Turniej

Nazwa: Europejski Festiwal Szermierczy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 02.06.2019


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Igor Woźniak 12 AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004
2. IVAN HORDIEIEV 29 01.01.2005
3. Nikita KUCEBA 21 01.01.2004
4. Dominik KANIA 20 WROCŁAWIANIE. 14.11.2004
5. Maksymilian MAĆKOWIAK 22 IKS LESZNO 04.12.2005
6. Jakub Gonda 23 AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005
7. Maciej Skorupa 39 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 31.10.2005
8. Piotr Sowa 30 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005
9. Kamil Tomeczek 4 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004
10. Nazarii GERASYMENKO 45 01.01.2005
11. Marcin RADAJEWSKI 38 IKS LESZNO 18.06.2005
12. Maksymilian KANCI 28 POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005
13. Árpád FAZEKAS 1 01.01.2004
14. Karol Fedorowicz 18 AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005
15. Piotr Ginda 14 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005
16. Tobiasz WAŚCIŃSKI 11 IKS LESZNO 01.11.2004
17. Tymon Lewicki 2 D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.11.2004
18. Adrian KAPAŁA 31 AZS AWF POZNAŃ 26.04.2005
19. Mateusz JURCZAK 23 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
20. Janis M 40 01.01.2004
21. Aleks GAFE 13
22. Szymon PACHOLCZYK 16 IKS LESZNO 17.10.2004
23. Claudio Dominik SOSA SMATRALA 36 01.01.2004
24. Mikołaj Prajzner 15 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005
25. Jan Nowak 17 POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005
26. Bartosz KRUSZONA 27 WROCŁAWIANIE. 31.01.2005
27. Bartosz SACHARCZUK 6 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.02.2004
28. Matvejs ŻELLISEVS 19 01.01.2004
29. Mikołaj Olszewski 26 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
30. Adam MAKAŁOWSKI 44 IKS LESZNO 11.03.2005
31. Bendegúz GYÖRGY 5 04.03.2004
32. Jakub Kotek 3 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.01.2004
33. Melchior Krawczyński 33 WROCŁAWIANIE. 18.08.2005
34. Leon WOJTACHNIA 47 UKS FENIKS JABŁONNA 03.11.2005
35. Olaf GWIAZDOWSKI 35 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.09.2005
36. Valters KAULAKANS 32
37. Filip WINKHOF 9 IKS LESZNO 25.11.2005
38. Ákos PIRK 8 24.11.2004
39. Adam ANDRZEJEWSKI 34 IKS LESZNO 31.10.2005
40. Antoni Bem 7 AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004
41. Michał Wieczorek 10 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.02.2004

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Árpád FAZEKAS 01.01.2004 zakwalifikowano
2. Tymon Lewicki D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.11.2004 zakwalifikowano
3. Jakub Kotek FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.01.2004 zakwalifikowano
4. Kamil Tomeczek UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004 zakwalifikowano
5. Bendegúz GYÖRGY 04.03.2004 zakwalifikowano
6. Bartosz SACHARCZUK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.02.2004 zakwalifikowano
7. Antoni Bem AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004 zakwalifikowano
8. Ákos PIRK 24.11.2004 zakwalifikowano
9. Filip WINKHOF IKS LESZNO 25.11.2005 zakwalifikowano
10. Michał Wieczorek WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.02.2004 zakwalifikowano
11. Tobiasz WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 01.11.2004 zakwalifikowano
12. Igor Woźniak AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004 zakwalifikowano
13. Aleks GAFE zakwalifikowano
14. Piotr Ginda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005 zakwalifikowano
15. Mikołaj Prajzner WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005 zakwalifikowano
16. Szymon PACHOLCZYK IKS LESZNO 17.10.2004 zakwalifikowano
17. Jan Nowak POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005 zakwalifikowano
18. Karol Fedorowicz AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005 zakwalifikowano
19. Matvejs ŻELLISEVS 01.01.2004 zakwalifikowano
20. Dominik KANIA WROCŁAWIANIE. 14.11.2004 zakwalifikowano
21. Nikita KUCEBA 01.01.2004 zakwalifikowano
22. Maksymilian MAĆKOWIAK IKS LESZNO 04.12.2005 zakwalifikowano
23. Mateusz JURCZAK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005 zakwalifikowano
23. Jakub Gonda AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005 zakwalifikowano
26. Mikołaj Olszewski TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004 zakwalifikowano
27. Bartosz KRUSZONA WROCŁAWIANIE. 31.01.2005 zakwalifikowano
28. Maksymilian KANCI POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005 zakwalifikowano
29. IVAN HORDIEIEV 01.01.2005 zakwalifikowano
30. Piotr Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005 zakwalifikowano
31. Adrian KAPAŁA AZS AWF POZNAŃ 26.04.2005 zakwalifikowano
32. Valters KAULAKANS zakwalifikowano
33. Melchior Krawczyński WROCŁAWIANIE. 18.08.2005 zakwalifikowano
34. Adam ANDRZEJEWSKI IKS LESZNO 31.10.2005 zakwalifikowano
35. Olaf GWIAZDOWSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.09.2005 zakwalifikowano
36. Claudio Dominik SOSA SMATRALA 01.01.2004 zakwalifikowano
38. Marcin RADAJEWSKI IKS LESZNO 18.06.2005 zakwalifikowano
39. Maciej Skorupa UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 31.10.2005 zakwalifikowano
40. Janis M 01.01.2004 zakwalifikowano
44. Adam MAKAŁOWSKI IKS LESZNO 11.03.2005 zakwalifikowano
45. Nazarii GERASYMENKO 01.01.2005 zakwalifikowano
47. Leon WOJTACHNIA UKS FENIKS JABŁONNA 03.11.2005 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Igor Woźniak AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004
2. Jakub Kotek FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.01.2004
3. Piotr Ginda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005
3. Kamil Tomeczek UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004
5. Tymon Lewicki D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.11.2004
6. Bartosz SACHARCZUK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.02.2004
7. Mikołaj Olszewski TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
8. Jan Nowak POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005
9. Árpád FAZEKAS 01.01.2004
10. Bendegúz GYÖRGY 04.03.2004
11. Ákos PIRK 24.11.2004
12. Antoni Bem AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004
13. Matvejs ŻELLISEVS 01.01.2004
14. Tobiasz WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 01.11.2004
15. Mateusz JURCZAK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
16. Melchior Krawczyński WROCŁAWIANIE. 18.08.2005
17. Filip WINKHOF IKS LESZNO 25.11.2005
18. Mikołaj Prajzner WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005
19. Aleks GAFE
20. Michał Wieczorek WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.02.2004
21. Szymon PACHOLCZYK IKS LESZNO 17.10.2004
22. Jakub Gonda AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005
23. Bartosz KRUSZONA WROCŁAWIANIE. 31.01.2005
24. Adam ANDRZEJEWSKI IKS LESZNO 31.10.2005
25. Karol Fedorowicz AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005
26. Valters KAULAKANS
27. Claudio Dominik SOSA SMATRALA 01.01.2004
28. Piotr Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005
29. Marcin RADAJEWSKI IKS LESZNO 18.06.2005
30. Maksymilian KANCI POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005
31. Dominik KANIA WROCŁAWIANIE. 14.11.2004
32. Nikita KUCEBA 01.01.2004
33. Maksymilian MAĆKOWIAK IKS LESZNO 04.12.2005
34. Olaf GWIAZDOWSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.09.2005
35. Adam MAKAŁOWSKI IKS LESZNO 11.03.2005
36. Nazarii GERASYMENKO 01.01.2005
37. Adrian KAPAŁA AZS AWF POZNAŃ 26.04.2005
38. Leon WOJTACHNIA UKS FENIKS JABŁONNA 03.11.2005
39. Janis M 01.01.2004
40. Maciej Skorupa UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 31.10.2005
41. IVAN HORDIEIEV 01.01.2005

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy