Turniej

Nazwa: Puchar Polski III
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 17.11.2019


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Weronika Gęsińska 99 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2005
2. Aleksandra SZYMAŃSKA 34 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
3. Zuzanna Kraczla 102 UKS ZAWISZA KATOWICE 21.06.2006
4. Emilia CZAJKA 35 T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005
5. Oliwia GARUS 69 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
6. Alicja KLASIK 1 RMKS RYBNIK 14.02.2004
7. Patrycja WITA 67 T.S. GÓRNIK RADLIN 15.07.2004
8. Antonina Korduła 36 RMKS RYBNIK 18.11.2005
9. Nikola Niesyn 71 SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2007
10. Gloria KLUGHARDT 2 AZS AWF KRAKÓW 21.01.2003
11. Kamila Danek 105 KKS KRAKÓW 04.10.2007
12. Anna Tatoj 33 AZS AWF KATOWICE 14.06.2004
13. Kinga Zgryźniak 3 RMKS RYBNIK 22.06.2003
14. Anna ROSKOSZ 32 AZS AWF KATOWICE 08.12.2003
15. Apolonia HOLC 66 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 16.12.2006
16. Alicja GOCZAŁ 37 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
17. Róża Czajkowska 72 AZS AWF WARSZAWA 10.05.2004
18. Olga STYPIŃSKI 70 AZS AWF KATOWICE 17.03.2003
19. Dominika Olejnicka 31 IKS WARSZAWA 20.12.2003
20. Anna WIECZOREK 4 PIAST GLIWICE 20.05.2003
21. Paulina OSTROWSKA 65 PIAST GLIWICE 12.04.2006
22. Melania Prina Cerai 38 KSz WARSZAWIANKA 02.04.2006
23. Julia Pieszur 64 AKS MIKOŁÓW 03.06.2003
24. Kinga STYPIŃSKI 98 AZS AWF KATOWICE 17.03.2003
25. Maryia Vysotskaya 73 AZS AWF KATOWICE 25.04.2007
26. Emilia Korkus 5 PIAST GLIWICE 18.12.2004
27. Wiktoria IZDEBSKA 39 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005
28. Julia ŁAPKIEWICZ 30 AZS AWF WARSZAWA 29.07.2003
29. Karolina Charkiewicz 63 PKSZERM WARSZAWA 27.05.2006
30. Maja SZYMAŃSKA 108 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
31. Aleksandra Nowak 41 MKS KUSY SZCZECIN 22.10.2004
32. Wiktoria SZECÓWKA 97 UKSz LEGNICA 16.10.2005
33. Patrycja Frystacka 6 RMKS RYBNIK 01.11.2003
34. Zuzanna Zarek 29 UKS START OPOLE 06.11.2004
35. Patrycja Pelon 40 UKS START OPOLE 21.02.2005
36. Maja Wuzik 75 RMKS RYBNIK 14.03.2006
37. Karolina SZYMANOWSKA 7 KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003
38. Magdalena PIĄTEK 28 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.07.2003
39. Wiktoria ANDRZEJCZAK 96 AZS AWF WARSZAWA 25.12.2005
40. Karolina Nieczkowska 62 SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007
41. Dominika JADCZAK 8 KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003
42. Julia KOPER 76 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.08.2004
43. Oliwia JAJKO 42 KS OLIMP LUBIN 07.03.2004
44. Aleksandra KRYNICKA 61 SKS FLESZ ŚWIDNICA 03.01.2004
45. Dominika BIEROŃSKA 95 UKS ZAWISZA KATOWICE 13.09.2006
46. Antonina Halemba 27 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
47. Michalina KOBYLNICKA 9 PIAST GLIWICE 08.01.2004
48. Zuzanna Środa 26 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 20.07.2005
49. Karolina MALCZOK 77 UKS TRÓJKA RADLIN 09.05.2003
50. Magda Ratyna 60 PIAST GLIWICE 01.03.2007
51. Matylda CHOROSIŃSKA 43 KSz WARSZAWIANKA 26.02.2005
52. Łucja Danek 44 KKS KRAKÓW 17.06.2004
53. Ewelina SABALSKA 10 MKS KUSY SZCZECIN 04.04.2003
54. Amelia KWAPISZ 59 T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005
55. Aleksandra CZAJKA 25 KSz WARSZAWIANKA 18.10.2003
56. Zuzanna KASZYŃSKA 92 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.03.2005
57. Aleksandra PIOTROWSKA 11 AZS AWF KRAKÓW 11.01.2003
58. Bernadeta MAJGIER 24 PIAST GLIWICE 19.06.2003
59. Martyna Adamska 58 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004
60. Agnieszka Makowska 45 AZS AWF KATOWICE 24.02.2004
61. Julia WERONIECKA 46 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.11.2004
62. Emilia JAROSZEK 12 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004
63. Julia Przywara 91 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 26.10.2005
64. Patrycja RADWAN 23 KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
65. Joanna KOŁPA 13 KS OLIMP LUBIN 06.03.2005
66. Marta KRAUSE 22 UKS TRÓJKA RADLIN 08.12.2003
67. Anna BARNAŚ 47 MKS KUSY SZCZECIN 13.10.2004
68. Kaja Reil 56 T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006
69. Zofia NIEWADZI 48 KS OLIMP LUBIN 24.03.2005
70. Liliana Porwoł 21 RMKS RYBNIK 24.05.2006
71. Paulina FERSTER 55 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 10.10.2004
72. Martyna FILAK 89 AZS AWF KRAKÓW 06.01.2003
73. Maja Osadnik 14 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
74. Zuzanna Jarosz 83 T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006
75. Zuzanna WIESNER 54 MUSZKIETER GLIWICE 27.07.2005
76. Oliwia OPOŃ 20 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004
77. Pola Drobczyk 49 PIAST GLIWICE 14.09.2005
78. Cecylia CIEŚLIK 15 PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005
79. Klara MAJGIER 19 PIAST GLIWICE 19.06.2003
80. Weronika KOZDĘBA 53 PIAST GLIWICE 29.06.2006
81. Oliwia Tercjak 16 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005
82. Dominika RADZIK 86 MKS KUSY SZCZECIN 25.01.2007
83. Pola BOGACZ 50 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.11.2004
84. Veronica PRINA CERAI 52 KSz WARSZAWIANKA 13.05.2004
85. Katarzyna Ślęzak 17 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
86. Sonia RUP 51 UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005
87. Natalia TOMASZEWSKA 18 MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003
88. Otylia BARTOSZEK 87 UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Gloria KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 21.01.2003 zakwalifikowano
2. Alicja KLASIK RMKS RYBNIK 14.02.2004 zakwalifikowano
3. Kinga Zgryźniak RMKS RYBNIK 22.06.2003 zakwalifikowano
4. Karolina SZYMANOWSKA KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003 zakwalifikowano
5. Emilia Korkus PIAST GLIWICE 18.12.2004 zakwalifikowano
6. Emilia JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004 zakwalifikowano
7. Anna WIECZOREK PIAST GLIWICE 20.05.2003 zakwalifikowano
7. Marta KRAUSE UKS TRÓJKA RADLIN 08.12.2003 zakwalifikowano
7. Ewelina SABALSKA MKS KUSY SZCZECIN 04.04.2003 zakwalifikowano
10. Karolina Charkiewicz PKSZERM WARSZAWA 27.05.2006 zakwalifikowano
11. Cecylia CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005 zakwalifikowano
12. Katarzyna Ślęzak UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005 zakwalifikowano
13. Bernadeta MAJGIER PIAST GLIWICE 19.06.2003 zakwalifikowano
14. Anna ROSKOSZ AZS AWF KATOWICE 08.12.2003 zakwalifikowano
15. Anna Tatoj AZS AWF KATOWICE 14.06.2004 zakwalifikowano
16. Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006 zakwalifikowano
17. Maja Osadnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004 zakwalifikowano
17. Melania Prina Cerai KSz WARSZAWIANKA 02.04.2006 zakwalifikowano
19. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005 zakwalifikowano
20. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006 zakwalifikowano
21. Michalina KOBYLNICKA PIAST GLIWICE 08.01.2004 zakwalifikowano
21. Aleksandra CZAJKA KSz WARSZAWIANKA 18.10.2003 zakwalifikowano
23. Oliwia Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005 zakwalifikowano
24. Zuzanna WIESNER MUSZKIETER GLIWICE 27.07.2005 zakwalifikowano
25. Aleksandra SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006 zakwalifikowano
26. Oliwia GARUS SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006 zakwalifikowano
27. Julia ŁAPKIEWICZ AZS AWF WARSZAWA 29.07.2003 zakwalifikowano
28. Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007 zakwalifikowano
28. Julia Pieszur AKS MIKOŁÓW 03.06.2003 zakwalifikowano
30. Emilia CZAJKA T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005 zakwalifikowano
31. Magdalena PIĄTEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.07.2003 zakwalifikowano
32. Oliwia JAJKO KS OLIMP LUBIN 07.03.2004 zakwalifikowano
33. Weronika KOZDĘBA PIAST GLIWICE 29.06.2006 zakwalifikowano
34. Natalia TOMASZEWSKA MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003 zakwalifikowano
35. Martyna Adamska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004 zakwalifikowano
35. Zofia NIEWADZI KS OLIMP LUBIN 24.03.2005 zakwalifikowano
37. Pola BOGACZ PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.11.2004 zakwalifikowano
38. Kaja Reil T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006 zakwalifikowano
39. Łucja Danek KKS KRAKÓW 17.06.2004 zakwalifikowano
39. Karolina MALCZOK UKS TRÓJKA RADLIN 09.05.2003 zakwalifikowano
39. Zuzanna Środa UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 20.07.2005 zakwalifikowano
42. Magda Ratyna PIAST GLIWICE 01.03.2007 zakwalifikowano
43. Pola Drobczyk PIAST GLIWICE 14.09.2005 zakwalifikowano
43. Klara MAJGIER PIAST GLIWICE 19.06.2003 zakwalifikowano
45. Otylia BARTOSZEK UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006 zakwalifikowano
46. Anna BARNAŚ MKS KUSY SZCZECIN 13.10.2004 zakwalifikowano
46. Julia WERONIECKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.11.2004 zakwalifikowano
48. Zuzanna KASZYŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.03.2005 zakwalifikowano
49. Patrycja Pelon UKS START OPOLE 21.02.2005 zakwalifikowano
50. Wiktoria IZDEBSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005 zakwalifikowano
51. Dominika JADCZAK KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003 zakwalifikowano
52. Patrycja Frystacka RMKS RYBNIK 01.11.2003 zakwalifikowano
53. Aleksandra Nowak MKS KUSY SZCZECIN 22.10.2004 zakwalifikowano
54. Aleksandra KRYNICKA SKS FLESZ ŚWIDNICA 03.01.2004 zakwalifikowano
55. Karolina Nieczkowska SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007 zakwalifikowano
56. Maja SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008 zakwalifikowano
57. Kamila Danek KKS KRAKÓW 04.10.2007 zakwalifikowano
58. Nikola Niesyn SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2007 zakwalifikowano
59. Dominika BIEROŃSKA UKS ZAWISZA KATOWICE 13.09.2006 zakwalifikowano
60. Julia KOPER WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.08.2004 zakwalifikowano
61. Wiktoria SZECÓWKA UKSz LEGNICA 16.10.2005 zakwalifikowano
62. Apolonia HOLC TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 16.12.2006 zakwalifikowano
63. Joanna KOŁPA KS OLIMP LUBIN 06.03.2005 zakwalifikowano
64. Aleksandra PIOTROWSKA AZS AWF KRAKÓW 11.01.2003 zakwalifikowano
65. Matylda CHOROSIŃSKA KSz WARSZAWIANKA 26.02.2005 zakwalifikowano
66. Sonia RUP UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005 zakwalifikowano
67. Veronica PRINA CERAI KSz WARSZAWIANKA 13.05.2004 zakwalifikowano
68. Oliwia OPOŃ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004 zakwalifikowano
69. Dominika Olejnicka IKS WARSZAWA 20.12.2003 zakwalifikowano
70. Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006 zakwalifikowano
71. Julia Przywara BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 26.10.2005 zakwalifikowano
71. Agnieszka Makowska AZS AWF KATOWICE 24.02.2004 zakwalifikowano
73. Olga STYPIŃSKI AZS AWF KATOWICE 17.03.2003 zakwalifikowano
74. Martyna FILAK AZS AWF KRAKÓW 06.01.2003 zakwalifikowano
74. Paulina FERSTER TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 10.10.2004 zakwalifikowano
76. Dominika RADZIK MKS KUSY SZCZECIN 25.01.2007 zakwalifikowano
77. Kinga STYPIŃSKI AZS AWF KATOWICE 17.03.2003 zakwalifikowano
78. Maryia Vysotskaya AZS AWF KATOWICE 25.04.2007 zakwalifikowano
79. Zuzanna Zarek UKS START OPOLE 06.11.2004 zakwalifikowano
80. Maja Wuzik RMKS RYBNIK 14.03.2006 zakwalifikowano
81. Zuzanna Kraczla UKS ZAWISZA KATOWICE 21.06.2006 zakwalifikowano
82. Wiktoria ANDRZEJCZAK AZS AWF WARSZAWA 25.12.2005 zakwalifikowano
83. Róża Czajkowska AZS AWF WARSZAWA 10.05.2004 zakwalifikowano
84. Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005 zakwalifikowano
84. Patrycja WITA T.S. GÓRNIK RADLIN 15.07.2004 zakwalifikowano
86. Zuzanna Jarosz T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006 zakwalifikowano
87. Amelia KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005 zakwalifikowano
- Weronika Gęsińska TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2005 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Weronika Gęsińska TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2005
1. Kinga Zgryźniak RMKS RYBNIK 22.06.2003
2. Gloria KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 21.01.2003
3. Emilia Korkus PIAST GLIWICE 18.12.2004
3. Alicja KLASIK RMKS RYBNIK 14.02.2004
5. Anna WIECZOREK PIAST GLIWICE 20.05.2003
6. Cecylia CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005
7. Oliwia Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005
8. Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
9. Emilia JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004
10. Marta KRAUSE UKS TRÓJKA RADLIN 08.12.2003
11. Anna Tatoj AZS AWF KATOWICE 14.06.2004
12. Melania Prina Cerai KSz WARSZAWIANKA 02.04.2006
13. Aleksandra CZAJKA KSz WARSZAWIANKA 18.10.2003
14. Dominika JADCZAK KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003
15. Patrycja Frystacka RMKS RYBNIK 01.11.2003
16. Agnieszka Makowska AZS AWF KATOWICE 24.02.2004
17. Karolina SZYMANOWSKA KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003
18. Karolina Charkiewicz PKSZERM WARSZAWA 27.05.2006
19. Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
20. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
21. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006
22. Michalina KOBYLNICKA PIAST GLIWICE 08.01.2004
23. Zuzanna WIESNER MUSZKIETER GLIWICE 27.07.2005
24. Aleksandra SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
25. Magdalena PIĄTEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.07.2003
26. Weronika KOZDĘBA PIAST GLIWICE 29.06.2006
27. Martyna Adamska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004
28. Pola BOGACZ PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.11.2004
29. Kaja Reil T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006
30. Karolina MALCZOK UKS TRÓJKA RADLIN 09.05.2003
31. Julia WERONIECKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.11.2004
32. Aleksandra Nowak MKS KUSY SZCZECIN 22.10.2004
33. Ewelina SABALSKA MKS KUSY SZCZECIN 04.04.2003
34. Katarzyna Ślęzak UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
35. Bernadeta MAJGIER PIAST GLIWICE 19.06.2003
36. Anna ROSKOSZ AZS AWF KATOWICE 08.12.2003
37. Maja Osadnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
38. Oliwia GARUS SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
39. Julia ŁAPKIEWICZ AZS AWF WARSZAWA 29.07.2003
40. Julia Pieszur AKS MIKOŁÓW 03.06.2003
41. Emilia CZAJKA T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005
42. Oliwia JAJKO KS OLIMP LUBIN 07.03.2004
43. Natalia TOMASZEWSKA MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003
44. Zofia NIEWADZI KS OLIMP LUBIN 24.03.2005
45. Zuzanna Środa UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 20.07.2005
45. Łucja Danek KKS KRAKÓW 17.06.2004
47. Klara MAJGIER PIAST GLIWICE 19.06.2003
48. Zuzanna KASZYŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.03.2005
49. Patrycja Pelon UKS START OPOLE 21.02.2005
50. Wiktoria IZDEBSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005
51. Aleksandra KRYNICKA SKS FLESZ ŚWIDNICA 03.01.2004
52. Karolina Nieczkowska SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007
53. Nikola Niesyn SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2007
54. Apolonia HOLC TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 16.12.2006
55. Aleksandra PIOTROWSKA AZS AWF KRAKÓW 11.01.2003
56. Sonia RUP UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005
57. Oliwia OPOŃ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004
58. Dominika Olejnicka IKS WARSZAWA 20.12.2003
59. Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006
60. Olga STYPIŃSKI AZS AWF KATOWICE 17.03.2003
61. Róża Czajkowska AZS AWF WARSZAWA 10.05.2004
62. Patrycja WITA T.S. GÓRNIK RADLIN 15.07.2004
62. Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005
65. Magda Ratyna PIAST GLIWICE 01.03.2007
66. Pola Drobczyk PIAST GLIWICE 14.09.2005
67. Otylia BARTOSZEK UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006
68. Anna BARNAŚ MKS KUSY SZCZECIN 13.10.2004
69. Maja SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
70. Kamila Danek KKS KRAKÓW 04.10.2007
71. Dominika BIEROŃSKA UKS ZAWISZA KATOWICE 13.09.2006
72. Julia KOPER WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.08.2004
73. Wiktoria SZECÓWKA UKSz LEGNICA 16.10.2005
74. Joanna KOŁPA KS OLIMP LUBIN 06.03.2005
75. Matylda CHOROSIŃSKA KSz WARSZAWIANKA 26.02.2005
76. Veronica PRINA CERAI KSz WARSZAWIANKA 13.05.2004
77. Julia Przywara BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 26.10.2005
78. Paulina FERSTER TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 10.10.2004
78. Martyna FILAK AZS AWF KRAKÓW 06.01.2003
80. Dominika RADZIK MKS KUSY SZCZECIN 25.01.2007
81. Kinga STYPIŃSKI AZS AWF KATOWICE 17.03.2003
82. Maryia Vysotskaya AZS AWF KATOWICE 25.04.2007
83. Zuzanna Zarek UKS START OPOLE 06.11.2004
84. Maja Wuzik RMKS RYBNIK 14.03.2006
85. Zuzanna Kraczla UKS ZAWISZA KATOWICE 21.06.2006
86. Wiktoria ANDRZEJCZAK AZS AWF WARSZAWA 25.12.2005
87. Zuzanna Jarosz T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006
87. Amelia KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy