Nazwa: Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 30.04.2019
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | BULANDRA Jan | 1 | AZS AWF KATOWICE | 26.06.2002 |
2. | KUREK Jakub | 25 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 05.06.2004 |
3. | Socha Antoni | 12 | PKSZERM WARSZAWA | 12.11.2004 |
4. | Morek Kacper | 37 | KS SZPADA WADOWICE | 24.02.2003 |
5. | PYSZNY Karol | 36 | RMKS RYBNIK | 22.04.2002 |
6. | Dziura Stanisław | 24 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 23.09.2004 |
7. | Socha Jan | 2 | PKSZERM WARSZAWA | 02.04.2002 |
8. | FILEK Ireneusz | 38 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 05.04.2005 |
9. | Jędrzejczyk Radosław | 13 | AZS AWF KATOWICE | 04.08.2002 |
10. | PAKUŁA Jan | 23 | KSz WARSZAWIANKA | 22.01.2002 |
11. | KITLIŃSKI Bartosz | 3 | KS OLIMP LUBIN | 13.01.2003 |
12. | Urban Paweł | 21 | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 |
13. | GODLEWSKI Bartłomiej | 10 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.06.2002 |
14. | Parafiniuk Łukasz | 34 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 22.12.2004 |
15. | MANDRYSZ Sebastian | 20 | RMKS RYBNIK | 12.07.2002 |
16. | Cieślik Jakub | 9 | PKSZERM WARSZAWA | 12.03.2002 |
17. | RADOSZ Mikołaj | 4 | AZS AWF KRAKÓW | 02.12.2002 |
18. | Łucki Kacper | 27 | AZS AWF KRAKÓW | 27.05.2003 |
19. | Gramza Maciej | 17 | KS SZPADA WROCŁAW | 21.02.2002 |
20. | Migas Piotr | 32 | PIAST GLIWICE | 13.04.2002 |
21. | Wałach Wiktor | 8 | AZS AWF KATOWICE | 13.09.2003 |
22. | OGONOWSKI Szymon | 16 | PKSZERM WARSZAWA | 29.05.2002 |
23. | GORCZAŃSKI Tymoteusz | 29 | AZS AWF KRAKÓW | 29.08.2003 |
24. | Olejniczak Kamil | 31 | PIAST GLIWICE | 29.10.2004 |
25. | Jakubowski Olaf | 22 | KS OLIMP LUBIN | 12.12.2003 |
26. | Urban Piotr | 5 | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 |
27. | Rzyczniak Wojciech | 7 | PIAST GLIWICE | 26.05.2004 |
28. | GLINKA Jan | 30 | PKSZERM WARSZAWA | 11.03.2004 |
29. | Buśko Robert | 6 | AZS AWF KATOWICE | 07.04.2002 |
30. | ADAMCZUK Jakub | 33 | UKS PIAST LEGNICA | 08.03.2002 |
31. | Bezuch Krzysztof | 19 | RMKS RYBNIK | 18.05.2004 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | BULANDRA Jan | AZS AWF KATOWICE | 26.06.2002 | zakwalifikowano |
2. | Socha Jan | PKSZERM WARSZAWA | 02.04.2002 | zakwalifikowano |
3. | Urban Paweł | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 | zakwalifikowano |
4. | Gramza Maciej | KS SZPADA WROCŁAW | 21.02.2002 | zakwalifikowano |
5. | Urban Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 | zakwalifikowano |
6. | KITLIŃSKI Bartosz | KS OLIMP LUBIN | 13.01.2003 | zakwalifikowano |
7. | Bezuch Krzysztof | RMKS RYBNIK | 18.05.2004 | zakwalifikowano |
8. | Rzyczniak Wojciech | PIAST GLIWICE | 26.05.2004 | zakwalifikowano |
9. | PAKUŁA Jan | KSz WARSZAWIANKA | 22.01.2002 | zakwalifikowano |
10. | RADOSZ Mikołaj | AZS AWF KRAKÓW | 02.12.2002 | zakwalifikowano |
11. | Dziura Stanisław | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 23.09.2004 | zakwalifikowano |
12. | Buśko Robert | AZS AWF KATOWICE | 07.04.2002 | zakwalifikowano |
13. | GODLEWSKI Bartłomiej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.06.2002 | zakwalifikowano |
14. | Wałach Wiktor | AZS AWF KATOWICE | 13.09.2003 | zakwalifikowano |
15. | GLINKA Jan | PKSZERM WARSZAWA | 11.03.2004 | zakwalifikowano |
16. | GORCZAŃSKI Tymoteusz | AZS AWF KRAKÓW | 29.08.2003 | zakwalifikowano |
17. | Jakubowski Olaf | KS OLIMP LUBIN | 12.12.2003 | zakwalifikowano |
18. | Cieślik Jakub | PKSZERM WARSZAWA | 12.03.2002 | zakwalifikowano |
19. | Parafiniuk Łukasz | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 22.12.2004 | zakwalifikowano |
20. | MANDRYSZ Sebastian | RMKS RYBNIK | 12.07.2002 | zakwalifikowano |
21. | Jędrzejczyk Radosław | AZS AWF KATOWICE | 04.08.2002 | zakwalifikowano |
22. | KUREK Jakub | T.S. GÓRNIK RADLIN | 05.06.2004 | zakwalifikowano |
23. | ADAMCZUK Jakub | UKS PIAST LEGNICA | 08.03.2002 | zakwalifikowano |
24. | Morek Kacper | KS SZPADA WADOWICE | 24.02.2003 | zakwalifikowano |
25. | Łucki Kacper | AZS AWF KRAKÓW | 27.05.2003 | zakwalifikowano |
26. | FILEK Ireneusz | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 05.04.2005 | zakwalifikowano |
27. | Socha Antoni | PKSZERM WARSZAWA | 12.11.2004 | zakwalifikowano |
29. | Migas Piotr | PIAST GLIWICE | 13.04.2002 | zakwalifikowano |
30. | PYSZNY Karol | RMKS RYBNIK | 22.04.2002 | zakwalifikowano |
31. | OGONOWSKI Szymon | PKSZERM WARSZAWA | 29.05.2002 | zakwalifikowano |
32. | Olejniczak Kamil | PIAST GLIWICE | 29.10.2004 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Urban Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 |
2. | Cieślik Jakub | PKSZERM WARSZAWA | 12.03.2002 |
3. | KITLIŃSKI Bartosz | KS OLIMP LUBIN | 13.01.2003 |
3. | BULANDRA Jan | AZS AWF KATOWICE | 26.06.2002 |
5. | Urban Paweł | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 |
6. | PAKUŁA Jan | KSz WARSZAWIANKA | 22.01.2002 |
7. | RADOSZ Mikołaj | AZS AWF KRAKÓW | 02.12.2002 |
8. | GODLEWSKI Bartłomiej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.06.2002 |
9. | Socha Jan | PKSZERM WARSZAWA | 02.04.2002 |
10. | Gramza Maciej | KS SZPADA WROCŁAW | 21.02.2002 |
11. | Rzyczniak Wojciech | PIAST GLIWICE | 26.05.2004 |
12. | Dziura Stanisław | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 23.09.2004 |
13. | Buśko Robert | AZS AWF KATOWICE | 07.04.2002 |
14. | Wałach Wiktor | AZS AWF KATOWICE | 13.09.2003 |
15. | Jakubowski Olaf | KS OLIMP LUBIN | 12.12.2003 |
16. | FILEK Ireneusz | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 05.04.2005 |
17. | Bezuch Krzysztof | RMKS RYBNIK | 18.05.2004 |
18. | GLINKA Jan | PKSZERM WARSZAWA | 11.03.2004 |
19. | GORCZAŃSKI Tymoteusz | AZS AWF KRAKÓW | 29.08.2003 |
20. | Parafiniuk Łukasz | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 22.12.2004 |
21. | MANDRYSZ Sebastian | RMKS RYBNIK | 12.07.2002 |
22. | Jędrzejczyk Radosław | AZS AWF KATOWICE | 04.08.2002 |
23. | KUREK Jakub | T.S. GÓRNIK RADLIN | 05.06.2004 |
24. | ADAMCZUK Jakub | UKS PIAST LEGNICA | 08.03.2002 |
25. | Morek Kacper | KS SZPADA WADOWICE | 24.02.2003 |
26. | Łucki Kacper | AZS AWF KRAKÓW | 27.05.2003 |
27. | Socha Antoni | PKSZERM WARSZAWA | 12.11.2004 |
29. | Migas Piotr | PIAST GLIWICE | 13.04.2002 |
30. | PYSZNY Karol | RMKS RYBNIK | 22.04.2002 |
31. | OGONOWSKI Szymon | PKSZERM WARSZAWA | 29.05.2002 |
32. | Olejniczak Kamil | PIAST GLIWICE | 29.10.2004 |