Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 24.03.2019


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Wiktoria WILCZYŃSKA 21 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 03.03.2006
2. Nora OLSEN 73 01.01.2007
3. Ruhan YUE 145 01.01.2007
4. Stavroula-Myrsini GARYFALLOU 219 01.01.2006
5. Sara MIKULAK 144 AZS AWF WARSZAWA 06.02.2006
6. Aleksandra BINKO 1 IKS LESZNO 20.06.2006
7. Milana STEPOVYK 147 01.01.2007
8. Lorena POŽGAJ 143 01.01.2006
9. Zuzanna ROBASZEK 214 WROCŁAWIANIE. 01.10.2007
10. Weronika SKOCZYLAS 2 AZS AWF WARSZAWA 13.01.2006
11. Vasilisa BAKHTIYAROVA 74 01.01.2007
12. Julia DUDZIUK 70 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.08.2007
13. Oleksandra DONCHENKO 216 01.01.2006
14. Varvara SMIRINA 146 01.01.2007
15. Natalia JAROSIEWICZ 3 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.03.2006
16. Jazmin SPERKA 76 01.01.2006
17. Verity SAMPSON 148 01.01.2006
18. Natalia Trzcińska 75 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.08.2007
19. ANNA TÓTH 213 01.01.2006
20. Anastasiia VOLKOVA 212 01.01.2006
21. Irina FILIPOVA 149 01.01.2007
22. Marta JAKUBOWSKA 5 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 30.10.2006
23. Victoria AMORE 77 01.01.2008
24. Emilia ROHNER 205 09.04.2006
25. Emilia KAPAŁA 6 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 21.09.2006
26. Megan ELLIOTT 139 01.01.2006
27. IULIA PREDESCU 211 01.01.2006
28. Fanny KUHRING 78 01.01.2006
29. EMMA GOÓG 66 01.01.2006
30. DARRA CISMA 152 01.01.2006
31. Laura WILKE 7 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 24.08.2006
32. Annabelle ROTH 65 01.12.2006
33. Zofia Płaza 8 D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
34. Mathlida MICKOLEIT 80 01.01.2006
35. Rachika YOSHIMORI 154 01.01.2006
36. Petra Dóra POLONYI 82 01.01.2006
37. Julianna SEMAROVA 165 01.01.2006
38. Malwina DUDEK 9 NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 17.02.2006
39. Victoria SERYAPOVA 64 01.01.2007
40. Annika LAUTENSCHLÄGER 150 03.04.2007
41. Nikola JUNELE 153 01.01.2006
42. SONIA TIGHINEAN 135 01.01.2006
43. Claudia BARTUS 63 01.01.2007
44. Daria PAVLOVSKAIA 81 01.01.2006
45. Julia Wiśniewska 10 AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006
46. Hanna WOJTAS 134 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.03.2007
47. Ella GAMKE 156 01.01.2006
48. Nadia JASZCZOŁT 11 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006
49. Lena PAJĘCKA 155 AZS AWF WROCŁAW 25.10.2007
50. Zofia MAJOREK 12 UKS ATENA GDAŃSK 01.03.2006
51. Luisa GEBAUER 84 01.01.2007
52. Daniela PROKEŠOVÁ 209 01.01.2007
53. Anastasiia IZMAYLOVA 61 01.01.2007
54. Lihy Peer KOREN 204 01.01.2006
55. Victoria ZAHAROVA 157 01.01.2006
56. Monika BEKALARCZYK 13 UKS ATENA GDAŃSK 21.12.2006
57. Tatiana ERSHOVA 133 01.01.2006
58. Ellie THOMAS 160 01.01.2005
59. Vanessa KNAPP 132 01.01.2006
60. Zuzanna Góralczyk 14 AZS AWF POZNAŃ 04.06.2006
61. Eva SMIRNOVA 203 01.01.2006
62. Hanna Wierzbicka 200 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 17.12.2007
63. Małgorzata Płaza 15 D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
64. Szonja BADÁR 130 01.01.2006
65. Veranika SEIFFERT 58 01.01.2006
66. Miruna HUSU 162 01.01.2007
67. Stefani POLYKARPOU 129 01.01.2006
68. Hanna Posadzy 57 MKS KUSY SZCZECIN 05.02.2007
69. Julia URMAŃSKA 16 IKS LESZNO 10.01.2006
70. ANN-EMMA HU 88 01.01.2006
71. Hanna FIJAŁKOWSKA 89 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 09.02.2007
72. Leyla LöDERS 159 01.01.2007
73. Luiza KOWALSKA 17 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 03.09.2006
74. DALIA PREDA 128 01.01.2006
75. Dominika Nelza 194 MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007
76. Pola KOLASA 18 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 21.11.2006
77. Polina KOZLOVA 55 01.01.2007
78. Isabella JOHNSON 90 01.01.2005
79. Katja TRCIN 126 01.01.2006
80. Wiktoria Powąska 163 WROCŁAWIANIE. 19.06.2007
81. Amelia Szularz 19 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.04.2006
82. Yelyzaveta BOHDAN 91 01.01.2007
83. Ingrid BIKFALVI-MITI 54 01.01.2006
84. Bele KARIUS 53 23.08.2007
85. SOFIIA TEMIRKHANOVA 92 01.01.2007
86. Maddi BEARD 164 01.01.2006
87. Aleksandra Nowakowska 192 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007
88. Oliwia DĄBROWSKA 20 NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 19.05.2006
89. Polina BELIAEVA 93 01.01.2006
90. Paula KUCHENBECKER 196 10.03.2006
91. Emilia SKOCZEŃ 207 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 04.10.2007
92. Bernadett BAJÁKY 199 01.01.2006
93. Kristina DEMIDOVA 94 01.01.2006
94. Julie JOUKLOVÁ 166 01.01.2006
95. ENYA MALE 123 01.01.2006
96. Tola KAPICA 122 AZS AWF WARSZAWA 09.05.2007
97. Léna Sára TÓTH 50 01.01.2006
98. Hanna SCHARF 195 01.01.2006
99. Kristýna KRAMÁŘOVÁ 168 01.01.2006
100. SÁRA SZEVERÉNYI 167 01.01.2007
101. Roksana GAŁĘSKA 121 AZS AWF POZNAŃ 02.04.2006
102. Anna GRYSHCHUK 96 01.01.2006
103. Uliana-Dumitrita JOSAN 193 01.01.2007
104. Hanna CATHERINE 169 01.01.2006
105. Agata KOLENDA 25 WROCŁAWIANIE. 22.02.2006
106. Polina POGODINA 97 01.01.2006
107. Talitha SLUMAN 197 01.01.2007
108. Sofia KUZNNETSOVA 119 01.01.2006
109. Saida DOGAN 170 01.01.2007
110. Natasza KUŚ 191 D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.05.2007
111. Jazmin PAPP 26 01.01.2006
112. Sofie ŠANDOVÁ 120 01.01.2006
113. Wiktoria BOGUCKA 47 AZS AWF POZNAŃ 27.02.2007
114. Zuzanna BIEŃKO 172 D' ARTAGNAN URSYNÓW 17.04.2007
115. Phoebe WILLIAMS 118 01.01.2006
116. Alexandra PÉDEROVÁ 190 01.01.2007
117. Milena KASZEWSKA 45 D' ARTAGNAN URSYNÓW 24.03.2007
118. VICTORIA PEVZNER 100 01.01.2006
119. ANNA KOLLÁR 189 01.01.2007
120. Martyna MIELCAREK 117 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 26.01.2007
121. Barbora PROKEŠOVÁ 171 01.01.2006
122. Nina VAN LEEUWEN 187 01.01.2006
123. Bianka Telatyńska 101 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.01.2007
124. ABIGÉL PINTÉR 43 01.01.2007
125. Annika MULLER 175 01.01.2006
126. Yevheniia LYZAK 115 01.01.2007
127. Elizaveta REUTOVA 30 01.01.2006
128. Zuzanna WOJEWÓDZKA 102 AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007
129. Bibor TABAJDI 174 01.01.2006
130. Alisa SMIRNOVA 42 01.01.2006
131. Viktorie FLAŠKOVÁ 114 01.01.2007
132. IMOGEN COOK 103 01.01.2007
133. Irina ZORINA 32 01.01.2006
134. Nina ZAWADZKA 113 D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.01.2007
135. Zoe WAGSTAFF 186 01.01.2006
136. Clara- Marlene LöBEN 176 01.01.2006
137. Wiktoria DOROSZKIEWICZ 41 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
138. Lota SMREKAR 177 01.01.2007
139. Karolina KRASTINA 33
140. Olimpia CZAPRACKA 40 AZS AWF POZNAŃ 30.11.2007
141. Wiktoria Sorbian 105 D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.01.2007
142. Amelie TSANG 34 01.01.2006
143. Valentyna DERMENZHY 112 01.01.2006
144. Lotte DAMMROFF 182 01.01.2004
145. Ewa KOWALEWSKA 39 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.01.2007
146. Joy FRIGEWSKI 35 01.01.2007
147. Barbara KOSTRZEWA 107 D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.08.2007
148. Eddy HANIQUE 110 01.01.2007
149. Emilia SZEFERA 184 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007
150. Nathalie CULKIN 178 01.01.2005
151. ANNA KRASNOSHCHEKOVA 109 01.01.2006
152. Alicja BYZEWSKA 181 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 23.08.2007
153. Lyla WALLER 179 01.01.2006
154. Darja BURDZIBALJAN 108 01.01.2007

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Nathalie CULKIN 01.01.2005 zakwalifikowano
2. Rachika YOSHIMORI 01.01.2006 zakwalifikowano
2. Amelie TSANG 01.01.2006 zakwalifikowano
4. VICTORIA PEVZNER 01.01.2006 zakwalifikowano
4. Victoria ZAHAROVA 01.01.2006 zakwalifikowano
4. Uliana-Dumitrita JOSAN 01.01.2007 zakwalifikowano
7. Ellie THOMAS 01.01.2005 zakwalifikowano
7. Viktorie FLAŠKOVÁ 01.01.2007 zakwalifikowano
9. Polina BELIAEVA 01.01.2006 zakwalifikowano
10. Elizaveta REUTOVA 01.01.2006 zakwalifikowano
10. Irina ZORINA 01.01.2006 zakwalifikowano
12. Jazmin SPERKA 01.01.2006 zakwalifikowano
13. ANN-EMMA HU 01.01.2006 zakwalifikowano
14. Ingrid BIKFALVI-MITI 01.01.2006 zakwalifikowano
15. Lyla WALLER 01.01.2006 zakwalifikowano
16. Bianka Telatyńska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.01.2007 zakwalifikowano
17. DARRA CISMA 01.01.2006 zakwalifikowano
18. Karolina KRASTINA zakwalifikowano
19. Zofia MAJOREK UKS ATENA GDAŃSK 01.03.2006 zakwalifikowano
20. Marta JAKUBOWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 30.10.2006 zakwalifikowano
21. Verity SAMPSON 01.01.2006 zakwalifikowano
22. Sara MIKULAK AZS AWF WARSZAWA 06.02.2006 zakwalifikowano
23. Natalia Trzcińska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.08.2007 zakwalifikowano
24. Emilia KAPAŁA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 21.09.2006 zakwalifikowano
25. Hanna WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.03.2007 zakwalifikowano
26. Wiktoria BOGUCKA AZS AWF POZNAŃ 27.02.2007 zakwalifikowano
27. Zuzanna WOJEWÓDZKA AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007 zakwalifikowano
28. Szonja BADÁR 01.01.2006 zakwalifikowano
28. Julia Wiśniewska AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006 zakwalifikowano
28. Laura WILKE UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 24.08.2006 zakwalifikowano
28. Léna Sára TÓTH 01.01.2006 zakwalifikowano
32. Jazmin PAPP 01.01.2006 zakwalifikowano
33. Polina POGODINA 01.01.2006 zakwalifikowano
34. ANNA KRASNOSHCHEKOVA 01.01.2006 zakwalifikowano
34. Leyla LöDERS 01.01.2007 zakwalifikowano
34. Ella GAMKE 01.01.2006 zakwalifikowano
37. Victoria SERYAPOVA 01.01.2007 zakwalifikowano
37. ANNA KOLLÁR 01.01.2007 zakwalifikowano
39. Weronika SKOCZYLAS AZS AWF WARSZAWA 13.01.2006 zakwalifikowano
40. SÁRA SZEVERÉNYI 01.01.2007 zakwalifikowano
41. Bernadett BAJÁKY 01.01.2006 zakwalifikowano
41. Lorena POŽGAJ 01.01.2006 zakwalifikowano
41. Nadia JASZCZOŁT TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006 zakwalifikowano
44. Emilia SZEFERA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007 zakwalifikowano
45. Monika BEKALARCZYK UKS ATENA GDAŃSK 21.12.2006 zakwalifikowano
46. Julia URMAŃSKA IKS LESZNO 10.01.2006 zakwalifikowano
47. Kristina DEMIDOVA 01.01.2006 zakwalifikowano
47. Nina VAN LEEUWEN 01.01.2006 zakwalifikowano
49. Vanessa KNAPP 01.01.2006 zakwalifikowano
49. Luiza KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 03.09.2006 zakwalifikowano
49. Isabella JOHNSON 01.01.2005 zakwalifikowano
52. DALIA PREDA 01.01.2006 zakwalifikowano
52. Hanna SCHARF 01.01.2006 zakwalifikowano
54. Polina KOZLOVA 01.01.2007 zakwalifikowano
55. Lotte DAMMROFF 01.01.2004 zakwalifikowano
55. Zofia Płaza D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006 zakwalifikowano
57. SOFIIA TEMIRKHANOVA 01.01.2007 zakwalifikowano
58. Tola KAPICA AZS AWF WARSZAWA 09.05.2007 zakwalifikowano
59. Saida DOGAN 01.01.2007 zakwalifikowano
60. Natalia JAROSIEWICZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.03.2006 zakwalifikowano
61. Paula KUCHENBECKER 10.03.2006 zakwalifikowano
62. Anastasiia VOLKOVA 01.01.2006 zakwalifikowano
63. Aleksandra BINKO IKS LESZNO 20.06.2006 zakwalifikowano
63. Megan ELLIOTT 01.01.2006 zakwalifikowano
65. IULIA PREDESCU 01.01.2006 zakwalifikowano
66. Stavroula-Myrsini GARYFALLOU 01.01.2006 zakwalifikowano
67. Emilia ROHNER 09.04.2006 zakwalifikowano
68. Fanny KUHRING 01.01.2006 zakwalifikowano
69. Victoria AMORE 01.01.2008 zakwalifikowano
70. ANNA TÓTH 01.01.2006 zakwalifikowano
71. Barbora PROKEŠOVÁ 01.01.2006 zakwalifikowano
72. Bibor TABAJDI 01.01.2006 zakwalifikowano
72. Anastasiia IZMAYLOVA 01.01.2007 zakwalifikowano
74. Valentyna DERMENZHY 01.01.2006 zakwalifikowano
75. Zoe WAGSTAFF 01.01.2006 zakwalifikowano
76. ENYA MALE 01.01.2006 zakwalifikowano
77. Aleksandra Nowakowska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007 zakwalifikowano
78. Natasza KUŚ D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.05.2007 zakwalifikowano
78. Lota SMREKAR 01.01.2007 zakwalifikowano
80. Lihy Peer KOREN 01.01.2006 zakwalifikowano
81. Wiktoria DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007 zakwalifikowano
82. Wiktoria Sorbian D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.01.2007 zakwalifikowano
82. Martyna MIELCAREK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 26.01.2007 zakwalifikowano
82. Anna GRYSHCHUK 01.01.2006 zakwalifikowano
85. Pola KOLASA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 21.11.2006 zakwalifikowano
86. Julianna SEMAROVA 01.01.2006 zakwalifikowano
86. EMMA GOÓG 01.01.2006 zakwalifikowano
88. Agata KOLENDA WROCŁAWIANIE. 22.02.2006 zakwalifikowano
89. Miruna HUSU 01.01.2007 zakwalifikowano
90. Maddi BEARD 01.01.2006 zakwalifikowano
90. Daniela PROKEŠOVÁ 01.01.2007 zakwalifikowano
90. Phoebe WILLIAMS 01.01.2006 zakwalifikowano
93. Stefani POLYKARPOU 01.01.2006 zakwalifikowano
94. Amelia Szularz WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.04.2006 zakwalifikowano
95. Talitha SLUMAN 01.01.2007 zakwalifikowano
95. Petra Dóra POLONYI 01.01.2006 zakwalifikowano
97. Veranika SEIFFERT 01.01.2006 zakwalifikowano
98. Julie JOUKLOVÁ 01.01.2006 zakwalifikowano
98. Daria PAVLOVSKAIA 01.01.2006 zakwalifikowano
100. Claudia BARTUS 01.01.2007 zakwalifikowano
101. Darja BURDZIBALJAN 01.01.2007 zakwalifikowano
101. Yelyzaveta BOHDAN 01.01.2007 zakwalifikowano
103. Małgorzata Płaza D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006 zakwalifikowano
103. Alexandra PÉDEROVÁ 01.01.2007 zakwalifikowano
103. Dominika Nelza MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007 zakwalifikowano
106. Nikola JUNELE 01.01.2006 zakwalifikowano
107. Alisa SMIRNOVA 01.01.2006 zakwalifikowano
108. Annabelle ROTH 01.12.2006 zakwalifikowano
109. IMOGEN COOK 01.01.2007 zakwalifikowano
110. Zuzanna BIEŃKO D' ARTAGNAN URSYNÓW 17.04.2007 zakwalifikowano
111. Ruhan YUE 01.01.2007 zakwalifikowano
112. Irina FILIPOVA 01.01.2007 zakwalifikowano
112. Nora OLSEN 01.01.2007 zakwalifikowano
114. Emilia SKOCZEŃ UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 04.10.2007 zakwalifikowano
115. Hanna FIJAŁKOWSKA UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 09.02.2007 zakwalifikowano
116. Julia DUDZIUK UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.08.2007 zakwalifikowano
117. Varvara SMIRINA 01.01.2007 zakwalifikowano
118. ABIGÉL PINTÉR 01.01.2007 zakwalifikowano
119. Hanna Posadzy MKS KUSY SZCZECIN 05.02.2007 zakwalifikowano
120. Oleksandra DONCHENKO 01.01.2006 zakwalifikowano
120. Alicja BYZEWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 23.08.2007 zakwalifikowano
122. Zuzanna Góralczyk AZS AWF POZNAŃ 04.06.2006 zakwalifikowano
123. Hanna CATHERINE 01.01.2006 zakwalifikowano
123. SONIA TIGHINEAN 01.01.2006 zakwalifikowano
125. Annika MULLER 01.01.2006 zakwalifikowano
125. Sofia KUZNNETSOVA 01.01.2006 zakwalifikowano
125. Katja TRCIN 01.01.2006 zakwalifikowano
128. Hanna Wierzbicka UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 17.12.2007 zakwalifikowano
129. Luisa GEBAUER 01.01.2007 zakwalifikowano
130. Sofie ŠANDOVÁ 01.01.2006 zakwalifikowano
130. Eddy HANIQUE 01.01.2007 zakwalifikowano
130. Milana STEPOVYK 01.01.2007 zakwalifikowano
133. Wiktoria Powąska WROCŁAWIANIE. 19.06.2007 zakwalifikowano
133. Roksana GAŁĘSKA AZS AWF POZNAŃ 02.04.2006 zakwalifikowano
135. Malwina DUDEK NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 17.02.2006 zakwalifikowano
136. Joy FRIGEWSKI 01.01.2007 zakwalifikowano
137. Kristýna KRAMÁŘOVÁ 01.01.2006 zakwalifikowano
137. Eva SMIRNOVA 01.01.2006 zakwalifikowano
137. Mathlida MICKOLEIT 01.01.2006 zakwalifikowano
140. Vasilisa BAKHTIYAROVA 01.01.2007 zakwalifikowano
140. Ewa KOWALEWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.01.2007 zakwalifikowano
142. Nina ZAWADZKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.01.2007 zakwalifikowano
143. Barbara KOSTRZEWA D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.08.2007 zakwalifikowano
144. Lena PAJĘCKA AZS AWF WROCŁAW 25.10.2007 zakwalifikowano
145. Milena KASZEWSKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 24.03.2007 zakwalifikowano
145. Zuzanna ROBASZEK WROCŁAWIANIE. 01.10.2007 zakwalifikowano
147. Oliwia DĄBROWSKA NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 19.05.2006 zakwalifikowano
148. Bele KARIUS 23.08.2007 zakwalifikowano
149. Yevheniia LYZAK 01.01.2007 zakwalifikowano
149. Tatiana ERSHOVA 01.01.2006 zakwalifikowano
149. Annika LAUTENSCHLÄGER 03.04.2007 zakwalifikowano
152. Clara- Marlene LöBEN 01.01.2006 zakwalifikowano
153. Olimpia CZAPRACKA AZS AWF POZNAŃ 30.11.2007 zakwalifikowano
- Wiktoria WILCZYŃSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 03.03.2006 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Wiktoria WILCZYŃSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 03.03.2006
1. Irina ZORINA 01.01.2006
2. VICTORIA PEVZNER 01.01.2006
3. Amelie TSANG 01.01.2006
3. Lihy Peer KOREN 01.01.2006
5. Rachika YOSHIMORI 01.01.2006
6. Victoria ZAHAROVA 01.01.2006
7. Elizaveta REUTOVA 01.01.2006
8. Hanna WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.03.2007
9. Uliana-Dumitrita JOSAN 01.01.2007
10. Polina BELIAEVA 01.01.2006
11. Jazmin SPERKA 01.01.2006
12. Ingrid BIKFALVI-MITI 01.01.2006
13. Karolina KRASTINA
14. Barbora PROKEŠOVÁ 01.01.2006
15. Aleksandra Nowakowska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007
16. Veranika SEIFFERT 01.01.2006
17. Nathalie CULKIN 01.01.2005
18. Ellie THOMAS 01.01.2005
19. DARRA CISMA 01.01.2006
20. Verity SAMPSON 01.01.2006
21. Zuzanna WOJEWÓDZKA AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007
22. Laura WILKE UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 24.08.2006
22. Szonja BADÁR 01.01.2006
24. ANNA KOLLÁR 01.01.2007
25. Weronika SKOCZYLAS AZS AWF WARSZAWA 13.01.2006
26. Nadia JASZCZOŁT TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006
26. Lorena POŽGAJ 01.01.2006
28. Monika BEKALARCZYK UKS ATENA GDAŃSK 21.12.2006
29. Natasza KUŚ D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.05.2007
30. Martyna MIELCAREK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 26.01.2007
31. Julianna SEMAROVA 01.01.2006
32. Daria PAVLOVSKAIA 01.01.2006
33. ANN-EMMA HU 01.01.2006
34. Lyla WALLER 01.01.2006
35. Zofia MAJOREK UKS ATENA GDAŃSK 01.03.2006
36. Marta JAKUBOWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 30.10.2006
37. Emilia KAPAŁA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 21.09.2006
38. Léna Sára TÓTH 01.01.2006
39. Ella GAMKE 01.01.2006
39. Leyla LöDERS 01.01.2007
39. ANNA KRASNOSHCHEKOVA 01.01.2006
42. Victoria SERYAPOVA 01.01.2007
43. Nina VAN LEEUWEN 01.01.2006
44. Zofia Płaza D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
45. Natalia JAROSIEWICZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.03.2006
46. Paula KUCHENBECKER 10.03.2006
47. Anastasiia VOLKOVA 01.01.2006
48. Aleksandra BINKO IKS LESZNO 20.06.2006
49. IULIA PREDESCU 01.01.2006
50. ANNA TÓTH 01.01.2006
51. Anastasiia IZMAYLOVA 01.01.2007
52. Valentyna DERMENZHY 01.01.2006
53. Zoe WAGSTAFF 01.01.2006
54. ENYA MALE 01.01.2006
55. Lota SMREKAR 01.01.2007
56. Wiktoria DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
57. Pola KOLASA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 21.11.2006
58. Miruna HUSU 01.01.2007
59. Talitha SLUMAN 01.01.2007
60. Małgorzata Płaza D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
61. Nikola JUNELE 01.01.2006
62. Nora OLSEN 01.01.2007
63. Zuzanna Góralczyk AZS AWF POZNAŃ 04.06.2006
64. Tatiana ERSHOVA 01.01.2006
65. Viktorie FLAŠKOVÁ 01.01.2007
66. Bianka Telatyńska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.01.2007
67. Sara MIKULAK AZS AWF WARSZAWA 06.02.2006
68. Natalia Trzcińska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.08.2007
69. Wiktoria BOGUCKA AZS AWF POZNAŃ 27.02.2007
70. Julia Wiśniewska AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006
71. Jazmin PAPP 01.01.2006
72. Polina POGODINA 01.01.2006
73. SÁRA SZEVERÉNYI 01.01.2007
74. Bernadett BAJÁKY 01.01.2006
75. Emilia SZEFERA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007
76. Julia URMAŃSKA IKS LESZNO 10.01.2006
77. Kristina DEMIDOVA 01.01.2006
78. Isabella JOHNSON 01.01.2005
78. Vanessa KNAPP 01.01.2006
78. Luiza KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 03.09.2006
81. Hanna SCHARF 01.01.2006
81. DALIA PREDA 01.01.2006
83. Polina KOZLOVA 01.01.2007
84. Lotte DAMMROFF 01.01.2004
85. SOFIIA TEMIRKHANOVA 01.01.2007
86. Tola KAPICA AZS AWF WARSZAWA 09.05.2007
87. Saida DOGAN 01.01.2007
88. Megan ELLIOTT 01.01.2006
89. Stavroula-Myrsini GARYFALLOU 01.01.2006
90. Emilia ROHNER 09.04.2006
91. Fanny KUHRING 01.01.2006
92. Victoria AMORE 01.01.2008
93. Bibor TABAJDI 01.01.2006
94. Anna GRYSHCHUK 01.01.2006
94. Wiktoria Sorbian D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.01.2007
96. EMMA GOÓG 01.01.2006
97. Agata KOLENDA WROCŁAWIANIE. 22.02.2006
98. Phoebe WILLIAMS 01.01.2006
98. Maddi BEARD 01.01.2006
98. Daniela PROKEŠOVÁ 01.01.2007
101. Stefani POLYKARPOU 01.01.2006
102. Amelia Szularz WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.04.2006
103. Petra Dóra POLONYI 01.01.2006
104. Julie JOUKLOVÁ 01.01.2006
105. Claudia BARTUS 01.01.2007
106. Darja BURDZIBALJAN 01.01.2007
106. Yelyzaveta BOHDAN 01.01.2007
108. Dominika Nelza MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007
109. Annabelle ROTH 01.12.2006
110. Ruhan YUE 01.01.2007
111. Emilia SKOCZEŃ UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 04.10.2007
112. Julia DUDZIUK UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.08.2007
113. Varvara SMIRINA 01.01.2007
114. ABIGÉL PINTÉR 01.01.2007
115. Hanna Posadzy MKS KUSY SZCZECIN 05.02.2007
116. Alicja BYZEWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 23.08.2007
117. SONIA TIGHINEAN 01.01.2006
117. Hanna CATHERINE 01.01.2006
119. Katja TRCIN 01.01.2006
119. Sofia KUZNNETSOVA 01.01.2006
121. Luisa GEBAUER 01.01.2007
122. Milana STEPOVYK 01.01.2007
123. Joy FRIGEWSKI 01.01.2007
124. Nina ZAWADZKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.01.2007
125. Zuzanna ROBASZEK WROCŁAWIANIE. 01.10.2007
126. Oliwia DĄBROWSKA NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 19.05.2006
127. Bele KARIUS 23.08.2007
128. Clara- Marlene LöBEN 01.01.2006
129. Alexandra PÉDEROVÁ 01.01.2007
130. Alisa SMIRNOVA 01.01.2006
131. IMOGEN COOK 01.01.2007
132. Zuzanna BIEŃKO D' ARTAGNAN URSYNÓW 17.04.2007
133. Irina FILIPOVA 01.01.2007
134. Hanna FIJAŁKOWSKA UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 09.02.2007
135. Oleksandra DONCHENKO 01.01.2006
136. Annika MULLER 01.01.2006
137. Hanna Wierzbicka UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 17.12.2007
138. Sofie ŠANDOVÁ 01.01.2006
138. Eddy HANIQUE 01.01.2007
140. Wiktoria Powąska WROCŁAWIANIE. 19.06.2007
140. Roksana GAŁĘSKA AZS AWF POZNAŃ 02.04.2006
142. Malwina DUDEK NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 17.02.2006
143. Kristýna KRAMÁŘOVÁ 01.01.2006
143. Mathlida MICKOLEIT 01.01.2006
143. Eva SMIRNOVA 01.01.2006
146. Vasilisa BAKHTIYAROVA 01.01.2007
146. Ewa KOWALEWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.01.2007
148. Barbara KOSTRZEWA D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.08.2007
149. Lena PAJĘCKA AZS AWF WROCŁAW 25.10.2007
150. Milena KASZEWSKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 24.03.2007
151. Yevheniia LYZAK 01.01.2007
151. Annika LAUTENSCHLÄGER 03.04.2007
153. Olimpia CZAPRACKA AZS AWF POZNAŃ 30.11.2007

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy