Nazwa: Europejski Festiwal Szermierczy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 02.06.2019
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | DYRKA Barbara | 57 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 28.06.2007 |
2. | BINKO Aleksandra | 13 | IKS LESZNO | 20.06.2006 |
3. | Komarnicka Lena | 30 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 12.06.2007 |
4. | Ziemak Emilia | 10 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 21.08.2007 |
5. | FHILIPOVA IRINA | 45 | 01.01.2007 | |
6. | DĄBROWSKA Oliwia | 47 | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 19.05.2006 |
7. | ZAWADZKA Nina | 53 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 18.01.2007 |
8. | ANDZANE Estere | 32 | 01.01.2006 | |
9. | SKOCZYLAS Weronika | 2 | AZS AWF WARSZAWA | 13.01.2006 |
10. | PRON KIRA | 11 | 01.01.2006 | |
11. | GOROHOVA Viktorija | 63 | 01.01.2007 | |
12. | DUDEK Malwina | 39 | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 17.02.2006 |
13. | NAHRABOVA Mariia | 29 | 15.11.2006 | |
14. | BOGUCKA Wiktoria | 48 | AZS AWF POZNAŃ | 27.02.2007 |
15. | Sorbian Wiktoria | 46 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.01.2007 |
16. | WOJTAS Hanna | 1 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 15.03.2007 |
17. | JOHNSON ISABELLA | 4 | 25.03.2006 | |
18. | KAPAŁA Emilia | 26 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 21.09.2006 |
19. | KRASTINA Karolina | 22 | 17.01.2006 | |
20. | GAŁĘSKA Roksana | 70 | AZS AWF POZNAŃ | 02.04.2006 |
21. | Płaza Małgorzata | 36 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 07.08.2006 |
22. | Góralczyk Zuzanna | 15 | AZS AWF POZNAŃ | 04.06.2006 |
23. | BORODZIUK Helena | 71 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 29.11.2007 |
24. | KASZEWSKA Milena | 42 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 24.03.2007 |
25. | BESSMAN Gabriela | 27 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 28.03.2006 |
26. | KOWALSKA Luiza | 31 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 03.09.2006 |
27. | JUNELE NIKOLA | 20 | 01.01.2006 | |
28. | SZEFERA Emilia | 23 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 01.01.2007 |
29. | JAROSIEWICZ Natalia | 6 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 22.03.2006 |
30. | Sołśnia Weronika | 14 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 22.01.2007 |
31. | Nelza Dominika | 54 | MKS KUSY SZCZECIN | 16.03.2007 |
32. | HANNA Catherine | 62 | 01.01.2005 | |
33. | RIŻKOVA Uljana | 37 | 01.01.2007 | |
34. | NOWAKOWSKA Aleksandra | 2 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 03.05.2007 |
35. | FORGÁCH Rebeka | 40 | 23.10.2007 | |
36. | MAJEWSKA Julia | 55 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 13.04.2007 |
37. | Wierzbicka Hanna | 44 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 17.12.2007 |
38. | BYZEWSKA Alicja | 11 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 23.08.2007 |
39. | GAWENDA Natalia | 64 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 07.11.2007 |
40. | MIELCAREK Martyna | 20 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 26.01.2007 |
41. | SKOCZEŃ Emilia | 5 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 04.10.2007 |
42. | JASZCZOŁT Nadia | 28 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 05.05.2006 |
43. | SEMAROVA Julianna | 25 | 04.06.2006 | |
44. | STEPOVYK Milana | 34 | 01.01.2007 | |
45. | BEKALARCZYK Monika | 8 | UKS ATENA GDAŃSK | 21.12.2006 |
46. | BURDŽIBALJAN DARJA | 50 | 01.01.2007 | |
47. | OPERSKALSKA Alicja | 60 | UKS FLORET Ruda Śląska | 16.08.2007 |
48. | Płaza Zofia | 16 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 07.08.2006 |
49. | DUDZIUK Julia | 33 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.08.2007 |
50. | ARTIUHINA Anna | 49 | 16.01.2006 | |
51. | KOWALEWSKA Ewa | 35 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 15.01.2007 |
52. | KOZLOWA Polina | 51 | 01.01.2007 | |
53. | KUŚ Natasza | 9 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 28.05.2007 |
54. | KAPICA Tola | 41 | AZS AWF WARSZAWA | 09.05.2007 |
55. | DOROSZKIEWICZ Wiktoria | 37 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.03.2007 |
56. | LIEPNIECE Mera | 43 | 01.01.2006 | |
57. | Szularz Amelia | 7 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 19.04.2006 |
58. | WOJEWÓDZKA Zuzanna | 24 | AZS AWF POZNAŃ | 24.10.2007 |
59. | CHEPURENKO Mariia | 68 | 01.01.2006 | |
60. | GROBELNA Milena | 66 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 31.12.2007 |
61. | Posadzy Hanna | 52 | MKS KUSY SZCZECIN | 05.02.2007 |
62. | Trzcińska Natalia | 17 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 11.08.2007 |
63. | DONCHENKO Oleksandra | 17 | 12.09.2006 | |
64. | Telatyńska Bianka | 19 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.01.2007 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | WOJTAS Hanna | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 15.03.2007 | zakwalifikowano |
2. | NOWAKOWSKA Aleksandra | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 03.05.2007 | zakwalifikowano |
2. | SKOCZYLAS Weronika | AZS AWF WARSZAWA | 13.01.2006 | zakwalifikowano |
4. | JOHNSON ISABELLA | 25.03.2006 | zakwalifikowano | |
5. | SKOCZEŃ Emilia | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 04.10.2007 | zakwalifikowano |
6. | JAROSIEWICZ Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 22.03.2006 | zakwalifikowano |
7. | Szularz Amelia | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 19.04.2006 | zakwalifikowano |
8. | BEKALARCZYK Monika | UKS ATENA GDAŃSK | 21.12.2006 | zakwalifikowano |
9. | KUŚ Natasza | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 28.05.2007 | zakwalifikowano |
10. | Ziemak Emilia | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 21.08.2007 | zakwalifikowano |
11. | BYZEWSKA Alicja | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 23.08.2007 | zakwalifikowano |
11. | PRON KIRA | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
13. | BINKO Aleksandra | IKS LESZNO | 20.06.2006 | zakwalifikowano |
14. | Sołśnia Weronika | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 22.01.2007 | zakwalifikowano |
15. | Góralczyk Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 04.06.2006 | zakwalifikowano |
16. | Płaza Zofia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 07.08.2006 | zakwalifikowano |
17. | DONCHENKO Oleksandra | 12.09.2006 | zakwalifikowano | |
17. | Trzcińska Natalia | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 11.08.2007 | zakwalifikowano |
19. | Telatyńska Bianka | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.01.2007 | zakwalifikowano |
20. | JUNELE NIKOLA | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
20. | MIELCAREK Martyna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 26.01.2007 | zakwalifikowano |
22. | KRASTINA Karolina | 17.01.2006 | zakwalifikowano | |
23. | SZEFERA Emilia | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 01.01.2007 | zakwalifikowano |
24. | WOJEWÓDZKA Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 24.10.2007 | zakwalifikowano |
25. | SEMAROVA Julianna | 04.06.2006 | zakwalifikowano | |
26. | KAPAŁA Emilia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 21.09.2006 | zakwalifikowano |
27. | BESSMAN Gabriela | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 28.03.2006 | zakwalifikowano |
28. | JASZCZOŁT Nadia | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 05.05.2006 | zakwalifikowano |
29. | NAHRABOVA Mariia | 15.11.2006 | zakwalifikowano | |
30. | Komarnicka Lena | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 12.06.2007 | zakwalifikowano |
31. | KOWALSKA Luiza | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 03.09.2006 | zakwalifikowano |
32. | ANDZANE Estere | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
33. | DUDZIUK Julia | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.08.2007 | zakwalifikowano |
34. | STEPOVYK Milana | 01.01.2007 | zakwalifikowano | |
35. | KOWALEWSKA Ewa | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 15.01.2007 | zakwalifikowano |
36. | Płaza Małgorzata | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 07.08.2006 | zakwalifikowano |
37. | DOROSZKIEWICZ Wiktoria | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.03.2007 | zakwalifikowano |
37. | RIŻKOVA Uljana | 01.01.2007 | zakwalifikowano | |
39. | DUDEK Malwina | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 17.02.2006 | zakwalifikowano |
40. | FORGÁCH Rebeka | 23.10.2007 | zakwalifikowano | |
41. | KAPICA Tola | AZS AWF WARSZAWA | 09.05.2007 | zakwalifikowano |
42. | KASZEWSKA Milena | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 24.03.2007 | zakwalifikowano |
43. | LIEPNIECE Mera | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
44. | Wierzbicka Hanna | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 17.12.2007 | zakwalifikowano |
45. | FHILIPOVA IRINA | 01.01.2007 | zakwalifikowano | |
46. | Sorbian Wiktoria | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.01.2007 | zakwalifikowano |
47. | DĄBROWSKA Oliwia | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 19.05.2006 | zakwalifikowano |
48. | BOGUCKA Wiktoria | AZS AWF POZNAŃ | 27.02.2007 | zakwalifikowano |
49. | ARTIUHINA Anna | 16.01.2006 | zakwalifikowano | |
50. | BURDŽIBALJAN DARJA | 01.01.2007 | zakwalifikowano | |
51. | KOZLOWA Polina | 01.01.2007 | zakwalifikowano | |
52. | Posadzy Hanna | MKS KUSY SZCZECIN | 05.02.2007 | zakwalifikowano |
53. | ZAWADZKA Nina | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 18.01.2007 | zakwalifikowano |
54. | Nelza Dominika | MKS KUSY SZCZECIN | 16.03.2007 | zakwalifikowano |
55. | MAJEWSKA Julia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 13.04.2007 | zakwalifikowano |
57. | DYRKA Barbara | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 28.06.2007 | zakwalifikowano |
60. | OPERSKALSKA Alicja | UKS FLORET Ruda Śląska | 16.08.2007 | zakwalifikowano |
62. | HANNA Catherine | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
63. | GOROHOVA Viktorija | 01.01.2007 | zakwalifikowano | |
64. | GAWENDA Natalia | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 07.11.2007 | zakwalifikowano |
66. | GROBELNA Milena | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 31.12.2007 | zakwalifikowano |
68. | CHEPURENKO Mariia | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
70. | GAŁĘSKA Roksana | AZS AWF POZNAŃ | 02.04.2006 | zakwalifikowano |
71. | BORODZIUK Helena | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 29.11.2007 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | WOJTAS Hanna | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 15.03.2007 |
2. | DOROSZKIEWICZ Wiktoria | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.03.2007 |
3. | BESSMAN Gabriela | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 28.03.2006 |
3. | JAROSIEWICZ Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 22.03.2006 |
5. | JOHNSON ISABELLA | 25.03.2006 | |
6. | DONCHENKO Oleksandra | 12.09.2006 | |
7. | Trzcińska Natalia | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 11.08.2007 |
8. | WOJEWÓDZKA Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 24.10.2007 |
9. | SKOCZYLAS Weronika | AZS AWF WARSZAWA | 13.01.2006 |
10. | BEKALARCZYK Monika | UKS ATENA GDAŃSK | 21.12.2006 |
11. | BINKO Aleksandra | IKS LESZNO | 20.06.2006 |
12. | PRON KIRA | 01.01.2006 | |
13. | SEMAROVA Julianna | 04.06.2006 | |
14. | KRASTINA Karolina | 17.01.2006 | |
15. | KAPAŁA Emilia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 21.09.2006 |
16. | NAHRABOVA Mariia | 15.11.2006 | |
17. | Szularz Amelia | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 19.04.2006 |
18. | Płaza Zofia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 07.08.2006 |
19. | Góralczyk Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 04.06.2006 |
20. | NOWAKOWSKA Aleksandra | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 03.05.2007 |
21. | SKOCZEŃ Emilia | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 04.10.2007 |
22. | KUŚ Natasza | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 28.05.2007 |
23. | MIELCAREK Martyna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 26.01.2007 |
24. | DUDZIUK Julia | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.08.2007 |
25. | BYZEWSKA Alicja | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 23.08.2007 |
26. | Sołśnia Weronika | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 22.01.2007 |
27. | JUNELE NIKOLA | 01.01.2006 | |
28. | JASZCZOŁT Nadia | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 05.05.2006 |
29. | Nelza Dominika | MKS KUSY SZCZECIN | 16.03.2007 |
30. | Telatyńska Bianka | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.01.2007 |
31. | SZEFERA Emilia | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 01.01.2007 |
32. | Sorbian Wiktoria | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.01.2007 |
33. | KOWALEWSKA Ewa | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 15.01.2007 |
34. | KOWALSKA Luiza | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 03.09.2006 |
35. | Ziemak Emilia | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 21.08.2007 |
36. | Komarnicka Lena | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 12.06.2007 |
37. | STEPOVYK Milana | 01.01.2007 | |
38. | ZAWADZKA Nina | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 18.01.2007 |
39. | KAPICA Tola | AZS AWF WARSZAWA | 09.05.2007 |
40. | ANDZANE Estere | 01.01.2006 | |
41. | BOGUCKA Wiktoria | AZS AWF POZNAŃ | 27.02.2007 |
42. | Płaza Małgorzata | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 07.08.2006 |
43. | DUDEK Malwina | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 17.02.2006 |
44. | BURDŽIBALJAN DARJA | 01.01.2007 | |
45. | FORGÁCH Rebeka | 23.10.2007 | |
46. | FHILIPOVA IRINA | 01.01.2007 | |
47. | RIŻKOVA Uljana | 01.01.2007 | |
48. | KOZLOWA Polina | 01.01.2007 | |
49. | Wierzbicka Hanna | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 17.12.2007 |
50. | MAJEWSKA Julia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 13.04.2007 |
51. | DĄBROWSKA Oliwia | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 19.05.2006 |
52. | ARTIUHINA Anna | 16.01.2006 | |
53. | LIEPNIECE Mera | 01.01.2006 | |
54. | GAŁĘSKA Roksana | AZS AWF POZNAŃ | 02.04.2006 |
55. | HANNA Catherine | 01.01.2005 | |
56. | GOROHOVA Viktorija | 01.01.2007 | |
57. | Posadzy Hanna | MKS KUSY SZCZECIN | 05.02.2007 |
58. | GAWENDA Natalia | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 07.11.2007 |
59. | KASZEWSKA Milena | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 24.03.2007 |
60. | CHEPURENKO Mariia | 01.01.2006 | |
61. | DYRKA Barbara | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 28.06.2007 |
62. | GROBELNA Milena | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 31.12.2007 |
63. | BORODZIUK Helena | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 29.11.2007 |
64. | OPERSKALSKA Alicja | UKS FLORET Ruda Śląska | 16.08.2007 |