Nazwa: Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 02.05.2019
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Jabłonowska Kaja | 12 | MKS KUSY SZCZECIN | 10.09.2002 |
2. | Brzezińska Zofia | 27 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.05.2002 |
3. | WIECZOREK Aleksandra | 2 | AZS AWF POZNAŃ | 31.08.2002 |
4. | OKLIŃSKA Marta | 3 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.06.2003 |
5. | WYWIAŁ Zuzanna | 15 | WROCŁAWIANIE | 13.03.2002 |
6. | Bartol Antonina | 39 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.11.2005 |
7. | Wasilczuk Karolina | 9 | AZS AWF WARSZAWA | 16.07.2002 |
8. | LACHMAN Antonina | 4 | AZS AWF POZNAŃ | 18.01.2003 |
9. | ŻURAWSKA Karolina | 5 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.09.2004 |
10. | BAN Zofia | 18 | AZS AWF WARSZAWA | 07.02.2003 |
11. | WIERZCHOWSKA Barbara | 17 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.04.2003 |
12. | KISIELEWSKA Alicja | 8 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.09.2003 |
13. | GRACZYK Julia | 35 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.02.2005 |
14. | Daniewska Michalina | 6 | AZS AWF WARSZAWA | 21.09.2003 |
15. | OLSZEWSKA Amelia | 7 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 20.12.2004 |
16. | KOŁODZIEJCZYK Malwina | 1 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.11.2003 |
17. | Liszka Aleksandra | 13 | AZS AWF POZNAŃ | 06.09.2003 |
18. | Kręc Emilia | 25 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 05.01.2002 |
19. | SZATARSKA Maja | 11 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 28.04.2004 |
20. | SZEMPLIŃSKA Natalia | 22 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.01.2003 |
21. | Dejczer Natasza | 14 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 30.03.2002 |
22. | KANAS Konstancja | 26 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.03.2004 |
23. | Cichocka Konstancja | 23 | AZS AWF POZNAŃ | 16.01.2002 |
24. | Dębicka Oliwia | 10 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2003 |
25. | SZPEJNA Daniela | 20 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 05.12.2004 |
26. | SZMIT Laura | 24 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 27.06.2003 |
27. | PIĄTKOWSKA Lena | 28 | UKS ATENA GDAŃSK | 02.05.2005 |
28. | JERZ Lena | 16 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.07.2004 |
29. | Woźniak Natalia | 29 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 25.10.2004 |
30. | Sobczak-Domańska Maja | 21 | MKS KUSY SZCZECIN | 25.01.2002 |
31. | Sroka Aleksandra | 42 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 16.12.2003 |
32. | Nowakowska Aleksandra | 30 | AZS AWF POZNAŃ | 24.01.2005 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | WIECZOREK Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 31.08.2002 | zakwalifikowano |
2. | LACHMAN Antonina | AZS AWF POZNAŃ | 18.01.2003 | zakwalifikowano |
3. | KOŁODZIEJCZYK Malwina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.11.2003 | zakwalifikowano |
4. | OKLIŃSKA Marta | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.06.2003 | zakwalifikowano |
5. | Daniewska Michalina | AZS AWF WARSZAWA | 21.09.2003 | zakwalifikowano |
6. | ŻURAWSKA Karolina | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.09.2004 | zakwalifikowano |
7. | KISIELEWSKA Alicja | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.09.2003 | zakwalifikowano |
8. | BAN Zofia | AZS AWF WARSZAWA | 07.02.2003 | zakwalifikowano |
9. | Liszka Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 06.09.2003 | zakwalifikowano |
10. | Wasilczuk Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 16.07.2002 | zakwalifikowano |
10. | GRACZYK Julia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.02.2005 | zakwalifikowano |
12. | SZATARSKA Maja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 28.04.2004 | zakwalifikowano |
13. | KANAS Konstancja | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.03.2004 | zakwalifikowano |
14. | Kręc Emilia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 05.01.2002 | zakwalifikowano |
15. | SZEMPLIŃSKA Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.01.2003 | zakwalifikowano |
16. | Cichocka Konstancja | AZS AWF POZNAŃ | 16.01.2002 | zakwalifikowano |
17. | JERZ Lena | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.07.2004 | zakwalifikowano |
18. | SZPEJNA Daniela | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 05.12.2004 | zakwalifikowano |
19. | Bartol Antonina | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.11.2005 | zakwalifikowano |
20. | Jabłonowska Kaja | MKS KUSY SZCZECIN | 10.09.2002 | zakwalifikowano |
20. | Dejczer Natasza | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 30.03.2002 | zakwalifikowano |
22. | WIERZCHOWSKA Barbara | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.04.2003 | zakwalifikowano |
23. | Sroka Aleksandra | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 16.12.2003 | zakwalifikowano |
24. | Nowakowska Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 24.01.2005 | zakwalifikowano |
25. | Woźniak Natalia | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 25.10.2004 | zakwalifikowano |
26. | SZMIT Laura | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 27.06.2003 | zakwalifikowano |
27. | Dębicka Oliwia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2003 | zakwalifikowano |
28. | OLSZEWSKA Amelia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 20.12.2004 | zakwalifikowano |
29. | Brzezińska Zofia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.05.2002 | zakwalifikowano |
30. | PIĄTKOWSKA Lena | UKS ATENA GDAŃSK | 02.05.2005 | zakwalifikowano |
31. | WYWIAŁ Zuzanna | WROCŁAWIANIE | 13.03.2002 | zakwalifikowano |
32. | Sobczak-Domańska Maja | MKS KUSY SZCZECIN | 25.01.2002 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | WIECZOREK Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 31.08.2002 |
2. | KOŁODZIEJCZYK Malwina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.11.2003 |
3. | LACHMAN Antonina | AZS AWF POZNAŃ | 18.01.2003 |
3. | OLSZEWSKA Amelia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 20.12.2004 |
5. | OKLIŃSKA Marta | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.06.2003 |
6. | ŻURAWSKA Karolina | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.09.2004 |
7. | KISIELEWSKA Alicja | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.09.2003 |
8. | Liszka Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 06.09.2003 |
9. | BAN Zofia | AZS AWF WARSZAWA | 07.02.2003 |
10. | Wasilczuk Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 16.07.2002 |
10. | GRACZYK Julia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.02.2005 |
12. | Kręc Emilia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 05.01.2002 |
13. | SZEMPLIŃSKA Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.01.2003 |
14. | JERZ Lena | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.07.2004 |
15. | Dejczer Natasza | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 30.03.2002 |
15. | Jabłonowska Kaja | MKS KUSY SZCZECIN | 10.09.2002 |
17. | Daniewska Michalina | AZS AWF WARSZAWA | 21.09.2003 |
18. | SZATARSKA Maja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 28.04.2004 |
19. | KANAS Konstancja | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.03.2004 |
20. | Cichocka Konstancja | AZS AWF POZNAŃ | 16.01.2002 |
21. | SZPEJNA Daniela | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 05.12.2004 |
22. | Bartol Antonina | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.11.2005 |
23. | WIERZCHOWSKA Barbara | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.04.2003 |
24. | Sroka Aleksandra | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 16.12.2003 |
25. | Nowakowska Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 24.01.2005 |
26. | Woźniak Natalia | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 25.10.2004 |
27. | SZMIT Laura | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 27.06.2003 |
28. | Dębicka Oliwia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2003 |
29. | Brzezińska Zofia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.05.2002 |
30. | PIĄTKOWSKA Lena | UKS ATENA GDAŃSK | 02.05.2005 |
31. | WYWIAŁ Zuzanna | WROCŁAWIANIE | 13.03.2002 |
32. | Sobczak-Domańska Maja | MKS KUSY SZCZECIN | 25.01.2002 |