Nazwa: Mistrzostwa Polski
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 17.10.2020
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Pyskło Szymon | 15 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 |
2. | Fogt Jakub | 1 | POLONIA 1912 LESZNO | 05.04.2006 |
3. | Sowa Jan | 34 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 30.08.2008 |
4. | Mazur Maciej | 33 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.05.2008 |
5. | Głowiński Szymon | 18 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 20.07.2007 |
6. | GACZYŃSKI Jan Jerzy | 19 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 19.08.2006 |
7. | Kardyś Alex | 32 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 04.06.2008 |
8. | DURAJ Idzi | 2 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.11.2006 |
9. | DOROSZKIEWICZ Maksymilian | 16 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.03.2007 |
10. | Korbas Adam | 31 | AZS AWF POZNAŃ | 10.12.2006 |
11. | Parulski Jakub | 47 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19.11.2006 |
12. | GULIŃSKI Cyprian | 20 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.10.2007 |
13. | MOŻEJKO Miłosz | 14 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.02.2006 |
14. | HRYNIEWIECKI Filip | 3 | WROCŁAWIANIE | 18.04.2007 |
15. | ŻOŁNOWSKI Mateusz | 30 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 27.10.2007 |
16. | BARTOSZEK Tomasz | 13 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 05.03.2007 |
17. | WAŚCIŃSKI Gracjan | 4 | IKS LESZNO | 19.10.2006 |
18. | Pyskło Bartosz | 17 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 |
19. | PIASECKI Kacper | 48 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 16.09.2006 |
20. | PARZYSZEK Jakub | 29 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 21.10.2007 |
21. | Tomyślak Łukasz | 5 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 13.06.2006 |
22. | CIESIELSKI Odyseusz | 21 | IKS LESZNO | 24.01.2006 |
23. | BIEŃKOWSKI Aleksander | 37 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 31.01.2008 |
24. | Wasiak Stanisław | 28 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 20.08.2006 |
25. | Kuźmiński Aleksander | 12 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 25.10.2006 |
26. | Bukat Stanisław | 43 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 01.06.2008 |
27. | GINTER Cezary | 11 | IKS LESZNO | 22.01.2007 |
28. | Lewandowski Franciszek | 26 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.05.2007 |
29. | Surma Maciej | 22 | AZS AWF WARSZAWA | 01.06.2006 |
30. | KWIATKOWSKI Karol | 6 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 25.12.2006 |
31. | GORCZYCA Jakub | 7 | UKS ATENA GDAŃSK | 05.02.2007 |
32. | Nawrocki Franciszek | 27 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.10.2007 |
33. | Kowalski Tymon | 10 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 28.05.2006 |
34. | Gajc Jan | 23 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 18.07.2007 |
35. | Narolewski Jakub | 40 | MKS KUSY SZCZECIN | 09.06.2008 |
36. | Cendrowski Marceli | 8 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.11.2007 |
37. | HOFFMANN Stanisław | 24 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19.07.2006 |
38. | LEŚNIAREK Alex | 25 | IKS LESZNO | 11.08.2006 |
39. | JURGA Stanisław | 9 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 05.07.2006 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Fogt Jakub | POLONIA 1912 LESZNO | 05.04.2006 | zakwalifikowano |
1. | GORCZYCA Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 05.02.2007 | zakwalifikowano |
3. | WAŚCIŃSKI Gracjan | IKS LESZNO | 19.10.2006 | zakwalifikowano |
3. | DURAJ Idzi | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.11.2006 | zakwalifikowano |
5. | KWIATKOWSKI Karol | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 25.12.2006 | zakwalifikowano |
6. | HOFFMANN Stanisław | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19.07.2006 | zakwalifikowano |
7. | JURGA Stanisław | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 05.07.2006 | zakwalifikowano |
8. | Kowalski Tymon | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 28.05.2006 | zakwalifikowano |
8. | Pyskło Bartosz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 | zakwalifikowano |
8. | Pyskło Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 | zakwalifikowano |
11. | DOROSZKIEWICZ Maksymilian | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.03.2007 | zakwalifikowano |
12. | GINTER Cezary | IKS LESZNO | 22.01.2007 | zakwalifikowano |
13. | HRYNIEWIECKI Filip | WROCŁAWIANIE | 18.04.2007 | zakwalifikowano |
14. | GULIŃSKI Cyprian | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.10.2007 | zakwalifikowano |
15. | MOŻEJKO Miłosz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.02.2006 | zakwalifikowano |
16. | Kuźmiński Aleksander | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 25.10.2006 | zakwalifikowano |
17. | CIESIELSKI Odyseusz | IKS LESZNO | 24.01.2006 | zakwalifikowano |
18. | Tomyślak Łukasz | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 13.06.2006 | zakwalifikowano |
19. | Lewandowski Franciszek | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.05.2007 | zakwalifikowano |
20. | BIEŃKOWSKI Aleksander | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 31.01.2008 | zakwalifikowano |
21. | Gajc Jan | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 18.07.2007 | zakwalifikowano |
22. | Cendrowski Marceli | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.11.2007 | zakwalifikowano |
23. | Kardyś Alex | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 04.06.2008 | zakwalifikowano |
24. | BARTOSZEK Tomasz | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 05.03.2007 | zakwalifikowano |
25. | Parulski Jakub | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19.11.2006 | zakwalifikowano |
26. | Wasiak Stanisław | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 20.08.2006 | zakwalifikowano |
27. | Sowa Jan | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 30.08.2008 | zakwalifikowano |
28. | Surma Maciej | AZS AWF WARSZAWA | 01.06.2006 | zakwalifikowano |
29. | Korbas Adam | AZS AWF POZNAŃ | 10.12.2006 | zakwalifikowano |
30. | Głowiński Szymon | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 20.07.2007 | zakwalifikowano |
31. | Mazur Maciej | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.05.2008 | zakwalifikowano |
32. | Nawrocki Franciszek | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.10.2007 | zakwalifikowano |
33. | Narolewski Jakub | MKS KUSY SZCZECIN | 09.06.2008 | zakwalifikowano |
34. | LEŚNIAREK Alex | IKS LESZNO | 11.08.2006 | zakwalifikowano |
35. | GACZYŃSKI Jan Jerzy | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 19.08.2006 | zakwalifikowano |
36. | PARZYSZEK Jakub | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 21.10.2007 | zakwalifikowano |
37. | PIASECKI Kacper | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 16.09.2006 | zakwalifikowano |
38. | Bukat Stanisław | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 01.06.2008 | zakwalifikowano |
38. | ŻOŁNOWSKI Mateusz | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 27.10.2007 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | DURAJ Idzi | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.11.2006 |
2. | KWIATKOWSKI Karol | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 25.12.2006 |
3. | GORCZYCA Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 05.02.2007 |
3. | Fogt Jakub | POLONIA 1912 LESZNO | 05.04.2006 |
5. | WAŚCIŃSKI Gracjan | IKS LESZNO | 19.10.2006 |
6. | JURGA Stanisław | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 05.07.2006 |
7. | Pyskło Bartosz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 |
8. | Cendrowski Marceli | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.11.2007 |
9. | HOFFMANN Stanisław | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19.07.2006 |
10. | Pyskło Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 |
11. | GINTER Cezary | IKS LESZNO | 22.01.2007 |
12. | HRYNIEWIECKI Filip | WROCŁAWIANIE | 18.04.2007 |
13. | GULIŃSKI Cyprian | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.10.2007 |
14. | MOŻEJKO Miłosz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.02.2006 |
15. | Kuźmiński Aleksander | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 25.10.2006 |
16. | BARTOSZEK Tomasz | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 05.03.2007 |
17. | Kowalski Tymon | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 28.05.2006 |
18. | DOROSZKIEWICZ Maksymilian | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.03.2007 |
19. | CIESIELSKI Odyseusz | IKS LESZNO | 24.01.2006 |
20. | Tomyślak Łukasz | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 13.06.2006 |
21. | Lewandowski Franciszek | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.05.2007 |
22. | BIEŃKOWSKI Aleksander | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 31.01.2008 |
23. | Gajc Jan | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 18.07.2007 |
24. | Kardyś Alex | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 04.06.2008 |
25. | Parulski Jakub | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19.11.2006 |
26. | Wasiak Stanisław | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 20.08.2006 |
27. | Sowa Jan | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 30.08.2008 |
28. | Surma Maciej | AZS AWF WARSZAWA | 01.06.2006 |
29. | Korbas Adam | AZS AWF POZNAŃ | 10.12.2006 |
30. | Głowiński Szymon | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 20.07.2007 |
31. | Mazur Maciej | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.05.2008 |
32. | Nawrocki Franciszek | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.10.2007 |
33. | Narolewski Jakub | MKS KUSY SZCZECIN | 09.06.2008 |
34. | LEŚNIAREK Alex | IKS LESZNO | 11.08.2006 |
35. | GACZYŃSKI Jan Jerzy | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 19.08.2006 |
36. | PARZYSZEK Jakub | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 21.10.2007 |
37. | PIASECKI Kacper | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 16.09.2006 |
38. | Bukat Stanisław | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 01.06.2008 |
38. | ŻOŁNOWSKI Mateusz | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 27.10.2007 |