Nazwa: O Puchar Zagłębia - Memoriał Rafała Sznajdera
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 13.04.2019
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Graupen Inez | 0 | KKSZ KONIN | 18.03.2005 |
2. | Pieniążek Zofia | 13 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 24.08.2007 |
3. | Borowik Julia | 12 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 01.03.2006 |
4. | SIWEK Alicja | 24 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 18.08.2005 |
5. | KUKLA Amelia | 25 | UKS SZABLA ZĄBKI | 03.07.2007 |
6. | CORN Frida | 20 | 01.01.2005 | |
7. | KOZŁOWSKA Aniela | 1 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 04.05.2005 |
8. | Krasowska Natalia | 36 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 22.06.2007 |
9. | GÓROWSKA Amelia | 11 | DRAGON ŁÓDŹ | 25.11.2005 |
10. | MIEDZIŃSKA Julia | 23 | KKSZ KONIN | 14.04.2006 |
11. | Habryn Emilia | 2 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 24.01.2005 |
12. | TABĘDZKA Lidia | 14 | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 14.07.2007 |
13. | Jakoniuk Julia | 10 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 27.05.2006 |
14. | Sajnóg Agata | 22 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 22.04.2005 |
15. | Pilewska Julia | 3 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 07.07.2005 |
16. | WOLNY Alina | 35 | IKS BUSHIDO RYBNIK | 21.07.2006 |
17. | Wasilewska Ewa | 9 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 19.07.2006 |
18. | Karlicka Maja | 4 | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 18.03.2006 |
19. | SWOBODA ALICJA | 21 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 06.02.2007 |
20. | Aksamit Marta | 28 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14.03.2006 |
21. | HOFMAN Karolina | 8 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 28.10.2006 |
22. | WALAS Nikola | 39 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 28.03.2005 |
23. | LIPIŃSKA Natalia | 5 | DRAGON ŁÓDŹ | 20.01.2005 |
24. | WIĘCKIEWICZ Maria | 17 | UKS SZABLA ZĄBKI | 17.04.2005 |
25. | GOGOŁA Oliwia | 30 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 27.02.2007 |
26. | BIAŁOTA Nadia | 19 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 22.03.2005 |
27. | Kozanecka Sonia | 6 | DRAGON ŁÓDŹ | 30.11.2005 |
28. | PEŁKA Julia | 42 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.11.2005 |
29. | Makowska Joanna | 29 | IKS SZERMIERKA WOŁOMIN | 16.02.2006 |
30. | TALECKA Laura Maria | 7 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 07.09.2005 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | KOZŁOWSKA Aniela | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 04.05.2005 | zakwalifikowano |
2. | Kozanecka Sonia | DRAGON ŁÓDŹ | 30.11.2005 | zakwalifikowano |
3. | WIĘCKIEWICZ Maria | UKS SZABLA ZĄBKI | 17.04.2005 | zakwalifikowano |
5. | Pilewska Julia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 07.07.2005 | zakwalifikowano |
6. | Habryn Emilia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 24.01.2005 | zakwalifikowano |
7. | KUKLA Amelia | UKS SZABLA ZĄBKI | 03.07.2007 | zakwalifikowano |
8. | CORN Frida | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
8. | HOFMAN Karolina | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 28.10.2006 | zakwalifikowano |
10. | Aksamit Marta | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14.03.2006 | zakwalifikowano |
11. | TABĘDZKA Lidia | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 14.07.2007 | zakwalifikowano |
13. | LIPIŃSKA Natalia | DRAGON ŁÓDŹ | 20.01.2005 | zakwalifikowano |
13. | TALECKA Laura Maria | UKS 13 BIAŁYSTOK | 07.09.2005 | zakwalifikowano |
15. | Wasilewska Ewa | UKS 13 BIAŁYSTOK | 19.07.2006 | zakwalifikowano |
16. | SWOBODA ALICJA | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 06.02.2007 | zakwalifikowano |
17. | Pieniążek Zofia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 24.08.2007 | zakwalifikowano |
18. | Jakoniuk Julia | UKS 13 BIAŁYSTOK | 27.05.2006 | zakwalifikowano |
20. | Karlicka Maja | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 18.03.2006 | zakwalifikowano |
21. | Sajnóg Agata | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 22.04.2005 | zakwalifikowano |
22. | Krasowska Natalia | UKS 13 BIAŁYSTOK | 22.06.2007 | zakwalifikowano |
23. | PEŁKA Julia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.11.2005 | zakwalifikowano |
24. | GOGOŁA Oliwia | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 27.02.2007 | zakwalifikowano |
25. | Borowik Julia | UKS 13 BIAŁYSTOK | 01.03.2006 | zakwalifikowano |
26. | BIAŁOTA Nadia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 22.03.2005 | zakwalifikowano |
26. | SIWEK Alicja | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 18.08.2005 | zakwalifikowano |
30. | WALAS Nikola | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 28.03.2005 | zakwalifikowano |
31. | GÓROWSKA Amelia | DRAGON ŁÓDŹ | 25.11.2005 | zakwalifikowano |
32. | Makowska Joanna | IKS SZERMIERKA WOŁOMIN | 16.02.2006 | zakwalifikowano |
33. | MIEDZIŃSKA Julia | KKSZ KONIN | 14.04.2006 | zakwalifikowano |
34. | WOLNY Alina | IKS BUSHIDO RYBNIK | 21.07.2006 | zakwalifikowano |
- | Graupen Inez | KKSZ KONIN | 18.03.2005 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | KOZŁOWSKA Aniela | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 04.05.2005 |
2. | Habryn Emilia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 24.01.2005 |
3. | Kozanecka Sonia | DRAGON ŁÓDŹ | 30.11.2005 |
3. | Pilewska Julia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 07.07.2005 |
5. | WIĘCKIEWICZ Maria | UKS SZABLA ZĄBKI | 17.04.2005 |
6. | Graupen Inez | KKSZ KONIN | 18.03.2005 |
7. | HOFMAN Karolina | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 28.10.2006 |
8. | Aksamit Marta | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14.03.2006 |
9. | KUKLA Amelia | UKS SZABLA ZĄBKI | 03.07.2007 |
10. | CORN Frida | 01.01.2005 | |
11. | TABĘDZKA Lidia | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 14.07.2007 |
13. | TALECKA Laura Maria | UKS 13 BIAŁYSTOK | 07.09.2005 |
14. | Pieniążek Zofia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 24.08.2007 |
15. | Jakoniuk Julia | UKS 13 BIAŁYSTOK | 27.05.2006 |
16. | Karlicka Maja | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 18.03.2006 |
17. | LIPIŃSKA Natalia | DRAGON ŁÓDŹ | 20.01.2005 |
18. | Wasilewska Ewa | UKS 13 BIAŁYSTOK | 19.07.2006 |
19. | SWOBODA ALICJA | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 06.02.2007 |
21. | Sajnóg Agata | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 22.04.2005 |
22. | Krasowska Natalia | UKS 13 BIAŁYSTOK | 22.06.2007 |
23. | PEŁKA Julia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.11.2005 |
24. | GOGOŁA Oliwia | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 27.02.2007 |
25. | Borowik Julia | UKS 13 BIAŁYSTOK | 01.03.2006 |
26. | BIAŁOTA Nadia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 22.03.2005 |
26. | SIWEK Alicja | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 18.08.2005 |
30. | WALAS Nikola | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 28.03.2005 |
31. | GÓROWSKA Amelia | DRAGON ŁÓDŹ | 25.11.2005 |
32. | Makowska Joanna | IKS SZERMIERKA WOŁOMIN | 16.02.2006 |
33. | MIEDZIŃSKA Julia | KKSZ KONIN | 14.04.2006 |
34. | WOLNY Alina | IKS BUSHIDO RYBNIK | 21.07.2006 |