Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia - 42. Międzynarodowy Turniej Szermierczy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 22.03.2019


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Artem MIKUNOV 82 01.01.2005
2. Wojciech Rzyczniak 1 PIAST GLIWICE 26.05.2004
3. Wojciech Lewandowski 84 IKS WARSZAWA 22.07.2004
4. Mihail PUCHKOUSKI 221 01.01.2004
5. Hugo SADŁOWSKI 81 AZS AWF WROCŁAW 14.02.2004
6. Peter ILCHMANN 171 01.01.2005
7. Kamiel MAES 163 01.01.2004
8. Antoni Socha 2 PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004
9. Gil SKAIST 212 01.01.2004
10. Dawid MADURA 162 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.05.2004
11. ALEH LITVINENKA 85 01.01.2004
12. Mikołaj WESOŁOWSKI 3 PIAST GLIWICE 23.09.2004
13. Lars VANDENHAUTE 80 01.01.2004
14. Krzysztof Bezuch 4 RMKS RYBNIK 18.05.2004
15. Mykhailo SLIUSAREV 86 01.01.2005
16. Leo KAMSTRA 79 01.01.2004
17. Barna HUTÁS 248 01.01.2004
18. Péter TOMOJZER 159 01.01.2004
19. Heorhii FOMENKO 88 01.01.2005
20. Stanisław Dziura 5 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004
21. Thibault BUYLE 172 01.01.2004
22. Morgan COLE 173 01.01.2004
23. NYE ULFERTSKILPATRICK 160 01.01.2005
24. Jakub KUREK 6 T.S. GÓRNIK RADLIN 05.06.2004
25. Tamás HAZAI 77 01.01.2005
26. Michał Gładyszczak 87 PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005
27. Antonio POMCHENKO 191 01.01.2005
28. ANTON BESKOROWAYNJ 89 01.01.2005
29. Konrad VEENENBOS 247 01.01.2004
30. Jan GLINKA 7 PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004
31. Dmytro VASYLYSHYN 177 01.01.2004
32. Soma SOMODY 158 01.01.2004
33. ANDRII GUMENIUK 157 01.01.2005
34. Kamil Olejniczak 8 PIAST GLIWICE 29.10.2004
35. Jan KOTALA 90
36. Stanisław Politowicz 165 KS Milenium 06.09.2004
37. QUINN STOLTE 246 01.01.2004
38. Jan MŁYNEK 74 AZS AWF KRAKÓW 16.05.2005
39. Artem SMEDLIAEV 245 01.01.2004
40. Adam FEKETE 174 01.01.2004
41. Łukasz Parafiniuk 9 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004
42. Wojciech MARCZAK 10 KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005
43. ILLYA CZORNODOD 92 01.01.2005
44. Linus MONAGHAN 244 01.01.2004
45. Balazs SCHUNDER 73 01.01.2004
46. Aidas TAMOŠI 154 01.01.2004
47. Romi TSEITIN 93 01.01.2005
48. Ireneusz FILEK 11 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
49. Matěj VACHOVEC 178 01.01.2005
50. Maksym RUSYN 241 01.01.2005
51. Jan VÍTEK 179 01.01.2005
52. DANIL BEZKOROVAINYI 94 01.01.2004
53. Hubert KLUGHARDT 12 AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005
54. Dragos Gabriel RUSU 180 01.01.2005
55. Briecq BAUWELINCK 95 01.01.2004
56. Cyprian BURDZY 13 UKS MDK OLIMP LUBIN 12.09.2004
57. Nuri KESHK 70 KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005
58. Yan RUDKO 150 01.01.2004
59. Kacper Klocek 151 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 20.09.2004
60. Marcin Żelazny 14 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2004
61. ANTON NAVUMIK 96 01.01.2004
62. Balazs CSEKE 181 01.01.2005
63. Karím CHOUN 236 01.01.2005
64. Anton HURSEVICH 68 01.01.2004
65. Bertil PETERSEN 98
66. Jan Skalski 15 AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005
67. Ágoston KÓ 183 01.01.2005
68. Alexandru POPESCU 153 01.01.2005
69. Emilis KRASIKOVAS 235 01.01.2005
70. Paweł KLYTTA 16 PIAST GLIWICE 28.01.2005
71. Sebastian BENAVIDES 99 01.01.2004
72. AHMED ALDARBI 186 01.01.2005
73. Jem GREEN 148 01.01.2004
74. Michał Mróz 17 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2004
75. Patryk PABIJAŃCZYK 18 AZS AWF WROCŁAW 31.08.2004
76. Martin NOVÁK 146 01.01.2004
77. Matvii LOMONOSOV 100 01.01.2005
78. Robert PLUNKETT 230 01.01.2004
79. Oliwier MACHNIK 19 KKS KRAKÓW 31.01.2005
80. Bartosz CHODAŃ 175 AZS AWF KRAKÓW 16.05.2004
81. Alec BROOKE 231 01.01.2005
82. Malik BA 101 01.01.2004
83. Ondřej PROCHÁZKA 63 01.01.2005
84. Itai BUBLITSKI 145 01.01.2004
85. Czcibor Partyka 20 PIAST GLIWICE 30.05.2005
86. Laszlo BAGYULA 102 01.01.2004
87. Lukáš BAUER 222 01.01.2005
88. Jakub CEPIŃSKI 184 KS OLIMP LUBIN 10.11.2004
89. Adam PATAKY 144 01.01.2005
90. Konrad Szymański 22 PKSZERM WARSZAWA 31.08.2004
91. ALIAKSEI SIVAK 104 01.01.2005
92. Nazar YEVTUSHENKO 227 01.01.2005
93. Tom COLLINS 185 01.01.2004
94. Artur MALKO 60 01.01.2004
95. Aeneas DE LAMPER 226 01.01.2004
96. Mykolai SKYDAN 187 01.01.2005
97. Didrik NORDTVEIT 142 01.01.2005
98. Calum MCGHEE 190 01.01.2004
99. Matas MEDIŠAUSKAS 141 01.01.2005
100. Arseniy PLASCHINSKI 224 01.01.2005
101. Maciej SZURLEJ 24 KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005
102. Jakub Szóstek 25 T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.2005
103. Volodymyr PUSTOVAROV 59 01.01.2005
104. Jakub GAISLER 107 01.01.2005
105. AHMED ALFIHANI 249 01.01.2004
106. Omer BARUCH 57 01.01.2005
107. Roan DE BOEVER 108 01.01.2004
108. VALERII BUKSAR 123 01.01.2004
109. Neo WILSON WAN 138 01.01.2004
110. Paweł SPANDEL 27 T.S. GÓRNIK RADLIN 07.02.2005
111. Jenne VALLEZ 140 01.01.2004
112. Dov Ber VILENSKY 125 01.01.2004
113. Koppány BÖRCSÖK 56 01.01.2005
114. Adam Sojka 28 RMKS RYBNIK 20.12.2005
115. Filip FURENES 192 01.01.2005
116. Omari CAMPBELL-OKOLO 216 01.01.2005
117. VELESLAV POPOVICH 110 01.01.2004
118. Daan WARREMAN 55 01.01.2004
119. Jerzy GIEDROJĆ 29 KS SZPADA WROCŁAW. 31.07.2005
120. Ádám HORVÁTH 219 01.01.2005
121. Emil DRAUGEDALEN 54 01.01.2005
122. James Andreas HUGHES 111 01.01.2005
123. Florin MIRICA 136 01.01.2004
124. VOLODYMYR KURHAN 215 01.01.2004
125. Erik HOFF 53 01.01.2004
126. David MATOUŠEK 134 01.01.2004
127. Dennis PLISCHKE 112 01.01.2005
128. Augustyn Kapias 30 RMKS RYBNIK 14.01.2005
129. STEVEN BERGER 135 01.01.2004
130. Hubert Łagan 31 AZS AWF KRAKÓW 01.06.2005
131. Christopher WHEELER 213 01.01.2004
132. Pavel SENIUT 114 01.01.2004
133. Daniil MAZUR 198 01.01.2005
134. Mateusz Biedroński 133 AZS AWF KRAKÓW 25.04.2005
135. Lucas GODFREY 208 01.01.2004
136. Kacper SOŁTYS 32 KSz WARSZAWIANKA 07.08.2004
137. Zoltan BENE 51 01.01.2004
138. Cyrille DE BOCK 131 01.01.2004
139. Jacob DREW 115 01.01.2004
140. Mark AUGUSTIN 33 01.01.2005
141. Kornél KEMECSEI 49 01.01.2004
142. ANTON HORETSKYY 50 01.01.2004
143. JAN CHEN 200 01.01.2004
144. Sámuel ECSEDI 34 01.01.2004
145. Kryštof POHNAN 197 01.01.2004
146. Joppe REYNAERT 116 01.01.2004
147. Daniel VACH 117
148. Edward SCOTT PAYNE 130 01.01.2004
149. Kacper Podsiadło 35 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 28.08.2005
150. Tim SCHNEIDER 48 01.01.2004
151. 47
152. Liam KEW 205 01.01.2005
153. Dmytro PLAKSIN 118 01.01.2005
154. Jakub KROPACZ 242 WARTA ŚREM 20.02.2005
155. Osborn ZHU 46 01.01.2004
156. Stanisław DURLIK 121 KKS KRAKÓW 11.03.2004
157. TOMAS SUDZILOVSKIS 37 01.01.2005
158. Henrik WALLE 214 01.01.2004
159. Viktor MELNYK 127 01.01.2005
160. Adam DAINOV 128 01.01.2005
161. Tymofii KALITOVSKYI 45 01.01.2005
162. Kacper Max Lubiewski 237 UKS START OPOLE 07.07.2004
163. Henry RICHARDS 119 01.01.2004
164. Robert KALAWSKI 39 T.S. GÓRNIK RADLIN 28.12.2005
165. Jack COURTNEY 120 01.01.2004
166. Tamas PAULIK 207 01.01.2004
167. Archie TYLER 44 01.01.2004
168. Leon MÉRŐ 40 01.01.2004
169. Roman SAMOILOV 206 01.01.2004
170. Jiří RULÍK 43 01.01.2004
171. Lars TOCH 122 01.01.2005
172. Mate DUNAY 41 01.01.2005
173. William PEACH 124 01.01.2004
174. Hubert GIDZIŃSKI 232 KSz WARSZAWIANKA 20.04.2005
175. Leandro LOEMAN 211 01.01.2005

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Dov Ber VILENSKY 01.01.2004 zakwalifikowano
2. Konrad Szymański PKSZERM WARSZAWA 31.08.2004 zakwalifikowano
3. Alec BROOKE 01.01.2005 zakwalifikowano
4. Adam FEKETE 01.01.2004 zakwalifikowano
4. Ondřej PROCHÁZKA 01.01.2005 zakwalifikowano
6. Roman SAMOILOV 01.01.2004 zakwalifikowano
7. Hubert KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005 zakwalifikowano
7. Anton HURSEVICH 01.01.2004 zakwalifikowano
7. Wojciech Rzyczniak PIAST GLIWICE 26.05.2004 zakwalifikowano
10. Mate DUNAY 01.01.2005 zakwalifikowano
10. ILLYA CZORNODOD 01.01.2005 zakwalifikowano
12. Dmytro VASYLYSHYN 01.01.2004 zakwalifikowano
12. QUINN STOLTE 01.01.2004 zakwalifikowano
14. Tamas PAULIK 01.01.2004 zakwalifikowano
14. Mikołaj WESOŁOWSKI PIAST GLIWICE 23.09.2004 zakwalifikowano
16. Péter TOMOJZER 01.01.2004 zakwalifikowano
17. Florin MIRICA 01.01.2004 zakwalifikowano
17. Liam KEW 01.01.2005 zakwalifikowano
19. Jakub CEPIŃSKI KS OLIMP LUBIN 10.11.2004 zakwalifikowano
20. Didrik NORDTVEIT 01.01.2005 zakwalifikowano
21. AHMED ALFIHANI 01.01.2004 zakwalifikowano
22. Sebastian BENAVIDES 01.01.2004 zakwalifikowano
23. VALERII BUKSAR 01.01.2004 zakwalifikowano
24. Kacper Max Lubiewski UKS START OPOLE 07.07.2004 zakwalifikowano
25. Patryk PABIJAŃCZYK AZS AWF WROCŁAW 31.08.2004 zakwalifikowano
25. Stanisław DURLIK KKS KRAKÓW 11.03.2004 zakwalifikowano
27. VOLODYMYR KURHAN 01.01.2004 zakwalifikowano
28. Kryštof POHNAN 01.01.2004 zakwalifikowano
29. Kornél KEMECSEI 01.01.2004 zakwalifikowano
30. Joppe REYNAERT 01.01.2004 zakwalifikowano
31. Augustyn Kapias RMKS RYBNIK 14.01.2005 zakwalifikowano
32. Jakub Szóstek T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.2005 zakwalifikowano
33. Mark AUGUSTIN 01.01.2005 zakwalifikowano
34. Ágoston KÓ 01.01.2005 zakwalifikowano
35. Leandro LOEMAN 01.01.2005 zakwalifikowano
36. Mihail PUCHKOUSKI 01.01.2004 zakwalifikowano
37. Leon MÉRŐ 01.01.2004 zakwalifikowano
37. Antoni Socha PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004 zakwalifikowano
39. Jack COURTNEY 01.01.2004 zakwalifikowano
40. Christopher WHEELER 01.01.2004 zakwalifikowano
41. Tymofii KALITOVSKYI 01.01.2005 zakwalifikowano
42. Dmytro PLAKSIN 01.01.2005 zakwalifikowano
43. Edward SCOTT PAYNE 01.01.2004 zakwalifikowano
44. Matas MEDIŠAUSKAS 01.01.2005 zakwalifikowano
44. Pavel SENIUT 01.01.2004 zakwalifikowano
46. Jan Skalski AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005 zakwalifikowano
46. Omari CAMPBELL-OKOLO 01.01.2005 zakwalifikowano
46. Gil SKAIST 01.01.2004 zakwalifikowano
49. Nazar YEVTUSHENKO 01.01.2005 zakwalifikowano
50. DANIL BEZKOROVAINYI 01.01.2004 zakwalifikowano
51. Michał Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2004 zakwalifikowano
51. Briecq BAUWELINCK 01.01.2004 zakwalifikowano
53. Karím CHOUN 01.01.2005 zakwalifikowano
54. Krzysztof Bezuch RMKS RYBNIK 18.05.2004 zakwalifikowano
54. Zoltan BENE 01.01.2004 zakwalifikowano
54. Omer BARUCH 01.01.2005 zakwalifikowano
57. Lars VANDENHAUTE 01.01.2004 zakwalifikowano
58. Tim SCHNEIDER 01.01.2004 zakwalifikowano
59. Soma SOMODY 01.01.2004 zakwalifikowano
60. Emilis KRASIKOVAS 01.01.2005 zakwalifikowano
61. Calum MCGHEE 01.01.2004 zakwalifikowano
62. Aidas TAMOŠI 01.01.2004 zakwalifikowano
63. Daan WARREMAN 01.01.2004 zakwalifikowano
63. Barna HUTÁS 01.01.2004 zakwalifikowano
65. NYE ULFERTSKILPATRICK 01.01.2005 zakwalifikowano
66. Lukáš BAUER 01.01.2005 zakwalifikowano
67. Cyrille DE BOCK 01.01.2004 zakwalifikowano
68. David MATOUŠEK 01.01.2004 zakwalifikowano
69. Jakub GAISLER 01.01.2005 zakwalifikowano
70. Jacob DREW 01.01.2004 zakwalifikowano
71. Daniel VACH zakwalifikowano
72. Stanisław Dziura PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004 zakwalifikowano
73. Bertil PETERSEN zakwalifikowano
73. Mykhailo SLIUSAREV 01.01.2005 zakwalifikowano
75. Ádám HORVÁTH 01.01.2005 zakwalifikowano
76. Wojciech MARCZAK KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005 zakwalifikowano
76. Marcin Żelazny WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2004 zakwalifikowano
78. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005 zakwalifikowano
79. Yan RUDKO 01.01.2004 zakwalifikowano
80. Adam PATAKY 01.01.2005 zakwalifikowano
81. Leo KAMSTRA 01.01.2004 zakwalifikowano
81. AHMED ALDARBI 01.01.2005 zakwalifikowano
83. Koppány BÖRCSÖK 01.01.2005 zakwalifikowano
84. Artur MALKO 01.01.2004 zakwalifikowano
85. Robert PLUNKETT 01.01.2004 zakwalifikowano
86. Mykolai SKYDAN 01.01.2005 zakwalifikowano
87. Tom COLLINS 01.01.2004 zakwalifikowano
88. Balazs CSEKE 01.01.2005 zakwalifikowano
89. Łukasz Parafiniuk WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004 zakwalifikowano
90. STEVEN BERGER 01.01.2004 zakwalifikowano
90. Arseniy PLASCHINSKI 01.01.2005 zakwalifikowano
92. Jan KOTALA zakwalifikowano
93. Adam DAINOV 01.01.2005 zakwalifikowano
94. Romi TSEITIN 01.01.2005 zakwalifikowano
94. Jerzy GIEDROJĆ KS SZPADA WROCŁAW. 31.07.2005 zakwalifikowano
94. Laszlo BAGYULA 01.01.2004 zakwalifikowano
97. Stanisław Politowicz KS Milenium 06.09.2004 zakwalifikowano
97. Nuri KESHK KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005 zakwalifikowano
97. Matvii LOMONOSOV 01.01.2005 zakwalifikowano
100. Hubert Łagan AZS AWF KRAKÓW 01.06.2005 zakwalifikowano
101. Roan DE BOEVER 01.01.2004 zakwalifikowano
101. Paweł KLYTTA PIAST GLIWICE 28.01.2005 zakwalifikowano
103. Jakub KUREK T.S. GÓRNIK RADLIN 05.06.2004 zakwalifikowano
104. Maksym RUSYN 01.01.2005 zakwalifikowano
104. Cyprian BURDZY UKS MDK OLIMP LUBIN 12.09.2004 zakwalifikowano
106. Czcibor Partyka PIAST GLIWICE 30.05.2005 zakwalifikowano
107. Henrik WALLE 01.01.2004 zakwalifikowano
108. Balazs SCHUNDER 01.01.2004 zakwalifikowano
109. Aeneas DE LAMPER 01.01.2004 zakwalifikowano
109. Daniil MAZUR 01.01.2005 zakwalifikowano
111. Kacper Podsiadło ZERWIKAPTUR KRAKÓW 28.08.2005 zakwalifikowano
112. Thibault BUYLE 01.01.2004 zakwalifikowano
112. Jan VÍTEK 01.01.2005 zakwalifikowano
114. Malik BA 01.01.2004 zakwalifikowano
115. Heorhii FOMENKO 01.01.2005 zakwalifikowano
116. Bartosz CHODAŃ AZS AWF KRAKÓW 16.05.2004 zakwalifikowano
117. Filip FURENES 01.01.2005 zakwalifikowano
118. Alexandru POPESCU 01.01.2005 zakwalifikowano
118. Oliwier MACHNIK KKS KRAKÓW 31.01.2005 zakwalifikowano
120. Artem MIKUNOV 01.01.2005 zakwalifikowano
121. Lucas GODFREY 01.01.2004 zakwalifikowano
122. William PEACH 01.01.2004 zakwalifikowano
122. Jenne VALLEZ 01.01.2004 zakwalifikowano
124. Lars TOCH 01.01.2005 zakwalifikowano
125. Volodymyr PUSTOVAROV 01.01.2005 zakwalifikowano
126. Dennis PLISCHKE 01.01.2005 zakwalifikowano
127. Sámuel ECSEDI 01.01.2004 zakwalifikowano
128. ANTON HORETSKYY 01.01.2004 zakwalifikowano
129. JAN CHEN 01.01.2004 zakwalifikowano
130. Erik HOFF 01.01.2004 zakwalifikowano
131. Jem GREEN 01.01.2004 zakwalifikowano
132. Matěj VACHOVEC 01.01.2005 zakwalifikowano
133. Neo WILSON WAN 01.01.2004 zakwalifikowano
134. Martin NOVÁK 01.01.2004 zakwalifikowano
135. Adam Sojka RMKS RYBNIK 20.12.2005 zakwalifikowano
136. Antonio POMCHENKO 01.01.2005 zakwalifikowano
137. Dragos Gabriel RUSU 01.01.2005 zakwalifikowano
138. Maciej SZURLEJ KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005 zakwalifikowano
139. Konrad VEENENBOS 01.01.2004 zakwalifikowano
140. Kacper SOŁTYS KSz WARSZAWIANKA 07.08.2004 zakwalifikowano
141. zakwalifikowano
142. Viktor MELNYK 01.01.2005 zakwalifikowano
143. Osborn ZHU 01.01.2004 zakwalifikowano
143. Michał Gładyszczak PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005 zakwalifikowano
145. Jiří RULÍK 01.01.2004 zakwalifikowano
145. Kamil Olejniczak PIAST GLIWICE 29.10.2004 zakwalifikowano
147. Jan MŁYNEK AZS AWF KRAKÓW 16.05.2005 zakwalifikowano
148. Dawid MADURA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.05.2004 zakwalifikowano
148. Linus MONAGHAN 01.01.2004 zakwalifikowano
150. Jan GLINKA PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004 zakwalifikowano
151. Paweł SPANDEL T.S. GÓRNIK RADLIN 07.02.2005 zakwalifikowano
152. Wojciech Lewandowski IKS WARSZAWA 22.07.2004 zakwalifikowano
152. Archie TYLER 01.01.2004 zakwalifikowano
154. Morgan COLE 01.01.2004 zakwalifikowano
154. Tamás HAZAI 01.01.2005 zakwalifikowano
156. VELESLAV POPOVICH 01.01.2004 zakwalifikowano
156. Kamiel MAES 01.01.2004 zakwalifikowano
158. Artem SMEDLIAEV 01.01.2004 zakwalifikowano
158. Hugo SADŁOWSKI AZS AWF WROCŁAW 14.02.2004 zakwalifikowano
160. Emil DRAUGEDALEN 01.01.2005 zakwalifikowano
161. ALEH LITVINENKA 01.01.2004 zakwalifikowano
162. ANTON BESKOROWAYNJ 01.01.2005 zakwalifikowano
162. Mateusz Biedroński AZS AWF KRAKÓW 25.04.2005 zakwalifikowano
164. Hubert GIDZIŃSKI KSz WARSZAWIANKA 20.04.2005 zakwalifikowano
165. ALIAKSEI SIVAK 01.01.2005 zakwalifikowano
166. TOMAS SUDZILOVSKIS 01.01.2005 zakwalifikowano
167. Henry RICHARDS 01.01.2004 zakwalifikowano
168. Kacper Klocek UKS TOPÓR KRZESZOWICE 20.09.2004 zakwalifikowano
169. Jakub KROPACZ WARTA ŚREM 20.02.2005 zakwalifikowano
170. ANDRII GUMENIUK 01.01.2005 zakwalifikowano
171. James Andreas HUGHES 01.01.2005 zakwalifikowano
172. ANTON NAVUMIK 01.01.2004 zakwalifikowano
173. Robert KALAWSKI T.S. GÓRNIK RADLIN 28.12.2005 zakwalifikowano
174. Peter ILCHMANN 01.01.2005 zakwalifikowano
174. Itai BUBLITSKI 01.01.2004 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Adam FEKETE 01.01.2004
2. Ágoston KÓ 01.01.2005
3. Soma SOMODY 01.01.2004
3. Stanisław Dziura PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004
5. Dov Ber VILENSKY 01.01.2004
6. Alec BROOKE 01.01.2005
7. Mihail PUCHKOUSKI 01.01.2004
8. Jakub KUREK T.S. GÓRNIK RADLIN 05.06.2004
9. Hubert KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005
10. Dmytro VASYLYSHYN 01.01.2004
11. Tamas PAULIK 01.01.2004
11. Mikołaj WESOŁOWSKI PIAST GLIWICE 23.09.2004
13. Florin MIRICA 01.01.2004
14. Matas MEDIŠAUSKAS 01.01.2005
15. Krzysztof Bezuch RMKS RYBNIK 18.05.2004
15. Zoltan BENE 01.01.2004
17. Sebastian BENAVIDES 01.01.2004
18. VOLODYMYR KURHAN 01.01.2004
19. Kryštof POHNAN 01.01.2004
20. Leandro LOEMAN 01.01.2005
21. Tymofii KALITOVSKYI 01.01.2005
22. Dmytro PLAKSIN 01.01.2005
23. Pavel SENIUT 01.01.2004
24. Calum MCGHEE 01.01.2004
25. Daan WARREMAN 01.01.2004
26. Daniel VACH
27. Wojciech MARCZAK KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005
28. Adam PATAKY 01.01.2005
29. Leo KAMSTRA 01.01.2004
30. Koppány BÖRCSÖK 01.01.2005
31. Łukasz Parafiniuk WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004
32. Laszlo BAGYULA 01.01.2004
33. Konrad Szymański PKSZERM WARSZAWA 31.08.2004
34. Anton HURSEVICH 01.01.2004
34. Wojciech Rzyczniak PIAST GLIWICE 26.05.2004
36. ILLYA CZORNODOD 01.01.2005
36. Mate DUNAY 01.01.2005
38. QUINN STOLTE 01.01.2004
39. Péter TOMOJZER 01.01.2004
40. Liam KEW 01.01.2005
41. Jakub CEPIŃSKI KS OLIMP LUBIN 10.11.2004
42. Kacper Max Lubiewski UKS START OPOLE 07.07.2004
43. Patryk PABIJAŃCZYK AZS AWF WROCŁAW 31.08.2004
44. Kornél KEMECSEI 01.01.2004
45. Joppe REYNAERT 01.01.2004
46. Leon MÉRŐ 01.01.2004
46. Antoni Socha PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004
48. Jack COURTNEY 01.01.2004
49. Edward SCOTT PAYNE 01.01.2004
50. Omari CAMPBELL-OKOLO 01.01.2005
51. DANIL BEZKOROVAINYI 01.01.2004
52. Barna HUTÁS 01.01.2004
53. Cyrille DE BOCK 01.01.2004
54. Jakub GAISLER 01.01.2005
55. Mykhailo SLIUSAREV 01.01.2005
56. Marcin Żelazny WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2004
57. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
58. Matvii LOMONOSOV 01.01.2005
59. Balazs SCHUNDER 01.01.2004
60. Matěj VACHOVEC 01.01.2005
61. Martin NOVÁK 01.01.2004
62. Dawid MADURA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.05.2004
63. Paweł SPANDEL T.S. GÓRNIK RADLIN 07.02.2005
64. Emil DRAUGEDALEN 01.01.2005
65. Ondřej PROCHÁZKA 01.01.2005
66. Roman SAMOILOV 01.01.2004
67. Didrik NORDTVEIT 01.01.2005
68. AHMED ALFIHANI 01.01.2004
69. VALERII BUKSAR 01.01.2004
70. Stanisław DURLIK KKS KRAKÓW 11.03.2004
71. Augustyn Kapias RMKS RYBNIK 14.01.2005
72. Jakub Szóstek T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.2005
73. Mark AUGUSTIN 01.01.2005
74. Christopher WHEELER 01.01.2004
75. Gil SKAIST 01.01.2004
75. Jan Skalski AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005
77. Nazar YEVTUSHENKO 01.01.2005
78. Michał Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2004
78. Briecq BAUWELINCK 01.01.2004
80. Karím CHOUN 01.01.2005
81. Omer BARUCH 01.01.2005
82. Lars VANDENHAUTE 01.01.2004
83. Tim SCHNEIDER 01.01.2004
84. Emilis KRASIKOVAS 01.01.2005
85. Aidas TAMOŠI 01.01.2004
86. NYE ULFERTSKILPATRICK 01.01.2005
87. Lukáš BAUER 01.01.2005
88. David MATOUŠEK 01.01.2004
89. Jacob DREW 01.01.2004
90. Bertil PETERSEN
91. Ádám HORVÁTH 01.01.2005
92. Yan RUDKO 01.01.2004
93. AHMED ALDARBI 01.01.2005
94. Artur MALKO 01.01.2004
95. Robert PLUNKETT 01.01.2004
96. Mykolai SKYDAN 01.01.2005
97. Balazs CSEKE 01.01.2005
98. STEVEN BERGER 01.01.2004
98. Arseniy PLASCHINSKI 01.01.2005
100. Jan KOTALA
101. Romi TSEITIN 01.01.2005
102. Nuri KESHK KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005
103. Paweł KLYTTA PIAST GLIWICE 28.01.2005
103. Roan DE BOEVER 01.01.2004
105. Cyprian BURDZY UKS MDK OLIMP LUBIN 12.09.2004
106. Daniil MAZUR 01.01.2005
107. Kacper Podsiadło ZERWIKAPTUR KRAKÓW 28.08.2005
108. Thibault BUYLE 01.01.2004
109. Alexandru POPESCU 01.01.2005
109. Oliwier MACHNIK KKS KRAKÓW 31.01.2005
111. Sámuel ECSEDI 01.01.2004
112. ANTON HORETSKYY 01.01.2004
113. Jem GREEN 01.01.2004
114. Neo WILSON WAN 01.01.2004
115. Adam Sojka RMKS RYBNIK 20.12.2005
116. Antonio POMCHENKO 01.01.2005
117. Dragos Gabriel RUSU 01.01.2005
118. Kacper SOŁTYS KSz WARSZAWIANKA 07.08.2004
119.
120. Viktor MELNYK 01.01.2005
121. Michał Gładyszczak PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005
121. Osborn ZHU 01.01.2004
123. Jan GLINKA PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004
124. Wojciech Lewandowski IKS WARSZAWA 22.07.2004
125. VELESLAV POPOVICH 01.01.2004
126. ANTON BESKOROWAYNJ 01.01.2005
127. Hubert GIDZIŃSKI KSz WARSZAWIANKA 20.04.2005
128. ANDRII GUMENIUK 01.01.2005
129. Tom COLLINS 01.01.2004
130. Adam DAINOV 01.01.2005
131. Jerzy GIEDROJĆ KS SZPADA WROCŁAW. 31.07.2005
132. Stanisław Politowicz KS Milenium 06.09.2004
133. Hubert Łagan AZS AWF KRAKÓW 01.06.2005
134. Maksym RUSYN 01.01.2005
135. Czcibor Partyka PIAST GLIWICE 30.05.2005
136. Henrik WALLE 01.01.2004
137. Aeneas DE LAMPER 01.01.2004
138. Jan VÍTEK 01.01.2005
139. Malik BA 01.01.2004
140. Heorhii FOMENKO 01.01.2005
141. Bartosz CHODAŃ AZS AWF KRAKÓW 16.05.2004
142. Filip FURENES 01.01.2005
143. Artem MIKUNOV 01.01.2005
144. Lucas GODFREY 01.01.2004
145. Jenne VALLEZ 01.01.2004
145. William PEACH 01.01.2004
147. Lars TOCH 01.01.2005
148. Volodymyr PUSTOVAROV 01.01.2005
149. Dennis PLISCHKE 01.01.2005
150. JAN CHEN 01.01.2004
151. Erik HOFF 01.01.2004
152. Maciej SZURLEJ KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005
153. Konrad VEENENBOS 01.01.2004
154. Jiří RULÍK 01.01.2004
154. Kamil Olejniczak PIAST GLIWICE 29.10.2004
156. Jan MŁYNEK AZS AWF KRAKÓW 16.05.2005
157. Linus MONAGHAN 01.01.2004
158. Archie TYLER 01.01.2004
159. Tamás HAZAI 01.01.2005
159. Morgan COLE 01.01.2004
161. Kamiel MAES 01.01.2004
162. Hugo SADŁOWSKI AZS AWF WROCŁAW 14.02.2004
162. Artem SMEDLIAEV 01.01.2004
164. ALEH LITVINENKA 01.01.2004
165. Mateusz Biedroński AZS AWF KRAKÓW 25.04.2005
166. ALIAKSEI SIVAK 01.01.2005
167. TOMAS SUDZILOVSKIS 01.01.2005
168. Henry RICHARDS 01.01.2004
169. Kacper Klocek UKS TOPÓR KRZESZOWICE 20.09.2004
170. Jakub KROPACZ WARTA ŚREM 20.02.2005
171. James Andreas HUGHES 01.01.2005
172. ANTON NAVUMIK 01.01.2004
173. Robert KALAWSKI T.S. GÓRNIK RADLIN 28.12.2005
174. Peter ILCHMANN 01.01.2005
174. Itai BUBLITSKI 01.01.2004

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy