Turniej

Nazwa: Muszkieter Trophy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 02.03.2019

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Urban Piotr 1 AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
2. DURLIK Stanisław 21 KKS KRAKÓW 11.03.2004
3. Lubiewski Kacper Max 20 UKS START OPOLE 07.07.2004
4. Parafiniuk Łukasz 11 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004
5. GLINKA Jan 10 PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004
6. KRAL Jiri 29 01.01.2004
7. Morek Kacper 12 KS SZPADA WADOWICE 24.02.2003
8. Rzyczniak Wojciech 2 PIAST GLIWICE 26.05.2004
9. BIADOŃ Miłosz 22 UKS TRÓJKA RADLIN 19.04.2004
10. KOSIECKI Szymon 19 AZS AWF KATOWICE 02.06.2004
11. Dziura Stanisław 9 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004
12. Lewandowski Wojciech 23 IKS WARSZAWA 22.07.2004
13. MADURA Dawid 18 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.05.2004
14. Wałach Wiktor 3 AZS AWF KATOWICE 13.09.2003
15. KĄDZIELA Adam 28 UKS TRÓJKA RADLIN 08.12.2004
16. Urban Paweł 7 AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
17. KRZEMIŃSKI Jędrzej 13 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 13.09.2003
18. KOZŁOWSKI Arkadiusz 8 GTS Zielona Góra 02.10.2003
19. KAŹMIERSKI MACIEJ 4 MKS GRYF MIELEC 28.06.2003
20. HOJDA Jakub 27 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 22.07.2003
21. Politowicz Stanisław 24 KS Milenium 06.09.2004
22. PABIJAŃCZYK Patryk 14 AZS AWF WROCŁAW 31.08.2004
23. SOŁTYS Kacper 17 KSz WARSZAWIANKA 07.08.2004
24. Tarachanowicz Szymon 16 AZS AWF KRAKÓW 25.11.2003
25. Antoniak Antoni 25 MUSZKIETER GLIWICE 12.10.2003
26. Socha Antoni 5 PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004
27. CEPIŃSKI Jakub 26 KS OLIMP LUBIN 10.11.2004
28. WESOŁOWSKI Mikołaj 6 PIAST GLIWICE 23.09.2004
29. PUCHAŁA Mateusz 15 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2003

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Socha Antoni PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004 zakwalifikowano
2. Rzyczniak Wojciech PIAST GLIWICE 26.05.2004 zakwalifikowano
3. KOZŁOWSKI Arkadiusz GTS Zielona Góra 02.10.2003 zakwalifikowano
4. Urban Piotr AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003 zakwalifikowano
5. Wałach Wiktor AZS AWF KATOWICE 13.09.2003 zakwalifikowano
6. Dziura Stanisław PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004 zakwalifikowano
7. KAŹMIERSKI MACIEJ MKS GRYF MIELEC 28.06.2003 zakwalifikowano
8. Lewandowski Wojciech IKS WARSZAWA 22.07.2004 zakwalifikowano
9. Urban Paweł AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003 zakwalifikowano
10. PUCHAŁA Mateusz WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2003 zakwalifikowano
11. KRAL Jiri 01.01.2004 zakwalifikowano
12. Tarachanowicz Szymon AZS AWF KRAKÓW 25.11.2003 zakwalifikowano
13. GLINKA Jan PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004 zakwalifikowano
14. Lubiewski Kacper Max UKS START OPOLE 07.07.2004 zakwalifikowano
15. Parafiniuk Łukasz WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004 zakwalifikowano
16. Morek Kacper KS SZPADA WADOWICE 24.02.2003 zakwalifikowano
17. Politowicz Stanisław KS Milenium 06.09.2004 zakwalifikowano
18. KRZEMIŃSKI Jędrzej WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 13.09.2003 zakwalifikowano
19. PABIJAŃCZYK Patryk AZS AWF WROCŁAW 31.08.2004 zakwalifikowano
20. CEPIŃSKI Jakub KS OLIMP LUBIN 10.11.2004 zakwalifikowano
21. MADURA Dawid PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.05.2004 zakwalifikowano
22. SOŁTYS Kacper KSz WARSZAWIANKA 07.08.2004 zakwalifikowano
23. WESOŁOWSKI Mikołaj PIAST GLIWICE 23.09.2004 zakwalifikowano
24. HOJDA Jakub ZERWIKAPTUR KRAKÓW 22.07.2003 zakwalifikowano
25. BIADOŃ Miłosz UKS TRÓJKA RADLIN 19.04.2004 zakwalifikowano
25. Antoniak Antoni MUSZKIETER GLIWICE 12.10.2003 zakwalifikowano
27. DURLIK Stanisław KKS KRAKÓW 11.03.2004 zakwalifikowano
28. KOSIECKI Szymon AZS AWF KATOWICE 02.06.2004 zakwalifikowano
29. KĄDZIELA Adam UKS TRÓJKA RADLIN 08.12.2004 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Urban Piotr AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
2. KAŹMIERSKI MACIEJ MKS GRYF MIELEC 28.06.2003
3. Socha Antoni PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004
3. KOZŁOWSKI Arkadiusz GTS Zielona Góra 02.10.2003
5. Rzyczniak Wojciech PIAST GLIWICE 26.05.2004
6. Wałach Wiktor AZS AWF KATOWICE 13.09.2003
7. Dziura Stanisław PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004
8. Urban Paweł AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
9. Lewandowski Wojciech IKS WARSZAWA 22.07.2004
10. KRAL Jiri 01.01.2004
11. Lubiewski Kacper Max UKS START OPOLE 07.07.2004
12. Morek Kacper KS SZPADA WADOWICE 24.02.2003
13. KRZEMIŃSKI Jędrzej WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 13.09.2003
14. CEPIŃSKI Jakub KS OLIMP LUBIN 10.11.2004
15. MADURA Dawid PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.05.2004
16. WESOŁOWSKI Mikołaj PIAST GLIWICE 23.09.2004
17. PUCHAŁA Mateusz WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2003
18. Tarachanowicz Szymon AZS AWF KRAKÓW 25.11.2003
19. GLINKA Jan PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004
20. Parafiniuk Łukasz WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004
21. Politowicz Stanisław KS Milenium 06.09.2004
22. PABIJAŃCZYK Patryk AZS AWF WROCŁAW 31.08.2004
23. SOŁTYS Kacper KSz WARSZAWIANKA 07.08.2004
24. HOJDA Jakub ZERWIKAPTUR KRAKÓW 22.07.2003
25. Antoniak Antoni MUSZKIETER GLIWICE 12.10.2003
25. BIADOŃ Miłosz UKS TRÓJKA RADLIN 19.04.2004
27. DURLIK Stanisław KKS KRAKÓW 11.03.2004
28. KOSIECKI Szymon AZS AWF KATOWICE 02.06.2004
29. KĄDZIELA Adam UKS TRÓJKA RADLIN 08.12.2004

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content