Nazwa: Międzynarodowy Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz III Memoriał Bolesława Miki
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 10.11.2019
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Rutkowska Apolonia | 60 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 17.11.2009 |
2. | Pachota Emilia | 61 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 07.10.2008 |
3. | ŚWIĘCH Milena | 21 | KS SZPADA WROCŁAW | 13.01.2009 |
4. | Winiarska JULIA | 20 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 04.03.2009 |
5. | STACHURA Sonia | 41 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 26.10.2008 |
6. | JANECZEK Oliwia | 1 | PIAST GLIWICE | 28.01.2008 |
7. | SOKALSKA Klara | 40 | KSz WARSZAWIANKA | 20.12.2008 |
8. | ZAKRZEWSKA Ewa | 59 | UKS ZAWISZA KATOWICE | 29.01.2009 |
9. | Tercjak Jagoda | 22 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 07.05.2009 |
10. | Zając Maria | 42 | MUSZKIETER GLIWICE | 06.03.2008 |
11. | Skalny Alicja | 39 | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 03.06.2009 |
12. | Zagacka Natasza | 18 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 12.01.2008 |
13. | Łabuda Hanna | 2 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 16.02.2008 |
14. | Sołtyk Zuzanna | 63 | PKSZERM WARSZAWA | 08.06.2009 |
15. | Konarska Lena | 43 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 20.04.2009 |
16. | Szczygieł Emilia | 24 | KS OLIMP LUBIN | 16.01.2009 |
17. | Smolarczyk Kinga | 38 | PIAST GLIWICE | 10.03.2009 |
18. | DYL Roksana | 19 | UKS ZAWISZA KATOWICE | 14.08.2008 |
19. | SZYMAŃSKA Maja | 3 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 29.06.2008 |
20. | COUFALOVA Natalie | 53 | 27.05.2008 | |
21. | SZOT Helena | 58 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 07.05.2008 |
22. | ZIELIŃSKA Anastazja | 57 | UKS ZAWISZA KATOWICE | 04.03.2008 |
23. | Drozdowska Hanna | 4 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 07.05.2008 |
24. | Kanabaj Janina | 23 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 28.09.2009 |
25. | Śmigielska Maja | 17 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 28.03.2009 |
26. | GRUDZIĄD Anna | 65 | 18.07.2009 | |
27. | SZYDŁOWSKA Julia | 35 | PIAST GLIWICE | 08.06.2008 |
28. | Żabka Paulina | 44 | RMKS RYBNIK | 17.07.2008 |
29. | Gramcow Zofia | 45 | RMKS RYBNIK | 17.06.2009 |
30. | JURKOVA Hana | 46 | 20.07.2009 | |
31. | MILIŃSKA MARTYNA | 5 | UKS GRYFEK SZCZECIN | 06.05.2008 |
32. | Gusta Kamila | 25 | PIAST GLIWICE | 02.09.2008 |
33. | Socha Maria | 16 | PKSZERM WARSZAWA | 05.02.2008 |
34. | Szalińska Wiktoria | 55 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 01.10.2009 |
35. | Marcinkiewicz Daria | 37 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 16.08.2009 |
36. | MARCZUK Maja | 62 | UKS ZAWISZA KATOWICE | 18.04.2008 |
37. | BRZDĘK Julia | 26 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 12.01.2008 |
38. | URBAŃCZYK Michalina | 36 | KS SZPADA WROCŁAW | 08.08.2008 |
39. | Siergiej Zofia | 6 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 14.11.2008 |
40. | Szczurowska Maria | 15 | PIAST GLIWICE | 26.03.2009 |
41. | ŁUCZYŃSKA Idalia | 56 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 03.04.2009 |
42. | Sowińska Dominika | 66 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 14.11.2009 |
43. | Wilkosz Wiktoria | 27 | KS OLIMP LUBIN | 08.05.2009 |
44. | Wątor Zofia | 14 | AZS AWF KRAKÓW | 23.05.2008 |
45. | Rostkowska Nadia | 34 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 13.10.2009 |
46. | Dzięciołowska Zofia | 52 | UKS ZAWISZA KATOWICE | 15.09.2009 |
47. | GAWLIK Karolina | 47 | 09.11.2009 | |
48. | Drożdż Łucja | 7 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 07.01.2009 |
49. | Kozik Marialuna | 67 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 03.08.2009 |
50. | Siejek Kornelia | 33 | KS OLIMP LUBIN | 10.09.2008 |
51. | SMERE Jagoda | 48 | 12.05.2008 | |
52. | Sadowska Amelia | 8 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 16.06.2008 |
53. | KUBIK Natalia | 13 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 14.01.2008 |
54. | PATYK Wiktoria | 54 | 09.03.2009 | |
55. | MICHALSKA Lena | 28 | UKS ZAWISZA KATOWICE | 31.08.2008 |
56. | Ciszczoń Maria | 9 | KSz WARSZAWIANKA | 02.07.2009 |
57. | CIESIELSKA Lena | 12 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 30.09.2008 |
58. | Żemła Natasza | 32 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 12.04.2008 |
59. | DĘTKOŚ Lena | 64 | KS KLINGA KATOWICE | 15.11.2009 |
60. | Zabłocka Julia | 49 | UKS ZAWISZA KATOWICE | 09.05.2009 |
61. | Furman Lena | 29 | AZS AWF KRAKÓW | 23.07.2009 |
62. | POLITOWICZ Sonia | 10 | PKS MILENIUM SKAWINA | 23.01.2008 |
63. | ZALEWSKA Michalina | 30 | UKS GRYFEK SZCZECIN | 16.04.2009 |
64. | TATOJ Aleksandra | 50 | UKS KUKUŁKI KATOWICE | 17.10.2009 |
65. | Górka Julia | 11 | UKS ZAWISZA KATOWICE | 04.03.2008 |
66. | WALUŚ Lena | 51 | UKSz LEGNICA | 02.08.2008 |
67. | BUKSA Amelia | 31 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 12.05.2008 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | JANECZEK Oliwia | PIAST GLIWICE | 28.01.2008 | zakwalifikowano |
2. | Łabuda Hanna | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 16.02.2008 | zakwalifikowano |
3. | Siergiej Zofia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 14.11.2008 | zakwalifikowano |
4. | MICHALSKA Lena | UKS ZAWISZA KATOWICE | 31.08.2008 | zakwalifikowano |
5. | Drożdż Łucja | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 07.01.2009 | zakwalifikowano |
6. | POLITOWICZ Sonia | PKS MILENIUM SKAWINA | 23.01.2008 | zakwalifikowano |
7. | Drozdowska Hanna | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 07.05.2008 | zakwalifikowano |
8. | Szczurowska Maria | PIAST GLIWICE | 26.03.2009 | zakwalifikowano |
9. | Winiarska JULIA | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 04.03.2009 | zakwalifikowano |
10. | COUFALOVA Natalie | 27.05.2008 | zakwalifikowano | |
11. | Smolarczyk Kinga | PIAST GLIWICE | 10.03.2009 | zakwalifikowano |
12. | DYL Roksana | UKS ZAWISZA KATOWICE | 14.08.2008 | zakwalifikowano |
13. | KUBIK Natalia | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 14.01.2008 | zakwalifikowano |
14. | CIESIELSKA Lena | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 30.09.2008 | zakwalifikowano |
15. | Górka Julia | UKS ZAWISZA KATOWICE | 04.03.2008 | zakwalifikowano |
16. | Ciszczoń Maria | KSz WARSZAWIANKA | 02.07.2009 | zakwalifikowano |
17. | Furman Lena | AZS AWF KRAKÓW | 23.07.2009 | zakwalifikowano |
18. | Wilkosz Wiktoria | KS OLIMP LUBIN | 08.05.2009 | zakwalifikowano |
19. | Wątor Zofia | AZS AWF KRAKÓW | 23.05.2008 | zakwalifikowano |
20. | MARCZUK Maja | UKS ZAWISZA KATOWICE | 18.04.2008 | zakwalifikowano |
21. | JURKOVA Hana | 20.07.2009 | zakwalifikowano | |
21. | Śmigielska Maja | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 28.03.2009 | zakwalifikowano |
23. | Zagacka Natasza | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 12.01.2008 | zakwalifikowano |
24. | Tercjak Jagoda | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 07.05.2009 | zakwalifikowano |
25. | Żabka Paulina | RMKS RYBNIK | 17.07.2008 | zakwalifikowano |
26. | ŚWIĘCH Milena | KS SZPADA WROCŁAW | 13.01.2009 | zakwalifikowano |
27. | MILIŃSKA MARTYNA | UKS GRYFEK SZCZECIN | 06.05.2008 | zakwalifikowano |
28. | Dzięciołowska Zofia | UKS ZAWISZA KATOWICE | 15.09.2009 | zakwalifikowano |
28. | SZYDŁOWSKA Julia | PIAST GLIWICE | 08.06.2008 | zakwalifikowano |
30. | Socha Maria | PKSZERM WARSZAWA | 05.02.2008 | zakwalifikowano |
31. | ZAKRZEWSKA Ewa | UKS ZAWISZA KATOWICE | 29.01.2009 | zakwalifikowano |
32. | Sadowska Amelia | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 16.06.2008 | zakwalifikowano |
33. | ZALEWSKA Michalina | UKS GRYFEK SZCZECIN | 16.04.2009 | zakwalifikowano |
34. | SZYMAŃSKA Maja | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 29.06.2008 | zakwalifikowano |
35. | Kanabaj Janina | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 28.09.2009 | zakwalifikowano |
36. | Gramcow Zofia | RMKS RYBNIK | 17.06.2009 | zakwalifikowano |
37. | SOKALSKA Klara | KSz WARSZAWIANKA | 20.12.2008 | zakwalifikowano |
38. | Marcinkiewicz Daria | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 16.08.2009 | zakwalifikowano |
39. | BUKSA Amelia | T.S. GÓRNIK RADLIN | 12.05.2008 | zakwalifikowano |
40. | Zabłocka Julia | UKS ZAWISZA KATOWICE | 09.05.2009 | zakwalifikowano |
41. | Siejek Kornelia | KS OLIMP LUBIN | 10.09.2008 | zakwalifikowano |
42. | Szczygieł Emilia | KS OLIMP LUBIN | 16.01.2009 | zakwalifikowano |
43. | Gusta Kamila | PIAST GLIWICE | 02.09.2008 | zakwalifikowano |
44. | Sowińska Dominika | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 14.11.2009 | zakwalifikowano |
45. | BRZDĘK Julia | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 12.01.2008 | zakwalifikowano |
46. | Pachota Emilia | T.S. GÓRNIK RADLIN | 07.10.2008 | zakwalifikowano |
47. | PATYK Wiktoria | 09.03.2009 | zakwalifikowano | |
48. | TATOJ Aleksandra | UKS KUKUŁKI KATOWICE | 17.10.2009 | zakwalifikowano |
49. | Żemła Natasza | T.S. GÓRNIK RADLIN | 12.04.2008 | zakwalifikowano |
50. | Sołtyk Zuzanna | PKSZERM WARSZAWA | 08.06.2009 | zakwalifikowano |
51. | URBAŃCZYK Michalina | KS SZPADA WROCŁAW | 08.08.2008 | zakwalifikowano |
52. | Kozik Marialuna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 03.08.2009 | zakwalifikowano |
53. | Szalińska Wiktoria | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 01.10.2009 | zakwalifikowano |
54. | Skalny Alicja | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 03.06.2009 | zakwalifikowano |
55. | STACHURA Sonia | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 26.10.2008 | zakwalifikowano |
56. | Rostkowska Nadia | T.S. GÓRNIK RADLIN | 13.10.2009 | zakwalifikowano |
56. | ŁUCZYŃSKA Idalia | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 03.04.2009 | zakwalifikowano |
58. | ZIELIŃSKA Anastazja | UKS ZAWISZA KATOWICE | 04.03.2008 | zakwalifikowano |
59. | Konarska Lena | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 20.04.2009 | zakwalifikowano |
60. | Zając Maria | MUSZKIETER GLIWICE | 06.03.2008 | zakwalifikowano |
61. | GAWLIK Karolina | 09.11.2009 | zakwalifikowano | |
62. | SMERE Jagoda | 12.05.2008 | zakwalifikowano | |
63. | Rutkowska Apolonia | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 17.11.2009 | zakwalifikowano |
64. | WALUŚ Lena | UKSz LEGNICA | 02.08.2008 | zakwalifikowano |
65. | DĘTKOŚ Lena | KS KLINGA KATOWICE | 15.11.2009 | zakwalifikowano |
66. | GRUDZIĄD Anna | 18.07.2009 | zakwalifikowano | |
67. | SZOT Helena | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 07.05.2008 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | JANECZEK Oliwia | PIAST GLIWICE | 28.01.2008 |
2. | Drozdowska Hanna | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 07.05.2008 |
3. | JURKOVA Hana | 20.07.2009 | |
3. | CIESIELSKA Lena | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 30.09.2008 |
5. | Szczurowska Maria | PIAST GLIWICE | 26.03.2009 |
6. | KUBIK Natalia | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 14.01.2008 |
7. | SZYMAŃSKA Maja | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 29.06.2008 |
8. | Marcinkiewicz Daria | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 16.08.2009 |
9. | MICHALSKA Lena | UKS ZAWISZA KATOWICE | 31.08.2008 |
10. | Drożdż Łucja | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 07.01.2009 |
11. | COUFALOVA Natalie | 27.05.2008 | |
12. | Smolarczyk Kinga | PIAST GLIWICE | 10.03.2009 |
13. | Górka Julia | UKS ZAWISZA KATOWICE | 04.03.2008 |
14. | Ciszczoń Maria | KSz WARSZAWIANKA | 02.07.2009 |
15. | Tercjak Jagoda | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 07.05.2009 |
16. | Socha Maria | PKSZERM WARSZAWA | 05.02.2008 |
17. | Łabuda Hanna | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 16.02.2008 |
18. | Siergiej Zofia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 14.11.2008 |
19. | Winiarska JULIA | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 04.03.2009 |
20. | DYL Roksana | UKS ZAWISZA KATOWICE | 14.08.2008 |
21. | Furman Lena | AZS AWF KRAKÓW | 23.07.2009 |
22. | Wilkosz Wiktoria | KS OLIMP LUBIN | 08.05.2009 |
23. | Wątor Zofia | AZS AWF KRAKÓW | 23.05.2008 |
24. | SZYDŁOWSKA Julia | PIAST GLIWICE | 08.06.2008 |
25. | Sadowska Amelia | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 16.06.2008 |
26. | Gramcow Zofia | RMKS RYBNIK | 17.06.2009 |
27. | BUKSA Amelia | T.S. GÓRNIK RADLIN | 12.05.2008 |
28. | Zabłocka Julia | UKS ZAWISZA KATOWICE | 09.05.2009 |
29. | Szczygieł Emilia | KS OLIMP LUBIN | 16.01.2009 |
30. | Gusta Kamila | PIAST GLIWICE | 02.09.2008 |
31. | BRZDĘK Julia | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 12.01.2008 |
32. | Konarska Lena | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 20.04.2009 |
33. | POLITOWICZ Sonia | PKS MILENIUM SKAWINA | 23.01.2008 |
34. | MARCZUK Maja | UKS ZAWISZA KATOWICE | 18.04.2008 |
35. | Śmigielska Maja | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 28.03.2009 |
36. | Zagacka Natasza | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 12.01.2008 |
37. | Żabka Paulina | RMKS RYBNIK | 17.07.2008 |
38. | ŚWIĘCH Milena | KS SZPADA WROCŁAW | 13.01.2009 |
39. | MILIŃSKA MARTYNA | UKS GRYFEK SZCZECIN | 06.05.2008 |
40. | Dzięciołowska Zofia | UKS ZAWISZA KATOWICE | 15.09.2009 |
41. | ZAKRZEWSKA Ewa | UKS ZAWISZA KATOWICE | 29.01.2009 |
42. | ZALEWSKA Michalina | UKS GRYFEK SZCZECIN | 16.04.2009 |
43. | Kanabaj Janina | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 28.09.2009 |
44. | SOKALSKA Klara | KSz WARSZAWIANKA | 20.12.2008 |
45. | Siejek Kornelia | KS OLIMP LUBIN | 10.09.2008 |
46. | Sowińska Dominika | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 14.11.2009 |
47. | Pachota Emilia | T.S. GÓRNIK RADLIN | 07.10.2008 |
48. | PATYK Wiktoria | 09.03.2009 | |
49. | TATOJ Aleksandra | UKS KUKUŁKI KATOWICE | 17.10.2009 |
50. | Żemła Natasza | T.S. GÓRNIK RADLIN | 12.04.2008 |
51. | Sołtyk Zuzanna | PKSZERM WARSZAWA | 08.06.2009 |
52. | URBAŃCZYK Michalina | KS SZPADA WROCŁAW | 08.08.2008 |
53. | Kozik Marialuna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 03.08.2009 |
54. | Szalińska Wiktoria | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 01.10.2009 |
55. | Skalny Alicja | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 03.06.2009 |
56. | STACHURA Sonia | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 26.10.2008 |
57. | Rostkowska Nadia | T.S. GÓRNIK RADLIN | 13.10.2009 |
57. | ŁUCZYŃSKA Idalia | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 03.04.2009 |
59. | ZIELIŃSKA Anastazja | UKS ZAWISZA KATOWICE | 04.03.2008 |
60. | Zając Maria | MUSZKIETER GLIWICE | 06.03.2008 |
61. | GAWLIK Karolina | 09.11.2009 | |
62. | SMERE Jagoda | 12.05.2008 | |
63. | Rutkowska Apolonia | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 17.11.2009 |
64. | WALUŚ Lena | UKSz LEGNICA | 02.08.2008 |
65. | DĘTKOŚ Lena | KS KLINGA KATOWICE | 15.11.2009 |
66. | GRUDZIĄD Anna | 18.07.2009 | |
67. | SZOT Helena | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 07.05.2008 |