Turniej

Nazwa: Muszkieter Trophy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 03.03.2019

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. KWAŚNIEWSKA Marta 29 KSz WARSZAWIANKA 18.06.2003
2. PIĄTEK Magdalena 10 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.07.2003
3. Zarek Zuzanna 11 UKS START OPOLE 06.11.2004
4. KLUGHARDT Gloria 1 RMKS RYBNIK 21.01.2003
5. OCHAŁ Amelia 20 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 03.01.2004
6. Olejnicka Dominika 12 IKS WARSZAWA 20.12.2003
7. WIECZOREK Anna 2 PIAST GLIWICE 20.05.2003
8. MALCZOK Karolina 19 UKS TRÓJKA RADLIN 09.05.2003
9. CZAJKA Aleksandra 9 KSz WARSZAWIANKA 18.10.2003
10. FERSTER Paulina 22 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 10.10.2004
11. BOGACZ Pola 21 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.11.2004
12. KRYNICKA Aleksandra 18 SKS FLESZ ŚWIDNICA 03.01.2004
13. WERONIECKA Julia 14 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.11.2004
14. STEFANÓW Nicole 28 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 24.08.2004
15. Korkus Emilia 3 PIAST GLIWICE 18.12.2004
16. OLCHOWIK Michalina 8 KSz WARSZAWIANKA 03.10.2003
17. Ożarowska Małgorzata 23 IKS WARSZAWA 11.10.2004
18. RYŚ Patrycja 13 MUSZKIETER GLIWICE 31.12.2004
19. WITA Patrycja 24 T.S. GÓRNIK RADLIN 15.07.2004
20. LIPOV Marina 17 PKSZERM WARSZAWA 01.10.2004
21. MAJGIER Bernadeta 7 PIAST GLIWICE 19.06.2003
22. JAROSZEK Emilia 27 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004
23. SZYMANOWSKA Karolina 4 KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003
24. MICHALCZYK Marta 5 KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004
25. JAJKO Oliwia 16 KS OLIMP LUBIN 07.03.2004
26. MAJGIER Klara 15 PIAST GLIWICE 19.06.2003
27. JADCZAK Dominika 6 KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003
28. Danek Łucja 26 KKS KRAKÓW 17.06.2004
29. DOMAGAŁA Julia 25 PKSZERM WARSZAWA 23.08.2004

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Korkus Emilia PIAST GLIWICE 18.12.2004 zakwalifikowano
2. SZYMANOWSKA Karolina KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003 zakwalifikowano
3. KLUGHARDT Gloria RMKS RYBNIK 21.01.2003 zakwalifikowano
4. WIECZOREK Anna PIAST GLIWICE 20.05.2003 zakwalifikowano
5. JADCZAK Dominika KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003 zakwalifikowano
6. MICHALCZYK Marta KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004 zakwalifikowano
7. CZAJKA Aleksandra KSz WARSZAWIANKA 18.10.2003 zakwalifikowano
8. JAROSZEK Emilia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004 zakwalifikowano
9. OLCHOWIK Michalina KSz WARSZAWIANKA 03.10.2003 zakwalifikowano
10. MAJGIER Bernadeta PIAST GLIWICE 19.06.2003 zakwalifikowano
11. Ożarowska Małgorzata IKS WARSZAWA 11.10.2004 zakwalifikowano
12. WERONIECKA Julia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.11.2004 zakwalifikowano
13. MALCZOK Karolina UKS TRÓJKA RADLIN 09.05.2003 zakwalifikowano
14. Zarek Zuzanna UKS START OPOLE 06.11.2004 zakwalifikowano
15. OCHAŁ Amelia MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 03.01.2004 zakwalifikowano
16. MAJGIER Klara PIAST GLIWICE 19.06.2003 zakwalifikowano
17. Danek Łucja KKS KRAKÓW 17.06.2004 zakwalifikowano
18. RYŚ Patrycja MUSZKIETER GLIWICE 31.12.2004 zakwalifikowano
19. BOGACZ Pola PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.11.2004 zakwalifikowano
20. JAJKO Oliwia KS OLIMP LUBIN 07.03.2004 zakwalifikowano
21. WITA Patrycja T.S. GÓRNIK RADLIN 15.07.2004 zakwalifikowano
22. KWAŚNIEWSKA Marta KSz WARSZAWIANKA 18.06.2003 zakwalifikowano
23. PIĄTEK Magdalena PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.07.2003 zakwalifikowano
24. Olejnicka Dominika IKS WARSZAWA 20.12.2003 zakwalifikowano
25. KRYNICKA Aleksandra SKS FLESZ ŚWIDNICA 03.01.2004 zakwalifikowano
26. FERSTER Paulina TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 10.10.2004 zakwalifikowano
27. DOMAGAŁA Julia PKSZERM WARSZAWA 23.08.2004 zakwalifikowano
28. LIPOV Marina PKSZERM WARSZAWA 01.10.2004 zakwalifikowano
28. STEFANÓW Nicole BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 24.08.2004 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. KLUGHARDT Gloria RMKS RYBNIK 21.01.2003
2. Korkus Emilia PIAST GLIWICE 18.12.2004
3. JADCZAK Dominika KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003
3. SZYMANOWSKA Karolina KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003
5. WIECZOREK Anna PIAST GLIWICE 20.05.2003
6. MICHALCZYK Marta KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004
7. CZAJKA Aleksandra KSz WARSZAWIANKA 18.10.2003
8. JAROSZEK Emilia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004
9. OLCHOWIK Michalina KSz WARSZAWIANKA 03.10.2003
10. MAJGIER Bernadeta PIAST GLIWICE 19.06.2003
11. WERONIECKA Julia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.11.2004
12. OCHAŁ Amelia MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 03.01.2004
13. Danek Łucja KKS KRAKÓW 17.06.2004
14. BOGACZ Pola PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.11.2004
15. JAJKO Oliwia KS OLIMP LUBIN 07.03.2004
16. KWAŚNIEWSKA Marta KSz WARSZAWIANKA 18.06.2003
17. Ożarowska Małgorzata IKS WARSZAWA 11.10.2004
18. MALCZOK Karolina UKS TRÓJKA RADLIN 09.05.2003
19. Zarek Zuzanna UKS START OPOLE 06.11.2004
20. MAJGIER Klara PIAST GLIWICE 19.06.2003
21. RYŚ Patrycja MUSZKIETER GLIWICE 31.12.2004
22. WITA Patrycja T.S. GÓRNIK RADLIN 15.07.2004
23. PIĄTEK Magdalena PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.07.2003
24. Olejnicka Dominika IKS WARSZAWA 20.12.2003
25. KRYNICKA Aleksandra SKS FLESZ ŚWIDNICA 03.01.2004
26. FERSTER Paulina TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 10.10.2004
27. DOMAGAŁA Julia PKSZERM WARSZAWA 23.08.2004
28. LIPOV Marina PKSZERM WARSZAWA 01.10.2004
28. STEFANÓW Nicole BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 24.08.2004

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content