Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 23.03.2019


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. MATE CIORDAS 150 01.01.2008
2. Matvey TSAKUNOV 63 01.01.2008
3. Gustavs GRAUDINS 128 01.12.2008
4. Alex Kardyś 1 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.06.2008
5. HARRY ROBERTS 62 01.01.2009
6. Arlo BASON 64 01.01.2007
7. Jan Sowa 2 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.08.2008
8. Péter MIKECZ 129 01.01.2008
9. Nitzan ROGEL 124 01.01.2009
10. Csanád RÓZSA 130 01.01.2008
11. Maksym KRAMARCHUK 186 01.01.2008
12. DZIANIS MASLAU 122 01.01.2010
13. Maciej Mazur 3 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.05.2008
14. Lukáš MORAVEC 66 01.01.2010
15. Szczepan DURAJ 4 UKS ATENA GDAŃSK 01.11.2008
16. Dzastins SAVINS 59 01.01.2008
17. Daniil ANTONENKO 121 01.01.2008
18. YAQUB WAGDI 67 01.01.2008
19. Victor MURAWJOW 133 01.01.2008
20. Filip CYGNAR 5 UKS ATENA GDAŃSK 15.03.2008
21. Feliks Wiśnik 6 AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009
22. Ivan KAZANTSEV 134 01.01.2008
23. BALÁZS HAMZI 183 01.01.2008
24. Maksim VASSILJEV 57 01.01.2009
25. Timofii HERASYMOV 180 01.01.2008
26. JOHN WHITE 68 01.01.2008
27. Vladislavs SVIRIDENKOVS 137 01.01.2008
28. Krystof NESHODA 118 01.01.2008
29. Patryk Drzewski 7 AZS AWF WARSZAWA 05.03.2008
30. Máté LACZKÓ 70 01.01.2009
31. Tymoteusz Szympel 55 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 14.04.2009
32. Aleksander BIEŃKOWSKI 8 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008
33. Alexander JAMES 125 01.01.2008
34. ALEXANDER KRONABETTER 127 01.01.2009
35. Bence AMBRUS 177 01.01.2008
36. Grzegorz CZAJKOWSKI 9 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 16.04.2008
37. Yahor SUKHALET 116 01.01.2008
38. Máté CIORDÁS 53 01.01.2008
39. Reinards BONDAREVSKIS 72 01.01.2008
40. Tudor TOMICI 178 01.01.2008
41. Lewis CALLAGHAN 131 01.01.2008
42. Georgi SEIFFERT 52 01.01.2008
43. Graydon GENIESER 132 01.01.2008
44. ULADZISLAU KRAUTSOU 176 01.01.2008
45. Andrii SIMONOV 73 01.01.2008
46. Hlib MUKHOPAD 74 01.01.2008
47. Daniel PETRI 174 01.01.2009
48. Eryk Woźniak 12 AZS AWF POZNAŃ 08.12.2008
49. Owen TRAUGOT 136 01.01.2008
50. Marek PÉREZ 50 01.01.2008
51. Stanisław Bukat 135 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 01.06.2008
52. William STIRLING 76 01.01.2008
53. Kiril KHODAKOVSKII 112 01.01.2008
54. Patryk Sawicki 13 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.03.2008
55. Eliáš VYSKO 75 01.01.2008
56. MIKITA KHOLIN 49 01.01.2008
57. Michał DRĄŻKIEWICZ 14 UKS ATENA GDAŃSK 08.05.2008
58. Antoni Wicher 146 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 10.06.2008
59. ASHLEY CREES 175 01.01.2008
60. Martins GAINUDINOVS 172 01.12.2008
61. Itay ROKHKIND 77 01.01.2008
62. Dominik Truszczyński 15 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 22.01.2008
63. CONSTENTIN CHINO 111 01.01.2009
64. Ethan Bingxuan LI 170 01.01.2010
65. Marcell BIHARI 47 01.01.2008
66. Evyatar KOREN 109 01.01.2009
67. Igor MAKSYMOWICZ 16 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.03.2008
68. Harry KONTAKOS 79 01.01.2008
69. Lubomir Woropay-Hordziejewicz 17 MKS KUSY SZCZECIN 11.04.2008
70. Kacper GRECH 151 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 20.01.2008
71. TOMMASO GRASSO 108 01.01.2009
72. Szymon GŁUSZAK 18 UKS ATENA GDAŃSK 03.10.2009
73. Gábor BUKOR 168 01.01.2008
74. Milan PESTER 107 01.01.2008
75. Jan WIERZBA 105 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.05.2008
76. Roland GROSZ 80 01.01.2008
77. Benjamin PFEIFFFER 44 01.01.2009
78. Sebestyén BÁN 141 01.01.2008
79. Lingjue KONG 143 01.01.2011
80. Antoni Fedorów 19 MKS Świt 23.03.2009
81. Rafał KARAWACKI 82 UKS ATENA GDAŃSK 11.05.2009
82. Dawid SKIRKO 43 AZS AWF WARSZAWA 03.06.2008
83. Bartosz ŻOK 20 POLONIA 1912 LESZNO 11.12.2008
84. Nikola FEKETIC 169 01.01.2008
85. Jakub ROZMUŠ 106 01.01.2008
86. Edward BASTABLE 144 01.01.2009
87. Ilia CHUPRIN 104 01.01.2008
88. Jakub Kędziora 21 IKS LESZNO 31.05.2008
89. Andrei STIUBE 42 01.01.2008
90. Dominik JURAS 164 01.01.2011
91. ALEXANDER HEAL 102 01.01.2008
92. Franciszek Pokorski 22 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.04.2009
93. Ferenc SZABÓ 167 01.01.2008
94. Evgenii SHKURIKHIN 40 01.01.2008
95. Truman DORE 85 01.01.2008
96. Grzegorz Marczyk 23 WROCŁAWIANIE. 08.06.2008
97. Max AHLVERS 147 01.01.2009
98. Patrik HRN 148 01.01.2009
99. Felix PUHLMANN 39 01.01.2009
100. MAEL BOUMAZA 101 01.01.2009
101. Aleksander BĄK 24 UKS ATENA GDAŃSK 26.04.2009
102. Kamil WAŻNY 87 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.03.2009
103. Afshin NABATIFAR 38 01.01.2008
104. Max KAVECKÝ 185 01.01.2008
105. ROBERT GHETU 149 01.01.2009
106. Nikodem NOWAK 37 UKS ATENA GDAŃSK 28.10.2008
107. Antoni Ludwiczak 26 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 07.03.2008
108. Leonid POLUNIN 184 01.01.2008
109. Eitan LEMBERGER 99 01.01.2008
110. Adrian Drzewski 36 AZS AWF WARSZAWA 27.10.2009
111. Miro ARIAS DE BLES 162 01.01.2008
112. Sinan BASAK 152 01.01.2008
113. Bartosz Torzyński 27 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 01.03.2009
114. Maksymilian Chojnacki 35 MKS Świt 02.03.2009
115. Maciej DĄBEK 28 AZS AWF WARSZAWA 31.10.2008
116. Felix DOGARIU 153 01.01.2008
117. ÁRON BODOR 161 01.01.2008
118. Dmitry SOKHRIN 90 01.01.2008
119. Thomas SHARPLES 91 01.01.2008
120. Michał Szymczyk 29 AZS AWF WARSZAWA 28.08.2008
121. Jekabs OZOLINS 97 01.12.2008
122. Maksym YANISHEVSKI 171 01.01.2009
123. Ivan VLADIMIROV 156 01.01.2008
124. Denis TRESZTYÁNSZKY 154 01.01.2008
125. Ábel Előd LÁSZLÓ 96 01.01.2010
126. Olgierd Borkowski 34 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 13.12.2009
127. Patrick DORN 30 UKS ATENA GDAŃSK 21.07.2009
128. Eryk Nieszczerzewski 32 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.07.2008
129. Tamás Balázs SZASZÁK 93 01.01.2009
130. MARK BALTACHI 155 01.01.2009
131. Julius Fridolin VON SONNTAG 94 01.01.2008
132. Oleksandr PRYTULA 157 01.01.2008

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. MAEL BOUMAZA 01.01.2009 zakwalifikowano
2. Matvey TSAKUNOV 01.01.2008 zakwalifikowano
3. Hlib MUKHOPAD 01.01.2008 zakwalifikowano
4. Harry KONTAKOS 01.01.2008 zakwalifikowano
4. Eryk Nieszczerzewski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.07.2008 zakwalifikowano
6. Bence AMBRUS 01.01.2008 zakwalifikowano
6. Aleksander BIEŃKOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008 zakwalifikowano
6. Arlo BASON 01.01.2007 zakwalifikowano
9. Eitan LEMBERGER 01.01.2008 zakwalifikowano
10. Jakub ROZMUŠ 01.01.2008 zakwalifikowano
11. Kiril KHODAKOVSKII 01.01.2008 zakwalifikowano
11. Maciej Mazur WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.05.2008 zakwalifikowano
13. Ivan KAZANTSEV 01.01.2008 zakwalifikowano
14. ULADZISLAU KRAUTSOU 01.01.2008 zakwalifikowano
14. CONSTENTIN CHINO 01.01.2009 zakwalifikowano
14. Szczepan DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 01.11.2008 zakwalifikowano
17. Evyatar KOREN 01.01.2009 zakwalifikowano
18. Jekabs OZOLINS 01.12.2008 zakwalifikowano
19. Grzegorz Marczyk WROCŁAWIANIE. 08.06.2008 zakwalifikowano
20. Evgenii SHKURIKHIN 01.01.2008 zakwalifikowano
20. Daniil ANTONENKO 01.01.2008 zakwalifikowano
22. Ferenc SZABÓ 01.01.2008 zakwalifikowano
23. YAQUB WAGDI 01.01.2008 zakwalifikowano
24. Ethan Bingxuan LI 01.01.2010 zakwalifikowano
25. Franciszek Pokorski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.04.2009 zakwalifikowano
26. Sebestyén BÁN 01.01.2008 zakwalifikowano
26. Jan Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.08.2008 zakwalifikowano
28. Gábor BUKOR 01.01.2008 zakwalifikowano
28. Lubomir Woropay-Hordziejewicz MKS KUSY SZCZECIN 11.04.2008 zakwalifikowano
30. Máté CIORDÁS 01.01.2008 zakwalifikowano
31. Vladislavs SVIRIDENKOVS 01.01.2008 zakwalifikowano
31. Bartosz Torzyński WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 01.03.2009 zakwalifikowano
33. Benjamin PFEIFFFER 01.01.2009 zakwalifikowano
34. Jakub Kędziora IKS LESZNO 31.05.2008 zakwalifikowano
35. BALÁZS HAMZI 01.01.2008 zakwalifikowano
36. Michał Szymczyk AZS AWF WARSZAWA 28.08.2008 zakwalifikowano
37. Max KAVECKÝ 01.01.2008 zakwalifikowano
38. ÁRON BODOR 01.01.2008 zakwalifikowano
39. Filip CYGNAR UKS ATENA GDAŃSK 15.03.2008 zakwalifikowano
40. Roland GROSZ 01.01.2008 zakwalifikowano
41. Antoni Fedorów MKS Świt 23.03.2009 zakwalifikowano
41. Felix PUHLMANN 01.01.2009 zakwalifikowano
41. Owen TRAUGOT 01.01.2008 zakwalifikowano
44. Graydon GENIESER 01.01.2008 zakwalifikowano
44. Dmitry SOKHRIN 01.01.2008 zakwalifikowano
46. ROBERT GHETU 01.01.2009 zakwalifikowano
46. Victor MURAWJOW 01.01.2008 zakwalifikowano
46. Andrei STIUBE 01.01.2008 zakwalifikowano
46. Marek PÉREZ 01.01.2008 zakwalifikowano
50. ASHLEY CREES 01.01.2008 zakwalifikowano
51. Alex Kardyś UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.06.2008 zakwalifikowano
52. Denis TRESZTYÁNSZKY 01.01.2008 zakwalifikowano
53. ALEXANDER HEAL 01.01.2008 zakwalifikowano
54. Eliáš VYSKO 01.01.2008 zakwalifikowano
55. Antoni Ludwiczak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 07.03.2008 zakwalifikowano
56. Michał DRĄŻKIEWICZ UKS ATENA GDAŃSK 08.05.2008 zakwalifikowano
57. Dominik JURAS 01.01.2011 zakwalifikowano
58. Felix DOGARIU 01.01.2008 zakwalifikowano
58. Dominik Truszczyński UKS 35 BIELAWY TORUŃ 22.01.2008 zakwalifikowano
60. Yahor SUKHALET 01.01.2008 zakwalifikowano
61. Máté LACZKÓ 01.01.2009 zakwalifikowano
62. Miro ARIAS DE BLES 01.01.2008 zakwalifikowano
62. Ábel Előd LÁSZLÓ 01.01.2010 zakwalifikowano
64. Thomas SHARPLES 01.01.2008 zakwalifikowano
65. Lewis CALLAGHAN 01.01.2008 zakwalifikowano
65. Eryk Woźniak AZS AWF POZNAŃ 08.12.2008 zakwalifikowano
67. HARRY ROBERTS 01.01.2009 zakwalifikowano
68. DZIANIS MASLAU 01.01.2010 zakwalifikowano
69. Afshin NABATIFAR 01.01.2008 zakwalifikowano
70. Feliks Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009 zakwalifikowano
71. Olgierd Borkowski UKS 35 BIELAWY TORUŃ 13.12.2009 zakwalifikowano
71. Marcell BIHARI 01.01.2008 zakwalifikowano
73. Tymoteusz Szympel WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 14.04.2009 zakwalifikowano
74. Csanád RÓZSA 01.01.2008 zakwalifikowano
74. Patryk Drzewski AZS AWF WARSZAWA 05.03.2008 zakwalifikowano
76. Andrii SIMONOV 01.01.2008 zakwalifikowano
77. Grzegorz CZAJKOWSKI UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 16.04.2008 zakwalifikowano
78. Krystof NESHODA 01.01.2008 zakwalifikowano
79. Timofii HERASYMOV 01.01.2008 zakwalifikowano
79. Adrian Drzewski AZS AWF WARSZAWA 27.10.2009 zakwalifikowano
79. Alexander JAMES 01.01.2008 zakwalifikowano
79. ALEXANDER KRONABETTER 01.01.2009 zakwalifikowano
83. Tudor TOMICI 01.01.2008 zakwalifikowano
84. Sinan BASAK 01.01.2008 zakwalifikowano
85. Julius Fridolin VON SONNTAG 01.01.2008 zakwalifikowano
85. Reinards BONDAREVSKIS 01.01.2008 zakwalifikowano
85. Péter MIKECZ 01.01.2008 zakwalifikowano
88. Antoni Wicher UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 10.06.2008 zakwalifikowano
89. Martins GAINUDINOVS 01.12.2008 zakwalifikowano
89. Patryk Sawicki UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.03.2008 zakwalifikowano
91. Milan PESTER 01.01.2008 zakwalifikowano
91. Rafał KARAWACKI UKS ATENA GDAŃSK 11.05.2009 zakwalifikowano
93. Max AHLVERS 01.01.2009 zakwalifikowano
93. Lukáš MORAVEC 01.01.2010 zakwalifikowano
95. TOMMASO GRASSO 01.01.2009 zakwalifikowano
96. Leonid POLUNIN 01.01.2008 zakwalifikowano
97. Oleksandr PRYTULA 01.01.2008 zakwalifikowano
97. Itay ROKHKIND 01.01.2008 zakwalifikowano
99. Kacper GRECH WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 20.01.2008 zakwalifikowano
100. JOHN WHITE 01.01.2008 zakwalifikowano
100. Georgi SEIFFERT 01.01.2008 zakwalifikowano
102. Jan WIERZBA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.05.2008 zakwalifikowano
103. Truman DORE 01.01.2008 zakwalifikowano
104. Maciej DĄBEK AZS AWF WARSZAWA 31.10.2008 zakwalifikowano
105. Maksym YANISHEVSKI 01.01.2009 zakwalifikowano
106. Patrik HRN 01.01.2009 zakwalifikowano
106. Bartosz ŻOK POLONIA 1912 LESZNO 11.12.2008 zakwalifikowano
108. Nitzan ROGEL 01.01.2009 zakwalifikowano
108. Dzastins SAVINS 01.01.2008 zakwalifikowano
108. Ivan VLADIMIROV 01.01.2008 zakwalifikowano
111. Kamil WAŻNY UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.03.2009 zakwalifikowano
112. Igor MAKSYMOWICZ TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.03.2008 zakwalifikowano
113. Szymon GŁUSZAK UKS ATENA GDAŃSK 03.10.2009 zakwalifikowano
114. Maksim VASSILJEV 01.01.2009 zakwalifikowano
115. Maksymilian Chojnacki MKS Świt 02.03.2009 zakwalifikowano
115. MARK BALTACHI 01.01.2009 zakwalifikowano
115. Dawid SKIRKO AZS AWF WARSZAWA 03.06.2008 zakwalifikowano
118. Stanisław Bukat UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 01.06.2008 zakwalifikowano
118. Daniel PETRI 01.01.2009 zakwalifikowano
120. Tamás Balázs SZASZÁK 01.01.2009 zakwalifikowano
121. Nikola FEKETIC 01.01.2008 zakwalifikowano
122. Aleksander BĄK UKS ATENA GDAŃSK 26.04.2009 zakwalifikowano
123. Lingjue KONG 01.01.2011 zakwalifikowano
124. Maksym KRAMARCHUK 01.01.2008 zakwalifikowano
125. Patrick DORN UKS ATENA GDAŃSK 21.07.2009 zakwalifikowano
126. Gustavs GRAUDINS 01.12.2008 zakwalifikowano
127. Ilia CHUPRIN 01.01.2008 zakwalifikowano
128. Nikodem NOWAK UKS ATENA GDAŃSK 28.10.2008 zakwalifikowano
129. Edward BASTABLE 01.01.2009 zakwalifikowano
130. MIKITA KHOLIN 01.01.2008 zakwalifikowano
131. William STIRLING 01.01.2008 zakwalifikowano
- MATE CIORDAS 01.01.2008 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- MATE CIORDAS 01.01.2008
1. Eitan LEMBERGER 01.01.2008
2. Alex Kardyś UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.06.2008
3. Ivan KAZANTSEV 01.01.2008
3. Victor MURAWJOW 01.01.2008
5. Bence AMBRUS 01.01.2008
6. Evyatar KOREN 01.01.2009
7. Dominik Truszczyński UKS 35 BIELAWY TORUŃ 22.01.2008
8. Yahor SUKHALET 01.01.2008
9. MAEL BOUMAZA 01.01.2009
10. Matvey TSAKUNOV 01.01.2008
11. Hlib MUKHOPAD 01.01.2008
12. Jakub ROZMUŠ 01.01.2008
13. Maciej Mazur WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.05.2008
14. Marcell BIHARI 01.01.2008
15. Csanád RÓZSA 01.01.2008
16. Georgi SEIFFERT 01.01.2008
17. CONSTENTIN CHINO 01.01.2009
18. Daniil ANTONENKO 01.01.2008
19. Gábor BUKOR 01.01.2008
20. Máté CIORDÁS 01.01.2008
21. Benjamin PFEIFFFER 01.01.2009
22. ÁRON BODOR 01.01.2008
23. Filip CYGNAR UKS ATENA GDAŃSK 15.03.2008
24. Roland GROSZ 01.01.2008
25. Antoni Fedorów MKS Świt 23.03.2009
25. Felix PUHLMANN 01.01.2009
25. Owen TRAUGOT 01.01.2008
28. Dmitry SOKHRIN 01.01.2008
29. ASHLEY CREES 01.01.2008
30. Máté LACZKÓ 01.01.2009
31. Tudor TOMICI 01.01.2008
32. TOMMASO GRASSO 01.01.2009
33. Eryk Nieszczerzewski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.07.2008
33. Harry KONTAKOS 01.01.2008
35. Aleksander BIEŃKOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008
35. Arlo BASON 01.01.2007
37. Kiril KHODAKOVSKII 01.01.2008
38. Szczepan DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 01.11.2008
39. Jekabs OZOLINS 01.12.2008
40. Grzegorz Marczyk WROCŁAWIANIE. 08.06.2008
41. Evgenii SHKURIKHIN 01.01.2008
42. Ferenc SZABÓ 01.01.2008
43. YAQUB WAGDI 01.01.2008
44. Ethan Bingxuan LI 01.01.2010
45. Franciszek Pokorski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.04.2009
46. Sebestyén BÁN 01.01.2008
46. Jan Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.08.2008
48. Vladislavs SVIRIDENKOVS 01.01.2008
49. BALÁZS HAMZI 01.01.2008
50. Max KAVECKÝ 01.01.2008
51. Graydon GENIESER 01.01.2008
52. ALEXANDER HEAL 01.01.2008
53. Michał DRĄŻKIEWICZ UKS ATENA GDAŃSK 08.05.2008
54. Lewis CALLAGHAN 01.01.2008
54. Eryk Woźniak AZS AWF POZNAŃ 08.12.2008
56. HARRY ROBERTS 01.01.2009
57. Feliks Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009
58. Patryk Drzewski AZS AWF WARSZAWA 05.03.2008
59. Grzegorz CZAJKOWSKI UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 16.04.2008
60. ALEXANDER KRONABETTER 01.01.2009
60. Alexander JAMES 01.01.2008
62. Lukáš MORAVEC 01.01.2010
63. Itay ROKHKIND 01.01.2008
64. Maksim VASSILJEV 01.01.2009
65. ULADZISLAU KRAUTSOU 01.01.2008
66. Lubomir Woropay-Hordziejewicz MKS KUSY SZCZECIN 11.04.2008
67. Bartosz Torzyński WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 01.03.2009
68. Jakub Kędziora IKS LESZNO 31.05.2008
69. Michał Szymczyk AZS AWF WARSZAWA 28.08.2008
70. Andrei STIUBE 01.01.2008
70. Marek PÉREZ 01.01.2008
70. ROBERT GHETU 01.01.2009
73. Denis TRESZTYÁNSZKY 01.01.2008
74. Eliáš VYSKO 01.01.2008
75. Antoni Ludwiczak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 07.03.2008
76. Dominik JURAS 01.01.2011
77. Felix DOGARIU 01.01.2008
78. Miro ARIAS DE BLES 01.01.2008
78. Ábel Előd LÁSZLÓ 01.01.2010
80. Thomas SHARPLES 01.01.2008
81. DZIANIS MASLAU 01.01.2010
82. Afshin NABATIFAR 01.01.2008
83. Olgierd Borkowski UKS 35 BIELAWY TORUŃ 13.12.2009
84. Tymoteusz Szympel WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 14.04.2009
85. Andrii SIMONOV 01.01.2008
86. Krystof NESHODA 01.01.2008
87. Timofii HERASYMOV 01.01.2008
87. Adrian Drzewski AZS AWF WARSZAWA 27.10.2009
89. Sinan BASAK 01.01.2008
90. Reinards BONDAREVSKIS 01.01.2008
90. Péter MIKECZ 01.01.2008
90. Julius Fridolin VON SONNTAG 01.01.2008
93. Antoni Wicher UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 10.06.2008
94. Martins GAINUDINOVS 01.12.2008
94. Patryk Sawicki UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.03.2008
96. Rafał KARAWACKI UKS ATENA GDAŃSK 11.05.2009
96. Milan PESTER 01.01.2008
98. Max AHLVERS 01.01.2009
99. Leonid POLUNIN 01.01.2008
100. Oleksandr PRYTULA 01.01.2008
101. Kacper GRECH WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 20.01.2008
102. JOHN WHITE 01.01.2008
103. Jan WIERZBA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.05.2008
104. Truman DORE 01.01.2008
105. Maciej DĄBEK AZS AWF WARSZAWA 31.10.2008
106. Maksym YANISHEVSKI 01.01.2009
107. Patrik HRN 01.01.2009
107. Bartosz ŻOK POLONIA 1912 LESZNO 11.12.2008
109. Dzastins SAVINS 01.01.2008
109. Nitzan ROGEL 01.01.2009
109. Ivan VLADIMIROV 01.01.2008
112. Kamil WAŻNY UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.03.2009
113. Igor MAKSYMOWICZ TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.03.2008
114. Szymon GŁUSZAK UKS ATENA GDAŃSK 03.10.2009
115. Maksymilian Chojnacki MKS Świt 02.03.2009
115. MARK BALTACHI 01.01.2009
115. Dawid SKIRKO AZS AWF WARSZAWA 03.06.2008
118. Stanisław Bukat UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 01.06.2008
118. Daniel PETRI 01.01.2009
120. Tamás Balázs SZASZÁK 01.01.2009
121. Nikola FEKETIC 01.01.2008
122. Aleksander BĄK UKS ATENA GDAŃSK 26.04.2009
123. Lingjue KONG 01.01.2011
124. Maksym KRAMARCHUK 01.01.2008
125. Gustavs GRAUDINS 01.12.2008
126. Edward BASTABLE 01.01.2009
127. MIKITA KHOLIN 01.01.2008
129. Patrick DORN UKS ATENA GDAŃSK 21.07.2009
130. Ilia CHUPRIN 01.01.2008
131. Nikodem NOWAK UKS ATENA GDAŃSK 28.10.2008
131. William STIRLING 01.01.2008

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy