Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 21.03.2019


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Isabella CRUICKSHANK 84 01.01.2008
2. MARTYNA MILIŃSKA 1 UKS GRYFEK SZCZECIN 06.05.2008
3. Alexandra KRAVETS 42 01.01.2008
4. Yelyzaveta STEPANOVA 85
5. Barbara MOJKA 128 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 01.06.2009
6. Oliwia JANECZEK 2 PIAST GLIWICE 28.01.2008
7. Žukauskyt AIST 126 01.01.2008
8. Zuzana ZÁVITKOVSKÁ 44 01.01.2008
9. Viktoriia AFANASIEVA 41 01.01.2008
10. Maja SZYMAŃSKA 3 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
11. Polina SPYRYDONOVA 45 01.01.2009
12. ERYKA DE VREESE 82 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 28.03.2009
13. Anna SZILARD 90 01.01.2008
14. Zofia Siergiej 4 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008
15. Žaneta NOVÁKOVÁ 46 01.01.2008
16. Mariia MALCHEVSKA 86 01.01.2009
17. Łucja Drożdż 127 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.01.2009
18. Hanna Łabuda 5 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008
19. Jagoda Tercjak 89 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.05.2009
20. Sana ZEB 47 01.01.2009
21. Anastasiia KOZAK 38 01.01.2009
22. Hanna Drozdowska 6 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008
23. Patricija VITON 37
24. Kinga SZTANKOVICS 79 01.01.2008
25. Maria KONIECZEK 117 UKSz LEGNICA 13.10.2008
26. Elizabeth FORMANOVÁ 93 01.01.2008
27. Alisa ZALIZNA 129 01.01.2008
28. Beatrič ŽILIONYT 36 01.01.2010
29. Julia Górka 7 UKS ZAWISZA KATOWICE 04.03.2008
30. Csenge LEHOCZKY 78 01.01.2008
31. Amelia Sadowska 8 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008
32. Daria Marcinkiewicz 114 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 16.08.2009
33. Lotti HORVÁTH 91 01.01.2009
34. Adéla HAVELKOVÁ 50 01.01.2009
35. Lina KONCZEK 92 01.01.2008
36. Eliška KAHABKOVÁ 76 01.01.2008
37. Zofia Wątor 9 KS Milenium 23.05.2008
38. Stefaniia SHATALOVA 33 01.01.2008
39. Lena CIESIELSKA 10 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 30.09.2008
40. Maria CISZCZOŃ 111 KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009
41. Agata TSARKOVA 94 01.01.2008
42. Dominika FEDENKO 74 01.01.2009
43. Maria Szczurowska 95 PIAST GLIWICE 26.03.2009
44. Sonia POLITOWICZ 11 PKS MILENIUM SKAWINA 23.01.2008
45. Natálie FISCHEROVÁ 122 01.01.2008
46. Marika BIELENICA 32 KS SZPADA WROCŁAW. 27.04.2009
47. Iga Zinkiewicz 54 AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 22.01.2008
48. Natalia KUBIK 12 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008
49. Safya TERLOEVA 121 01.01.2009
50. SOFIJA SOSNA 97 01.01.2009
51. Agata HEBDOWSKA 72 UKS TRÓJKA RADLIN 06.05.2010
52. Karolina HAŠKOVCOVÁ 73 01.01.2008
53. Maria Socha 13 PKSZERM WARSZAWA 05.02.2008
54. Natalia ŁADOŚ 30 KS SZPADA WROCŁAW. 16.01.2010
55. Valeriya BILOUS-GRIDZHAK 123 01.01.2008
56. Antonie VÝCHOPŇOVÁ 115 01.01.2008
57. Izabela RÓŻYCKA 98 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.02.2008
58. Michalina URBAŃCZYK 29 KS SZPADA WROCŁAW. 08.08.2008
59. Natalia DOBRYŁKO 14 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008
60. Sofiia SOSNOVA 56 01.01.2008
61. Natasza ZAGACKA 15 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 12.01.2008
62. Savannah MASON 118 01.01.2008
63. Natalie COUFALOVA 100 01.01.2008
64. Aniela Tołyż 57 MKS KUSY SZCZECIN 26.10.2009
65. Kamila Gusta 27 PIAST GLIWICE 02.09.2008
66. Joanna ERTANOWSKA 16 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 01.02.2008
67. Hana JURKOVA 58 01.01.2009
68. Olga HUTAS 112 01.01.2008
69. Zuzanna GREGORCZYK 17 MKS KUSY SZCZECIN 18.01.2008
70. Šárka BERNATOVÁ 68 01.01.2008
71. Aryna NIKANOVICH 101 01.01.2008
72. Alicja Skalny 110 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 03.06.2009
73. Eloise KUMBA 67 01.01.2008
74. Maja Śmigielska 60 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.03.2009
75. Roksana DYL 18 UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008
76. Julia Misiewicz 102 MKS KUSY SZCZECIN 22.04.2009
77. Julia SZYDŁOWSKA 25 PIAST GLIWICE 08.06.2008
78. Isabella HOWSER 66 01.01.2009
79. Sofie Fechner 109 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.08.2009
80. Lena MICHALSKA 19 UKS ZAWISZA KATOWICE 31.08.2008
81. Natasza Żemła 23 T.S. GÓRNIK RADLIN 12.04.2008
82. Marharyta ANGARSKA 107 01.01.2010
83. Vestina VEGYT 62 01.01.2010
84. Lena Konarska 103 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 20.04.2009
85. Anna NEERMAN 65 01.01.2008
86. Maja MASIUBAŃSKA 20 T.S. GÓRNIK RADLIN 09.03.2008
87. Zofia Radwańska 21 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 02.01.2008
88. Valeriia SVYSTUN 64 01.01.2008
89. Emilia STASZULONEK 106 PIAST GLIWICE 30.01.2009
90. SARA MARIA DRAGHICI 63 01.01.2009
91. Amelia BUKSA 22 T.S. GÓRNIK RADLIN 12.05.2008

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Alexandra KRAVETS 01.01.2008 zakwalifikowano
2. Hanna Łabuda PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008 zakwalifikowano
3. Dominika FEDENKO 01.01.2009 zakwalifikowano
3. Marharyta ANGARSKA 01.01.2010 zakwalifikowano
5. Valeriya BILOUS-GRIDZHAK 01.01.2008 zakwalifikowano
6. Lena MICHALSKA UKS ZAWISZA KATOWICE 31.08.2008 zakwalifikowano
7. Hanna Drozdowska PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008 zakwalifikowano
8. Natalia KUBIK TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008 zakwalifikowano
9. Sofiia SOSNOVA 01.01.2008 zakwalifikowano
10. Lotti HORVÁTH 01.01.2009 zakwalifikowano
11. Lina KONCZEK 01.01.2008 zakwalifikowano
12. Anna SZILARD 01.01.2008 zakwalifikowano
13. Łucja Drożdż AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.01.2009 zakwalifikowano
13. Stefaniia SHATALOVA 01.01.2008 zakwalifikowano
15. Šárka BERNATOVÁ 01.01.2008 zakwalifikowano
16. Alisa ZALIZNA 01.01.2008 zakwalifikowano
17. Julia Górka UKS ZAWISZA KATOWICE 04.03.2008 zakwalifikowano
18. Yelyzaveta STEPANOVA zakwalifikowano
19. Maja SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008 zakwalifikowano
20. Aryna NIKANOVICH 01.01.2008 zakwalifikowano
21. Zuzana ZÁVITKOVSKÁ 01.01.2008 zakwalifikowano
22. Roksana DYL UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008 zakwalifikowano
22. Natasza ZAGACKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 12.01.2008 zakwalifikowano
24. Iga Zinkiewicz AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 22.01.2008 zakwalifikowano
24. Natalia DOBRYŁKO PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008 zakwalifikowano
26. Kamila Gusta PIAST GLIWICE 02.09.2008 zakwalifikowano
26. Zofia Wątor KS Milenium 23.05.2008 zakwalifikowano
28. Olga HUTAS 01.01.2008 zakwalifikowano
28. Jagoda Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.05.2009 zakwalifikowano
30. Žukauskyt AIST 01.01.2008 zakwalifikowano
31. Hana JURKOVA 01.01.2009 zakwalifikowano
31. Maria Socha PKSZERM WARSZAWA 05.02.2008 zakwalifikowano
31. Zofia Siergiej AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008 zakwalifikowano
34. Oliwia JANECZEK PIAST GLIWICE 28.01.2008 zakwalifikowano
35. Eloise KUMBA 01.01.2008 zakwalifikowano
36. Valeriia SVYSTUN 01.01.2008 zakwalifikowano
36. Maria Szczurowska PIAST GLIWICE 26.03.2009 zakwalifikowano
38. Maja Śmigielska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.03.2009 zakwalifikowano
39. Aniela Tołyż MKS KUSY SZCZECIN 26.10.2009 zakwalifikowano
40. Isabella CRUICKSHANK 01.01.2008 zakwalifikowano
41. Csenge LEHOCZKY 01.01.2008 zakwalifikowano
42. Eliška KAHABKOVÁ 01.01.2008 zakwalifikowano
43. Natalie COUFALOVA 01.01.2008 zakwalifikowano
44. Agata TSARKOVA 01.01.2008 zakwalifikowano
45. SARA MARIA DRAGHICI 01.01.2009 zakwalifikowano
46. Patricija VITON zakwalifikowano
47. Savannah MASON 01.01.2008 zakwalifikowano
48. Amelia Sadowska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008 zakwalifikowano
48. Zofia Radwańska ZERWIKAPTUR KRAKÓW 02.01.2008 zakwalifikowano
48. Maria CISZCZOŃ KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009 zakwalifikowano
48. Sonia POLITOWICZ PKS MILENIUM SKAWINA 23.01.2008 zakwalifikowano
52. Natasza Żemła T.S. GÓRNIK RADLIN 12.04.2008 zakwalifikowano
53. Sofie Fechner UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.08.2009 zakwalifikowano
54. Kinga SZTANKOVICS 01.01.2008 zakwalifikowano
54. Anna NEERMAN 01.01.2008 zakwalifikowano
56. Polina SPYRYDONOVA 01.01.2009 zakwalifikowano
56. Agata HEBDOWSKA UKS TRÓJKA RADLIN 06.05.2010 zakwalifikowano
58. Žaneta NOVÁKOVÁ 01.01.2008 zakwalifikowano
59. Lena CIESIELSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 30.09.2008 zakwalifikowano
60. Adéla HAVELKOVÁ 01.01.2009 zakwalifikowano
61. Anastasiia KOZAK 01.01.2009 zakwalifikowano
62. MARTYNA MILIŃSKA UKS GRYFEK SZCZECIN 06.05.2008 zakwalifikowano
63. Beatrič ŽILIONYT 01.01.2010 zakwalifikowano
64. Joanna ERTANOWSKA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 01.02.2008 zakwalifikowano
65. Zuzanna GREGORCZYK MKS KUSY SZCZECIN 18.01.2008 zakwalifikowano
66. Mariia MALCHEVSKA 01.01.2009 zakwalifikowano
67. Viktoriia AFANASIEVA 01.01.2008 zakwalifikowano
68. Natalia ŁADOŚ KS SZPADA WROCŁAW. 16.01.2010 zakwalifikowano
69. Michalina URBAŃCZYK KS SZPADA WROCŁAW. 08.08.2008 zakwalifikowano
70. Emilia STASZULONEK PIAST GLIWICE 30.01.2009 zakwalifikowano
71. Izabela RÓŻYCKA SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.02.2008 zakwalifikowano
72. Karolina HAŠKOVCOVÁ 01.01.2008 zakwalifikowano
73. Maria KONIECZEK UKSz LEGNICA 13.10.2008 zakwalifikowano
73. Antonie VÝCHOPŇOVÁ 01.01.2008 zakwalifikowano
75. Lena Konarska AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 20.04.2009 zakwalifikowano
76. Vestina VEGYT 01.01.2010 zakwalifikowano
76. Alicja Skalny UKS TOPÓR KRZESZOWICE 03.06.2009 zakwalifikowano
78. Maja MASIUBAŃSKA T.S. GÓRNIK RADLIN 09.03.2008 zakwalifikowano
78. Amelia BUKSA T.S. GÓRNIK RADLIN 12.05.2008 zakwalifikowano
80. Julia Misiewicz MKS KUSY SZCZECIN 22.04.2009 zakwalifikowano
80. Marika BIELENICA KS SZPADA WROCŁAW. 27.04.2009 zakwalifikowano
82. Daria Marcinkiewicz PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 16.08.2009 zakwalifikowano
83. Isabella HOWSER 01.01.2009 zakwalifikowano
84. Sana ZEB 01.01.2009 zakwalifikowano
85. Safya TERLOEVA 01.01.2009 zakwalifikowano
86. ERYKA DE VREESE UKS TOPÓR KRZESZOWICE 28.03.2009 zakwalifikowano
87. Elizabeth FORMANOVÁ 01.01.2008 zakwalifikowano
88. Barbara MOJKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 01.06.2009 zakwalifikowano
89. SOFIJA SOSNA 01.01.2009 zakwalifikowano
90. Julia SZYDŁOWSKA PIAST GLIWICE 08.06.2008 zakwalifikowano
91. Natálie FISCHEROVÁ 01.01.2008 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Lotti HORVÁTH 01.01.2009
2. Csenge LEHOCZKY 01.01.2008
3. Natalie COUFALOVA 01.01.2008
3. Anna SZILARD 01.01.2008
5. Alexandra KRAVETS 01.01.2008
6. Marharyta ANGARSKA 01.01.2010
7. Oliwia JANECZEK PIAST GLIWICE 28.01.2008
8. Maria CISZCZOŃ KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009
9. Dominika FEDENKO 01.01.2009
10. Hanna Drozdowska PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008
11. Natalia KUBIK TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008
12. Łucja Drożdż AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.01.2009
13. Alisa ZALIZNA 01.01.2008
14. Yelyzaveta STEPANOVA
15. Jagoda Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.05.2009
16. Emilia STASZULONEK PIAST GLIWICE 30.01.2009
17. Hanna Łabuda PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008
18. Valeriya BILOUS-GRIDZHAK 01.01.2008
19. Sofiia SOSNOVA 01.01.2008
20. Maja SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
21. Aryna NIKANOVICH 01.01.2008
22. Roksana DYL UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008
23. Kamila Gusta PIAST GLIWICE 02.09.2008
23. Zofia Wątor KS Milenium 23.05.2008
25. Olga HUTAS 01.01.2008
26. Zofia Siergiej AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008
27. Eloise KUMBA 01.01.2008
28. Isabella CRUICKSHANK 01.01.2008
29. Agata TSARKOVA 01.01.2008
30. Sonia POLITOWICZ PKS MILENIUM SKAWINA 23.01.2008
30. Amelia Sadowska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008
32. Kinga SZTANKOVICS 01.01.2008
33. Lena MICHALSKA UKS ZAWISZA KATOWICE 31.08.2008
34. Lina KONCZEK 01.01.2008
35. Stefaniia SHATALOVA 01.01.2008
36. Šárka BERNATOVÁ 01.01.2008
37. Julia Górka UKS ZAWISZA KATOWICE 04.03.2008
38. Zuzana ZÁVITKOVSKÁ 01.01.2008
39. Natasza ZAGACKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 12.01.2008
40. Natalia DOBRYŁKO PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008
40. Iga Zinkiewicz AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 22.01.2008
42. Žukauskyt AIST 01.01.2008
43. Hana JURKOVA 01.01.2009
43. Maria Socha PKSZERM WARSZAWA 05.02.2008
45. Maria Szczurowska PIAST GLIWICE 26.03.2009
45. Valeriia SVYSTUN 01.01.2008
47. Aniela Tołyż MKS KUSY SZCZECIN 26.10.2009
48. SARA MARIA DRAGHICI 01.01.2009
49. Patricija VITON
50. Savannah MASON 01.01.2008
51. Zofia Radwańska ZERWIKAPTUR KRAKÓW 02.01.2008
52. Sofie Fechner UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.08.2009
53. Anna NEERMAN 01.01.2008
54. Polina SPYRYDONOVA 01.01.2009
54. Agata HEBDOWSKA UKS TRÓJKA RADLIN 06.05.2010
56. Žaneta NOVÁKOVÁ 01.01.2008
57. Adéla HAVELKOVÁ 01.01.2009
58. MARTYNA MILIŃSKA UKS GRYFEK SZCZECIN 06.05.2008
59. Joanna ERTANOWSKA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 01.02.2008
60. Mariia MALCHEVSKA 01.01.2009
61. Natalia ŁADOŚ KS SZPADA WROCŁAW. 16.01.2010
62. Alicja Skalny UKS TOPÓR KRZESZOWICE 03.06.2009
63. Elizabeth FORMANOVÁ 01.01.2008
64. Natálie FISCHEROVÁ 01.01.2008
65. Maja Śmigielska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.03.2009
66. Eliška KAHABKOVÁ 01.01.2008
67. Natasza Żemła T.S. GÓRNIK RADLIN 12.04.2008
68. Lena CIESIELSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 30.09.2008
69. Anastasiia KOZAK 01.01.2009
70. Beatrič ŽILIONYT 01.01.2010
71. Zuzanna GREGORCZYK MKS KUSY SZCZECIN 18.01.2008
72. Viktoriia AFANASIEVA 01.01.2008
73. Michalina URBAŃCZYK KS SZPADA WROCŁAW. 08.08.2008
74. Izabela RÓŻYCKA SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.02.2008
75. Karolina HAŠKOVCOVÁ 01.01.2008
76. Antonie VÝCHOPŇOVÁ 01.01.2008
76. Maria KONIECZEK UKSz LEGNICA 13.10.2008
78. Lena Konarska AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 20.04.2009
79. Vestina VEGYT 01.01.2010
80. Maja MASIUBAŃSKA T.S. GÓRNIK RADLIN 09.03.2008
80. Amelia BUKSA T.S. GÓRNIK RADLIN 12.05.2008
82. Marika BIELENICA KS SZPADA WROCŁAW. 27.04.2009
82. Julia Misiewicz MKS KUSY SZCZECIN 22.04.2009
84. Daria Marcinkiewicz PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 16.08.2009
85. Isabella HOWSER 01.01.2009
86. Sana ZEB 01.01.2009
87. Safya TERLOEVA 01.01.2009
88. ERYKA DE VREESE UKS TOPÓR KRZESZOWICE 28.03.2009
89. Barbara MOJKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 01.06.2009
90. SOFIJA SOSNA 01.01.2009
91. Julia SZYDŁOWSKA PIAST GLIWICE 08.06.2008

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy