Turniej

Nazwa: Gwiazdka ze szpadą
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 01.12.2019


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Emilia Korkus 1 PIAST GLIWICE 18.12.2004
2. Antonina Korduła 8 RMKS RYBNIK 18.11.2005
3. Małgorzata Ożarowska 16 IKS WARSZAWA 11.10.2004
4. Alicja Wolny 17 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 07.11.2005
5. Wiktoria IZDEBSKA 9 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005
6. Anastazja ZAZULAK 18 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005
7. Amelia KWAPISZ 15 T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005
8. Michalina KOBYLNICKA 2 PIAST GLIWICE 08.01.2004
9. Wiktoria SZECÓWKA 23 UKSz LEGNICA 16.10.2005
10. Zuzanna Środa 7 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 20.07.2005
11. Łucja Danek 10 KKS KRAKÓW 17.06.2004
12. Emilia JAROSZEK 3 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004
13. Emilia CZAJKA 11 T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005
14. Małgorzata Hojda 22 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 08.02.2005
15. Katarzyna Ślęzak 5 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
16. Oliwia GÓRNIAK 19 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 18.01.2004
17. Martyna Adamska 14 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004
18. Anna Tatoj 6 AZS AWF KATOWICE 14.06.2004
19. Maja Osadnik 4 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
20. Julia Przywara 20 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 26.10.2005
21. Pola BOGACZ 12 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.11.2004
22. Zuzanna WIESNER 13 MUSZKIETER GLIWICE 27.07.2005
23. Kalina MĄDEL 21 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 21.01.2005

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Emilia Korkus PIAST GLIWICE 18.12.2004 zakwalifikowano
2. Martyna Adamska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004 zakwalifikowano
3. Anna Tatoj AZS AWF KATOWICE 14.06.2004 zakwalifikowano
4. Emilia JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004 zakwalifikowano
5. Amelia KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005 zakwalifikowano
6. Maja Osadnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004 zakwalifikowano
7. Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005 zakwalifikowano
8. Zuzanna WIESNER MUSZKIETER GLIWICE 27.07.2005 zakwalifikowano
9. Michalina KOBYLNICKA PIAST GLIWICE 08.01.2004 zakwalifikowano
9. Łucja Danek KKS KRAKÓW 17.06.2004 zakwalifikowano
11. Zuzanna Środa UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 20.07.2005 zakwalifikowano
12. Wiktoria IZDEBSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005 zakwalifikowano
13. Anastazja ZAZULAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005 zakwalifikowano
14. Katarzyna Ślęzak UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005 zakwalifikowano
15. Pola BOGACZ PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.11.2004 zakwalifikowano
16. Małgorzata Hojda ZERWIKAPTUR KRAKÓW 08.02.2005 zakwalifikowano
17. Julia Przywara BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 26.10.2005 zakwalifikowano
18. Małgorzata Ożarowska IKS WARSZAWA 11.10.2004 zakwalifikowano
19. Emilia CZAJKA T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005 zakwalifikowano
20. Oliwia GÓRNIAK WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 18.01.2004 zakwalifikowano
21. Wiktoria SZECÓWKA UKSz LEGNICA 16.10.2005 zakwalifikowano
22. Kalina MĄDEL PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 21.01.2005 zakwalifikowano
23. Alicja Wolny BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 07.11.2005 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Maja Osadnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
2. Emilia Korkus PIAST GLIWICE 18.12.2004
3. Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005
3. Emilia JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004
5. Anna Tatoj AZS AWF KATOWICE 14.06.2004
6. Zuzanna WIESNER MUSZKIETER GLIWICE 27.07.2005
7. Wiktoria IZDEBSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005
8. Pola BOGACZ PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.11.2004
9. Martyna Adamska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004
10. Amelia KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005
11. Michalina KOBYLNICKA PIAST GLIWICE 08.01.2004
11. Łucja Danek KKS KRAKÓW 17.06.2004
13. Zuzanna Środa UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 20.07.2005
14. Anastazja ZAZULAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005
15. Katarzyna Ślęzak UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
16. Julia Przywara BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 26.10.2005
17. Małgorzata Hojda ZERWIKAPTUR KRAKÓW 08.02.2005
18. Małgorzata Ożarowska IKS WARSZAWA 11.10.2004
19. Emilia CZAJKA T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005
20. Oliwia GÓRNIAK WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 18.01.2004
21. Wiktoria SZECÓWKA UKSz LEGNICA 16.10.2005
22. Kalina MĄDEL PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 21.01.2005
23. Alicja Wolny BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 07.11.2005

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy