Turniej

Nazwa: Europejski Festiwal Szermierczy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 02.06.2019


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. BARBARA MOŚ 8 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 11.03.2011
2. Joanna Szymczyk 18 AZS AWF WARSZAWA 15.11.2010
3. Olga PISAREWICZ 1 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.01.2010
4. Zoryana KOSTYUK 21 16.07.2010
5. Michalina KOWALSKA 16 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 31.01.2011
6. Helena Olszanowska 24 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 14.01.2011
7. Val GOROHOVA 9 01.01.2010
8. Evel BRALE 17 01.01.2010
9. Oliwia Buda 10 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.01.2010
10. Alicja SZULTKA 2 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.03.2010
11. Zuzanna Plutecka 23 WROCŁAWIANIE. 26.06.2011
12. Alicja Ziółkowska 7 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 03.01.2010
13. Waleria Szostak 15 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 09.09.2010
14. Anastazja Downar 22 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 08.07.2010
15. Mira Woźniak 6 AZS AWF POZNAŃ 01.02.2011
16. Victiriia NICHYC 11 14.04.2010
17. Zuzanna Pokorska 25 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.09.2010
18. Lena Nowak 14 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.02.2010
19. Katarzyna Pierzchała 3 WROCŁAWIANIE. 28.12.2010
20. Anastasija KORNIENKO 19 06.08.2010
21. Martina POŠVANCOVÁ 12 12.04.2010
22. Zuzanna Bazyli 13 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.07.2010
23. VERONIKA KA 27 01.01.2010
24. Aleksandra Murawska 4 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 10.12.2010
25. Maja KUŁAKOWSKA 20 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 16.04.2010
26. Małgorzata Borodziuk 5 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.03.2010
27. Joanna BECKER 26 AZS AWF POZNAŃ 14.10.2012

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. VERONIKA KA 01.01.2010 zakwalifikowano
2. Val GOROHOVA 01.01.2010 zakwalifikowano
3. Zoryana KOSTYUK 16.07.2010 zakwalifikowano
4. Victiriia NICHYC 14.04.2010 zakwalifikowano
5. Alicja SZULTKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.03.2010 zakwalifikowano
6. Alicja Ziółkowska UKS 35 BIELAWY TORUŃ 03.01.2010 zakwalifikowano
7. Zuzanna Pokorska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.09.2010 zakwalifikowano
8. Martina POŠVANCOVÁ 12.04.2010 zakwalifikowano
9. BARBARA MOŚ UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 11.03.2011 zakwalifikowano
10. Aleksandra Murawska UKS 35 BIELAWY TORUŃ 10.12.2010 zakwalifikowano
11. Michalina KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 31.01.2011 zakwalifikowano
12. Anastazja Downar WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 08.07.2010 zakwalifikowano
13. Zuzanna Bazyli WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.07.2010 zakwalifikowano
14. Anastasija KORNIENKO 06.08.2010 zakwalifikowano
15. Katarzyna Pierzchała WROCŁAWIANIE. 28.12.2010 zakwalifikowano
16. Małgorzata Borodziuk UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.03.2010 zakwalifikowano
17. Waleria Szostak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 09.09.2010 zakwalifikowano
18. Oliwia Buda UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.01.2010 zakwalifikowano
19. Zuzanna Plutecka WROCŁAWIANIE. 26.06.2011 zakwalifikowano
20. Olga PISAREWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.01.2010 zakwalifikowano
21. Helena Olszanowska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 14.01.2011 zakwalifikowano
22. Lena Nowak UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.02.2010 zakwalifikowano
23. Maja KUŁAKOWSKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 16.04.2010 zakwalifikowano
24. Evel BRALE 01.01.2010 zakwalifikowano
25. Mira Woźniak AZS AWF POZNAŃ 01.02.2011 zakwalifikowano
26. Joanna BECKER AZS AWF POZNAŃ 14.10.2012 zakwalifikowano
27. Joanna Szymczyk AZS AWF WARSZAWA 15.11.2010 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. VERONIKA KA 01.01.2010
2. Zoryana KOSTYUK 16.07.2010
3. Victiriia NICHYC 14.04.2010
3. Oliwia Buda UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.01.2010
5. Alicja SZULTKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.03.2010
6. Zuzanna Pokorska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.09.2010
7. Martina POŠVANCOVÁ 12.04.2010
8. Lena Nowak UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.02.2010
9. Val GOROHOVA 01.01.2010
10. Alicja Ziółkowska UKS 35 BIELAWY TORUŃ 03.01.2010
11. BARBARA MOŚ UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 11.03.2011
12. Aleksandra Murawska UKS 35 BIELAWY TORUŃ 10.12.2010
13. Zuzanna Bazyli WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.07.2010
14. Anastasija KORNIENKO 06.08.2010
15. Małgorzata Borodziuk UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.03.2010
16. Helena Olszanowska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 14.01.2011
17. Michalina KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 31.01.2011
18. Anastazja Downar WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 08.07.2010
19. Katarzyna Pierzchała WROCŁAWIANIE. 28.12.2010
20. Waleria Szostak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 09.09.2010
21. Zuzanna Plutecka WROCŁAWIANIE. 26.06.2011
22. Olga PISAREWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.01.2010
23. Maja KUŁAKOWSKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 16.04.2010
24. Evel BRALE 01.01.2010
25. Mira Woźniak AZS AWF POZNAŃ 01.02.2011
26. Joanna BECKER AZS AWF POZNAŃ 14.10.2012
27. Joanna Szymczyk AZS AWF WARSZAWA 15.11.2010

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy