Nazwa: Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 08.12.2019
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | MAKOWSKA Karolina | 1 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 28.04.2008 |
2. | BUGAJ Agata | 26 | UKS FLORET Ruda Śląska | 05.08.2008 |
3. | SCHAEFEROVA Justyna | 86 | 01.01.2008 | |
4. | NAŁĘCZ Nina | 53 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 10.06.2009 |
5. | NOWAK Lena | 75 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 18.02.2010 |
6. | Chrzanowska Hanna | 27 | WROCŁAWIANIE | 11.12.2008 |
7. | Mikulicka Zofia | 28 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 16.11.2008 |
8. | LEWANDOWSKA Nina | 25 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 17.12.2008 |
9. | ORMANE Eva | 78 | 01.01.2008 | |
10. | WOJTAS Zofia | 2 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 04.08.2008 |
11. | Plutecka Zuzanna | 56 | WROCŁAWIANIE | 26.06.2011 |
12. | BROSOWSKA Agata | 24 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 12.08.2009 |
13. | WACHOWIAK Weronika | 29 | AZS AWF POZNAŃ | 27.11.2008 |
14. | Bartol Michalina | 3 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 27.07.2009 |
15. | BORODZIUK Małgorzata | 54 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 11.03.2010 |
16. | SZCZECHOWSKA Malwina | 49 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 05.06.2009 |
17. | WAKUŁA Klaudia | 23 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 17.01.2008 |
18. | Bachar Natalia | 74 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 31.01.2010 |
19. | MAJEWSKA Zuzanna | 30 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 29.07.2008 |
20. | KORBAS Małgorzata | 57 | AZS AWF POZNAŃ | 17.07.2009 |
21. | Lidzbarska Oliwia | 4 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 02.04.2008 |
22. | Konieczka Zofia | 31 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 17.12.2009 |
23. | WICHER Kornelia | 48 | AZS AWF POZNAŃ | 26.08.2009 |
24. | WYSZYŃSKA Magdalena | 22 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 05.02.2009 |
25. | Ziółkowska Alicja | 55 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 03.01.2010 |
26. | KOWALSKA KINGA | 5 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 25.03.2009 |
27. | SANGINA Uljana | 76 | 01.01.2009 | |
28. | ZBOROWSKA Yvette | 21 | AZS AWF POZNAŃ | 24.09.2008 |
29. | Lelewska Julia | 6 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 25.09.2008 |
30. | Murawska Aleksandra | 46 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 10.12.2010 |
31. | Skrzeczyńska Wiktoria | 32 | WROCŁAWIANIE | 13.11.2008 |
32. | STADNYSHYN Khrystyna | 59 | IKS LESZNO | 12.03.2008 |
33. | PARTYKA Alicja | 7 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 16.09.2009 |
34. | KLIMEK Amelia | 73 | UKS FLORET Ruda Śląska | 17.12.2009 |
35. | Rynkiewicz Anna | 33 | WROCŁAWIANIE | 28.03.2008 |
36. | Ozga Marta | 19 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 28.08.2009 |
37. | ABELE Liene | 72 | 01.01.2009 | |
38. | DUDZIŃSKA Nikola | 20 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 04.08.2009 |
39. | PRZYBYLSKA Matylda | 34 | AZS AWF POZNAŃ | 07.07.2008 |
40. | MOŚ TERESA | 8 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 21.07.2009 |
41. | Jarosiewicz Aleksandra | 44 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 30.06.2009 |
42. | GOROHOVA Valerija | 70 | 01.01.2010 | |
43. | PYTEL Zofia | 35 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 09.05.2008 |
44. | SZULTKA Alicja | 42 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 11.03.2010 |
45. | LESZCZYŃSKA Hanna | 9 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 26.06.2008 |
46. | Wiśnik Florentyna | 18 | AZS AWF POZNAŃ | 19.08.2009 |
47. | WILKOWSKA Marianna | 10 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 22.09.2009 |
48. | Bogacka Emilia | 17 | POLONIA 1912 LESZNO | 27.06.2008 |
49. | Tomaszewska Marta | 83 | UKS FLORET Ruda Śląska | 02.09.2009 |
50. | KOWALCZYK Maja | 62 | AZS AWF WARSZAWA | 26.04.2009 |
51. | BUDA Oliwia | 45 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 17.01.2010 |
52. | MORACZEWSKA Natalia | 43 | AZS AWF POZNAŃ | 12.09.2009 |
53. | Opielka Emilia | 63 | UKS FLORET Ruda Śląska | 28.05.2009 |
54. | LEMKE Karolina | 11 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 03.09.2008 |
55. | Kowalewska Jagoda | 16 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 05.12.2008 |
56. | PISAREWICZ Olga | 37 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 08.01.2010 |
57. | RYNKIEWICZ Zofia | 65 | WROCŁAWIANIE | 14.08.2009 |
58. | Plutecka Zofia | 15 | WROCŁAWIANIE | 10.03.2008 |
59. | DEMBOWSKA Karolina | 68 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.04.2008 |
60. | Neumann Maja | 12 | POLONIA 1912 LESZNO | 02.03.2008 |
61. | Kaczmarek Zofia | 41 | UKS FLORET Ruda Śląska | 06.06.2008 |
62. | HOŁUBOWICZ Patrycja | 39 | AZS AWF POZNAŃ | 15.12.2008 |
63. | LAURENTOWICZ Aneta | 40 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 21.08.2009 |
64. | Jaskólska Nina | 13 | AZS AWF POZNAŃ | 15.10.2008 |
65. | Skrzeczyńska Patrycja | 38 | WROCŁAWIANIE | 13.11.2008 |
66. | Choszcz Nadia | 14 | UKS ATENA GDAŃSK | 03.03.2009 |
67. | KROPACOVA Valerie | 66 | 01.01.2009 | |
68. | Dedelis Barbara | 84 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 18.03.2010 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Plutecka Zofia | WROCŁAWIANIE | 10.03.2008 | zakwalifikowano |
2. | WOJTAS Zofia | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 04.08.2008 | zakwalifikowano |
3. | MAKOWSKA Karolina | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 28.04.2008 | zakwalifikowano |
4. | Wiśnik Florentyna | AZS AWF POZNAŃ | 19.08.2009 | zakwalifikowano |
5. | WYSZYŃSKA Magdalena | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 05.02.2009 | zakwalifikowano |
6. | Lelewska Julia | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 25.09.2008 | zakwalifikowano |
7. | PARTYKA Alicja | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 16.09.2009 | zakwalifikowano |
8. | Kowalewska Jagoda | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 05.12.2008 | zakwalifikowano |
9. | Lidzbarska Oliwia | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 02.04.2008 | zakwalifikowano |
10. | KROPACOVA Valerie | 01.01.2009 | zakwalifikowano | |
11. | Choszcz Nadia | UKS ATENA GDAŃSK | 03.03.2009 | zakwalifikowano |
12. | ORMANE Eva | 01.01.2008 | zakwalifikowano | |
13. | MOŚ TERESA | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 21.07.2009 | zakwalifikowano |
14. | ZBOROWSKA Yvette | AZS AWF POZNAŃ | 24.09.2008 | zakwalifikowano |
15. | KOWALCZYK Maja | AZS AWF WARSZAWA | 26.04.2009 | zakwalifikowano |
15. | Kaczmarek Zofia | UKS FLORET Ruda Śląska | 06.06.2008 | zakwalifikowano |
17. | ABELE Liene | 01.01.2009 | zakwalifikowano | |
18. | Bogacka Emilia | POLONIA 1912 LESZNO | 27.06.2008 | zakwalifikowano |
19. | LESZCZYŃSKA Hanna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 26.06.2008 | zakwalifikowano |
20. | LEMKE Karolina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 03.09.2008 | zakwalifikowano |
21. | WAKUŁA Klaudia | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 17.01.2008 | zakwalifikowano |
22. | Bartol Michalina | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 27.07.2009 | zakwalifikowano |
23. | Ozga Marta | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 28.08.2009 | zakwalifikowano |
24. | WACHOWIAK Weronika | AZS AWF POZNAŃ | 27.11.2008 | zakwalifikowano |
25. | KOWALSKA KINGA | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 25.03.2009 | zakwalifikowano |
26. | BORODZIUK Małgorzata | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 11.03.2010 | zakwalifikowano |
27. | SCHAEFEROVA Justyna | 01.01.2008 | zakwalifikowano | |
28. | Jaskólska Nina | AZS AWF POZNAŃ | 15.10.2008 | zakwalifikowano |
29. | Murawska Aleksandra | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 10.12.2010 | zakwalifikowano |
30. | DEMBOWSKA Karolina | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.04.2008 | zakwalifikowano |
31. | Chrzanowska Hanna | WROCŁAWIANIE | 11.12.2008 | zakwalifikowano |
32. | Mikulicka Zofia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 16.11.2008 | zakwalifikowano |
33. | Jarosiewicz Aleksandra | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 30.06.2009 | zakwalifikowano |
34. | Tomaszewska Marta | UKS FLORET Ruda Śląska | 02.09.2009 | zakwalifikowano |
35. | PISAREWICZ Olga | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 08.01.2010 | zakwalifikowano |
36. | MAJEWSKA Zuzanna | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 29.07.2008 | zakwalifikowano |
37. | Konieczka Zofia | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 17.12.2009 | zakwalifikowano |
38. | STADNYSHYN Khrystyna | IKS LESZNO | 12.03.2008 | zakwalifikowano |
39. | BUDA Oliwia | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 17.01.2010 | zakwalifikowano |
40. | WILKOWSKA Marianna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 22.09.2009 | zakwalifikowano |
41. | DUDZIŃSKA Nikola | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 04.08.2009 | zakwalifikowano |
42. | SZULTKA Alicja | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 11.03.2010 | zakwalifikowano |
43. | PYTEL Zofia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 09.05.2008 | zakwalifikowano |
44. | LAURENTOWICZ Aneta | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 21.08.2009 | zakwalifikowano |
45. | PRZYBYLSKA Matylda | AZS AWF POZNAŃ | 07.07.2008 | zakwalifikowano |
46. | GOROHOVA Valerija | 01.01.2010 | zakwalifikowano | |
47. | Neumann Maja | POLONIA 1912 LESZNO | 02.03.2008 | zakwalifikowano |
47. | LEWANDOWSKA Nina | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 17.12.2008 | zakwalifikowano |
49. | KLIMEK Amelia | UKS FLORET Ruda Śląska | 17.12.2009 | zakwalifikowano |
50. | BROSOWSKA Agata | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 12.08.2009 | zakwalifikowano |
51. | Ziółkowska Alicja | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 03.01.2010 | zakwalifikowano |
52. | Bachar Natalia | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 31.01.2010 | zakwalifikowano |
53. | BUGAJ Agata | UKS FLORET Ruda Śląska | 05.08.2008 | zakwalifikowano |
54. | Skrzeczyńska Wiktoria | WROCŁAWIANIE | 13.11.2008 | zakwalifikowano |
55. | Dedelis Barbara | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 18.03.2010 | zakwalifikowano |
56. | Plutecka Zuzanna | WROCŁAWIANIE | 26.06.2011 | zakwalifikowano |
57. | SANGINA Uljana | 01.01.2009 | zakwalifikowano | |
58. | HOŁUBOWICZ Patrycja | AZS AWF POZNAŃ | 15.12.2008 | zakwalifikowano |
58. | NOWAK Lena | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 18.02.2010 | zakwalifikowano |
60. | NAŁĘCZ Nina | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 10.06.2009 | zakwalifikowano |
61. | Skrzeczyńska Patrycja | WROCŁAWIANIE | 13.11.2008 | zakwalifikowano |
62. | KORBAS Małgorzata | AZS AWF POZNAŃ | 17.07.2009 | zakwalifikowano |
63. | WICHER Kornelia | AZS AWF POZNAŃ | 26.08.2009 | zakwalifikowano |
63. | SZCZECHOWSKA Malwina | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 05.06.2009 | zakwalifikowano |
65. | Opielka Emilia | UKS FLORET Ruda Śląska | 28.05.2009 | zakwalifikowano |
66. | Rynkiewicz Anna | WROCŁAWIANIE | 28.03.2008 | zakwalifikowano |
67. | MORACZEWSKA Natalia | AZS AWF POZNAŃ | 12.09.2009 | zakwalifikowano |
68. | RYNKIEWICZ Zofia | WROCŁAWIANIE | 14.08.2009 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | WOJTAS Zofia | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 04.08.2008 |
2. | ABELE Liene | 01.01.2009 | |
3. | ORMANE Eva | 01.01.2008 | |
3. | Bartol Michalina | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 27.07.2009 |
5. | MAKOWSKA Karolina | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 28.04.2008 |
6. | Kowalewska Jagoda | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 05.12.2008 |
7. | KROPACOVA Valerie | 01.01.2009 | |
8. | LEMKE Karolina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 03.09.2008 |
9. | Wiśnik Florentyna | AZS AWF POZNAŃ | 19.08.2009 |
10. | Lelewska Julia | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 25.09.2008 |
11. | PARTYKA Alicja | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 16.09.2009 |
12. | Bogacka Emilia | POLONIA 1912 LESZNO | 27.06.2008 |
13. | LESZCZYŃSKA Hanna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 26.06.2008 |
14. | WACHOWIAK Weronika | AZS AWF POZNAŃ | 27.11.2008 |
15. | Mikulicka Zofia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 16.11.2008 |
16. | NAŁĘCZ Nina | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 10.06.2009 |
17. | Plutecka Zofia | WROCŁAWIANIE | 10.03.2008 |
18. | Lidzbarska Oliwia | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 02.04.2008 |
19. | Choszcz Nadia | UKS ATENA GDAŃSK | 03.03.2009 |
20. | MOŚ TERESA | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 21.07.2009 |
21. | ZBOROWSKA Yvette | AZS AWF POZNAŃ | 24.09.2008 |
22. | Kaczmarek Zofia | UKS FLORET Ruda Śląska | 06.06.2008 |
23. | WAKUŁA Klaudia | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 17.01.2008 |
24. | Ozga Marta | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 28.08.2009 |
25. | KOWALSKA KINGA | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 25.03.2009 |
26. | BORODZIUK Małgorzata | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 11.03.2010 |
27. | SCHAEFEROVA Justyna | 01.01.2008 | |
28. | Murawska Aleksandra | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 10.12.2010 |
29. | DEMBOWSKA Karolina | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.04.2008 |
30. | Chrzanowska Hanna | WROCŁAWIANIE | 11.12.2008 |
31. | Konieczka Zofia | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 17.12.2009 |
32. | BROSOWSKA Agata | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 12.08.2009 |
33. | WYSZYŃSKA Magdalena | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 05.02.2009 |
34. | KOWALCZYK Maja | AZS AWF WARSZAWA | 26.04.2009 |
35. | Jaskólska Nina | AZS AWF POZNAŃ | 15.10.2008 |
36. | Jarosiewicz Aleksandra | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 30.06.2009 |
37. | Tomaszewska Marta | UKS FLORET Ruda Śląska | 02.09.2009 |
38. | PISAREWICZ Olga | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 08.01.2010 |
39. | MAJEWSKA Zuzanna | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 29.07.2008 |
40. | STADNYSHYN Khrystyna | IKS LESZNO | 12.03.2008 |
41. | BUDA Oliwia | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 17.01.2010 |
42. | WILKOWSKA Marianna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 22.09.2009 |
43. | DUDZIŃSKA Nikola | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 04.08.2009 |
44. | SZULTKA Alicja | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 11.03.2010 |
45. | PYTEL Zofia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 09.05.2008 |
46. | LAURENTOWICZ Aneta | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 21.08.2009 |
47. | PRZYBYLSKA Matylda | AZS AWF POZNAŃ | 07.07.2008 |
48. | GOROHOVA Valerija | 01.01.2010 | |
49. | LEWANDOWSKA Nina | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 17.12.2008 |
49. | Neumann Maja | POLONIA 1912 LESZNO | 02.03.2008 |
51. | KLIMEK Amelia | UKS FLORET Ruda Śląska | 17.12.2009 |
52. | Ziółkowska Alicja | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 03.01.2010 |
53. | Bachar Natalia | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 31.01.2010 |
54. | BUGAJ Agata | UKS FLORET Ruda Śląska | 05.08.2008 |
55. | Skrzeczyńska Wiktoria | WROCŁAWIANIE | 13.11.2008 |
56. | Dedelis Barbara | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 18.03.2010 |
57. | Plutecka Zuzanna | WROCŁAWIANIE | 26.06.2011 |
58. | SANGINA Uljana | 01.01.2009 | |
59. | HOŁUBOWICZ Patrycja | AZS AWF POZNAŃ | 15.12.2008 |
59. | NOWAK Lena | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 18.02.2010 |
61. | Skrzeczyńska Patrycja | WROCŁAWIANIE | 13.11.2008 |
62. | WICHER Kornelia | AZS AWF POZNAŃ | 26.08.2009 |
63. | Rynkiewicz Anna | WROCŁAWIANIE | 28.03.2008 |
64. | MORACZEWSKA Natalia | AZS AWF POZNAŃ | 12.09.2009 |
65. | KORBAS Małgorzata | AZS AWF POZNAŃ | 17.07.2009 |
66. | SZCZECHOWSKA Malwina | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 05.06.2009 |
67. | Opielka Emilia | UKS FLORET Ruda Śląska | 28.05.2009 |
68. | RYNKIEWICZ Zofia | WROCŁAWIANIE | 14.08.2009 |