Nazwa: Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików we florecie dziewcząt i chłopców
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 07.12.2019
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Marczyk Grzegorz | 24 | WROCŁAWIANIE | 08.06.2008 |
2. | Kędziora Jakub | 25 | IKS LESZNO | 31.05.2008 |
3. | KARAWACKI Rafał | 48 | UKS ATENA GDAŃSK | 11.05.2009 |
4. | DUDA Franciszek | 51 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 02.02.2009 |
5. | OZOLINS Jekabs | 74 | 01.01.2008 | |
6. | Kardyś Alex | 1 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 04.06.2008 |
7. | Pocięgiel Patryk | 49 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 19.02.2009 |
8. | PEREZ Marek | 77 | 01.12.2008 | |
9. | BĄK Aleksander | 27 | UKS ATENA GDAŃSK | 26.04.2009 |
10. | Mazur Maciej | 2 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.05.2008 |
11. | BONDAREVSKIS Reinards | 59 | 01.01.2008 | |
12. | Stelmaszyk Igor | 23 | POLONIA 1912 LESZNO | 10.09.2009 |
13. | PORYDZAJ Bartłomiej | 52 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 27.12.2009 |
14. | Nieszczerzewski Eryk | 3 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 15.07.2008 |
15. | SAVLOVS Stepans | 73 | 01.01.2009 | |
16. | Wicher Antoni | 28 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 10.06.2008 |
17. | MOCEK Maksymilian | 22 | IKS LESZNO | 30.07.2009 |
18. | Ludwiczak Antoni | 21 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 07.03.2008 |
19. | KUCZKOWSKI Dawid | 29 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 12.11.2009 |
20. | KRUKOWSKI Miłosz | 45 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 01.09.2009 |
21. | Tabaka Juliusz | 50 | IKS LESZNO | 03.07.2009 |
22. | CYGNAR Filip | 4 | UKS ATENA GDAŃSK | 15.03.2008 |
23. | GRUZDIUS Markus | 81 | 01.01.2009 | |
24. | Woropay-Hordziejewicz Lubomir | 20 | MKS KUSY SZCZECIN | 11.04.2008 |
25. | KUJAWA Juliusz | 43 | AZS AWF POZNAŃ | 22.04.2009 |
26. | DURAJ Szczepan | 5 | UKS ATENA GDAŃSK | 01.11.2008 |
27. | AUGUSTYN Mateusz | 53 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 02.05.2009 |
28. | MIŚ Olaf | 71 | WROCŁAWIANIE | 20.10.2008 |
29. | WILIŃSKI JULIAN PAWEŁ | 26 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.01.2008 |
30. | Szympel Tymoteusz | 30 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 14.04.2009 |
31. | MAKSYMOWICZ Igor | 19 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 01.03.2008 |
32. | SVIRIDENKOVS Vladislavs | 66 | 01.01.2008 | |
33. | Wiśnik Feliks | 6 | AZS AWF POZNAŃ | 19.08.2009 |
34. | Lipiński Mateusz | 70 | UKS ATENA GDAŃSK | 13.06.2009 |
35. | Sowiński Kacper | 79 | WROCŁAWIANIE | 05.11.2008 |
36. | Sowa Jan | 7 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 30.08.2008 |
37. | ELMAE Tomass | 56 | 01.01.2008 | |
38. | Langowski Jan | 31 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 23.03.2009 |
39. | Narolewski Jakub | 18 | MKS KUSY SZCZECIN | 09.06.2008 |
40. | GŁUSZAK Szymon | 8 | UKS ATENA GDAŃSK | 03.10.2009 |
41. | ŻOK Bartosz | 17 | POLONIA 1912 LESZNO | 11.12.2008 |
42. | Kuna Jan | 32 | UKS ATENA GDAŃSK | 19.07.2009 |
43. | Pieścikowski Wojciech | 76 | MKS KUSY SZCZECIN | 24.05.2010 |
44. | VYSKOCIL Elias | 65 | 01.01.2008 | |
45. | Kaczyński Louis | 80 | WROCŁAWIANIE | 09.02.2009 |
46. | MACIEJEWSKI Tomasz | 16 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 24.06.2008 |
47. | DĘBIŃSKI Wiktor | 40 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 28.04.2009 |
48. | Neumann Franciszek | 33 | POLONIA 1912 LESZNO | 10.11.2009 |
49. | BIEŃKOWSKI Aleksander | 9 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 31.01.2008 |
50. | PUCKOWSKI Mateusz | 15 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 07.11.2008 |
51. | Bukat Stanisław | 34 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 01.06.2008 |
52. | GRAUDINS Gustavs | 58 | 01.01.2008 | |
53. | Woźniak Eryk | 10 | AZS AWF POZNAŃ | 08.12.2008 |
54. | Zygmunt Krzysztof | 39 | UKS ATENA GDAŃSK | 06.02.2009 |
55. | Truszczyński Dominik | 11 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 22.01.2008 |
56. | GŁOWIŃSKI Igor | 35 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 06.02.2010 |
57. | Załęski Julian | 38 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 08.04.2009 |
58. | CISOWSKI Jakub | 47 | UKS ATENA GDAŃSK | 31.01.2008 |
59. | Torzyński Bartosz | 14 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 01.03.2009 |
60. | ZIELIŃSKI Konstanty | 12 | UKS ATENA GDAŃSK | 14.10.2008 |
61. | DORN Patrick | 36 | UKS ATENA GDAŃSK | 21.07.2009 |
62. | Urbański Diego | 61 | AZS AWF POZNAŃ | 08.09.2009 |
63. | Piosik Mikołaj | 37 | IKS LESZNO | 14.08.2008 |
64. | Pokorski Franciszek | 13 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.04.2009 |
65. | LUPASS Alans | 60 | 01.01.2009 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | MACIEJEWSKI Tomasz | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 24.06.2008 | zakwalifikowano |
2. | Torzyński Bartosz | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 01.03.2009 | zakwalifikowano |
3. | Woźniak Eryk | AZS AWF POZNAŃ | 08.12.2008 | zakwalifikowano |
4. | Ludwiczak Antoni | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 07.03.2008 | zakwalifikowano |
5. | DURAJ Szczepan | UKS ATENA GDAŃSK | 01.11.2008 | zakwalifikowano |
6. | ZIELIŃSKI Konstanty | UKS ATENA GDAŃSK | 14.10.2008 | zakwalifikowano |
7. | OZOLINS Jekabs | 01.01.2008 | zakwalifikowano | |
8. | BONDAREVSKIS Reinards | 01.01.2008 | zakwalifikowano | |
9. | CYGNAR Filip | UKS ATENA GDAŃSK | 15.03.2008 | zakwalifikowano |
10. | Sowa Jan | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 30.08.2008 | zakwalifikowano |
11. | BIEŃKOWSKI Aleksander | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 31.01.2008 | zakwalifikowano |
12. | VYSKOCIL Elias | 01.01.2008 | zakwalifikowano | |
12. | Nieszczerzewski Eryk | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 15.07.2008 | zakwalifikowano |
14. | Narolewski Jakub | MKS KUSY SZCZECIN | 09.06.2008 | zakwalifikowano |
15. | Kuna Jan | UKS ATENA GDAŃSK | 19.07.2009 | zakwalifikowano |
16. | Marczyk Grzegorz | WROCŁAWIANIE | 08.06.2008 | zakwalifikowano |
16. | Mazur Maciej | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.05.2008 | zakwalifikowano |
18. | MAKSYMOWICZ Igor | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 01.03.2008 | zakwalifikowano |
19. | GRAUDINS Gustavs | 01.01.2008 | zakwalifikowano | |
20. | Wiśnik Feliks | AZS AWF POZNAŃ | 19.08.2009 | zakwalifikowano |
21. | WILIŃSKI JULIAN PAWEŁ | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.01.2008 | zakwalifikowano |
22. | Urbański Diego | AZS AWF POZNAŃ | 08.09.2009 | zakwalifikowano |
23. | GŁOWIŃSKI Igor | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 06.02.2010 | zakwalifikowano |
24. | Kardyś Alex | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 04.06.2008 | zakwalifikowano |
25. | PUCKOWSKI Mateusz | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 07.11.2008 | zakwalifikowano |
26. | SAVLOVS Stepans | 01.01.2009 | zakwalifikowano | |
27. | ŻOK Bartosz | POLONIA 1912 LESZNO | 11.12.2008 | zakwalifikowano |
27. | SVIRIDENKOVS Vladislavs | 01.01.2008 | zakwalifikowano | |
29. | Neumann Franciszek | POLONIA 1912 LESZNO | 10.11.2009 | zakwalifikowano |
30. | Szympel Tymoteusz | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 14.04.2009 | zakwalifikowano |
31. | GŁUSZAK Szymon | UKS ATENA GDAŃSK | 03.10.2009 | zakwalifikowano |
32. | MOCEK Maksymilian | IKS LESZNO | 30.07.2009 | zakwalifikowano |
33. | BĄK Aleksander | UKS ATENA GDAŃSK | 26.04.2009 | zakwalifikowano |
34. | Pokorski Franciszek | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.04.2009 | zakwalifikowano |
35. | Załęski Julian | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 08.04.2009 | zakwalifikowano |
36. | Wicher Antoni | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 10.06.2008 | zakwalifikowano |
37. | KUCZKOWSKI Dawid | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 12.11.2009 | zakwalifikowano |
38. | Zygmunt Krzysztof | UKS ATENA GDAŃSK | 06.02.2009 | zakwalifikowano |
39. | Langowski Jan | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 23.03.2009 | zakwalifikowano |
39. | PEREZ Marek | 01.12.2008 | zakwalifikowano | |
41. | PORYDZAJ Bartłomiej | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 27.12.2009 | zakwalifikowano |
42. | Tabaka Juliusz | IKS LESZNO | 03.07.2009 | zakwalifikowano |
43. | Stelmaszyk Igor | POLONIA 1912 LESZNO | 10.09.2009 | zakwalifikowano |
44. | Sowiński Kacper | WROCŁAWIANIE | 05.11.2008 | zakwalifikowano |
45. | Kędziora Jakub | IKS LESZNO | 31.05.2008 | zakwalifikowano |
46. | Truszczyński Dominik | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 22.01.2008 | zakwalifikowano |
47. | Woropay-Hordziejewicz Lubomir | MKS KUSY SZCZECIN | 11.04.2008 | zakwalifikowano |
48. | AUGUSTYN Mateusz | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 02.05.2009 | zakwalifikowano |
49. | ELMAE Tomass | 01.01.2008 | zakwalifikowano | |
50. | Pieścikowski Wojciech | MKS KUSY SZCZECIN | 24.05.2010 | zakwalifikowano |
51. | DUDA Franciszek | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 02.02.2009 | zakwalifikowano |
52. | DĘBIŃSKI Wiktor | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 28.04.2009 | zakwalifikowano |
53. | Kaczyński Louis | WROCŁAWIANIE | 09.02.2009 | zakwalifikowano |
54. | KRUKOWSKI Miłosz | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 01.09.2009 | zakwalifikowano |
55. | Lipiński Mateusz | UKS ATENA GDAŃSK | 13.06.2009 | zakwalifikowano |
56. | Bukat Stanisław | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 01.06.2008 | zakwalifikowano |
57. | GRUZDIUS Markus | 01.01.2009 | zakwalifikowano | |
58. | Piosik Mikołaj | IKS LESZNO | 14.08.2008 | zakwalifikowano |
59. | KUJAWA Juliusz | AZS AWF POZNAŃ | 22.04.2009 | zakwalifikowano |
60. | DORN Patrick | UKS ATENA GDAŃSK | 21.07.2009 | zakwalifikowano |
61. | CISOWSKI Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 31.01.2008 | zakwalifikowano |
62. | MIŚ Olaf | WROCŁAWIANIE | 20.10.2008 | zakwalifikowano |
63. | LUPASS Alans | 01.01.2009 | zakwalifikowano | |
64. | Pocięgiel Patryk | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 19.02.2009 | zakwalifikowano |
65. | KARAWACKI Rafał | UKS ATENA GDAŃSK | 11.05.2009 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Sowa Jan | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 30.08.2008 |
2. | Mazur Maciej | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.05.2008 |
3. | ZIELIŃSKI Konstanty | UKS ATENA GDAŃSK | 14.10.2008 |
3. | DURAJ Szczepan | UKS ATENA GDAŃSK | 01.11.2008 |
5. | GRAUDINS Gustavs | 01.01.2008 | |
6. | Wiśnik Feliks | AZS AWF POZNAŃ | 19.08.2009 |
7. | Kardyś Alex | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 04.06.2008 |
8. | GŁUSZAK Szymon | UKS ATENA GDAŃSK | 03.10.2009 |
9. | Woźniak Eryk | AZS AWF POZNAŃ | 08.12.2008 |
10. | Ludwiczak Antoni | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 07.03.2008 |
11. | OZOLINS Jekabs | 01.01.2008 | |
12. | BONDAREVSKIS Reinards | 01.01.2008 | |
13. | BIEŃKOWSKI Aleksander | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 31.01.2008 |
14. | Kuna Jan | UKS ATENA GDAŃSK | 19.07.2009 |
15. | WILIŃSKI JULIAN PAWEŁ | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.01.2008 |
16. | MOCEK Maksymilian | IKS LESZNO | 30.07.2009 |
17. | MACIEJEWSKI Tomasz | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 24.06.2008 |
18. | Torzyński Bartosz | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 01.03.2009 |
19. | CYGNAR Filip | UKS ATENA GDAŃSK | 15.03.2008 |
20. | Nieszczerzewski Eryk | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 15.07.2008 |
20. | VYSKOCIL Elias | 01.01.2008 | |
22. | Narolewski Jakub | MKS KUSY SZCZECIN | 09.06.2008 |
23. | Marczyk Grzegorz | WROCŁAWIANIE | 08.06.2008 |
24. | MAKSYMOWICZ Igor | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 01.03.2008 |
25. | Urbański Diego | AZS AWF POZNAŃ | 08.09.2009 |
26. | GŁOWIŃSKI Igor | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 06.02.2010 |
27. | PUCKOWSKI Mateusz | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 07.11.2008 |
28. | SVIRIDENKOVS Vladislavs | 01.01.2008 | |
28. | ŻOK Bartosz | POLONIA 1912 LESZNO | 11.12.2008 |
30. | Neumann Franciszek | POLONIA 1912 LESZNO | 10.11.2009 |
31. | Szympel Tymoteusz | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 14.04.2009 |
32. | PEREZ Marek | 01.12.2008 | |
33. | SAVLOVS Stepans | 01.01.2009 | |
34. | BĄK Aleksander | UKS ATENA GDAŃSK | 26.04.2009 |
35. | Pokorski Franciszek | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.04.2009 |
36. | Załęski Julian | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 08.04.2009 |
37. | Wicher Antoni | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 10.06.2008 |
38. | KUCZKOWSKI Dawid | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 12.11.2009 |
39. | Zygmunt Krzysztof | UKS ATENA GDAŃSK | 06.02.2009 |
40. | Langowski Jan | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 23.03.2009 |
41. | PORYDZAJ Bartłomiej | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 27.12.2009 |
42. | Tabaka Juliusz | IKS LESZNO | 03.07.2009 |
43. | Stelmaszyk Igor | POLONIA 1912 LESZNO | 10.09.2009 |
44. | Sowiński Kacper | WROCŁAWIANIE | 05.11.2008 |
45. | Kędziora Jakub | IKS LESZNO | 31.05.2008 |
46. | Truszczyński Dominik | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 22.01.2008 |
47. | Woropay-Hordziejewicz Lubomir | MKS KUSY SZCZECIN | 11.04.2008 |
48. | AUGUSTYN Mateusz | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 02.05.2009 |
49. | ELMAE Tomass | 01.01.2008 | |
50. | Pieścikowski Wojciech | MKS KUSY SZCZECIN | 24.05.2010 |
51. | DUDA Franciszek | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 02.02.2009 |
52. | DĘBIŃSKI Wiktor | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 28.04.2009 |
53. | Kaczyński Louis | WROCŁAWIANIE | 09.02.2009 |
54. | KRUKOWSKI Miłosz | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 01.09.2009 |
55. | Lipiński Mateusz | UKS ATENA GDAŃSK | 13.06.2009 |
56. | Bukat Stanisław | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 01.06.2008 |
57. | GRUZDIUS Markus | 01.01.2009 | |
58. | Piosik Mikołaj | IKS LESZNO | 14.08.2008 |
59. | KUJAWA Juliusz | AZS AWF POZNAŃ | 22.04.2009 |
60. | DORN Patrick | UKS ATENA GDAŃSK | 21.07.2009 |
61. | CISOWSKI Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 31.01.2008 |
62. | MIŚ Olaf | WROCŁAWIANIE | 20.10.2008 |
63. | LUPASS Alans | 01.01.2009 | |
64. | KARAWACKI Rafał | UKS ATENA GDAŃSK | 11.05.2009 |
65. | Pocięgiel Patryk | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 19.02.2009 |