Nazwa: Gdańska Kuźnia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 19.05.2019
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | KIZIELEWICZ Michał | 60 | 15.12.2008 | |
2. | KUJAWA Juliusz | 42 | AZS AWF POZNAŃ | 22.04.2009 |
3. | Kardyś Alex | 1 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 04.06.2008 |
4. | JAKIELSKI Julian | 59 | UKS ATENA GDAŃSK | 29.12.2008 |
5. | Marczyk Grzegorz | 21 | WROCŁAWIANIE | 08.06.2008 |
6. | KRUKOWSKI Miłosz | 41 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 01.09.2009 |
7. | Pokorski Franciszek | 20 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.04.2009 |
8. | WOJTAS Wiktor | 58 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 08.10.2010 |
9. | Fedorów Antoni | 22 | AZS AWF WARSZAWA | 23.03.2009 |
10. | KOŁOSZKO Kacper | 62 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 31.05.2008 |
11. | Semrau Szymon | 40 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 21.07.2008 |
12. | MAKSYMOWICZ Igor | 19 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 01.03.2008 |
13. | SUSKO TYMON | 38 | UKS ATENA GDAŃSK | 05.08.2008 |
14. | Mazur Maciej | 2 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.05.2008 |
15. | CYGNAR Filip | 3 | UKS ATENA GDAŃSK | 15.03.2008 |
16. | KUCZKOWSKI Dawid | 39 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 12.11.2009 |
17. | NOWAK Nikodem | 23 | UKS ATENA GDAŃSK | 28.10.2008 |
18. | Wicher Antoni | 45 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 10.06.2008 |
19. | GŁOWIŃSKI Igor | 61 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 06.02.2010 |
20. | Torzyński Bartosz | 18 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 01.03.2009 |
21. | CISOWSKI Jakub | 44 | UKS ATENA GDAŃSK | 31.01.2008 |
22. | Narolewski Jakub | 17 | MKS KUSY SZCZECIN | 09.06.2008 |
23. | DURAJ Szczepan | 4 | UKS ATENA GDAŃSK | 01.11.2008 |
24. | GÓRNY Konrad | 37 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 16.03.2009 |
25. | KOWALSKI Patryk | 66 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 11.03.2010 |
26. | ŻOK Bartosz | 24 | POLONIA 1912 LESZNO | 11.12.2008 |
27. | DRĄŻKIEWICZ Michał | 25 | UKS ATENA GDAŃSK | 08.05.2008 |
28. | DUDA Franciszek | 69 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 02.02.2009 |
29. | TOMA Antoni | 56 | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 20.11.2009 |
30. | KARAWACKI Rafał | 46 | UKS ATENA GDAŃSK | 11.05.2009 |
31. | Truszczyński Dominik | 5 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 22.01.2008 |
32. | CZAJKOWSKI Grzegorz | 16 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 16.04.2008 |
33. | MOCEK Maksymilian | 35 | IKS LESZNO | 30.07.2009 |
34. | JARMOŁOWSKI Maksymilian | 36 | UKS ATENA GDAŃSK | 28.06.2008 |
35. | Ludwiczak Antoni | 15 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 07.03.2008 |
36. | Kuna Jan | 64 | UKS ATENA GDAŃSK | 19.07.2009 |
37. | DĘBIŃSKI Wiktor | 43 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 28.04.2009 |
38. | Wiśnik Feliks | 6 | AZS AWF POZNAŃ | 19.08.2009 |
39. | Kędziora Jakub | 26 | IKS LESZNO | 31.05.2008 |
40. | Stelmaszyk Igor | 27 | POLONIA 1912 LESZNO | 10.09.2009 |
41. | Szympel Tymoteusz | 34 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 14.04.2009 |
42. | Bukat Stanisław | 47 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 01.06.2008 |
43. | Sawicki Patryk | 7 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 31.03.2008 |
44. | Woropay-Hordziejewicz Lubomir | 14 | MKS KUSY SZCZECIN | 11.04.2008 |
45. | Mosur Krzysztof | 54 | AZS AWF WARSZAWA | 17.01.2009 |
46. | BARĆ Maciej | 28 | 25.05.2009 | |
47. | GÓRNIAK Stanisław | 53 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 27.03.2009 |
48. | Załęski Julian | 33 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 08.04.2009 |
49. | Zygmunt Krzysztof | 48 | UKS ATENA GDAŃSK | 06.02.2009 |
50. | BIEŃKOWSKI Aleksander | 8 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 31.01.2008 |
51. | MALINOWSKI Filip | 65 | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 10.04.2008 |
52. | Woźniak Eryk | 13 | AZS AWF POZNAŃ | 08.12.2008 |
53. | ZIELIŃSKI Konstanty | 12 | UKS ATENA GDAŃSK | 14.10.2008 |
54. | WILIŃSKI JULIAN PAWEŁ | 29 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.01.2008 |
55. | Boczek Szymon | 52 | MKS Świt | 09.02.2009 |
56. | Sowa Jan | 9 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 30.08.2008 |
57. | Neumann Franciszek | 32 | POLONIA 1912 LESZNO | 10.11.2009 |
58. | GŁUSZAK Szymon | 11 | UKS ATENA GDAŃSK | 03.10.2009 |
59. | Nieszczerzewski Eryk | 10 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 15.07.2008 |
60. | Borkowski Olgierd | 31 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 13.12.2009 |
61. | KOWALEWSKI Hubert | 51 | UKS ATENA GDAŃSK | 17.02.2009 |
62. | PORYDZAJ Bartłomiej | 68 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 27.12.2009 |
63. | MACIEJEWSKI Tomasz | 30 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 24.06.2008 |
64. | Konikowski Grzegorz | 50 | MKS KUSY SZCZECIN | 12.12.2009 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Kardyś Alex | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 04.06.2008 | zakwalifikowano |
2. | CZAJKOWSKI Grzegorz | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 16.04.2008 | zakwalifikowano |
2. | Nieszczerzewski Eryk | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 15.07.2008 | zakwalifikowano |
4. | Wiśnik Feliks | AZS AWF POZNAŃ | 19.08.2009 | zakwalifikowano |
4. | Narolewski Jakub | MKS KUSY SZCZECIN | 09.06.2008 | zakwalifikowano |
6. | Sawicki Patryk | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 31.03.2008 | zakwalifikowano |
7. | ZIELIŃSKI Konstanty | UKS ATENA GDAŃSK | 14.10.2008 | zakwalifikowano |
8. | CYGNAR Filip | UKS ATENA GDAŃSK | 15.03.2008 | zakwalifikowano |
9. | Mazur Maciej | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.05.2008 | zakwalifikowano |
10. | DURAJ Szczepan | UKS ATENA GDAŃSK | 01.11.2008 | zakwalifikowano |
11. | BIEŃKOWSKI Aleksander | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 31.01.2008 | zakwalifikowano |
11. | Pokorski Franciszek | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.04.2009 | zakwalifikowano |
13. | Woźniak Eryk | AZS AWF POZNAŃ | 08.12.2008 | zakwalifikowano |
14. | Ludwiczak Antoni | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 07.03.2008 | zakwalifikowano |
15. | MAKSYMOWICZ Igor | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 01.03.2008 | zakwalifikowano |
15. | Wicher Antoni | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 10.06.2008 | zakwalifikowano |
17. | GŁUSZAK Szymon | UKS ATENA GDAŃSK | 03.10.2009 | zakwalifikowano |
18. | Sowa Jan | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 30.08.2008 | zakwalifikowano |
19. | Fedorów Antoni | AZS AWF WARSZAWA | 23.03.2009 | zakwalifikowano |
20. | Woropay-Hordziejewicz Lubomir | MKS KUSY SZCZECIN | 11.04.2008 | zakwalifikowano |
20. | JARMOŁOWSKI Maksymilian | UKS ATENA GDAŃSK | 28.06.2008 | zakwalifikowano |
22. | Torzyński Bartosz | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 01.03.2009 | zakwalifikowano |
23. | Zygmunt Krzysztof | UKS ATENA GDAŃSK | 06.02.2009 | zakwalifikowano |
24. | TOMA Antoni | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 20.11.2009 | zakwalifikowano |
25. | Mosur Krzysztof | AZS AWF WARSZAWA | 17.01.2009 | zakwalifikowano |
26. | ŻOK Bartosz | POLONIA 1912 LESZNO | 11.12.2008 | zakwalifikowano |
27. | MOCEK Maksymilian | IKS LESZNO | 30.07.2009 | zakwalifikowano |
28. | WILIŃSKI JULIAN PAWEŁ | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.01.2008 | zakwalifikowano |
29. | KOŁOSZKO Kacper | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 31.05.2008 | zakwalifikowano |
30. | MACIEJEWSKI Tomasz | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 24.06.2008 | zakwalifikowano |
31. | Borkowski Olgierd | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 13.12.2009 | zakwalifikowano |
31. | KIZIELEWICZ Michał | 15.12.2008 | zakwalifikowano | |
33. | Kędziora Jakub | IKS LESZNO | 31.05.2008 | zakwalifikowano |
33. | GŁOWIŃSKI Igor | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 06.02.2010 | zakwalifikowano |
35. | Bukat Stanisław | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 01.06.2008 | zakwalifikowano |
36. | Marczyk Grzegorz | WROCŁAWIANIE | 08.06.2008 | zakwalifikowano |
37. | Boczek Szymon | MKS Świt | 09.02.2009 | zakwalifikowano |
38. | Szympel Tymoteusz | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 14.04.2009 | zakwalifikowano |
39. | Konikowski Grzegorz | MKS KUSY SZCZECIN | 12.12.2009 | zakwalifikowano |
40. | KUCZKOWSKI Dawid | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 12.11.2009 | zakwalifikowano |
41. | Truszczyński Dominik | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 22.01.2008 | zakwalifikowano |
42. | DRĄŻKIEWICZ Michał | UKS ATENA GDAŃSK | 08.05.2008 | zakwalifikowano |
43. | Stelmaszyk Igor | POLONIA 1912 LESZNO | 10.09.2009 | zakwalifikowano |
44. | GÓRNY Konrad | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 16.03.2009 | zakwalifikowano |
45. | GÓRNIAK Stanisław | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 27.03.2009 | zakwalifikowano |
45. | MALINOWSKI Filip | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 10.04.2008 | zakwalifikowano |
47. | KOWALSKI Patryk | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 11.03.2010 | zakwalifikowano |
48. | KARAWACKI Rafał | UKS ATENA GDAŃSK | 11.05.2009 | zakwalifikowano |
49. | Kuna Jan | UKS ATENA GDAŃSK | 19.07.2009 | zakwalifikowano |
50. | JAKIELSKI Julian | UKS ATENA GDAŃSK | 29.12.2008 | zakwalifikowano |
51. | BARĆ Maciej | 25.05.2009 | zakwalifikowano | |
52. | Neumann Franciszek | POLONIA 1912 LESZNO | 10.11.2009 | zakwalifikowano |
53. | Załęski Julian | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 08.04.2009 | zakwalifikowano |
54. | CISOWSKI Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 31.01.2008 | zakwalifikowano |
55. | NOWAK Nikodem | UKS ATENA GDAŃSK | 28.10.2008 | zakwalifikowano |
55. | DUDA Franciszek | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 02.02.2009 | zakwalifikowano |
57. | KRUKOWSKI Miłosz | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 01.09.2009 | zakwalifikowano |
58. | WOJTAS Wiktor | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 08.10.2010 | zakwalifikowano |
59. | KUJAWA Juliusz | AZS AWF POZNAŃ | 22.04.2009 | zakwalifikowano |
60. | DĘBIŃSKI Wiktor | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 28.04.2009 | zakwalifikowano |
61. | PORYDZAJ Bartłomiej | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 27.12.2009 | zakwalifikowano |
62. | SUSKO TYMON | UKS ATENA GDAŃSK | 05.08.2008 | zakwalifikowano |
62. | Semrau Szymon | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 21.07.2008 | zakwalifikowano |
64. | KOWALEWSKI Hubert | UKS ATENA GDAŃSK | 17.02.2009 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Kardyś Alex | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 04.06.2008 |
2. | Sowa Jan | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 30.08.2008 |
3. | Woźniak Eryk | AZS AWF POZNAŃ | 08.12.2008 |
3. | Nieszczerzewski Eryk | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 15.07.2008 |
5. | Sawicki Patryk | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 31.03.2008 |
6. | CYGNAR Filip | UKS ATENA GDAŃSK | 15.03.2008 |
7. | DURAJ Szczepan | UKS ATENA GDAŃSK | 01.11.2008 |
8. | Pokorski Franciszek | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.04.2009 |
9. | CZAJKOWSKI Grzegorz | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 16.04.2008 |
10. | Wiśnik Feliks | AZS AWF POZNAŃ | 19.08.2009 |
10. | Narolewski Jakub | MKS KUSY SZCZECIN | 09.06.2008 |
12. | ZIELIŃSKI Konstanty | UKS ATENA GDAŃSK | 14.10.2008 |
13. | Mazur Maciej | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.05.2008 |
14. | GŁUSZAK Szymon | UKS ATENA GDAŃSK | 03.10.2009 |
15. | Fedorów Antoni | AZS AWF WARSZAWA | 23.03.2009 |
16. | Torzyński Bartosz | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 01.03.2009 |
17. | BIEŃKOWSKI Aleksander | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 31.01.2008 |
18. | Ludwiczak Antoni | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 07.03.2008 |
19. | MAKSYMOWICZ Igor | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 01.03.2008 |
20. | Woropay-Hordziejewicz Lubomir | MKS KUSY SZCZECIN | 11.04.2008 |
21. | ŻOK Bartosz | POLONIA 1912 LESZNO | 11.12.2008 |
22. | MOCEK Maksymilian | IKS LESZNO | 30.07.2009 |
23. | WILIŃSKI JULIAN PAWEŁ | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.01.2008 |
24. | MACIEJEWSKI Tomasz | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 24.06.2008 |
25. | Borkowski Olgierd | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 13.12.2009 |
26. | GŁOWIŃSKI Igor | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 06.02.2010 |
27. | Marczyk Grzegorz | WROCŁAWIANIE | 08.06.2008 |
28. | KUCZKOWSKI Dawid | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 12.11.2009 |
29. | Truszczyński Dominik | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 22.01.2008 |
30. | DRĄŻKIEWICZ Michał | UKS ATENA GDAŃSK | 08.05.2008 |
31. | MALINOWSKI Filip | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 10.04.2008 |
32. | Kuna Jan | UKS ATENA GDAŃSK | 19.07.2009 |
33. | Wicher Antoni | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 10.06.2008 |
34. | JARMOŁOWSKI Maksymilian | UKS ATENA GDAŃSK | 28.06.2008 |
35. | Zygmunt Krzysztof | UKS ATENA GDAŃSK | 06.02.2009 |
36. | TOMA Antoni | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 20.11.2009 |
37. | Mosur Krzysztof | AZS AWF WARSZAWA | 17.01.2009 |
38. | KOŁOSZKO Kacper | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 31.05.2008 |
39. | KIZIELEWICZ Michał | 15.12.2008 | |
40. | Kędziora Jakub | IKS LESZNO | 31.05.2008 |
41. | Bukat Stanisław | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 01.06.2008 |
42. | Boczek Szymon | MKS Świt | 09.02.2009 |
43. | Szympel Tymoteusz | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 14.04.2009 |
44. | Konikowski Grzegorz | MKS KUSY SZCZECIN | 12.12.2009 |
45. | Stelmaszyk Igor | POLONIA 1912 LESZNO | 10.09.2009 |
46. | GÓRNY Konrad | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 16.03.2009 |
47. | GÓRNIAK Stanisław | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 27.03.2009 |
48. | KOWALSKI Patryk | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 11.03.2010 |
49. | KARAWACKI Rafał | UKS ATENA GDAŃSK | 11.05.2009 |
50. | JAKIELSKI Julian | UKS ATENA GDAŃSK | 29.12.2008 |
51. | BARĆ Maciej | 25.05.2009 | |
52. | Neumann Franciszek | POLONIA 1912 LESZNO | 10.11.2009 |
53. | Załęski Julian | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 08.04.2009 |
54. | CISOWSKI Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 31.01.2008 |
55. | NOWAK Nikodem | UKS ATENA GDAŃSK | 28.10.2008 |
55. | DUDA Franciszek | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 02.02.2009 |
57. | KRUKOWSKI Miłosz | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 01.09.2009 |
58. | WOJTAS Wiktor | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 08.10.2010 |
59. | KUJAWA Juliusz | AZS AWF POZNAŃ | 22.04.2009 |
60. | DĘBIŃSKI Wiktor | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 28.04.2009 |
61. | PORYDZAJ Bartłomiej | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 27.12.2009 |
62. | SUSKO TYMON | UKS ATENA GDAŃSK | 05.08.2008 |
62. | Semrau Szymon | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 21.07.2008 |
64. | KOWALEWSKI Hubert | UKS ATENA GDAŃSK | 17.02.2009 |