Nazwa: Puchar Polski I
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 07.09.2019
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | BIEŃKOWSKI Aleksander | 90 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 31.01.2008 |
2. | DOROSZKIEWICZ Maksymilian | 60 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.03.2007 |
3. | JAKUBOWSKI Adam | 1 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.01.2003 |
4. | HRYNIEWIECKI Filip | 91 | WROCŁAWIANIE | 18.04.2007 |
5. | Sowa Piotr | 31 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.07.2005 |
6. | KANCI Maksymilian | 30 | POLONIA 1912 LESZNO | 13.03.2005 |
7. | Kulpaczyński Łukasz | 29 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
8. | Woźniak Igor | 2 | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2004 |
9. | Fogt Jakub | 32 | POLONIA 1912 LESZNO | 05.04.2006 |
10. | GORCZYCA Jakub | 87 | UKS ATENA GDAŃSK | 05.02.2007 |
11. | WOJTACHNIA Leon | 62 | UKS FENIKS JABŁONNA | 03.11.2005 |
12. | KWIATKOWSKI Karol | 58 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 25.12.2006 |
13. | KAŚKÓW Piotr | 3 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.2003 |
14. | KANIA Dominik | 33 | WROCŁAWIANIE | 14.11.2004 |
15. | KAPAŁA Adrian | 89 | AZS AWF POZNAŃ | 26.04.2005 |
16. | WAŚCIŃSKI Tobiasz | 28 | AZS AWF POZNAŃ | 01.11.2004 |
17. | SŁOMIŃSKI Kacper | 34 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 31.01.2003 |
18. | Płaszczewski Mikołaj | 4 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.01.2003 |
19. | OLSZEWSKI Franciszek | 64 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 17.02.2007 |
20. | Łopatniuk Krzysztof | 27 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 05.01.2004 |
21. | Koniczek Kacper | 55 | AZS AWF WARSZAWA | 24.09.2004 |
22. | KOWALSKI Maksym | 88 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 26.09.2006 |
23. | SZENK Iwo | 95 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 25.06.2003 |
24. | Gorczyca Tomasz | 5 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
25. | Łokaj Jędrzej | 54 | AZS AWF WARSZAWA | 06.01.2004 |
26. | Firch Paweł | 35 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 06.02.2003 |
27. | MAĆKOWIAK Maksymilian | 66 | IKS LESZNO | 04.12.2005 |
28. | Nowak Jan | 26 | AZS AWF POZNAŃ | 28.09.2005 |
29. | Gonda Jakub | 36 | AZS AWF POZNAŃ | 27.02.2005 |
30. | WAŚCIŃSKI Gracjan | 53 | IKS LESZNO | 19.10.2006 |
31. | KUCHTA-KALKOWSKI Ludwik | 85 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.08.2005 |
32. | Tomeczek Kamil | 6 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.10.2004 |
33. | Olszewski Mikołaj | 25 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 12.10.2004 |
34. | Jurczak Tomasz | 38 | AZS AWF WARSZAWA | 05.09.2005 |
35. | SURMA Jakub | 7 | AZS AWF WARSZAWA | 27.08.2003 |
36. | RADAJEWSKI Marcin | 52 | IKS LESZNO | 18.06.2005 |
37. | Głowiński Szymon | 97 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 20.07.2007 |
38. | GAWENDA Patryk | 24 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 29.03.2005 |
39. | Gajda Arkadiusz | 22 | IKS LESZNO | 20.08.2003 |
40. | LOTYCZ Jan | 37 | AZS AWF WARSZAWA | 11.07.2003 |
41. | Ginda Piotr | 8 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.01.2005 |
42. | GULIŃSKI Cyprian | 83 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.10.2007 |
43. | Cendrowski Marceli | 57 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.11.2007 |
44. | Fedorowicz Karol | 39 | AZS AWF WARSZAWA | 02.09.2005 |
45. | Skorupa Maciej | 69 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 31.10.2005 |
46. | Smuda Jakub | 9 | AZS AWF POZNAŃ | 28.05.2003 |
47. | Krawczyński Melchior | 23 | WROCŁAWIANIE | 18.08.2005 |
48. | Pakuła Michał | 82 | UKS ATENA GDAŃSK | 09.11.2006 |
49. | Parulski Jakub | 81 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19.11.2006 |
50. | MAKAŁOWSKI Adam | 49 | IKS LESZNO | 11.03.2005 |
51. | JURCZAK Mateusz | 40 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 05.09.2005 |
52. | Lewicki Tymon | 10 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 05.11.2004 |
53. | MAJEWSKI Błażej | 21 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19.11.2003 |
54. | MOŻEJKO Miłosz | 70 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.02.2006 |
55. | Kwiatkowski Mateusz | 11 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 06.06.2003 |
56. | Pyskło Szymon | 51 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 |
57. | Prajzner Mikołaj | 41 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.04.2005 |
58. | GWIAZDOWSKI Olaf | 80 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 05.09.2005 |
59. | OSSENTOWSKI Mikołaj | 19 | IKS LESZNO | 14.05.2003 |
60. | Bem Antoni | 20 | AZS AWF POZNAŃ | 12.10.2004 |
61. | Kotek Jakub | 16 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 05.01.2004 |
62. | KULSKI Karol | 43 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.02.2003 |
63. | DURAJ Idzi | 50 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.11.2006 |
64. | PIOSIK Dawid | 12 | IKS LESZNO | 16.12.2004 |
65. | Tomyślak Łukasz | 98 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 13.06.2006 |
66. | Napieralski Marcin | 42 | AZS AWF POZNAŃ | 20.05.2003 |
67. | PACHOLCZYK Szymon | 13 | IKS LESZNO | 17.10.2004 |
68. | JURGA Stanisław | 48 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 05.07.2006 |
69. | Wieczorek Michał | 18 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.02.2004 |
70. | TSITAVETS Uladzislau | 77 | AZS AWF WARSZAWA | 06.10.2004 |
71. | KRUSZONA Bartosz | 75 | WROCŁAWIANIE | 31.01.2005 |
72. | Antoniuk Aleksander | 44 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 24.04.2004 |
73. | SACHARCZUK Bartosz | 14 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.02.2004 |
74. | JEGLIŃSKI Dawid | 78 | UKS ATENA GDAŃSK | 26.06.2006 |
75. | Matusewicz Kamil | 17 | AZS AWF POZNAŃ | 06.01.2003 |
76. | ZAPÓR Ksawery | 45 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.08.2005 |
77. | WINKHOF Filip | 46 | IKS LESZNO | 25.11.2005 |
78. | CIEPŁY Oliwier | 74 | AZS AWF POZNAŃ | 28.10.2005 |
79. | PISAREWICZ Szymon | 79 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.06.2006 |
80. | Frącek Maciej | 15 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.09.2003 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Gorczyca Tomasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 | zakwalifikowano |
2. | JAKUBOWSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.01.2003 | zakwalifikowano |
3. | KAŚKÓW Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.2003 | zakwalifikowano |
4. | SURMA Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 27.08.2003 | zakwalifikowano |
5. | Tomeczek Kamil | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.10.2004 | zakwalifikowano |
6. | Lewicki Tymon | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 05.11.2004 | zakwalifikowano |
7. | Płaszczewski Mikołaj | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.01.2003 | zakwalifikowano |
8. | Gajda Arkadiusz | IKS LESZNO | 20.08.2003 | zakwalifikowano |
8. | Woźniak Igor | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2004 | zakwalifikowano |
10. | PACHOLCZYK Szymon | IKS LESZNO | 17.10.2004 | zakwalifikowano |
11. | Kwiatkowski Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 06.06.2003 | zakwalifikowano |
12. | PIOSIK Dawid | IKS LESZNO | 16.12.2004 | zakwalifikowano |
13. | ZAPÓR Ksawery | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.08.2005 | zakwalifikowano |
14. | SACHARCZUK Bartosz | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.02.2004 | zakwalifikowano |
15. | Olszewski Mikołaj | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 12.10.2004 | zakwalifikowano |
16. | Łopatniuk Krzysztof | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 05.01.2004 | zakwalifikowano |
17. | Nowak Jan | AZS AWF POZNAŃ | 28.09.2005 | zakwalifikowano |
18. | Krawczyński Melchior | WROCŁAWIANIE | 18.08.2005 | zakwalifikowano |
18. | Smuda Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 28.05.2003 | zakwalifikowano |
18. | Ginda Piotr | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.01.2005 | zakwalifikowano |
21. | WAŚCIŃSKI Tobiasz | AZS AWF POZNAŃ | 01.11.2004 | zakwalifikowano |
21. | GORCZYCA Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 05.02.2007 | zakwalifikowano |
23. | Fedorowicz Karol | AZS AWF WARSZAWA | 02.09.2005 | zakwalifikowano |
24. | MAJEWSKI Błażej | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19.11.2003 | zakwalifikowano |
25. | Wieczorek Michał | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.02.2004 | zakwalifikowano |
26. | WINKHOF Filip | IKS LESZNO | 25.11.2005 | zakwalifikowano |
27. | Matusewicz Kamil | AZS AWF POZNAŃ | 06.01.2003 | zakwalifikowano |
28. | OSSENTOWSKI Mikołaj | IKS LESZNO | 14.05.2003 | zakwalifikowano |
29. | RADAJEWSKI Marcin | IKS LESZNO | 18.06.2005 | zakwalifikowano |
30. | Bem Antoni | AZS AWF POZNAŃ | 12.10.2004 | zakwalifikowano |
31. | Sowa Piotr | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.07.2005 | zakwalifikowano |
32. | GAWENDA Patryk | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 29.03.2005 | zakwalifikowano |
33. | Cendrowski Marceli | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.11.2007 | zakwalifikowano |
34. | KANCI Maksymilian | POLONIA 1912 LESZNO | 13.03.2005 | zakwalifikowano |
35. | Kotek Jakub | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 05.01.2004 | zakwalifikowano |
36. | WAŚCIŃSKI Gracjan | IKS LESZNO | 19.10.2006 | zakwalifikowano |
37. | Firch Paweł | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 06.02.2003 | zakwalifikowano |
38. | HRYNIEWIECKI Filip | WROCŁAWIANIE | 18.04.2007 | zakwalifikowano |
39. | Fogt Jakub | POLONIA 1912 LESZNO | 05.04.2006 | zakwalifikowano |
40. | Jurczak Tomasz | AZS AWF WARSZAWA | 05.09.2005 | zakwalifikowano |
41. | KRUSZONA Bartosz | WROCŁAWIANIE | 31.01.2005 | zakwalifikowano |
42. | Frącek Maciej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.09.2003 | zakwalifikowano |
43. | JURGA Stanisław | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 05.07.2006 | zakwalifikowano |
44. | MAKAŁOWSKI Adam | IKS LESZNO | 11.03.2005 | zakwalifikowano |
45. | Prajzner Mikołaj | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.04.2005 | zakwalifikowano |
46. | Kulpaczyński Łukasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 | zakwalifikowano |
47. | KAPAŁA Adrian | AZS AWF POZNAŃ | 26.04.2005 | zakwalifikowano |
48. | LOTYCZ Jan | AZS AWF WARSZAWA | 11.07.2003 | zakwalifikowano |
49. | SZENK Iwo | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 25.06.2003 | zakwalifikowano |
50. | MAĆKOWIAK Maksymilian | IKS LESZNO | 04.12.2005 | zakwalifikowano |
51. | KANIA Dominik | WROCŁAWIANIE | 14.11.2004 | zakwalifikowano |
52. | Gonda Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 27.02.2005 | zakwalifikowano |
53. | DURAJ Idzi | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.11.2006 | zakwalifikowano |
54. | KWIATKOWSKI Karol | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 25.12.2006 | zakwalifikowano |
55. | Skorupa Maciej | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 31.10.2005 | zakwalifikowano |
56. | Pyskło Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 | zakwalifikowano |
57. | Napieralski Marcin | AZS AWF POZNAŃ | 20.05.2003 | zakwalifikowano |
58. | Antoniuk Aleksander | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 24.04.2004 | zakwalifikowano |
59. | PISAREWICZ Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.06.2006 | zakwalifikowano |
60. | JURCZAK Mateusz | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 05.09.2005 | zakwalifikowano |
61. | Tomyślak Łukasz | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 13.06.2006 | zakwalifikowano |
62. | Koniczek Kacper | AZS AWF WARSZAWA | 24.09.2004 | zakwalifikowano |
63. | WOJTACHNIA Leon | UKS FENIKS JABŁONNA | 03.11.2005 | zakwalifikowano |
64. | GULIŃSKI Cyprian | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.10.2007 | zakwalifikowano |
65. | Pakuła Michał | UKS ATENA GDAŃSK | 09.11.2006 | zakwalifikowano |
66. | SŁOMIŃSKI Kacper | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 31.01.2003 | zakwalifikowano |
67. | Łokaj Jędrzej | AZS AWF WARSZAWA | 06.01.2004 | zakwalifikowano |
68. | KUCHTA-KALKOWSKI Ludwik | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.08.2005 | zakwalifikowano |
69. | KOWALSKI Maksym | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 26.09.2006 | zakwalifikowano |
70. | DOROSZKIEWICZ Maksymilian | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.03.2007 | zakwalifikowano |
71. | GWIAZDOWSKI Olaf | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 05.09.2005 | zakwalifikowano |
72. | CIEPŁY Oliwier | AZS AWF POZNAŃ | 28.10.2005 | zakwalifikowano |
73. | MOŻEJKO Miłosz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.02.2006 | zakwalifikowano |
74. | JEGLIŃSKI Dawid | UKS ATENA GDAŃSK | 26.06.2006 | zakwalifikowano |
75. | TSITAVETS Uladzislau | AZS AWF WARSZAWA | 06.10.2004 | zakwalifikowano |
76. | Głowiński Szymon | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 20.07.2007 | zakwalifikowano |
77. | Parulski Jakub | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19.11.2006 | zakwalifikowano |
78. | OLSZEWSKI Franciszek | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 17.02.2007 | zakwalifikowano |
79. | KULSKI Karol | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.02.2003 | zakwalifikowano |
79. | BIEŃKOWSKI Aleksander | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 31.01.2008 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | JAKUBOWSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.01.2003 |
2. | Gorczyca Tomasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
3. | Kwiatkowski Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 06.06.2003 |
3. | SURMA Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 27.08.2003 |
5. | KAŚKÓW Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.2003 |
6. | Tomeczek Kamil | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.10.2004 |
7. | Woźniak Igor | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2004 |
8. | Fogt Jakub | POLONIA 1912 LESZNO | 05.04.2006 |
9. | Lewicki Tymon | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 05.11.2004 |
10. | PACHOLCZYK Szymon | IKS LESZNO | 17.10.2004 |
11. | PIOSIK Dawid | IKS LESZNO | 16.12.2004 |
12. | SACHARCZUK Bartosz | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.02.2004 |
13. | Olszewski Mikołaj | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 12.10.2004 |
14. | Łopatniuk Krzysztof | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 05.01.2004 |
15. | Krawczyński Melchior | WROCŁAWIANIE | 18.08.2005 |
16. | MAJEWSKI Błażej | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19.11.2003 |
17. | Gajda Arkadiusz | IKS LESZNO | 20.08.2003 |
18. | Nowak Jan | AZS AWF POZNAŃ | 28.09.2005 |
19. | Smuda Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 28.05.2003 |
19. | Ginda Piotr | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.01.2005 |
21. | WAŚCIŃSKI Tobiasz | AZS AWF POZNAŃ | 01.11.2004 |
22. | Wieczorek Michał | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.02.2004 |
23. | Matusewicz Kamil | AZS AWF POZNAŃ | 06.01.2003 |
24. | OSSENTOWSKI Mikołaj | IKS LESZNO | 14.05.2003 |
25. | RADAJEWSKI Marcin | IKS LESZNO | 18.06.2005 |
26. | Sowa Piotr | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.07.2005 |
27. | GAWENDA Patryk | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 29.03.2005 |
28. | Kotek Jakub | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 05.01.2004 |
29. | Frącek Maciej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.09.2003 |
30. | MAKAŁOWSKI Adam | IKS LESZNO | 11.03.2005 |
31. | Gonda Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 27.02.2005 |
32. | Antoniuk Aleksander | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 24.04.2004 |
33. | Płaszczewski Mikołaj | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.01.2003 |
34. | ZAPÓR Ksawery | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.08.2005 |
35. | GORCZYCA Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 05.02.2007 |
36. | Fedorowicz Karol | AZS AWF WARSZAWA | 02.09.2005 |
37. | WINKHOF Filip | IKS LESZNO | 25.11.2005 |
38. | Bem Antoni | AZS AWF POZNAŃ | 12.10.2004 |
39. | Cendrowski Marceli | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.11.2007 |
40. | KANCI Maksymilian | POLONIA 1912 LESZNO | 13.03.2005 |
41. | WAŚCIŃSKI Gracjan | IKS LESZNO | 19.10.2006 |
42. | Firch Paweł | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 06.02.2003 |
43. | HRYNIEWIECKI Filip | WROCŁAWIANIE | 18.04.2007 |
44. | Jurczak Tomasz | AZS AWF WARSZAWA | 05.09.2005 |
45. | KRUSZONA Bartosz | WROCŁAWIANIE | 31.01.2005 |
46. | JURGA Stanisław | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 05.07.2006 |
47. | Prajzner Mikołaj | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.04.2005 |
48. | Kulpaczyński Łukasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
49. | KAPAŁA Adrian | AZS AWF POZNAŃ | 26.04.2005 |
50. | LOTYCZ Jan | AZS AWF WARSZAWA | 11.07.2003 |
51. | MAĆKOWIAK Maksymilian | IKS LESZNO | 04.12.2005 |
52. | KANIA Dominik | WROCŁAWIANIE | 14.11.2004 |
53. | DURAJ Idzi | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.11.2006 |
54. | KWIATKOWSKI Karol | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 25.12.2006 |
55. | Skorupa Maciej | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 31.10.2005 |
56. | Napieralski Marcin | AZS AWF POZNAŃ | 20.05.2003 |
57. | PISAREWICZ Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.06.2006 |
58. | JURCZAK Mateusz | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 05.09.2005 |
59. | Tomyślak Łukasz | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 13.06.2006 |
60. | WOJTACHNIA Leon | UKS FENIKS JABŁONNA | 03.11.2005 |
61. | Pakuła Michał | UKS ATENA GDAŃSK | 09.11.2006 |
62. | Łokaj Jędrzej | AZS AWF WARSZAWA | 06.01.2004 |
63. | MOŻEJKO Miłosz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.02.2006 |
64. | KULSKI Karol | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.02.2003 |
65. | SZENK Iwo | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 25.06.2003 |
66. | Pyskło Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 |
67. | Koniczek Kacper | AZS AWF WARSZAWA | 24.09.2004 |
68. | GULIŃSKI Cyprian | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.10.2007 |
69. | SŁOMIŃSKI Kacper | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 31.01.2003 |
70. | KUCHTA-KALKOWSKI Ludwik | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.08.2005 |
71. | KOWALSKI Maksym | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 26.09.2006 |
72. | DOROSZKIEWICZ Maksymilian | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.03.2007 |
73. | GWIAZDOWSKI Olaf | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 05.09.2005 |
74. | CIEPŁY Oliwier | AZS AWF POZNAŃ | 28.10.2005 |
75. | JEGLIŃSKI Dawid | UKS ATENA GDAŃSK | 26.06.2006 |
76. | TSITAVETS Uladzislau | AZS AWF WARSZAWA | 06.10.2004 |
77. | Głowiński Szymon | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 20.07.2007 |
78. | Parulski Jakub | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19.11.2006 |
79. | OLSZEWSKI Franciszek | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 17.02.2007 |
80. | BIEŃKOWSKI Aleksander | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 31.01.2008 |