Turniej

Nazwa: Muszkieter Trophy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 08.03.2020

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Błażyca Sara 66 AZS AWF KATOWICE 08.09.2007
2. Porwoł Liliana 1 RMKS RYBNIK 24.05.2006
3. GARUS Oliwia 23 AZS AWF KRAKÓW 08.07.2006
4. Nieczkowska Karolina 22 SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007
5. Pera Natalia 45 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 16.02.2007
6. LECH Michalina 47 KSz WARSZAWIANKA 23.05.2007
7. MĘŻYK Oliwia 21 RMKS RYBNIK 10.10.2006
8. SZYMAŃSKA Aleksandra 2 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
9. Olech Małgorzata 65 AZS AWF KATOWICE 09.06.2007
10. TATROWSKA Tatiana 46 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 04.12.2006
11. Vysotskaya Maryia 24 AZS AWF KATOWICE 25.04.2007
12. WASIAK Alicja 43 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 23.11.2007
13. Śmigielska Lena 20 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 19.03.2007
14. NIEDLICH Adrianna 64 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.04.2006
15. Wuzik Maja 44 RMKS RYBNIK 14.03.2006
16. Bilińska Natalia 42 AZS AWF KRAKÓW 20.06.2006
17. Nowak Martyna 25 SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.11.2007
18. Halemba Antonina 3 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
19. GOCZAŁ Alicja 4 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
20. Mielniczek Blanka 48 PIAST GLIWICE 09.07.2007
21. KRAWCZUK Maria 41 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 21.09.2007
22. Niesyn Nikola 19 SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2007
23. MIKLENDOVA Valerie 63 01.05.2007
24. Głowa Weronika 27 AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007
25. Ratyna Magda 5 PIAST GLIWICE 01.03.2007
26. Kacała Hanna 26 SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.09.2006
27. Szych-Karwat Ronja 49 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 09.06.2007
28. DŁUGOSZ Anna 40 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 10.02.2007
29. Peccoud Suzanne 62 KSz WARSZAWIANKA 01.01.2006
30. JĘDRZEJEC Wiktoria 18 PIAST GLIWICE 04.01.2007
31. KRÓL Wiktoria 51 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 24.06.2007
32. Łuszcz Oliwia 39 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 25.07.2007
33. GIBAS Wiktoria 28 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 01.03.2006
34. BIEROŃSKA Dominika 17 UKS ZAWISZA KATOWICE 13.09.2006
35. MAŁACHOWSKA Gabriela 60 KSz WARSZAWIANKA 01.05.2006
36. MISIAK Laura 6 RMKS RYBNIK 11.09.2007
37. PUKOWIEC Alicja 50 RMKS RYBNIK 19.03.2007
38. PAŁASIK Kornelia 38 SKS FLESZ ŚWIDNICA 11.10.2006
39. Mróz Martyna 16 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
40. JAKUBASZEK Maja 61 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 15.03.2007
41. BARTOSZEK Otylia 29 UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006
42. Prina Cerai Melania 7 KSz WARSZAWIANKA 02.04.2006
43. MAJEREK Maja 30 PIAST GLIWICE 13.06.2007
44. Charkiewicz Karolina 8 AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006
45. Staszak Wera 52 SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.05.2007
46. KONIECZEK Marta 37 UKSz LEGNICA 08.11.2006
47. GORYCZKA Ewa 59 PIAST GLIWICE 27.12.2007
48. Baranowska Julia 15 AZS AWF WROCŁAW 28.07.2006
49. CIBOROWSKA Gabriela 14 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 30.07.2006
50. Żychowska Roksana 36 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.12.2006
51. Kraczla Zuzanna 9 UKS ZAWISZA KATOWICE 21.06.2006
52. PADŁO Antonina 53 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 08.08.2007
53. Wolny Tamara 31 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 05.11.2006
54. Smerczek Karolina 58 BTS BYTOM 20.06.2006
55. DEPTA Hanna 10 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 21.12.2006
56. Jarosz Zuzanna 32 T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006
57. KWIATKOWSKA Anna 54 KSz WARSZAWIANKA 20.04.2006
58. HOLC Apolonia 13 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 16.12.2006
59. FRYDRYCH Małgorzata 35 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 11.04.2007
60. KOZIOŁEK Patrycja 57 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 03.04.2007
61. Reil Kaja 12 T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006
62. OSTROWSKA Paulina 11 PIAST GLIWICE 12.04.2006
63. Marciniak Urszula 55 UKS PIAST LEGNICA 07.08.2006
64. GARCORZ Agata 56 MUSZKIETER GLIWICE 27.09.2007
65. Moszonka Amelia 34 SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.06.2007
66. SKORCZYŃSKA Antonia 33 AZS AWF KRAKÓW 20.07.2006

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Porwoł Liliana RMKS RYBNIK 24.05.2006 zakwalifikowano
2. Halemba Antonina UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006 zakwalifikowano
3. SZYMAŃSKA Aleksandra TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006 zakwalifikowano
4. MISIAK Laura RMKS RYBNIK 11.09.2007 zakwalifikowano
5. FRYDRYCH Małgorzata UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 11.04.2007 zakwalifikowano
5. Charkiewicz Karolina AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006 zakwalifikowano
7. Prina Cerai Melania KSz WARSZAWIANKA 02.04.2006 zakwalifikowano
8. Reil Kaja T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006 zakwalifikowano
9. OSTROWSKA Paulina PIAST GLIWICE 12.04.2006 zakwalifikowano
10. CIBOROWSKA Gabriela UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 30.07.2006 zakwalifikowano
11. JĘDRZEJEC Wiktoria PIAST GLIWICE 04.01.2007 zakwalifikowano
11. Ratyna Magda PIAST GLIWICE 01.03.2007 zakwalifikowano
13. Vysotskaya Maryia AZS AWF KATOWICE 25.04.2007 zakwalifikowano
14. Niesyn Nikola SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2007 zakwalifikowano
15. GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007 zakwalifikowano
16. Kraczla Zuzanna UKS ZAWISZA KATOWICE 21.06.2006 zakwalifikowano
17. Baranowska Julia AZS AWF WROCŁAW 28.07.2006 zakwalifikowano
18. GIBAS Wiktoria SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 01.03.2006 zakwalifikowano
18. Żychowska Roksana UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.12.2006 zakwalifikowano
20. MAJEREK Maja PIAST GLIWICE 13.06.2007 zakwalifikowano
21. Nieczkowska Karolina SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007 zakwalifikowano
22. Bilińska Natalia AZS AWF KRAKÓW 20.06.2006 zakwalifikowano
23. Moszonka Amelia SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.06.2007 zakwalifikowano
24. DEPTA Hanna UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 21.12.2006 zakwalifikowano
25. MĘŻYK Oliwia RMKS RYBNIK 10.10.2006 zakwalifikowano
25. Głowa Weronika AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007 zakwalifikowano
25. BARTOSZEK Otylia UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006 zakwalifikowano
28. BIEROŃSKA Dominika UKS ZAWISZA KATOWICE 13.09.2006 zakwalifikowano
29. GARUS Oliwia AZS AWF KRAKÓW 08.07.2006 zakwalifikowano
30. Kacała Hanna SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.09.2006 zakwalifikowano
31. Śmigielska Lena WKS KOLEJARZ WROCŁAW 19.03.2007 zakwalifikowano
32. Mróz Martyna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007 zakwalifikowano
33. PAŁASIK Kornelia SKS FLESZ ŚWIDNICA 11.10.2006 zakwalifikowano
34. HOLC Apolonia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 16.12.2006 zakwalifikowano
35. Jarosz Zuzanna T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006 zakwalifikowano
36. DŁUGOSZ Anna SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 10.02.2007 zakwalifikowano
37. Wolny Tamara TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 05.11.2006 zakwalifikowano
38. Łuszcz Oliwia WKS KOLEJARZ WROCŁAW 25.07.2007 zakwalifikowano
39. SKORCZYŃSKA Antonia AZS AWF KRAKÓW 20.07.2006 zakwalifikowano
40. MIKLENDOVA Valerie 01.05.2007 zakwalifikowano
41. Wuzik Maja RMKS RYBNIK 14.03.2006 zakwalifikowano
42. Nowak Martyna SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.11.2007 zakwalifikowano
43. Peccoud Suzanne KSz WARSZAWIANKA 01.01.2006 zakwalifikowano
44. Pera Natalia UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 16.02.2007 zakwalifikowano
44. GORYCZKA Ewa PIAST GLIWICE 27.12.2007 zakwalifikowano
46. KWIATKOWSKA Anna KSz WARSZAWIANKA 20.04.2006 zakwalifikowano
47. PUKOWIEC Alicja RMKS RYBNIK 19.03.2007 zakwalifikowano
48. KONIECZEK Marta UKSz LEGNICA 08.11.2006 zakwalifikowano
49. TATROWSKA Tatiana UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 04.12.2006 zakwalifikowano
50. PADŁO Antonina MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 08.08.2007 zakwalifikowano
51. Olech Małgorzata AZS AWF KATOWICE 09.06.2007 zakwalifikowano
52. KRÓL Wiktoria MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 24.06.2007 zakwalifikowano
53. LECH Michalina KSz WARSZAWIANKA 23.05.2007 zakwalifikowano
54. KRAWCZUK Maria TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 21.09.2007 zakwalifikowano
55. Mielniczek Blanka PIAST GLIWICE 09.07.2007 zakwalifikowano
56. Marciniak Urszula UKS PIAST LEGNICA 07.08.2006 zakwalifikowano
57. Błażyca Sara AZS AWF KATOWICE 08.09.2007 zakwalifikowano
58. WASIAK Alicja WKS KOLEJARZ WROCŁAW 23.11.2007 zakwalifikowano
59. KOZIOŁEK Patrycja SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 03.04.2007 zakwalifikowano
60. JAKUBASZEK Maja UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 15.03.2007 zakwalifikowano
61. NIEDLICH Adrianna TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.04.2006 zakwalifikowano
61. MAŁACHOWSKA Gabriela KSz WARSZAWIANKA 01.05.2006 zakwalifikowano
63. GARCORZ Agata MUSZKIETER GLIWICE 27.09.2007 zakwalifikowano
64. Smerczek Karolina BTS BYTOM 20.06.2006 zakwalifikowano
64. Szych-Karwat Ronja MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 09.06.2007 zakwalifikowano
66. Staszak Wera SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.05.2007 zakwalifikowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Halemba Antonina UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
2. Porwoł Liliana RMKS RYBNIK 24.05.2006
3. SZYMAŃSKA Aleksandra TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
3. Ratyna Magda PIAST GLIWICE 01.03.2007
5. MISIAK Laura RMKS RYBNIK 11.09.2007
6. Charkiewicz Karolina AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006
7. Prina Cerai Melania KSz WARSZAWIANKA 02.04.2006
8. OSTROWSKA Paulina PIAST GLIWICE 12.04.2006
9. FRYDRYCH Małgorzata UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 11.04.2007
10. CIBOROWSKA Gabriela UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 30.07.2006
11. JĘDRZEJEC Wiktoria PIAST GLIWICE 04.01.2007
12. Niesyn Nikola SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2007
13. GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
14. Kraczla Zuzanna UKS ZAWISZA KATOWICE 21.06.2006
15. MAJEREK Maja PIAST GLIWICE 13.06.2007
16. MIKLENDOVA Valerie 01.05.2007
17. Reil Kaja T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006
18. Vysotskaya Maryia AZS AWF KATOWICE 25.04.2007
19. Baranowska Julia AZS AWF WROCŁAW 28.07.2006
20. Żychowska Roksana UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.12.2006
20. GIBAS Wiktoria SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 01.03.2006
22. Nieczkowska Karolina SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007
23. Bilińska Natalia AZS AWF KRAKÓW 20.06.2006
24. BIEROŃSKA Dominika UKS ZAWISZA KATOWICE 13.09.2006
25. GARUS Oliwia AZS AWF KRAKÓW 08.07.2006
26. Mróz Martyna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
27. HOLC Apolonia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 16.12.2006
28. Jarosz Zuzanna T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006
29. Łuszcz Oliwia WKS KOLEJARZ WROCŁAW 25.07.2007
30. SKORCZYŃSKA Antonia AZS AWF KRAKÓW 20.07.2006
31. Wuzik Maja RMKS RYBNIK 14.03.2006
32. Nowak Martyna SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.11.2007
33. Moszonka Amelia SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.06.2007
34. DEPTA Hanna UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 21.12.2006
35. Głowa Weronika AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007
35. BARTOSZEK Otylia UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006
35. MĘŻYK Oliwia RMKS RYBNIK 10.10.2006
38. Kacała Hanna SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.09.2006
39. Śmigielska Lena WKS KOLEJARZ WROCŁAW 19.03.2007
40. PAŁASIK Kornelia SKS FLESZ ŚWIDNICA 11.10.2006
41. DŁUGOSZ Anna SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 10.02.2007
42. Wolny Tamara TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 05.11.2006
43. Peccoud Suzanne KSz WARSZAWIANKA 01.01.2006
44. GORYCZKA Ewa PIAST GLIWICE 27.12.2007
44. Pera Natalia UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 16.02.2007
46. KWIATKOWSKA Anna KSz WARSZAWIANKA 20.04.2006
47. PUKOWIEC Alicja RMKS RYBNIK 19.03.2007
48. KONIECZEK Marta UKSz LEGNICA 08.11.2006
49. TATROWSKA Tatiana UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 04.12.2006
50. PADŁO Antonina MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 08.08.2007
51. Olech Małgorzata AZS AWF KATOWICE 09.06.2007
52. KRÓL Wiktoria MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 24.06.2007
53. LECH Michalina KSz WARSZAWIANKA 23.05.2007
54. KRAWCZUK Maria TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 21.09.2007
55. Mielniczek Blanka PIAST GLIWICE 09.07.2007
56. Marciniak Urszula UKS PIAST LEGNICA 07.08.2006
57. Błażyca Sara AZS AWF KATOWICE 08.09.2007
58. WASIAK Alicja WKS KOLEJARZ WROCŁAW 23.11.2007
59. KOZIOŁEK Patrycja SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 03.04.2007
60. JAKUBASZEK Maja UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 15.03.2007
61. MAŁACHOWSKA Gabriela KSz WARSZAWIANKA 01.05.2006
61. NIEDLICH Adrianna TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.04.2006
63. Szych-Karwat Ronja MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 09.06.2007
64. Staszak Wera SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.05.2007
65. GARCORZ Agata MUSZKIETER GLIWICE 27.09.2007
66. Smerczek Karolina BTS BYTOM 20.06.2006

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content