Nazwa: Gwiazdka ze szpadą
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 01.12.2019
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | TATROWSKA Tatiana | 53 | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 04.12.2006 |
2. | Bilińska Natalia | 52 | AZS AWF KRAKÓW | 20.06.2006 |
3. | VASILYEVA Varvara | 78 | 30.11.2006 | |
4. | SZYMAŃSKA Aleksandra | 1 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 27.11.2006 |
5. | BIEROŃSKA Dominika | 26 | UKS ZAWISZA KATOWICE | 13.09.2006 |
6. | ŁAKOMY Zofia | 79 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 30.06.2007 |
7. | Nieczkowska Karolina | 27 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 07.03.2007 |
8. | JĘDRZEJEC Wiktoria | 28 | PIAST GLIWICE | 04.01.2007 |
9. | NIEDLICH Adrianna | 77 | 01.12.2006 | |
10. | Zaborowska Maria | 51 | KSz WARSZAWIANKA | 18.01.2006 |
11. | Kacała Hanna | 25 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 26.09.2006 |
12. | BAKHVALAVA Barbara | 80 | 30.11.2007 | |
13. | STĘPNIAK Maja | 54 | KS ARAMIS | 02.08.2007 |
14. | Porwoł Liliana | 2 | RMKS RYBNIK | 24.05.2006 |
15. | Perz Aleksandra | 74 | MUSZKIETER GLIWICE | 17.07.2007 |
16. | Szych-Karwat Ronja | 56 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 09.06.2007 |
17. | Dawidowicz Anna | 24 | KS OLIMP LUBIN | 24.07.2006 |
18. | GIBAS Wiktoria | 29 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 01.03.2006 |
19. | . RODO | 50 | AZS AWF KRAKÓW | 03.06.2006 |
20. | Halemba Antonina | 3 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 24.10.2006 |
21. | MARYSENKA Maryana | 68 | 30.11.2006 | |
22. | Martyńska Anna | 76 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 02.10.2006 |
23. | Pera Natalia | 49 | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 16.02.2007 |
24. | MAJEREK Maja | 30 | PIAST GLIWICE | 13.06.2007 |
25. | BARTOSZEK Otylia | 23 | UKS ZAWISZA KATOWICE | 22.02.2006 |
26. | MATUSZCZYK Zuzanna | 55 | AZS AWF KRAKÓW | 12.08.2007 |
27. | GOCZAŁ Alicja | 4 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 17.03.2007 |
28. | GAURYLIAK Aliaksandra | 70 | 30.11.2007 | |
29. | URBANOWICZ Agata | 57 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 09.03.2006 |
30. | SZYMCZYK Michalina | 5 | PIAST GLIWICE | 10.09.2007 |
31. | PATOLETA Kaja | 22 | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 27.09.2007 |
32. | BEDNAREK Antonina | 75 | PIAST GLIWICE | 14.06.2006 |
33. | SZCZERBA Lena | 48 | AZS AWF KRAKÓW | 09.03.2006 |
34. | Vysotskaya Maryia | 31 | AZS AWF KATOWICE | 25.04.2007 |
35. | Pasieka Lena | 47 | AZS AWF KATOWICE | 05.11.2006 |
36. | DZIĘGIEL Karolina | 72 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 19.03.2007 |
37. | KRÓL Wiktoria | 58 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 24.06.2007 |
38. | Charkiewicz Karolina | 21 | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.2006 |
39. | Jarosz Zuzanna | 32 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 21.11.2006 |
40. | KOZDĘBA Weronika | 6 | PIAST GLIWICE | 29.06.2006 |
41. | MISIAK Laura | 7 | RMKS RYBNIK | 11.09.2007 |
42. | BARAŃSKA Karolina | 60 | UKS ZAWISZA KATOWICE | 28.09.2007 |
43. | Głowa Weronika | 34 | AZS AWF KRAKÓW | 13.10.2007 |
44. | Niesyn Nikola | 20 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 23.06.2007 |
45. | Danek Kamila | 73 | KKS KRAKÓW | 04.10.2007 |
46. | Podsiadło Julia | 46 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 26.10.2006 |
47. | MĘŻYK Oliwia | 19 | RMKS RYBNIK | 10.10.2006 |
48. | Smerczek Karolina | 71 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 20.06.2006 |
49. | PUKOWIEC Alicja | 59 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 19.03.2007 |
50. | OSTROWSKA Paulina | 8 | PIAST GLIWICE | 12.04.2006 |
51. | Nowak Martyna | 33 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 26.11.2007 |
52. | WASIAK Alicja | 45 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 23.11.2007 |
53. | Olech Małgorzata | 81 | AZS AWF KATOWICE | 09.06.2007 |
54. | Prina Cerai Melania | 9 | KSz WARSZAWIANKA | 02.04.2006 |
55. | Wolny Tamara | 35 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 05.11.2006 |
56. | Kraczla Zuzanna | 18 | UKS ZAWISZA KATOWICE | 21.06.2006 |
57. | Mielniczek Blanka | 62 | PIAST GLIWICE | 09.07.2007 |
58. | KONIECZEK Marta | 44 | UKSz LEGNICA | 08.11.2006 |
59. | FRYDRYCH Małgorzata | 43 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 11.04.2007 |
60. | SKORCZYŃSKA Antonia | 36 | AZS AWF KRAKÓW | 20.07.2006 |
61. | Śmigielska Lena | 17 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 19.03.2007 |
62. | LECH Michalina | 61 | KSz WARSZAWIANKA | 23.05.2007 |
63. | CIBOROWSKA Gabriela | 10 | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 30.07.2006 |
64. | RADWAŃSKA Anna | 69 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 30.04.2007 |
65. | PADŁO Antonina | 63 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 08.08.2007 |
66. | Ratyna Magda | 16 | PIAST GLIWICE | 01.03.2007 |
67. | Moszonka Amelia | 37 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 13.06.2007 |
68. | PYRA Maja | 82 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 19.09.2006 |
69. | HOLC Apolonia | 11 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 16.12.2006 |
70. | Łuszcz Oliwia | 42 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 25.07.2007 |
71. | GARCORZ Agata | 64 | MUSZKIETER GLIWICE | 27.09.2007 |
72. | Gawior Emilia | 38 | KS SZPADA WADOWICE | 26.06.2007 |
73. | Reil Kaja | 15 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 21.06.2006 |
74. | PIETRAS Emilia | 39 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 11.04.2007 |
75. | DEPTA Hanna | 12 | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 21.12.2006 |
76. | Garbowska Zofia | 67 | UKS START OPOLE | 10.02.2007 |
77. | MYDLAK Maja | 65 | UKS ZAWISZA KATOWICE | 08.06.2007 |
78. | GARUS Oliwia | 40 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 08.07.2006 |
79. | Mróz Martyna | 14 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 07.01.2007 |
80. | Baranowska Julia | 13 | AZS AWF WROCŁAW | 28.07.2006 |
81. | MILLER Antonina | 66 | 10.11.2007 | |
82. | Wuzik Maja | 41 | RMKS RYBNIK | 14.03.2006 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | SZYMAŃSKA Aleksandra | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 27.11.2006 | zakwalifikowano |
2. | Charkiewicz Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.2006 | zakwalifikowano |
3. | GOCZAŁ Alicja | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 17.03.2007 | zakwalifikowano |
4. | Porwoł Liliana | RMKS RYBNIK | 24.05.2006 | zakwalifikowano |
5. | Reil Kaja | T.S. GÓRNIK RADLIN | 21.06.2006 | zakwalifikowano |
6. | Prina Cerai Melania | KSz WARSZAWIANKA | 02.04.2006 | zakwalifikowano |
6. | OSTROWSKA Paulina | PIAST GLIWICE | 12.04.2006 | zakwalifikowano |
8. | CIBOROWSKA Gabriela | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 30.07.2006 | zakwalifikowano |
8. | GARUS Oliwia | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 08.07.2006 | zakwalifikowano |
10. | Halemba Antonina | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 24.10.2006 | zakwalifikowano |
11. | MARYSENKA Maryana | 30.11.2006 | zakwalifikowano | |
11. | Nieczkowska Karolina | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 07.03.2007 | zakwalifikowano |
13. | DEPTA Hanna | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 21.12.2006 | zakwalifikowano |
14. | Ratyna Magda | PIAST GLIWICE | 01.03.2007 | zakwalifikowano |
15. | MISIAK Laura | RMKS RYBNIK | 11.09.2007 | zakwalifikowano |
16. | KOZDĘBA Weronika | PIAST GLIWICE | 29.06.2006 | zakwalifikowano |
17. | SZYMCZYK Michalina | PIAST GLIWICE | 10.09.2007 | zakwalifikowano |
18. | Mróz Martyna | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 07.01.2007 | zakwalifikowano |
19. | Nowak Martyna | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 26.11.2007 | zakwalifikowano |
20. | Głowa Weronika | AZS AWF KRAKÓW | 13.10.2007 | zakwalifikowano |
21. | MAJEREK Maja | PIAST GLIWICE | 13.06.2007 | zakwalifikowano |
21. | Dawidowicz Anna | KS OLIMP LUBIN | 24.07.2006 | zakwalifikowano |
23. | STĘPNIAK Maja | KS ARAMIS | 02.08.2007 | zakwalifikowano |
24. | BARTOSZEK Otylia | UKS ZAWISZA KATOWICE | 22.02.2006 | zakwalifikowano |
24. | JĘDRZEJEC Wiktoria | PIAST GLIWICE | 04.01.2007 | zakwalifikowano |
26. | Bilińska Natalia | AZS AWF KRAKÓW | 20.06.2006 | zakwalifikowano |
27. | PATOLETA Kaja | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 27.09.2007 | zakwalifikowano |
28. | PYRA Maja | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 19.09.2006 | zakwalifikowano |
29. | HOLC Apolonia | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 16.12.2006 | zakwalifikowano |
30. | Vysotskaya Maryia | AZS AWF KATOWICE | 25.04.2007 | zakwalifikowano |
31. | Niesyn Nikola | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 23.06.2007 | zakwalifikowano |
32. | Śmigielska Lena | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 19.03.2007 | zakwalifikowano |
33. | Wolny Tamara | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 05.11.2006 | zakwalifikowano |
34. | Mielniczek Blanka | PIAST GLIWICE | 09.07.2007 | zakwalifikowano |
34. | LECH Michalina | KSz WARSZAWIANKA | 23.05.2007 | zakwalifikowano |
36. | PUKOWIEC Alicja | T.S. GÓRNIK RADLIN | 19.03.2007 | zakwalifikowano |
37. | Danek Kamila | KKS KRAKÓW | 04.10.2007 | zakwalifikowano |
38. | BIEROŃSKA Dominika | UKS ZAWISZA KATOWICE | 13.09.2006 | zakwalifikowano |
39. | GIBAS Wiktoria | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 01.03.2006 | zakwalifikowano |
40. | MĘŻYK Oliwia | RMKS RYBNIK | 10.10.2006 | zakwalifikowano |
40. | Baranowska Julia | AZS AWF WROCŁAW | 28.07.2006 | zakwalifikowano |
42. | URBANOWICZ Agata | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 09.03.2006 | zakwalifikowano |
43. | Kraczla Zuzanna | UKS ZAWISZA KATOWICE | 21.06.2006 | zakwalifikowano |
44. | FRYDRYCH Małgorzata | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 11.04.2007 | zakwalifikowano |
45. | KONIECZEK Marta | UKSz LEGNICA | 08.11.2006 | zakwalifikowano |
46. | PIETRAS Emilia | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 11.04.2007 | zakwalifikowano |
47. | SZCZERBA Lena | AZS AWF KRAKÓW | 09.03.2006 | zakwalifikowano |
48. | PADŁO Antonina | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 08.08.2007 | zakwalifikowano |
49. | Jarosz Zuzanna | T.S. GÓRNIK RADLIN | 21.11.2006 | zakwalifikowano |
49. | KRÓL Wiktoria | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 24.06.2007 | zakwalifikowano |
51. | MYDLAK Maja | UKS ZAWISZA KATOWICE | 08.06.2007 | zakwalifikowano |
52. | Moszonka Amelia | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 13.06.2007 | zakwalifikowano |
53. | Gawior Emilia | KS SZPADA WADOWICE | 26.06.2007 | zakwalifikowano |
54. | MATUSZCZYK Zuzanna | AZS AWF KRAKÓW | 12.08.2007 | zakwalifikowano |
54. | Kacała Hanna | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 26.09.2006 | zakwalifikowano |
56. | VASILYEVA Varvara | 30.11.2006 | zakwalifikowano | |
57. | BAKHVALAVA Barbara | 30.11.2007 | zakwalifikowano | |
58. | . RODO | AZS AWF KRAKÓW | 03.06.2006 | zakwalifikowano |
59. | Zaborowska Maria | KSz WARSZAWIANKA | 18.01.2006 | zakwalifikowano |
60. | Pera Natalia | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 16.02.2007 | zakwalifikowano |
61. | GAURYLIAK Aliaksandra | 30.11.2007 | zakwalifikowano | |
62. | RADWAŃSKA Anna | UKS KOSYNIER GLIWICE | 30.04.2007 | zakwalifikowano |
63. | Łuszcz Oliwia | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 25.07.2007 | zakwalifikowano |
64. | BARAŃSKA Karolina | UKS ZAWISZA KATOWICE | 28.09.2007 | zakwalifikowano |
65. | GARCORZ Agata | MUSZKIETER GLIWICE | 27.09.2007 | zakwalifikowano |
66. | Wuzik Maja | RMKS RYBNIK | 14.03.2006 | zakwalifikowano |
67. | SKORCZYŃSKA Antonia | AZS AWF KRAKÓW | 20.07.2006 | zakwalifikowano |
68. | DZIĘGIEL Karolina | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 19.03.2007 | zakwalifikowano |
69. | WASIAK Alicja | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 23.11.2007 | zakwalifikowano |
70. | MILLER Antonina | 10.11.2007 | zakwalifikowano | |
71. | Garbowska Zofia | UKS START OPOLE | 10.02.2007 | zakwalifikowano |
72. | Pasieka Lena | AZS AWF KATOWICE | 05.11.2006 | zakwalifikowano |
73. | BEDNAREK Antonina | PIAST GLIWICE | 14.06.2006 | zakwalifikowano |
74. | TATROWSKA Tatiana | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 04.12.2006 | zakwalifikowano |
75. | NIEDLICH Adrianna | 01.12.2006 | zakwalifikowano | |
76. | Szych-Karwat Ronja | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 09.06.2007 | zakwalifikowano |
77. | Martyńska Anna | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 02.10.2006 | zakwalifikowano |
78. | Perz Aleksandra | MUSZKIETER GLIWICE | 17.07.2007 | zakwalifikowano |
79. | Podsiadło Julia | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 26.10.2006 | zakwalifikowano |
80. | Smerczek Karolina | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 20.06.2006 | zakwalifikowano |
81. | Olech Małgorzata | AZS AWF KATOWICE | 09.06.2007 | zakwalifikowano |
82. | ŁAKOMY Zofia | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 30.06.2007 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Porwoł Liliana | RMKS RYBNIK | 24.05.2006 |
2. | Ratyna Magda | PIAST GLIWICE | 01.03.2007 |
3. | SZYMAŃSKA Aleksandra | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 27.11.2006 |
3. | Charkiewicz Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.2006 |
5. | Reil Kaja | T.S. GÓRNIK RADLIN | 21.06.2006 |
6. | GARUS Oliwia | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 08.07.2006 |
7. | Halemba Antonina | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 24.10.2006 |
8. | Kraczla Zuzanna | UKS ZAWISZA KATOWICE | 21.06.2006 |
9. | GOCZAŁ Alicja | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 17.03.2007 |
10. | Prina Cerai Melania | KSz WARSZAWIANKA | 02.04.2006 |
11. | MARYSENKA Maryana | 30.11.2006 | |
12. | DEPTA Hanna | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 21.12.2006 |
13. | MISIAK Laura | RMKS RYBNIK | 11.09.2007 |
14. | KOZDĘBA Weronika | PIAST GLIWICE | 29.06.2006 |
15. | JĘDRZEJEC Wiktoria | PIAST GLIWICE | 04.01.2007 |
16. | BIEROŃSKA Dominika | UKS ZAWISZA KATOWICE | 13.09.2006 |
17. | OSTROWSKA Paulina | PIAST GLIWICE | 12.04.2006 |
18. | CIBOROWSKA Gabriela | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 30.07.2006 |
19. | Nieczkowska Karolina | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 07.03.2007 |
20. | SZYMCZYK Michalina | PIAST GLIWICE | 10.09.2007 |
21. | Nowak Martyna | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 26.11.2007 |
22. | Głowa Weronika | AZS AWF KRAKÓW | 13.10.2007 |
23. | HOLC Apolonia | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 16.12.2006 |
24. | Vysotskaya Maryia | AZS AWF KATOWICE | 25.04.2007 |
25. | Niesyn Nikola | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 23.06.2007 |
26. | Wolny Tamara | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 05.11.2006 |
27. | Danek Kamila | KKS KRAKÓW | 04.10.2007 |
28. | GIBAS Wiktoria | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 01.03.2006 |
29. | Baranowska Julia | AZS AWF WROCŁAW | 28.07.2006 |
30. | URBANOWICZ Agata | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 09.03.2006 |
31. | FRYDRYCH Małgorzata | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 11.04.2007 |
32. | SZCZERBA Lena | AZS AWF KRAKÓW | 09.03.2006 |
33. | Mróz Martyna | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 07.01.2007 |
34. | MAJEREK Maja | PIAST GLIWICE | 13.06.2007 |
34. | Dawidowicz Anna | KS OLIMP LUBIN | 24.07.2006 |
36. | STĘPNIAK Maja | KS ARAMIS | 02.08.2007 |
37. | BARTOSZEK Otylia | UKS ZAWISZA KATOWICE | 22.02.2006 |
38. | Bilińska Natalia | AZS AWF KRAKÓW | 20.06.2006 |
39. | PATOLETA Kaja | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 27.09.2007 |
40. | PYRA Maja | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 19.09.2006 |
41. | Śmigielska Lena | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 19.03.2007 |
42. | LECH Michalina | KSz WARSZAWIANKA | 23.05.2007 |
42. | Mielniczek Blanka | PIAST GLIWICE | 09.07.2007 |
44. | PUKOWIEC Alicja | T.S. GÓRNIK RADLIN | 19.03.2007 |
45. | MĘŻYK Oliwia | RMKS RYBNIK | 10.10.2006 |
46. | KONIECZEK Marta | UKSz LEGNICA | 08.11.2006 |
47. | PIETRAS Emilia | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 11.04.2007 |
48. | PADŁO Antonina | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 08.08.2007 |
49. | Jarosz Zuzanna | T.S. GÓRNIK RADLIN | 21.11.2006 |
50. | MYDLAK Maja | UKS ZAWISZA KATOWICE | 08.06.2007 |
51. | Moszonka Amelia | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 13.06.2007 |
52. | Gawior Emilia | KS SZPADA WADOWICE | 26.06.2007 |
53. | MATUSZCZYK Zuzanna | AZS AWF KRAKÓW | 12.08.2007 |
53. | Kacała Hanna | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 26.09.2006 |
55. | VASILYEVA Varvara | 30.11.2006 | |
56. | . RODO | AZS AWF KRAKÓW | 03.06.2006 |
57. | Zaborowska Maria | KSz WARSZAWIANKA | 18.01.2006 |
58. | Łuszcz Oliwia | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 25.07.2007 |
59. | BARAŃSKA Karolina | UKS ZAWISZA KATOWICE | 28.09.2007 |
60. | SKORCZYŃSKA Antonia | AZS AWF KRAKÓW | 20.07.2006 |
61. | DZIĘGIEL Karolina | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 19.03.2007 |
62. | WASIAK Alicja | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 23.11.2007 |
63. | Pasieka Lena | AZS AWF KATOWICE | 05.11.2006 |
64. | Smerczek Karolina | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 20.06.2006 |
65. | KRÓL Wiktoria | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 24.06.2007 |
66. | BAKHVALAVA Barbara | 30.11.2007 | |
67. | Pera Natalia | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 16.02.2007 |
68. | GAURYLIAK Aliaksandra | 30.11.2007 | |
69. | RADWAŃSKA Anna | UKS KOSYNIER GLIWICE | 30.04.2007 |
70. | GARCORZ Agata | MUSZKIETER GLIWICE | 27.09.2007 |
71. | Wuzik Maja | RMKS RYBNIK | 14.03.2006 |
72. | MILLER Antonina | 10.11.2007 | |
73. | Garbowska Zofia | UKS START OPOLE | 10.02.2007 |
74. | BEDNAREK Antonina | PIAST GLIWICE | 14.06.2006 |
75. | TATROWSKA Tatiana | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 04.12.2006 |
76. | NIEDLICH Adrianna | 01.12.2006 | |
77. | Szych-Karwat Ronja | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 09.06.2007 |
78. | Martyńska Anna | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 02.10.2006 |
79. | Perz Aleksandra | MUSZKIETER GLIWICE | 17.07.2007 |
80. | Podsiadło Julia | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 26.10.2006 |
81. | Olech Małgorzata | AZS AWF KATOWICE | 09.06.2007 |
82. | ŁAKOMY Zofia | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 30.06.2007 |