Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 22.03.2019


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Viktor MELNYK 110 01.01.2005
2. Leon NEERMAN 221 01.01.2006
3. Jonathan CULLINANE 149 01.01.2006
4. Szymon WALKOWIAK 1 AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006
5. KIRIŁ LEPKANYCH 75 01.01.2006
6. Szymon Wojciechowski 2 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006
7. Jakub MATERNA 222 01.01.2007
8. Oliver GOLANOWSKI 73 01.01.2006
9. Lucas MCKERR 147 01.01.2006
10. Jan GAISLER 77 01.01.2007
11. Szymon WODNIAK 3 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006
12. Bartosz Wróblewski 151 T.S. GÓRNIK RADLIN 05.01.2007
13. Marcin JABŁOŃSKI 4 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 17.12.2006
14. Casey JONES 153 01.01.2007
15. Jonasz Klek 145 MKS KUSY SZCZECIN 05.11.2007
16. Domicián SZÖRFI 220 01.01.2007
17. MACIEJ KUCHARSKI 79 IKS WARSZAWA 29.10.2007
18. Jan Zalewski 144 KS SZPADA WROCŁAW. 18.04.2007
19. Václav KRÁL 219 01.01.2006
20. Oscar SAXON 70 01.01.2006
21. Jeremi Sławek 5 UKS START OPOLE 07.08.2006
22. Mikołaj ADAMCZYK 69 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
23. Tristan LUMINEAU 80 01.01.2007
24. Kacper Szynal 6 AZS AWF WROCŁAW 27.12.2006
25. Ignacy Chirkowski 152 KS SZPADA WROCŁAW. 05.03.2007
26. Błażej LITWIN 7 UKS MDK OLIMP LUBIN 09.01.2006
27. Andrii LOMONOSOV 141 01.01.2007
28. Magnus LANGE 81 01.01.2006
29. Patrik VOLÁK 155 01.01.2007
30. Aleksander Ziajowski 156 PKSZERM WARSZAWA 08.02.2007
31. Szymon HAJDUK 8 KS SZPADA WADOWICE 21.08.2006
32. Svyatoslav ORLOVSKII 83 01.01.2006
33. Adam SEJKORA 217 01.01.2007
34. Theo POS 66 01.01.2006
35. Mateusz SKOCZEK 9 KSz WARSZAWIANKA 19.06.2006
36. Artsiom GRIGONIS 140 01.01.2007
37. Bálint LÉGRÁDI 157 01.01.2007
38. Jack BRANDON 216 01.01.2007
39. Renar VIIDIK 150 01.01.2006
40. Mark STASOVSKYI 158 01.01.2007
41. Theodore KALIMTGIS 82 01.01.2006
42. Adam WALLER 139 01.01.2007
43. Bartosz Kuźnik 65 SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.06.2007
44. Danyil HERASYMCHUK 212 01.01.2006
45. TIMYR NALIVAIKA 138 01.01.2007
46. Szymon WÓJTOWICZ 11 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 26.09.2006
47. Franz Philip HOLMEN 85 01.01.2006
48. Błażej Bednarski 12 SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.04.2006
49. Vojtěch MALÝ 137 01.01.2006
50. MYRON DURNEVYCH 207 01.01.2007
51. Mindaugas SIPAVI 86 01.01.2006
52. Noah GORYN 62 01.01.2006
53. Ankith PRASAD 87 01.01.2006
54. Ivan RUCHKO 161 01.01.2007
55. Rhys JACKSON 211 01.01.2005
56. Ward SAMYN 88 01.01.2007
57. MAKSYM MIKHNO 135 01.01.2006
58. Karol DANIEWSKI 14 KSz WARSZAWIANKA 23.06.2006
59. Zain HABBA 162 01.01.2006
60. Jakub KUKAŇ 89 01.01.2006
61. Denys ZHUROV 60 01.01.2006
62. Cristian LEAH 108 01.01.2007
63. Jacek Łęski 15 PKSZERM WARSZAWA 16.05.2006
64. Kiryl IVANOU 210 01.01.2006
65. Antoni Bednarski 204 SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.12.2007
66. HASSAN ABED 133 01.01.2006
67. Hervé COLLING 90 01.01.2007
68. Igor Lewandowski 16 T.S. GÓRNIK RADLIN 02.11.2006
69. Gianmaria DE VITA 165 01.01.2006
70. Cheney ZHU 58 01.01.2006
71. Błażej Kurowski 205 PIAST GLIWICE 24.03.2007
72. Mihail MITRAHOVYCH 91 01.01.2006
73. Jan HAVELKA 209 01.01.2006
74. Franciszek Grabowski 18 PKSZERM WARSZAWA 20.03.2006
75. Cador BEAUTYMAN 57 01.01.2006
76. Nikolas DIACONESCU 92 01.01.2006
77. George Cristian PETRACHE 206 01.01.2006
78. Jakub Berkowicz 93 AZS AWF KRAKÓW 12.07.2007
79. Daniel KNYAZIZKI 167 01.01.2007
80. Filip KROCHMALSKI 56 PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007
81. Bence Sándor MAKKOS 130 01.01.2007
82. Matvii KOZHEVNIKOV 94 01.01.2007
83. Igor Grzelak 20 SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.04.2006
84. Emil KÁNVÁSI 129 01.01.2006
85. Amani CAMPBELL-OKOLO 160 01.01.2006
86. Dawid WITOSZEK 21 T.S. GÓRNIK RADLIN 14.12.2006
87. Michael DIJKSTRA 95 01.01.2006
88. Maksym PERCHUK 54 01.01.2006
89. Maksymilian PALAMAR 192 01.01.2006
90. Wojciech MATYSZOK 22 UKS START OPOLE 23.07.2006
91. Mantas KRIAU 53 01.01.2007
92. Sameer SUNDER-RAJAN 127 01.01.2007
93. Oskar FECHNER 170 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.08.2007
94. Samuel KUBÁ 96 01.01.2006
95. Maksymilian KRYSZTOSIAK 23 KSz WARSZAWIANKA 10.08.2006
96. Ole PETERSEN 52
97. Mihnea STOICESCU 118 01.01.2007
98. Šimon NOVOTNÝ 200 01.01.2006
99. Andrey BATURA 51 01.01.2007
100. Matthias RIJMEN 98 01.01.2006
101. Dawid Szylko 124 UKS MDK OLIMP LUBIN 22.03.2007
102. Luke LEVENTIS 199 01.01.2006
103. Bonca SOMODY 198 01.01.2006
104. Anton VADALAZSKIY 125 01.01.2006
105. Jan Mielcarek 25 AZS AWF KATOWICE 30.11.2006
106. Adam INNES 174 01.01.2007
107. Maksym LYINART 49 01.01.2006
108. Ludomir Długokęcki 100 MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007
109. Tadeusz LEŚNIAK 26 UKS START OPOLE 24.03.2006
110. Antoni Skałecki 123 KS SZPADA WROCŁAW. 03.06.2007
111. Jan NOWAKOWSKI 122 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 03.12.2007
112. Paul SPREMBERG 175 01.01.2006
113. Roman LYINART 197 01.01.2006
114. Oliver WULFF 101 01.01.2007
115. Mikołaj Madej 28 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.01.2006
116. Domonkos PELLE 47 01.01.2006
117. Franciszek Drobczyk 121 PIAST GLIWICE 26.09.2007
118. Róbert KETTLER VÁRKONYI 177 01.01.2006
119. Tadeusz Wąsik 103 PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007
120. Maksym MYKYTENKO 120 01.01.2007
121. Jędrzej RUSIN 29 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 23.11.2006
122. Massimiliano CATALLO-BAUMAN 46 01.01.2006
123. Csongor BICSÉRDI 196 01.01.2006
124. Lukáš MUTÍNSKÝ 104 01.01.2006
125. Hendrik SEIDEL 45 01.01.2007
126. AHMED HAZAZI 119 01.01.2007
127. Tomasz ZAGÓRNY 179 IKS WARSZAWA 10.10.2007
128. Stanisław WIKTOR 105 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.09.2007
129. Jakub COUFAL 116 01.01.2007
130. Márk HORVÁTH 31 01.01.2006
131. Benno MULLER 32 01.01.2006
132. KLIMENTAS LAZUTKA 180 01.01.2007
133. Ondřej ŠIMŮNSKÝ 106 01.01.2006
134. Tobias THODÉN 43 01.01.2006
135. ARTIOM ZIAMSTOV 117 01.01.2007
136. Vladislav SHTANHIEIEV 181 01.01.2007
137. Henryk Buszman 203 IKS WARSZAWA 21.03.2006
138. Bálint RUBECZ 33 01.01.2006
139. Karel BÓR 34 01.01.2007
140. Aleksander ŚMIGIELSKI 41 UKS MDK OLIMP LUBIN 25.05.2007
141. Bence BALAZS 115 01.01.2006
142. Chinua OGBUNUDE 109 01.01.2006
143. Michał Skoczylas 183 AZS AWF WROCŁAW 08.02.2006
144. Ben KAMSTRA 184 01.01.2007
145. Tymoteusz Huwer 114 RMKS RYBNIK 01.06.2007
146. Borisz RONA 35 01.01.2006
147. LUKAS KROMM 40 01.01.2006
148. SEWERYN GUSTA 185 PIAST GLIWICE 14.03.2007
149. Matthew RAMPIN 188 01.01.2007
150. Daniel VOLKOV 111 01.01.2007
151. Jakub HRADSKÝ 36 01.01.2006
152. Riaz QURESHI 37 01.01.2007
153. Tomáš KRACMAN 107 01.01.2006
154. Piotr SPANDEL 189 T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2007
155. Miklós SöKETES 186 01.01.2007
156. Tanguy DEMONTHY VERCRUYSSE 38 01.01.2006

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Ankith PRASAD 01.01.2006 zakwalifikowano
2. Maksym MYKYTENKO 01.01.2007 zakwalifikowano
3. Szymon Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006 zakwalifikowano
3. Ole PETERSEN zakwalifikowano
5. Bence BALAZS 01.01.2006 zakwalifikowano
5. Matvii KOZHEVNIKOV 01.01.2007 zakwalifikowano
7. Denys ZHUROV 01.01.2006 zakwalifikowano
8. Marcin JABŁOŃSKI UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 17.12.2006 zakwalifikowano
8. Bálint RUBECZ 01.01.2006 zakwalifikowano
8. Cador BEAUTYMAN 01.01.2006 zakwalifikowano
11. Mindaugas SIPAVI 01.01.2006 zakwalifikowano
12. Sameer SUNDER-RAJAN 01.01.2007 zakwalifikowano
13. Karol DANIEWSKI KSz WARSZAWIANKA 23.06.2006 zakwalifikowano
14. Franz Philip HOLMEN 01.01.2006 zakwalifikowano
14. Dawid Szylko UKS MDK OLIMP LUBIN 22.03.2007 zakwalifikowano
14. George Cristian PETRACHE 01.01.2006 zakwalifikowano
14. Gianmaria DE VITA 01.01.2006 zakwalifikowano
14. Anton VADALAZSKIY 01.01.2006 zakwalifikowano
19. Domonkos PELLE 01.01.2006 zakwalifikowano
19. Ondřej ŠIMŮNSKÝ 01.01.2006 zakwalifikowano
21. Márk HORVÁTH 01.01.2006 zakwalifikowano
22. Paul SPREMBERG 01.01.2006 zakwalifikowano
23. HASSAN ABED 01.01.2006 zakwalifikowano
24. Oscar SAXON 01.01.2006 zakwalifikowano
25. Szymon WALKOWIAK AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006 zakwalifikowano
26. Jonathan CULLINANE 01.01.2006 zakwalifikowano
27. Tanguy DEMONTHY VERCRUYSSE 01.01.2006 zakwalifikowano
28. Bartosz Wróblewski T.S. GÓRNIK RADLIN 05.01.2007 zakwalifikowano
29. Bálint LÉGRÁDI 01.01.2007 zakwalifikowano
29. Daniel VOLKOV 01.01.2007 zakwalifikowano
29. Tobias THODÉN 01.01.2006 zakwalifikowano
32. Emil KÁNVÁSI 01.01.2006 zakwalifikowano
32. Jacek Łęski PKSZERM WARSZAWA 16.05.2006 zakwalifikowano
34. Stanisław WIKTOR PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.09.2007 zakwalifikowano
35. Svyatoslav ORLOVSKII 01.01.2006 zakwalifikowano
35. Csongor BICSÉRDI 01.01.2006 zakwalifikowano
37. Jakub HRADSKÝ 01.01.2006 zakwalifikowano
38. Oliver GOLANOWSKI 01.01.2006 zakwalifikowano
39. Theo POS 01.01.2006 zakwalifikowano
40. Błażej Bednarski SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.04.2006 zakwalifikowano
41. Ludomir Długokęcki MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007 zakwalifikowano
41. Szymon WODNIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006 zakwalifikowano
41. Jan HAVELKA 01.01.2006 zakwalifikowano
41. Patrik VOLÁK 01.01.2007 zakwalifikowano
45. Mark STASOVSKYI 01.01.2007 zakwalifikowano
46. Aleksander Ziajowski PKSZERM WARSZAWA 08.02.2007 zakwalifikowano
46. Maksym PERCHUK 01.01.2006 zakwalifikowano
48. Danyil HERASYMCHUK 01.01.2006 zakwalifikowano
49. Jan Zalewski KS SZPADA WROCŁAW. 18.04.2007 zakwalifikowano
49. AHMED HAZAZI 01.01.2007 zakwalifikowano
51. Michael DIJKSTRA 01.01.2006 zakwalifikowano
51. Bonca SOMODY 01.01.2006 zakwalifikowano
51. Mihnea STOICESCU 01.01.2007 zakwalifikowano
51. Miklós SöKETES 01.01.2007 zakwalifikowano
55. Ignacy Chirkowski KS SZPADA WROCŁAW. 05.03.2007 zakwalifikowano
56. MAKSYM MIKHNO 01.01.2006 zakwalifikowano
57. Franciszek Drobczyk PIAST GLIWICE 26.09.2007 zakwalifikowano
57. Szymon HAJDUK KS SZPADA WADOWICE 21.08.2006 zakwalifikowano
57. Jan GAISLER 01.01.2007 zakwalifikowano
60. Błażej LITWIN UKS MDK OLIMP LUBIN 09.01.2006 zakwalifikowano
61. Henryk Buszman IKS WARSZAWA 21.03.2006 zakwalifikowano
62. Theodore KALIMTGIS 01.01.2006 zakwalifikowano
63. Ivan RUCHKO 01.01.2007 zakwalifikowano
64. Kacper Szynal AZS AWF WROCŁAW 27.12.2006 zakwalifikowano
65. Tymoteusz Huwer RMKS RYBNIK 01.06.2007 zakwalifikowano
66. Ben KAMSTRA 01.01.2007 zakwalifikowano
67. Borisz RONA 01.01.2006 zakwalifikowano
68. Leon NEERMAN 01.01.2006 zakwalifikowano
69. KIRIŁ LEPKANYCH 01.01.2006 zakwalifikowano
70. Lukáš MUTÍNSKÝ 01.01.2006 zakwalifikowano
71. Benno MULLER 01.01.2006 zakwalifikowano
72. Szymon WÓJTOWICZ BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 26.09.2006 zakwalifikowano
73. Roman LYINART 01.01.2006 zakwalifikowano
74. Jan Mielcarek AZS AWF KATOWICE 30.11.2006 zakwalifikowano
75. Mihail MITRAHOVYCH 01.01.2006 zakwalifikowano
75. MYRON DURNEVYCH 01.01.2007 zakwalifikowano
77. Róbert KETTLER VÁRKONYI 01.01.2006 zakwalifikowano
78. Andrii LOMONOSOV 01.01.2007 zakwalifikowano
79. Filip KROCHMALSKI PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007 zakwalifikowano
80. Maksymilian PALAMAR 01.01.2006 zakwalifikowano
80. Šimon NOVOTNÝ 01.01.2006 zakwalifikowano
80. Noah GORYN 01.01.2006 zakwalifikowano
83. Domicián SZÖRFI 01.01.2007 zakwalifikowano
84. Samuel KUBÁ 01.01.2006 zakwalifikowano
85. Oliver WULFF 01.01.2007 zakwalifikowano
86. Andrey BATURA 01.01.2007 zakwalifikowano
87. Vladislav SHTANHIEIEV 01.01.2007 zakwalifikowano
87. Błażej Kurowski PIAST GLIWICE 24.03.2007 zakwalifikowano
87. Mikołaj ADAMCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007 zakwalifikowano
90. Antoni Bednarski SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.12.2007 zakwalifikowano
90. Hervé COLLING 01.01.2007 zakwalifikowano
90. Igor Lewandowski T.S. GÓRNIK RADLIN 02.11.2006 zakwalifikowano
93. Magnus LANGE 01.01.2006 zakwalifikowano
94. Tadeusz LEŚNIAK UKS START OPOLE 24.03.2006 zakwalifikowano
95. Casey JONES 01.01.2007 zakwalifikowano
96. Chinua OGBUNUDE 01.01.2006 zakwalifikowano
96. Antoni Skałecki KS SZPADA WROCŁAW. 03.06.2007 zakwalifikowano
96. Matthias RIJMEN 01.01.2006 zakwalifikowano
99. Piotr SPANDEL T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2007 zakwalifikowano
100. Jan NOWAKOWSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 03.12.2007 zakwalifikowano
101. Jakub COUFAL 01.01.2007 zakwalifikowano
102. Ward SAMYN 01.01.2007 zakwalifikowano
103. Mikołaj Madej PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.01.2006 zakwalifikowano
103. SEWERYN GUSTA PIAST GLIWICE 14.03.2007 zakwalifikowano
103. Massimiliano CATALLO-BAUMAN 01.01.2006 zakwalifikowano
106. Cheney ZHU 01.01.2006 zakwalifikowano
107. Bence Sándor MAKKOS 01.01.2007 zakwalifikowano
108. Jonasz Klek MKS KUSY SZCZECIN 05.11.2007 zakwalifikowano
109. Renar VIIDIK 01.01.2006 zakwalifikowano
110. MACIEJ KUCHARSKI IKS WARSZAWA 29.10.2007 zakwalifikowano
111. Maksym LYINART 01.01.2006 zakwalifikowano
112. Daniel KNYAZIZKI 01.01.2007 zakwalifikowano
112. TIMYR NALIVAIKA 01.01.2007 zakwalifikowano
114. Adam SEJKORA 01.01.2007 zakwalifikowano
114. Igor Grzelak SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.04.2006 zakwalifikowano
116. LUKAS KROMM 01.01.2006 zakwalifikowano
116. Dawid WITOSZEK T.S. GÓRNIK RADLIN 14.12.2006 zakwalifikowano
118. Lucas MCKERR 01.01.2006 zakwalifikowano
118. Adam WALLER 01.01.2007 zakwalifikowano
118. Tristan LUMINEAU 01.01.2007 zakwalifikowano
121. Oskar FECHNER UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.08.2007 zakwalifikowano
121. Rhys JACKSON 01.01.2005 zakwalifikowano
123. Adam INNES 01.01.2007 zakwalifikowano
124. Karel BÓR 01.01.2007 zakwalifikowano
125. Václav KRÁL 01.01.2006 zakwalifikowano
125. Jeremi Sławek UKS START OPOLE 07.08.2006 zakwalifikowano
127. Luke LEVENTIS 01.01.2006 zakwalifikowano
127. Tomasz ZAGÓRNY IKS WARSZAWA 10.10.2007 zakwalifikowano
127. Mateusz SKOCZEK KSz WARSZAWIANKA 19.06.2006 zakwalifikowano
127. Vojtěch MALÝ 01.01.2006 zakwalifikowano
131. Zain HABBA 01.01.2006 zakwalifikowano
132. Aleksander ŚMIGIELSKI UKS MDK OLIMP LUBIN 25.05.2007 zakwalifikowano
133. Hendrik SEIDEL 01.01.2007 zakwalifikowano
134. Maksymilian KRYSZTOSIAK KSz WARSZAWIANKA 10.08.2006 zakwalifikowano
135. Bartosz Kuźnik SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.06.2007 zakwalifikowano
136. Matthew RAMPIN 01.01.2007 zakwalifikowano
136. Riaz QURESHI 01.01.2007 zakwalifikowano
138. ARTIOM ZIAMSTOV 01.01.2007 zakwalifikowano
138. KLIMENTAS LAZUTKA 01.01.2007 zakwalifikowano
140. Cristian LEAH 01.01.2007 zakwalifikowano
141. Jędrzej RUSIN WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 23.11.2006 zakwalifikowano
142. Jack BRANDON 01.01.2007 zakwalifikowano
143. Jakub KUKAŇ 01.01.2006 zakwalifikowano
144. Wojciech MATYSZOK UKS START OPOLE 23.07.2006 zakwalifikowano
145. Artsiom GRIGONIS 01.01.2007 zakwalifikowano
146. Jakub Berkowicz AZS AWF KRAKÓW 12.07.2007 zakwalifikowano
147. Tadeusz Wąsik PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007 zakwalifikowano
148. Tomáš KRACMAN 01.01.2006 zakwalifikowano
148. Franciszek Grabowski PKSZERM WARSZAWA 20.03.2006 zakwalifikowano
148. Nikolas DIACONESCU 01.01.2006 zakwalifikowano
151. Jakub MATERNA 01.01.2007 zakwalifikowano
152. Mantas KRIAU 01.01.2007 zakwalifikowano
152. Amani CAMPBELL-OKOLO 01.01.2006 zakwalifikowano
152. Kiryl IVANOU 01.01.2006 zakwalifikowano
155. Michał Skoczylas AZS AWF WROCŁAW 08.02.2006 zakwalifikowano
- Viktor MELNYK 01.01.2005 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Viktor MELNYK 01.01.2005
1. Szymon WALKOWIAK AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006
2. Maksym MYKYTENKO 01.01.2007
3. Szymon WODNIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006
3. Domonkos PELLE 01.01.2006
5. Bence BALAZS 01.01.2006
6. Denys ZHUROV 01.01.2006
7. George Cristian PETRACHE 01.01.2006
8. Borisz RONA 01.01.2006
9. Ankith PRASAD 01.01.2006
10. Gianmaria DE VITA 01.01.2006
11. Csongor BICSÉRDI 01.01.2006
12. Lukáš MUTÍNSKÝ 01.01.2006
13. Roman LYINART 01.01.2006
14. MYRON DURNEVYCH 01.01.2007
15. Cheney ZHU 01.01.2006
16. Tadeusz Wąsik PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007
17. Cador BEAUTYMAN 01.01.2006
17. Bálint RUBECZ 01.01.2006
19. Mindaugas SIPAVI 01.01.2006
20. Karol DANIEWSKI KSz WARSZAWIANKA 23.06.2006
21. Franz Philip HOLMEN 01.01.2006
22. Márk HORVÁTH 01.01.2006
23. Oscar SAXON 01.01.2006
24. Tanguy DEMONTHY VERCRUYSSE 01.01.2006
25. Bartosz Wróblewski T.S. GÓRNIK RADLIN 05.01.2007
26. Bálint LÉGRÁDI 01.01.2007
27. Emil KÁNVÁSI 01.01.2006
28. Svyatoslav ORLOVSKII 01.01.2006
29. Theo POS 01.01.2006
30. Aleksander Ziajowski PKSZERM WARSZAWA 08.02.2007
31. Daniel KNYAZIZKI 01.01.2007
32. Jeremi Sławek UKS START OPOLE 07.08.2006
33. Szymon Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006
34. Matvii KOZHEVNIKOV 01.01.2007
35. Sameer SUNDER-RAJAN 01.01.2007
36. Dawid Szylko UKS MDK OLIMP LUBIN 22.03.2007
37. Daniel VOLKOV 01.01.2007
37. Tobias THODÉN 01.01.2006
39. Jacek Łęski PKSZERM WARSZAWA 16.05.2006
40. Stanisław WIKTOR PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.09.2007
41. Jakub HRADSKÝ 01.01.2006
42. Oliver GOLANOWSKI 01.01.2006
43. Błażej Bednarski SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.04.2006
44. Ludomir Długokęcki MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007
44. Patrik VOLÁK 01.01.2007
46. Maksym PERCHUK 01.01.2006
47. Bonca SOMODY 01.01.2006
48. Ignacy Chirkowski KS SZPADA WROCŁAW. 05.03.2007
49. Tymoteusz Huwer RMKS RYBNIK 01.06.2007
50. Ben KAMSTRA 01.01.2007
51. Leon NEERMAN 01.01.2006
52. KIRIŁ LEPKANYCH 01.01.2006
53. Benno MULLER 01.01.2006
54. Szymon WÓJTOWICZ BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 26.09.2006
55. Mihail MITRAHOVYCH 01.01.2006
56. Róbert KETTLER VÁRKONYI 01.01.2006
57. Filip KROCHMALSKI PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007
58. Šimon NOVOTNÝ 01.01.2006
58. Noah GORYN 01.01.2006
60. Samuel KUBÁ 01.01.2006
61. Mikołaj ADAMCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
62. SEWERYN GUSTA PIAST GLIWICE 14.03.2007
63. Bence Sándor MAKKOS 01.01.2007
64. Tristan LUMINEAU 01.01.2007
65. Ole PETERSEN
66. Marcin JABŁOŃSKI UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 17.12.2006
67. Anton VADALAZSKIY 01.01.2006
68. Ondřej ŠIMŮNSKÝ 01.01.2006
69. Paul SPREMBERG 01.01.2006
70. HASSAN ABED 01.01.2006
71. Jonathan CULLINANE 01.01.2006
72. Jan HAVELKA 01.01.2006
73. Mark STASOVSKYI 01.01.2007
74. Danyil HERASYMCHUK 01.01.2006
75. AHMED HAZAZI 01.01.2007
75. Jan Zalewski KS SZPADA WROCŁAW. 18.04.2007
77. Michael DIJKSTRA 01.01.2006
77. Miklós SöKETES 01.01.2007
77. Mihnea STOICESCU 01.01.2007
80. MAKSYM MIKHNO 01.01.2006
81. Jan GAISLER 01.01.2007
81. Szymon HAJDUK KS SZPADA WADOWICE 21.08.2006
81. Franciszek Drobczyk PIAST GLIWICE 26.09.2007
84. Błażej LITWIN UKS MDK OLIMP LUBIN 09.01.2006
85. Henryk Buszman IKS WARSZAWA 21.03.2006
86. Theodore KALIMTGIS 01.01.2006
87. Ivan RUCHKO 01.01.2007
88. Kacper Szynal AZS AWF WROCŁAW 27.12.2006
89. Jan Mielcarek AZS AWF KATOWICE 30.11.2006
90. Andrii LOMONOSOV 01.01.2007
91. Maksymilian PALAMAR 01.01.2006
92. Domicián SZÖRFI 01.01.2007
93. Oliver WULFF 01.01.2007
94. Andrey BATURA 01.01.2007
95. Vladislav SHTANHIEIEV 01.01.2007
95. Błażej Kurowski PIAST GLIWICE 24.03.2007
97. Antoni Bednarski SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.12.2007
97. Hervé COLLING 01.01.2007
97. Igor Lewandowski T.S. GÓRNIK RADLIN 02.11.2006
100. Magnus LANGE 01.01.2006
101. Tadeusz LEŚNIAK UKS START OPOLE 24.03.2006
102. Casey JONES 01.01.2007
103. Matthias RIJMEN 01.01.2006
103. Antoni Skałecki KS SZPADA WROCŁAW. 03.06.2007
103. Chinua OGBUNUDE 01.01.2006
106. Piotr SPANDEL T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2007
107. Jan NOWAKOWSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 03.12.2007
108. Jakub COUFAL 01.01.2007
109. Mikołaj Madej PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.01.2006
110. Renar VIIDIK 01.01.2006
111. TIMYR NALIVAIKA 01.01.2007
112. Dawid WITOSZEK T.S. GÓRNIK RADLIN 14.12.2006
113. Lucas MCKERR 01.01.2006
114. Rhys JACKSON 01.01.2005
115. Karel BÓR 01.01.2007
116. Václav KRÁL 01.01.2006
117. Vojtěch MALÝ 01.01.2006
117. Mateusz SKOCZEK KSz WARSZAWIANKA 19.06.2006
119. Maksymilian KRYSZTOSIAK KSz WARSZAWIANKA 10.08.2006
120. Bartosz Kuźnik SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.06.2007
121. KLIMENTAS LAZUTKA 01.01.2007
122. Cristian LEAH 01.01.2007
123. Jack BRANDON 01.01.2007
124. Jakub KUKAŇ 01.01.2006
125. Jakub Berkowicz AZS AWF KRAKÓW 12.07.2007
126. Franciszek Grabowski PKSZERM WARSZAWA 20.03.2006
127. Kiryl IVANOU 01.01.2006
129. Ward SAMYN 01.01.2007
130. Massimiliano CATALLO-BAUMAN 01.01.2006
131. Jonasz Klek MKS KUSY SZCZECIN 05.11.2007
132. MACIEJ KUCHARSKI IKS WARSZAWA 29.10.2007
133. Maksym LYINART 01.01.2006
134. Adam SEJKORA 01.01.2007
134. Igor Grzelak SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.04.2006
136. LUKAS KROMM 01.01.2006
137. Adam WALLER 01.01.2007
138. Oskar FECHNER UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.08.2007
139. Adam INNES 01.01.2007
140. Tomasz ZAGÓRNY IKS WARSZAWA 10.10.2007
140. Luke LEVENTIS 01.01.2006
142. Zain HABBA 01.01.2006
143. Aleksander ŚMIGIELSKI UKS MDK OLIMP LUBIN 25.05.2007
144. Hendrik SEIDEL 01.01.2007
145. Matthew RAMPIN 01.01.2007
145. Riaz QURESHI 01.01.2007
147. ARTIOM ZIAMSTOV 01.01.2007
148. Jędrzej RUSIN WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 23.11.2006
149. Wojciech MATYSZOK UKS START OPOLE 23.07.2006
150. Artsiom GRIGONIS 01.01.2007
151. Tomáš KRACMAN 01.01.2006
151. Nikolas DIACONESCU 01.01.2006
153. Jakub MATERNA 01.01.2007
154. Mantas KRIAU 01.01.2007
154. Amani CAMPBELL-OKOLO 01.01.2006
155. Michał Skoczylas AZS AWF WROCŁAW 08.02.2006

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy