Turniej

Nazwa: Europejski Festiwal Szermierczy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 02.06.2019


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Helena LESIŃSKA 56 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 01.01.2008
2. Madara KULBA 72 01.01.2009
3. Anna RYNKIEWICZ 25 WROCŁAWIANIE. 28.03.2008
4. Zofia Mikulicka 48 D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.11.2008
5. Kamila WYCIŚLIK 49 UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA 18.03.2008
6. Mariia KUDRIAVTSEVA 78 30.07.2008
7. Zofia Konieczka 24 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2009
8. Karolina MAKOWSKA 1 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 28.04.2008
9. Nina FORGÁCH 50 04.05.2009
10. Lena KERTH 73 UKS ATENA GDAŃSK 21.05.2009
11. Zofia WOJTAS 2 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 04.08.2008
12. Barbara BARTKOWIAK 26 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.02.2008
13. Julia DOBOSZ 47 D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.02.2008
14. Hanna Chrzanowska 23 WROCŁAWIANIE. 11.12.2008
15. Svitlana BRYZGALOVA 71 01.01.2008
16. Dominika SŁODEK 51 NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 09.03.2009
17. Vladislava POPOVA 74 13.09.2008
18. Matylda PRZYBYLSKA 27 AZS AWF POZNAŃ 07.07.2008
19. Wiktoria SKRZECZYŃSKA 22 WROCŁAWIANIE. 13.11.2008
20. ALINA OLIEINYK 70 01.01.2008
21. Zofia Kaczmarek 46 UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA 06.06.2008
22. Oliwia Lidzbarska 3 UKS ATENA GDAŃSK 02.04.2008
23. Anna AUGUSTYNIAK 45 UKS WOŁODYJOWSKI 04.02.2008
24. Yvette ZBOROWSKA 64 AZS AWF POZNAŃ 24.09.2008
25. Emilia HOFFMANN 21 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 08.08.2008
26. Alicja PARTYKA 4 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 16.09.2009
27. Pearl MILTON 52 01.01.2008
28. Klaudia Maćkiewicz 29 MKS Świt 23.08.2009
29. Eva ORMANE 75 01.01.2008
30. Klaudia WAKUŁA 20 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 17.01.2008
31. Nina LEWANDOWSKA 28 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 17.12.2008
32. Michalina Bartol 5 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.07.2009
33. Antonina KRZEŚNIAK 53 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.06.2008
34. Sangina ULJANA 76 01.01.2009
35. Magdalena Mosińska 44 MKS Świt 23.12.2008
36. Alina MYHDALOVYCH 69 23.10.2008
37. Nikola DUDZIŃSKA 19 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 04.08.2009
38. Agata BROSOWSKA 30 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.08.2009
39. Zuzanna JAKUBIAK 68 NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 20.08.2008
40. Kornelia WICHER 41 AZS AWF POZNAŃ 26.08.2009
41. KINGA KOWALSKA 82 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.03.2009
42. Tisunina ALBINA 77 01.01.2009
43. Ahlaia BORYSOVA 54 04.08.2008
44. TERESA MOŚ 6 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2009
45. Zuzanna SZUSTAK 31 AZS AWF POZNAŃ 24.05.2009
46. Zofia Plutecka 18 WROCŁAWIANIE. 10.03.2008
47. Olga Moryl 80 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.04.2009
48. Alisa KIRIEIEVA 67 14.01.2008
49. Julia Lelewska 7 UKS ATENA GDAŃSK 25.09.2008
50. KATIE JOHNSON 55 28.07.2009
51. Florentyna Wiśnik 17 AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009
52. Milana LEVCHUK 57 15.10.2008
53. Mariia KADUN 66 22.11.2009
54. Aneta LAURENTOWICZ 34 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 21.08.2009
55. Jagoda Kowalewska 8 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.12.2008
56. Nina NAŁĘCZ 43 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 10.06.2009
57. Marianna WILKOWSKA 9 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.09.2009
58. Eva DVORETSKAIA 58 28.08.2008
59. Marta Ozga 40 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.08.2009
60. Maryna YANKO 65 01.01.2008
61. Danuta Tym 16 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 20.01.2009
62. Patrycja HOŁUBOWICZ 32 AZS AWF POZNAŃ 15.12.2008
63. Aniela Tołyż 36 MKS KUSY SZCZECIN 26.10.2009
64. Svitlana KONONYKHINA 79 18.11.2008
65. Nina Jaskólska 15 AZS AWF POZNAŃ 15.10.2008
66. Aleksandra Tomaszewska 39 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 17.08.2009
67. Emilia BOGACKA 10 POLONIA 1912 LESZNO 27.06.2008
68. Erika SANVITO 63 01.01.2009
69. Abele LIENE 62 01.01.2009
70. Valentína WEST 59 14.11.2009
71. Patrycja Skrzeczyńska 38 WROCŁAWIANIE. 13.11.2008
72. Nadia Choszcz 11 UKS ATENA GDAŃSK 03.03.2009
73. Maryna IURINA 81 21.12.2009
74. Natalia MORACZEWSKA 33 AZS AWF POZNAŃ 12.09.2009
75. Hanna LESZCZYŃSKA 13 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 26.06.2008
76. Karolina LEMKE 12 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 03.09.2008
77. Angelina PONOMARENKO 60 24.11.2009
78. Malwina SZCZECHOWSKA 37 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 05.06.2009
79. Weronika WACHOWIAK 35 AZS AWF POZNAŃ 27.11.2008
80. Maja Neumann 14 POLONIA 1912 LESZNO 02.03.2008
81. Anna GORODYSKA 61 22.09.2009

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Milana LEVCHUK 15.10.2008 zakwalifikowano
2. Abele LIENE 01.01.2009 zakwalifikowano
3. Karolina MAKOWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 28.04.2008 zakwalifikowano
3. Pearl MILTON 01.01.2008 zakwalifikowano
5. Svitlana BRYZGALOVA 01.01.2008 zakwalifikowano
5. KINGA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.03.2009 zakwalifikowano
7. Klaudia WAKUŁA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 17.01.2008 zakwalifikowano
8. Oliwia Lidzbarska UKS ATENA GDAŃSK 02.04.2008 zakwalifikowano
9. TERESA MOŚ UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2009 zakwalifikowano
10. Karolina LEMKE UKS DE LA SALLE GDAŃSK 03.09.2008 zakwalifikowano
11. Ahlaia BORYSOVA 04.08.2008 zakwalifikowano
12. Florentyna Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009 zakwalifikowano
13. Michalina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.07.2009 zakwalifikowano
14. Zofia WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 04.08.2008 zakwalifikowano
14. Zofia Mikulicka D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.11.2008 zakwalifikowano
16. Eva ORMANE 01.01.2008 zakwalifikowano
17. Hanna LESZCZYŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 26.06.2008 zakwalifikowano
18. Maryna YANKO 01.01.2008 zakwalifikowano
19. Nina Jaskólska AZS AWF POZNAŃ 15.10.2008 zakwalifikowano
20. Eva DVORETSKAIA 28.08.2008 zakwalifikowano
21. Danuta Tym WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 20.01.2009 zakwalifikowano
22. Maja Neumann POLONIA 1912 LESZNO 02.03.2008 zakwalifikowano
23. Svitlana KONONYKHINA 18.11.2008 zakwalifikowano
24. Nina FORGÁCH 04.05.2009 zakwalifikowano
25. ALINA OLIEINYK 01.01.2008 zakwalifikowano
26. Julia Lelewska UKS ATENA GDAŃSK 25.09.2008 zakwalifikowano
27. Anna RYNKIEWICZ WROCŁAWIANIE. 28.03.2008 zakwalifikowano
28. Jagoda Kowalewska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.12.2008 zakwalifikowano
29. Agata BROSOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.08.2009 zakwalifikowano
30. Nadia Choszcz UKS ATENA GDAŃSK 03.03.2009 zakwalifikowano
30. KATIE JOHNSON 28.07.2009 zakwalifikowano
32. Alina MYHDALOVYCH 23.10.2008 zakwalifikowano
33. Alicja PARTYKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 16.09.2009 zakwalifikowano
34. Emilia BOGACKA POLONIA 1912 LESZNO 27.06.2008 zakwalifikowano
35. Alisa KIRIEIEVA 14.01.2008 zakwalifikowano
36. Zofia Kaczmarek UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA 06.06.2008 zakwalifikowano
36. Nina LEWANDOWSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 17.12.2008 zakwalifikowano
36. Zofia Konieczka UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2009 zakwalifikowano
39. Hanna Chrzanowska WROCŁAWIANIE. 11.12.2008 zakwalifikowano
40. Zofia Plutecka WROCŁAWIANIE. 10.03.2008 zakwalifikowano
41. Nikola DUDZIŃSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 04.08.2009 zakwalifikowano
42. Mariia KADUN 22.11.2009 zakwalifikowano
43. Patrycja Skrzeczyńska WROCŁAWIANIE. 13.11.2008 zakwalifikowano
44. Marta Ozga UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.08.2009 zakwalifikowano
45. Weronika WACHOWIAK AZS AWF POZNAŃ 27.11.2008 zakwalifikowano
46. Aleksandra Tomaszewska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 17.08.2009 zakwalifikowano
47. Aniela Tołyż MKS KUSY SZCZECIN 26.10.2009 zakwalifikowano
47. Anna GORODYSKA 22.09.2009 zakwalifikowano
49. Wiktoria SKRZECZYŃSKA WROCŁAWIANIE. 13.11.2008 zakwalifikowano
50. Yvette ZBOROWSKA AZS AWF POZNAŃ 24.09.2008 zakwalifikowano
51. Barbara BARTKOWIAK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.02.2008 zakwalifikowano
52. Emilia HOFFMANN WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 08.08.2008 zakwalifikowano
53. Aneta LAURENTOWICZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 21.08.2009 zakwalifikowano
54. Zuzanna JAKUBIAK NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 20.08.2008 zakwalifikowano
55. Dominika SŁODEK NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 09.03.2009 zakwalifikowano
55. Magdalena Mosińska MKS Świt 23.12.2008 zakwalifikowano
57. Klaudia Maćkiewicz MKS Świt 23.08.2009 zakwalifikowano
58. Valentína WEST 14.11.2009 zakwalifikowano
59. Matylda PRZYBYLSKA AZS AWF POZNAŃ 07.07.2008 zakwalifikowano
60. Vladislava POPOVA 13.09.2008 zakwalifikowano
61. Mariia KUDRIAVTSEVA 30.07.2008 zakwalifikowano
62. Angelina PONOMARENKO 24.11.2009 zakwalifikowano
63. Marianna WILKOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.09.2009 zakwalifikowano
64. Malwina SZCZECHOWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 05.06.2009 zakwalifikowano
65. Kamila WYCIŚLIK UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA 18.03.2008 zakwalifikowano
66. Olga Moryl WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.04.2009 zakwalifikowano
67. Natalia MORACZEWSKA AZS AWF POZNAŃ 12.09.2009 zakwalifikowano
68. Antonina KRZEŚNIAK TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.06.2008 zakwalifikowano
69. Kornelia WICHER AZS AWF POZNAŃ 26.08.2009 zakwalifikowano
70. Nina NAŁĘCZ UKS 35 BIELAWY TORUŃ 10.06.2009 zakwalifikowano
71. Julia DOBOSZ D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.02.2008 zakwalifikowano
72. Maryna IURINA 21.12.2009 zakwalifikowano
73. Sangina ULJANA 01.01.2009 zakwalifikowano
74. Erika SANVITO 01.01.2009 zakwalifikowano
75. Zuzanna SZUSTAK AZS AWF POZNAŃ 24.05.2009 zakwalifikowano
76. Madara KULBA 01.01.2009 zakwalifikowano
77. Tisunina ALBINA 01.01.2009 zakwalifikowano
77. Lena KERTH UKS ATENA GDAŃSK 21.05.2009 zakwalifikowano
79. Patrycja HOŁUBOWICZ AZS AWF POZNAŃ 15.12.2008 zakwalifikowano
80. Anna AUGUSTYNIAK UKS WOŁODYJOWSKI 04.02.2008 zakwalifikowano
- Helena LESIŃSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 01.01.2008 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Helena LESIŃSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 01.01.2008
1. Milana LEVCHUK 15.10.2008
2. Ahlaia BORYSOVA 04.08.2008
3. Karolina MAKOWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 28.04.2008
3. Abele LIENE 01.01.2009
5. Svitlana BRYZGALOVA 01.01.2008
6. Oliwia Lidzbarska UKS ATENA GDAŃSK 02.04.2008
7. Zofia WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 04.08.2008
8. Svitlana KONONYKHINA 18.11.2008
9. Pearl MILTON 01.01.2008
10. KINGA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.03.2009
11. TERESA MOŚ UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2009
12. Zofia Mikulicka D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.11.2008
13. Eva ORMANE 01.01.2008
14. Eva DVORETSKAIA 28.08.2008
15. Danuta Tym WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 20.01.2009
16. Julia Lelewska UKS ATENA GDAŃSK 25.09.2008
17. Karolina LEMKE UKS DE LA SALLE GDAŃSK 03.09.2008
18. Florentyna Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009
19. Michalina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.07.2009
20. Hanna LESZCZYŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 26.06.2008
21. Maryna YANKO 01.01.2008
22. Nina Jaskólska AZS AWF POZNAŃ 15.10.2008
23. Maja Neumann POLONIA 1912 LESZNO 02.03.2008
24. Nina FORGÁCH 04.05.2009
25. Jagoda Kowalewska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.12.2008
26. Nadia Choszcz UKS ATENA GDAŃSK 03.03.2009
26. KATIE JOHNSON 28.07.2009
28. Alicja PARTYKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 16.09.2009
29. Zofia Kaczmarek UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA 06.06.2008
29. Nina LEWANDOWSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 17.12.2008
31. Zofia Plutecka WROCŁAWIANIE. 10.03.2008
32. Valentína WEST 14.11.2009
33. Klaudia WAKUŁA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 17.01.2008
34. ALINA OLIEINYK 01.01.2008
35. Anna RYNKIEWICZ WROCŁAWIANIE. 28.03.2008
36. Agata BROSOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.08.2009
37. Alina MYHDALOVYCH 23.10.2008
38. Emilia BOGACKA POLONIA 1912 LESZNO 27.06.2008
39. Alisa KIRIEIEVA 14.01.2008
40. Zofia Konieczka UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2009
41. Hanna Chrzanowska WROCŁAWIANIE. 11.12.2008
42. Nikola DUDZIŃSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 04.08.2009
43. Mariia KADUN 22.11.2009
44. Patrycja Skrzeczyńska WROCŁAWIANIE. 13.11.2008
45. Marta Ozga UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.08.2009
46. Weronika WACHOWIAK AZS AWF POZNAŃ 27.11.2008
47. Aleksandra Tomaszewska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 17.08.2009
48. Anna GORODYSKA 22.09.2009
48. Aniela Tołyż MKS KUSY SZCZECIN 26.10.2009
50. Wiktoria SKRZECZYŃSKA WROCŁAWIANIE. 13.11.2008
51. Yvette ZBOROWSKA AZS AWF POZNAŃ 24.09.2008
52. Barbara BARTKOWIAK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.02.2008
53. Emilia HOFFMANN WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 08.08.2008
54. Aneta LAURENTOWICZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 21.08.2009
55. Zuzanna JAKUBIAK NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 20.08.2008
56. Klaudia Maćkiewicz MKS Świt 23.08.2009
57. Matylda PRZYBYLSKA AZS AWF POZNAŃ 07.07.2008
58. Vladislava POPOVA 13.09.2008
59. Mariia KUDRIAVTSEVA 30.07.2008
60. Angelina PONOMARENKO 24.11.2009
61. Marianna WILKOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.09.2009
62. Kamila WYCIŚLIK UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA 18.03.2008
63. Sangina ULJANA 01.01.2009
64. Erika SANVITO 01.01.2009
65. Magdalena Mosińska MKS Świt 23.12.2008
65. Dominika SŁODEK NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 09.03.2009
67. Malwina SZCZECHOWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 05.06.2009
68. Olga Moryl WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.04.2009
69. Natalia MORACZEWSKA AZS AWF POZNAŃ 12.09.2009
70. Antonina KRZEŚNIAK TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.06.2008
71. Kornelia WICHER AZS AWF POZNAŃ 26.08.2009
72. Nina NAŁĘCZ UKS 35 BIELAWY TORUŃ 10.06.2009
73. Julia DOBOSZ D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.02.2008
74. Maryna IURINA 21.12.2009
75. Zuzanna SZUSTAK AZS AWF POZNAŃ 24.05.2009
76. Madara KULBA 01.01.2009
77. Tisunina ALBINA 01.01.2009
77. Lena KERTH UKS ATENA GDAŃSK 21.05.2009
79. Patrycja HOŁUBOWICZ AZS AWF POZNAŃ 15.12.2008
80. Anna AUGUSTYNIAK UKS WOŁODYJOWSKI 04.02.2008

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy