZIUK UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.08.2007
64. Joanna GIERLAK AZS AWF WARSZAWA 13.12.2003
65. Antonina KWIATKOWSKA AZS AWF WARSZAWA 24.08.2005
66. Nina ZAWADZKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.01.2007
67. Jagoda OLSZÓWKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2004
68. Maja ZARZYCKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 11.09.2007
69. Zuzanna GATZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.05.2006
70. Maria Fedorów AZS AWF WARSZAWA 13.05.2005
71. NATALIA LEWANDOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 21.09.2005
72. Wiktoria WILCZYŃSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 03.03.2006
73. Laura NAKLICKA MKS KUSY SZCZECIN 17.02.2005
74. Hanna KOWALSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 01.12.2005
75. Liliana Ścieszyńska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.09.2007
75. Patrycja TRZCIŃSKA AZS AWF WARSZAWA 31.08.2003

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy