Turniej

Nazwa: II Puchar Polski Juniorów Młodszych 2020/2021
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 09.01.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Adam ANDRZEJEWSKI 29 IKS LESZNO 31.10.2005
2. Tomasz BARTOSZEK 61 ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007
3. Antoni Bem 18 AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004
4. Aleksander BIEŃKOWSKI 22 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008
5. Marceli Cendrowski 57 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.11.2007
6. Juliusz Chmielewski 64 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 25.11.2006
7. Oliwier CIEPŁY 59 AZS AWF POZNAŃ 28.10.2005
8. Odyseusz CIESIELSKI 55 IKS LESZNO 24.01.2006
9. Maksymilian DOROSZKIEWICZ 62 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
10. Idzi DURAJ 30 UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006
11. Karol Fedorowicz 15 AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005
12. Jakub Fogt 13 POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006
13. Jan Jerzy GACZYŃSKI 66 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006
14. Patryk GAWENDA 11 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005
15. Piotr Ginda 7 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005
16. Cezary GINTER 49 IKS LESZNO 22.01.2007
17. Szymon Głowiński 51 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007
18. Jakub Gonda 27 AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005
19. Tomasz Gorczyca 5 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.04.2005
20. Jakub GORCZYCA 45 UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007
21. Cyprian GULIŃSKI 58 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007
22. Filip HRYNIEWIECKI 42 WROCŁAWIANIE. 18.04.2007
23. Mateusz JURCZAK 17 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
24. Tomasz Jurczak 48 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
25. Stanisław JURGA 31 ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
26. Maksymilian KANCI 19 POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005
27. Dominik KANIA 33 WROCŁAWIANIE. 14.11.2004
28. Alex Kardyś 53 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.06.2008
29. Kacper Koniczek 32 AZS AWF WARSZAWA 24.09.2004
30. Jakub KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI 70 UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007
31. Jakub Kotek 3 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.01.2004
32. Tymon Kowalski 35 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006
33. Maksym KOWALSKI 65 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 26.09.2006
34. Łukasz Kulpaczyński 34 UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
35. Aleksander Kuźmiński 60 D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.10.2006
36. Karol KWIATKOWSKI 23 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006
37. Franciszek Lewandowski 38 D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.05.2007
38. Tymon Lewicki 9 D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.11.2004
39. Jędrzej ŁOKAJ 37 AZS AWF WARSZAWA 06.01.2004
40. Krzysztof Łopatniuk 14 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 05.01.2004
41. Adam MAKAŁOWSKI 39 IKS LESZNO 11.03.2005
42. Miłosz MOŻEJKO 54 UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2006
43. Jan Nowak 10 POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005
44. Mikołaj Olszewski 8 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
45. Szymon PACHOLCZYK 6 IKS LESZNO 17.10.2004
46. Jakub Parulski 67 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 19.11.2006
47. Kacper PIASECKI 63 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 16.09.2006
48. Dawid PIOSIK 4 IKS LESZNO 16.12.2004
49. Szymon PISAREWICZ 43 UKS ATENA GDAŃSK 01.06.2006
50. Mikołaj Prajzner 20 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005
51. Bartosz Pyskło 40 UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006
52. Szymon Pyskło 47 UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006
53. Marcin RADAJEWSKI 21 IKS LESZNO 18.06.2005
54. Bartosz SACHARCZUK 2 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.02.2004
55. Maciej Skorupa 44 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 31.10.2005
56. Piotr Sowa 24 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005
57. Maciej Surma 56 AZS AWF WARSZAWA 01.06.2006
58. Jan Szymczyk 69 AZS AWF WARSZAWA 14.08.2006
59. Kamil Tomeczek 12 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004
60. Łukasz Tomyślak 41 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.06.2006
61. Stanisław Wasiak 68 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 20.08.2006
62. Tobiasz WAŚCIŃSKI 16 IKS LESZNO 01.11.2004
63. Gracjan WAŚCIŃSKI 26 IKS LESZNO 19.10.2006
64. Michał Wieczorek 28 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.02.2004
65. Filip WINKHOF 25 IKS LESZNO 25.11.2005
66. Leon WOJTACHNIA 50 UKS FENIKS JABŁONNA 03.11.2005
67. Igor Woźniak 1 AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004
68. Jan WYSZYŃSKI 46 UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007
69. Kacper Zadrożny 52 AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006
70. Ksawery ZAPÓR 36 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.08.2005

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Jakub Kotek FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.01.2004 zakwalifikowano
2. Igor Woźniak AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004 zakwalifikowano
3. Mikołaj Olszewski TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004 zakwalifikowano
4. Tobiasz WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 01.11.2004 zakwalifikowano
4. Kamil Tomeczek UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004 zakwalifikowano
6. Szymon PACHOLCZYK IKS LESZNO 17.10.2004 zakwalifikowano
7. Maksymilian KANCI POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005 zakwalifikowano
8. Tymon Lewicki D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.11.2004 zakwalifikowano
9. Jakub GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007 zakwalifikowano
10. Mikołaj Prajzner WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005 zakwalifikowano
11. Tomasz Gorczyca KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.04.2005 zakwalifikowano
11. Krzysztof Łopatniuk KS AZS AWFIS GDAŃSK. 05.01.2004 zakwalifikowano
13. Jan Nowak POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005 zakwalifikowano
14. Antoni Bem AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004 zakwalifikowano
15. Idzi DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006 zakwalifikowano
16. Tymon Kowalski UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006 zakwalifikowano
16. Filip WINKHOF IKS LESZNO 25.11.2005 zakwalifikowano
18. Filip HRYNIEWIECKI WROCŁAWIANIE. 18.04.2007 zakwalifikowano
19. Bartosz SACHARCZUK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.02.2004 zakwalifikowano
20. Dawid PIOSIK IKS LESZNO 16.12.2004 zakwalifikowano
21. Karol Fedorowicz AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005 zakwalifikowano
22. Mateusz JURCZAK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005 zakwalifikowano
23. Szymon Pyskło UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006 zakwalifikowano
24. Piotr Ginda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005 zakwalifikowano
25. Adam ANDRZEJEWSKI IKS LESZNO 31.10.2005 zakwalifikowano
26. Stanisław JURGA ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006 zakwalifikowano
27. Patryk GAWENDA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005 zakwalifikowano
28. Jakub Fogt POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006 zakwalifikowano
29. Gracjan WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 19.10.2006 zakwalifikowano
30. Jędrzej ŁOKAJ AZS AWF WARSZAWA 06.01.2004 zakwalifikowano
31. Maksym KOWALSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 26.09.2006 zakwalifikowano
32. Jakub Gonda AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005 zakwalifikowano
33. Łukasz Kulpaczyński UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005 zakwalifikowano
34. Adam MAKAŁOWSKI IKS LESZNO 11.03.2005 zakwalifikowano
34. Łukasz Tomyślak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.06.2006 zakwalifikowano
36. Piotr Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005 zakwalifikowano
37. Karol KWIATKOWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006 zakwalifikowano
38. Bartosz Pyskło UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006 zakwalifikowano
39. Jan Jerzy GACZYŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006 zakwalifikowano
40. Marcin RADAJEWSKI IKS LESZNO 18.06.2005 zakwalifikowano
41. Odyseusz CIESIELSKI IKS LESZNO 24.01.2006 zakwalifikowano
42. Dominik KANIA WROCŁAWIANIE. 14.11.2004 zakwalifikowano
43. Franciszek Lewandowski D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.05.2007 zakwalifikowano
44. Szymon PISAREWICZ UKS ATENA GDAŃSK 01.06.2006 zakwalifikowano
45. Miłosz MOŻEJKO UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2006 zakwalifikowano
46. Oliwier CIEPŁY AZS AWF POZNAŃ 28.10.2005 zakwalifikowano
47. Tomasz Jurczak UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005 zakwalifikowano
48. Leon WOJTACHNIA UKS FENIKS JABŁONNA 03.11.2005 zakwalifikowano
49. Michał Wieczorek WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.02.2004 zakwalifikowano
49. Maksymilian DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007 zakwalifikowano
51. Ksawery ZAPÓR WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.08.2005 zakwalifikowano
52. Marceli Cendrowski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.11.2007 zakwalifikowano
53. Aleksander BIEŃKOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008 zakwalifikowano
54. Cezary GINTER IKS LESZNO 22.01.2007 zakwalifikowano
55. Alex Kardyś UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.06.2008 zakwalifikowano
56. Maciej Skorupa UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 31.10.2005 zakwalifikowano
57. Kacper Koniczek AZS AWF WARSZAWA 24.09.2004 wyeliminowano
58. Cyprian GULIŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007 wyeliminowano
59. Jan Szymczyk AZS AWF WARSZAWA 14.08.2006 wyeliminowano
60. Kacper Zadrożny AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006 wyeliminowano
61. Tomasz BARTOSZEK ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007 wyeliminowano
62. Stanisław Wasiak UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 20.08.2006 wyeliminowano
63. Maciej Surma AZS AWF WARSZAWA 01.06.2006 wyeliminowano
64. Aleksander Kuźmiński D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.10.2006 wyeliminowano
65. Jakub KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007 wyeliminowano
66. Szymon Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007 wyeliminowano
67. Jan WYSZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007 wyeliminowano
68. Jakub Parulski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 19.11.2006 wyeliminowano
69. Kacper PIASECKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 16.09.2006 wyeliminowano
70. Juliusz Chmielewski UKS 35 BIELAWY TORUŃ 25.11.2006 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Igor Woźniak AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004
2. Tymon Lewicki D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.11.2004
3. Kamil Tomeczek UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004
3. Szymon PACHOLCZYK IKS LESZNO 17.10.2004
5. Mikołaj Prajzner WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005
6. Filip WINKHOF IKS LESZNO 25.11.2005
7. Bartosz SACHARCZUK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.02.2004
8. Dawid PIOSIK IKS LESZNO 16.12.2004
9. Jakub Kotek FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.01.2004
10. Mikołaj Olszewski TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
11. Tobiasz WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 01.11.2004
12. Krzysztof Łopatniuk KS AZS AWFIS GDAŃSK. 05.01.2004
12. Tomasz Gorczyca KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.04.2005
14. Idzi DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006
15. Piotr Ginda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005
16. Stanisław JURGA ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
17. Maksymilian KANCI POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005
18. Jakub GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007
19. Jan Nowak POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005
20. Antoni Bem AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004
21. Filip HRYNIEWIECKI WROCŁAWIANIE. 18.04.2007
22. Karol Fedorowicz AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005
23. Mateusz JURCZAK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
24. Patryk GAWENDA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005
25. Jakub Fogt POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006
26. Gracjan WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 19.10.2006
27. Łukasz Kulpaczyński UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
28. Adam MAKAŁOWSKI IKS LESZNO 11.03.2005
28. Łukasz Tomyślak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.06.2006
30. Marcin RADAJEWSKI IKS LESZNO 18.06.2005
31. Dominik KANIA WROCŁAWIANIE. 14.11.2004
32. Michał Wieczorek WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.02.2004
33. Tymon Kowalski UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006
34. Szymon Pyskło UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006
35. Adam ANDRZEJEWSKI IKS LESZNO 31.10.2005
36. Jędrzej ŁOKAJ AZS AWF WARSZAWA 06.01.2004
37. Maksym KOWALSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 26.09.2006
38. Jakub Gonda AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005
39. Piotr Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005
40. Karol KWIATKOWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006
41. Bartosz Pyskło UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006
42. Jan Jerzy GACZYŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006
43. Odyseusz CIESIELSKI IKS LESZNO 24.01.2006
44. Franciszek Lewandowski D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.05.2007
45. Szymon PISAREWICZ UKS ATENA GDAŃSK 01.06.2006
46. Miłosz MOŻEJKO UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2006
47. Oliwier CIEPŁY AZS AWF POZNAŃ 28.10.2005
48. Tomasz Jurczak UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
49. Leon WOJTACHNIA UKS FENIKS JABŁONNA 03.11.2005
50. Maksymilian DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
51. Ksawery ZAPÓR WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.08.2005
52. Marceli Cendrowski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.11.2007
53. Aleksander BIEŃKOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008
54. Cezary GINTER IKS LESZNO 22.01.2007
55. Alex Kardyś UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.06.2008
56. Maciej Skorupa UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 31.10.2005
57. Kacper Koniczek AZS AWF WARSZAWA 24.09.2004
58. Cyprian GULIŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007
59. Jan Szymczyk AZS AWF WARSZAWA 14.08.2006
60. Kacper Zadrożny AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006
61. Tomasz BARTOSZEK ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007
62. Stanisław Wasiak UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 20.08.2006
63. Maciej Surma AZS AWF WARSZAWA 01.06.2006
64. Aleksander Kuźmiński D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.10.2006
65. Jakub KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007
66. Szymon Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007
67. Jan WYSZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007
68. Jakub Parulski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 19.11.2006
69. Kacper PIASECKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 16.09.2006
70. Juliusz Chmielewski UKS 35 BIELAWY TORUŃ 25.11.2006

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy