Nazwa: Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 05.10.2019
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | SUSKO TYMON | 46 | UKS ATENA GDAŃSK | 05.08.2008 |
2. | Stelmaszyk Igor | 22 | POLONIA 1912 LESZNO | 10.09.2009 |
3. | Kardyś Alex | 1 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 04.06.2008 |
4. | Pocięgiel Patryk | 68 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 19.02.2009 |
5. | Truszczyński Dominik | 67 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 22.01.2008 |
6. | Mazur Maciej | 2 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.05.2008 |
7. | NOWAK Nikodem | 24 | UKS ATENA GDAŃSK | 28.10.2008 |
8. | Marczyk Grzegorz | 21 | WROCŁAWIANIE | 08.06.2008 |
9. | SVIRIDENKOVS Vladislavs | 71 | ||
10. | Tabaka Juliusz | 64 | IKS LESZNO | 03.07.2009 |
11. | CYGNAR Filip | 3 | UKS ATENA GDAŃSK | 15.03.2008 |
12. | Drzewski Adrian | 42 | AZS AWF WARSZAWA | 27.10.2009 |
13. | GÓRNIAK Stanisław | 50 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 27.03.2009 |
14. | MOCEK Maksymilian | 20 | IKS LESZNO | 30.07.2009 |
15. | KUCZKOWSKI Dawid | 27 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 12.11.2009 |
16. | DURAJ Szczepan | 4 | UKS ATENA GDAŃSK | 01.11.2008 |
17. | MAKSYMOWICZ Igor | 19 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 01.03.2008 |
18. | ZBOROWSKI Nathan | 70 | AZS AWF POZNAŃ | 24.09.2008 |
19. | Kędziora Jakub | 25 | IKS LESZNO | 31.05.2008 |
20. | GRAUDINS Gustavs | 65 | ||
21. | Woropay-Hordziejewicz Lubomir | 18 | MKS KUSY SZCZECIN | 11.04.2008 |
22. | Sawicki Patryk | 63 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 31.03.2008 |
23. | Boczek Szymon | 48 | MKS Świt | 09.02.2009 |
24. | Nieszczerzewski Eryk | 5 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 15.07.2008 |
25. | BĄK Aleksander | 26 | UKS ATENA GDAŃSK | 26.04.2009 |
26. | GAINUDINOVS Martins | 57 | ||
27. | KOŁOSZKO Kacper | 39 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 31.05.2008 |
28. | Szympel Tymoteusz | 28 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 14.04.2009 |
29. | Wiśnik Feliks | 6 | AZS AWF POZNAŃ | 19.08.2009 |
30. | Narolewski Jakub | 17 | MKS KUSY SZCZECIN | 09.06.2008 |
31. | SAWICKI Aleksander | 49 | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 30.10.2008 |
32. | Kostrowski Nikodem | 62 | IKS LESZNO | 23.06.2009 |
33. | Sowa Jan | 7 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 30.08.2008 |
34. | KASPIAROVICS Mikita | 75 | ||
35. | TOMCZYKOWSKI Piotr | 51 | UKS ATENA GDAŃSK | 05.03.2009 |
36. | Mosur Krzysztof | 38 | AZS AWF WARSZAWA | 17.01.2009 |
37. | ŻOK Bartosz | 16 | POLONIA 1912 LESZNO | 11.12.2008 |
38. | Bukat Stanisław | 29 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 01.06.2008 |
39. | GŁUSZAK Szymon | 8 | UKS ATENA GDAŃSK | 03.10.2009 |
40. | TOMA Antoni | 37 | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 20.11.2009 |
41. | Neumann Franciszek | 30 | POLONIA 1912 LESZNO | 10.11.2009 |
42. | BIEŃKOWSKI Aleksander | 59 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 31.01.2008 |
43. | CZAJKOWSKI Grzegorz | 15 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 16.04.2008 |
44. | Wicher Antoni | 36 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 10.06.2008 |
45. | Torzyński Bartosz | 14 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 01.03.2009 |
46. | Woźniak Eryk | 9 | AZS AWF POZNAŃ | 08.12.2008 |
47. | DORN Patrick | 61 | UKS ATENA GDAŃSK | 21.07.2009 |
48. | PORYDZAJ Bartłomiej | 54 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 27.12.2009 |
49. | DUDA Franciszek | 53 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 02.02.2009 |
50. | Fedorów Antoni | 13 | AZS AWF WARSZAWA | 23.03.2009 |
51. | BONIECKI Michał | 55 | UKS FENIKS JABŁONNA | 21.10.2009 |
52. | Kuna Jan | 32 | UKS ATENA GDAŃSK | 19.07.2009 |
53. | Pokorski Franciszek | 10 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.04.2009 |
54. | PUCKOWSKI Mateusz | 58 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 07.11.2008 |
55. | Piosik Mikołaj | 35 | IKS LESZNO | 14.08.2008 |
56. | Załęski Julian | 33 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 08.04.2009 |
57. | MACIEJEWSKI Tomasz | 12 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 24.06.2008 |
58. | Kopiński Szymon | 56 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.07.2009 |
59. | Borkowski Olgierd | 72 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 13.12.2009 |
60. | ZIELIŃSKI Konstanty | 11 | UKS ATENA GDAŃSK | 14.10.2008 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | SVIRIDENKOVS Vladislavs | zakwalifikowano | ||
2. | Kardyś Alex | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 04.06.2008 | zakwalifikowano |
3. | Sowa Jan | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 30.08.2008 | zakwalifikowano |
4. | CYGNAR Filip | UKS ATENA GDAŃSK | 15.03.2008 | zakwalifikowano |
5. | Woźniak Eryk | AZS AWF POZNAŃ | 08.12.2008 | zakwalifikowano |
6. | Sawicki Patryk | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 31.03.2008 | zakwalifikowano |
7. | GAINUDINOVS Martins | zakwalifikowano | ||
8. | Wiśnik Feliks | AZS AWF POZNAŃ | 19.08.2009 | zakwalifikowano |
9. | Nieszczerzewski Eryk | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 15.07.2008 | zakwalifikowano |
9. | MOCEK Maksymilian | IKS LESZNO | 30.07.2009 | zakwalifikowano |
11. | Mazur Maciej | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.05.2008 | zakwalifikowano |
12. | DURAJ Szczepan | UKS ATENA GDAŃSK | 01.11.2008 | zakwalifikowano |
13. | GRAUDINS Gustavs | zakwalifikowano | ||
14. | ŻOK Bartosz | POLONIA 1912 LESZNO | 11.12.2008 | zakwalifikowano |
15. | BIEŃKOWSKI Aleksander | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 31.01.2008 | zakwalifikowano |
16. | CZAJKOWSKI Grzegorz | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 16.04.2008 | zakwalifikowano |
16. | Torzyński Bartosz | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 01.03.2009 | zakwalifikowano |
18. | Stelmaszyk Igor | POLONIA 1912 LESZNO | 10.09.2009 | zakwalifikowano |
19. | MACIEJEWSKI Tomasz | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 24.06.2008 | zakwalifikowano |
19. | ZIELIŃSKI Konstanty | UKS ATENA GDAŃSK | 14.10.2008 | zakwalifikowano |
21. | PUCKOWSKI Mateusz | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 07.11.2008 | zakwalifikowano |
22. | Fedorów Antoni | AZS AWF WARSZAWA | 23.03.2009 | zakwalifikowano |
23. | Truszczyński Dominik | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 22.01.2008 | zakwalifikowano |
24. | GŁUSZAK Szymon | UKS ATENA GDAŃSK | 03.10.2009 | zakwalifikowano |
25. | Wicher Antoni | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 10.06.2008 | zakwalifikowano |
25. | MAKSYMOWICZ Igor | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 01.03.2008 | zakwalifikowano |
27. | BĄK Aleksander | UKS ATENA GDAŃSK | 26.04.2009 | zakwalifikowano |
28. | NOWAK Nikodem | UKS ATENA GDAŃSK | 28.10.2008 | zakwalifikowano |
29. | Pokorski Franciszek | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.04.2009 | zakwalifikowano |
30. | Kuna Jan | UKS ATENA GDAŃSK | 19.07.2009 | zakwalifikowano |
31. | Piosik Mikołaj | IKS LESZNO | 14.08.2008 | zakwalifikowano |
32. | Narolewski Jakub | MKS KUSY SZCZECIN | 09.06.2008 | zakwalifikowano |
33. | KUCZKOWSKI Dawid | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 12.11.2009 | zakwalifikowano |
34. | Woropay-Hordziejewicz Lubomir | MKS KUSY SZCZECIN | 11.04.2008 | zakwalifikowano |
35. | Marczyk Grzegorz | WROCŁAWIANIE | 08.06.2008 | zakwalifikowano |
36. | KASPIAROVICS Mikita | zakwalifikowano | ||
37. | Kędziora Jakub | IKS LESZNO | 31.05.2008 | zakwalifikowano |
37. | Pocięgiel Patryk | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 19.02.2009 | zakwalifikowano |
39. | Neumann Franciszek | POLONIA 1912 LESZNO | 10.11.2009 | zakwalifikowano |
40. | DORN Patrick | UKS ATENA GDAŃSK | 21.07.2009 | zakwalifikowano |
41. | Drzewski Adrian | AZS AWF WARSZAWA | 27.10.2009 | zakwalifikowano |
42. | KOŁOSZKO Kacper | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 31.05.2008 | zakwalifikowano |
43. | Kopiński Szymon | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.07.2009 | zakwalifikowano |
44. | TOMA Antoni | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 20.11.2009 | zakwalifikowano |
45. | Szympel Tymoteusz | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 14.04.2009 | zakwalifikowano |
46. | Mosur Krzysztof | AZS AWF WARSZAWA | 17.01.2009 | zakwalifikowano |
47. | Tabaka Juliusz | IKS LESZNO | 03.07.2009 | zakwalifikowano |
48. | GÓRNIAK Stanisław | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 27.03.2009 | zakwalifikowano |
49. | SUSKO TYMON | UKS ATENA GDAŃSK | 05.08.2008 | zakwalifikowano |
49. | ZBOROWSKI Nathan | AZS AWF POZNAŃ | 24.09.2008 | zakwalifikowano |
51. | TOMCZYKOWSKI Piotr | UKS ATENA GDAŃSK | 05.03.2009 | zakwalifikowano |
52. | DUDA Franciszek | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 02.02.2009 | zakwalifikowano |
53. | Boczek Szymon | MKS Świt | 09.02.2009 | zakwalifikowano |
54. | Kostrowski Nikodem | IKS LESZNO | 23.06.2009 | zakwalifikowano |
55. | Borkowski Olgierd | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 13.12.2009 | zakwalifikowano |
56. | Załęski Julian | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 08.04.2009 | zakwalifikowano |
57. | BONIECKI Michał | UKS FENIKS JABŁONNA | 21.10.2009 | zakwalifikowano |
58. | PORYDZAJ Bartłomiej | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 27.12.2009 | zakwalifikowano |
59. | Bukat Stanisław | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 01.06.2008 | zakwalifikowano |
60. | SAWICKI Aleksander | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 30.10.2008 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Mazur Maciej | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.05.2008 |
2. | SVIRIDENKOVS Vladislavs | ||
3. | Kardyś Alex | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 04.06.2008 |
3. | DURAJ Szczepan | UKS ATENA GDAŃSK | 01.11.2008 |
5. | Sowa Jan | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 30.08.2008 |
6. | CYGNAR Filip | UKS ATENA GDAŃSK | 15.03.2008 |
7. | Nieszczerzewski Eryk | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 15.07.2008 |
8. | GŁUSZAK Szymon | UKS ATENA GDAŃSK | 03.10.2009 |
9. | Woźniak Eryk | AZS AWF POZNAŃ | 08.12.2008 |
10. | Sawicki Patryk | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 31.03.2008 |
11. | GAINUDINOVS Martins | ||
12. | Wiśnik Feliks | AZS AWF POZNAŃ | 19.08.2009 |
13. | GRAUDINS Gustavs | ||
14. | ŻOK Bartosz | POLONIA 1912 LESZNO | 11.12.2008 |
15. | BIEŃKOWSKI Aleksander | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 31.01.2008 |
16. | Torzyński Bartosz | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 01.03.2009 |
17. | MOCEK Maksymilian | IKS LESZNO | 30.07.2009 |
18. | CZAJKOWSKI Grzegorz | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 16.04.2008 |
19. | Stelmaszyk Igor | POLONIA 1912 LESZNO | 10.09.2009 |
20. | ZIELIŃSKI Konstanty | UKS ATENA GDAŃSK | 14.10.2008 |
21. | PUCKOWSKI Mateusz | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 07.11.2008 |
22. | Fedorów Antoni | AZS AWF WARSZAWA | 23.03.2009 |
23. | Truszczyński Dominik | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 22.01.2008 |
24. | MAKSYMOWICZ Igor | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 01.03.2008 |
24. | Wicher Antoni | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 10.06.2008 |
26. | NOWAK Nikodem | UKS ATENA GDAŃSK | 28.10.2008 |
27. | Pokorski Franciszek | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.04.2009 |
28. | Kuna Jan | UKS ATENA GDAŃSK | 19.07.2009 |
29. | Narolewski Jakub | MKS KUSY SZCZECIN | 09.06.2008 |
30. | Woropay-Hordziejewicz Lubomir | MKS KUSY SZCZECIN | 11.04.2008 |
31. | Kędziora Jakub | IKS LESZNO | 31.05.2008 |
32. | Szympel Tymoteusz | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 14.04.2009 |
33. | MACIEJEWSKI Tomasz | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 24.06.2008 |
34. | BĄK Aleksander | UKS ATENA GDAŃSK | 26.04.2009 |
35. | Piosik Mikołaj | IKS LESZNO | 14.08.2008 |
36. | KUCZKOWSKI Dawid | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 12.11.2009 |
37. | Marczyk Grzegorz | WROCŁAWIANIE | 08.06.2008 |
38. | KASPIAROVICS Mikita | ||
39. | Pocięgiel Patryk | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 19.02.2009 |
40. | Neumann Franciszek | POLONIA 1912 LESZNO | 10.11.2009 |
41. | DORN Patrick | UKS ATENA GDAŃSK | 21.07.2009 |
42. | Drzewski Adrian | AZS AWF WARSZAWA | 27.10.2009 |
43. | KOŁOSZKO Kacper | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 31.05.2008 |
44. | Kopiński Szymon | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.07.2009 |
45. | TOMA Antoni | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 20.11.2009 |
46. | Mosur Krzysztof | AZS AWF WARSZAWA | 17.01.2009 |
47. | Tabaka Juliusz | IKS LESZNO | 03.07.2009 |
48. | GÓRNIAK Stanisław | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 27.03.2009 |
49. | SUSKO TYMON | UKS ATENA GDAŃSK | 05.08.2008 |
49. | ZBOROWSKI Nathan | AZS AWF POZNAŃ | 24.09.2008 |
51. | TOMCZYKOWSKI Piotr | UKS ATENA GDAŃSK | 05.03.2009 |
52. | DUDA Franciszek | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 02.02.2009 |
53. | Boczek Szymon | MKS Świt | 09.02.2009 |
54. | Kostrowski Nikodem | IKS LESZNO | 23.06.2009 |
55. | Borkowski Olgierd | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 13.12.2009 |
56. | Załęski Julian | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 08.04.2009 |
57. | BONIECKI Michał | UKS FENIKS JABŁONNA | 21.10.2009 |
58. | PORYDZAJ Bartłomiej | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 27.12.2009 |
59. | Bukat Stanisław | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 01.06.2008 |
60. | SAWICKI Aleksander | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 30.10.2008 |