Turniej

Nazwa: Muszkieter Trophy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 07.03.2020

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. ADAMCZYK Mikołaj 19 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
2. TWARDOCH Franciszek 55 UKS KOSYNIER GLIWICE 12.09.2007
3. RUSIN Jędrzej 36 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 23.11.2006
4. BALCERZAK Kajetan 53 PKSZERM WARSZAWA 10.11.2006
5. Huwer Tymoteusz 18 PIAST GLIWICE 01.06.2007
6. Surma Mikael 37 SKS FLESZ ŚWIDNICA 24.11.2007
7. WALKOWIAK Szymon 1 KS SZPADA WROCŁAW 02.03.2006
8. Ziajowski Aleksander 52 PKSZERM WARSZAWA 08.02.2007
9. Jankowski Mateusz 20 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 31.08.2006
10. BURDEK Adrian 35 KS SZPADA WADOWICE 08.07.2006
11. ORŁOWSKI Michał 57 AZS AWF WROCŁAW 11.09.2007
12. GUSTA SEWERYN 17 PIAST GLIWICE 14.03.2007
13. CICIŃSKI SZYMON 38 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 23.05.2007
14. WODNIAK Szymon 2 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006
15. KROCHMALSKI Filip 3 PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007
16. SZUBSTARSKI Maciej 54 KSz WARSZAWIANKA 08.02.2007
17. Niedziela Karol 56 KS SZPADA WADOWICE 09.10.2007
18. Drobczyk Franciszek 16 PIAST GLIWICE 26.09.2007
19. WITCZAK Oliwer 32 SKS FLESZ ŚWIDNICA 11.08.2007
20. WÓJTOWICZ Szymon 21 BTS BYTOM 26.09.2006
21. NOWAKOWSKI Jan 39 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 03.12.2007
22. Ataman Wiktor 34 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 30.06.2006
23. ZAGÓRNY Tomasz 51 IKS WARSZAWA 10.10.2007
24. Wojciechowski Szymon 4 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006
25. Chirkowski Ignacy 22 KS SZPADA WROCŁAW 05.03.2007
26. Bednarski Błażej 15 SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.04.2006
27. MACHNIK Oskar 40 PKS MILENIUM SKAWINA 21.07.2006
28. Kuźnik Bartosz 23 SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.06.2007
29. KUCHARSKI MACIEJ 50 IKS WARSZAWA 29.10.2007
30. Kurowski Błażej 14 PIAST GLIWICE 24.03.2007
31. BUDNIK Maksymilian 41 T.S. WISŁA KRAKÓW 17.10.2006
32. FECHNER Oskar 33 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.08.2007
33. DANIEWSKI Karol 5 KSz WARSZAWIANKA 23.06.2006
34. Wojtania Jan 43 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 16.10.2007
35. ŚMIGIELSKI Aleksander 30 UKS MDK OLIMP LUBIN 25.05.2007
36. Nowak Grzegorz 24 AZS AWF KRAKÓW 15.05.2007
37. Bednarski Antoni 49 SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.12.2007
38. Wąsik Tadeusz 6 PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007
39. JABŁOŃSKI Marcin 13 AZS AWF KATOWICE 17.12.2006
40. Skałecki Antoni 31 KS SZPADA WROCŁAW 03.06.2007
41. Miś Franciszek 47 AZS AWF WROCŁAW 05.06.2007
42. LITWIN Błażej 7 UKS MDK OLIMP LUBIN 09.01.2006
43. SAFRANIONOK Bartosz 25 UKS PIAST LEGNICA 07.06.2007
44. Grzelak Igor 12 SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.04.2006
45. HORNIK Filip 42 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 04.10.2006
46. LEMANIK Maksymilian 26 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 28.06.2006
47. Szylko Dawid 8 UKS MDK OLIMP LUBIN 22.03.2007
48. KOSTOWSKI Antoni 45 AZS AWF WROCŁAW 19.05.2007
49. SUSZKA Marek 48 MUSZKIETER GLIWICE 10.08.2007
50. Grabowski Franciszek 11 PKSZERM WARSZAWA 20.03.2006
51. Klimek-Żołnowski Michał 29 SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.02.2006
52. Skoczylas Michał 10 AZS AWF WROCŁAW 08.02.2006
53. WOŹNIAK Bartosz 27 RMKS RYBNIK 08.02.2006
54. Zalewski Jan 9 KS SZPADA WROCŁAW 18.04.2007
55. HAJDUK Szymon 28 KS SZPADA WADOWICE 21.08.2006
56. DZIECIĄTKOWSKI Oskar 44 SKS FLESZ ŚWIDNICA 25.09.2007
57. Blanc Tymon 46 IKS WARSZAWA 20.09.2006

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. WALKOWIAK Szymon KS SZPADA WROCŁAW 02.03.2006 zakwalifikowano
2. KROCHMALSKI Filip PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007 zakwalifikowano
3. Wojciechowski Szymon WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006 zakwalifikowano
4. JABŁOŃSKI Marcin AZS AWF KATOWICE 17.12.2006 zakwalifikowano
5. DANIEWSKI Karol KSz WARSZAWIANKA 23.06.2006 zakwalifikowano
6. WODNIAK Szymon SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006 zakwalifikowano
7. GUSTA SEWERYN PIAST GLIWICE 14.03.2007 zakwalifikowano
8. Drobczyk Franciszek PIAST GLIWICE 26.09.2007 zakwalifikowano
9. Szylko Dawid UKS MDK OLIMP LUBIN 22.03.2007 zakwalifikowano
10. Skoczylas Michał AZS AWF WROCŁAW 08.02.2006 zakwalifikowano
11. Grzelak Igor SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.04.2006 zakwalifikowano
12. LEMANIK Maksymilian UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 28.06.2006 zakwalifikowano
13. Bednarski Błażej SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.04.2006 zakwalifikowano
14. SAFRANIONOK Bartosz UKS PIAST LEGNICA 07.06.2007 zakwalifikowano
15. Ziajowski Aleksander PKSZERM WARSZAWA 08.02.2007 zakwalifikowano
16. RUSIN Jędrzej WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 23.11.2006 zakwalifikowano
17. ADAMCZYK Mikołaj SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007 zakwalifikowano
18. LITWIN Błażej UKS MDK OLIMP LUBIN 09.01.2006 zakwalifikowano
18. Grabowski Franciszek PKSZERM WARSZAWA 20.03.2006 zakwalifikowano
20. Kurowski Błażej PIAST GLIWICE 24.03.2007 zakwalifikowano
21. Chirkowski Ignacy KS SZPADA WROCŁAW 05.03.2007 zakwalifikowano
22. KUCHARSKI MACIEJ IKS WARSZAWA 29.10.2007 zakwalifikowano
23. Klimek-Żołnowski Michał SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.02.2006 zakwalifikowano
24. Zalewski Jan KS SZPADA WROCŁAW 18.04.2007 zakwalifikowano
24. Kuźnik Bartosz SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.06.2007 zakwalifikowano
26. Blanc Tymon IKS WARSZAWA 20.09.2006 zakwalifikowano
27. Bednarski Antoni SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.12.2007 zakwalifikowano
28. ŚMIGIELSKI Aleksander UKS MDK OLIMP LUBIN 25.05.2007 zakwalifikowano
29. WÓJTOWICZ Szymon BTS BYTOM 26.09.2006 zakwalifikowano
30. Jankowski Mateusz UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 31.08.2006 zakwalifikowano
31. SZUBSTARSKI Maciej KSz WARSZAWIANKA 08.02.2007 zakwalifikowano
32. Huwer Tymoteusz PIAST GLIWICE 01.06.2007 zakwalifikowano
33. DZIECIĄTKOWSKI Oskar SKS FLESZ ŚWIDNICA 25.09.2007 zakwalifikowano
34. HAJDUK Szymon KS SZPADA WADOWICE 21.08.2006 zakwalifikowano
35. Wąsik Tadeusz PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007 zakwalifikowano
36. Miś Franciszek AZS AWF WROCŁAW 05.06.2007 zakwalifikowano
37. ZAGÓRNY Tomasz IKS WARSZAWA 10.10.2007 zakwalifikowano
38. NOWAKOWSKI Jan WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 03.12.2007 zakwalifikowano
39. TWARDOCH Franciszek UKS KOSYNIER GLIWICE 12.09.2007 zakwalifikowano
40. Niedziela Karol KS SZPADA WADOWICE 09.10.2007 zakwalifikowano
41. BURDEK Adrian KS SZPADA WADOWICE 08.07.2006 zakwalifikowano
42. BALCERZAK Kajetan PKSZERM WARSZAWA 10.11.2006 zakwalifikowano
43. Wojtania Jan WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 16.10.2007 zakwalifikowano
44. Skałecki Antoni KS SZPADA WROCŁAW 03.06.2007 zakwalifikowano
45. HORNIK Filip UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 04.10.2006 zakwalifikowano
46. Ataman Wiktor WKS KOLEJARZ WROCŁAW 30.06.2006 zakwalifikowano
47. FECHNER Oskar UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.08.2007 zakwalifikowano
48. WOŹNIAK Bartosz RMKS RYBNIK 08.02.2006 zakwalifikowano
48. KOSTOWSKI Antoni AZS AWF WROCŁAW 19.05.2007 zakwalifikowano
50. Nowak Grzegorz AZS AWF KRAKÓW 15.05.2007 zakwalifikowano
51. CICIŃSKI SZYMON WKS KOLEJARZ WROCŁAW 23.05.2007 zakwalifikowano
52. ORŁOWSKI Michał AZS AWF WROCŁAW 11.09.2007 zakwalifikowano
53. WITCZAK Oliwer SKS FLESZ ŚWIDNICA 11.08.2007 zakwalifikowano
54. SUSZKA Marek MUSZKIETER GLIWICE 10.08.2007 zakwalifikowano
55. Surma Mikael SKS FLESZ ŚWIDNICA 24.11.2007 zakwalifikowano
56. MACHNIK Oskar PKS MILENIUM SKAWINA 21.07.2006 zakwalifikowano
57. BUDNIK Maksymilian T.S. WISŁA KRAKÓW 17.10.2006 zakwalifikowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. WALKOWIAK Szymon KS SZPADA WROCŁAW 02.03.2006
2. GUSTA SEWERYN PIAST GLIWICE 14.03.2007
3. DANIEWSKI Karol KSz WARSZAWIANKA 23.06.2006
3. Wojciechowski Szymon WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006
5. WODNIAK Szymon SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006
6. Ziajowski Aleksander PKSZERM WARSZAWA 08.02.2007
7. Kurowski Błażej PIAST GLIWICE 24.03.2007
8. Kuźnik Bartosz SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.06.2007
9. KROCHMALSKI Filip PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007
10. JABŁOŃSKI Marcin AZS AWF KATOWICE 17.12.2006
11. Skoczylas Michał AZS AWF WROCŁAW 08.02.2006
12. Grzelak Igor SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.04.2006
13. Grabowski Franciszek PKSZERM WARSZAWA 20.03.2006
14. Chirkowski Ignacy KS SZPADA WROCŁAW 05.03.2007
15. Zalewski Jan KS SZPADA WROCŁAW 18.04.2007
16. WOŹNIAK Bartosz RMKS RYBNIK 08.02.2006
17. Drobczyk Franciszek PIAST GLIWICE 26.09.2007
18. Szylko Dawid UKS MDK OLIMP LUBIN 22.03.2007
19. LEMANIK Maksymilian UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 28.06.2006
20. Bednarski Błażej SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.04.2006
21. ADAMCZYK Mikołaj SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
22. LITWIN Błażej UKS MDK OLIMP LUBIN 09.01.2006
23. Klimek-Żołnowski Michał SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.02.2006
24. Blanc Tymon IKS WARSZAWA 20.09.2006
25. Bednarski Antoni SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.12.2007
26. ŚMIGIELSKI Aleksander UKS MDK OLIMP LUBIN 25.05.2007
27. WÓJTOWICZ Szymon BTS BYTOM 26.09.2006
28. Huwer Tymoteusz PIAST GLIWICE 01.06.2007
29. HAJDUK Szymon KS SZPADA WADOWICE 21.08.2006
30. Wąsik Tadeusz PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007
31. Wojtania Jan WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 16.10.2007
32. CICIŃSKI SZYMON WKS KOLEJARZ WROCŁAW 23.05.2007
33. SAFRANIONOK Bartosz UKS PIAST LEGNICA 07.06.2007
34. RUSIN Jędrzej WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 23.11.2006
35. KUCHARSKI MACIEJ IKS WARSZAWA 29.10.2007
36. Jankowski Mateusz UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 31.08.2006
37. SZUBSTARSKI Maciej KSz WARSZAWIANKA 08.02.2007
38. DZIECIĄTKOWSKI Oskar SKS FLESZ ŚWIDNICA 25.09.2007
39. Miś Franciszek AZS AWF WROCŁAW 05.06.2007
40. ZAGÓRNY Tomasz IKS WARSZAWA 10.10.2007
41. NOWAKOWSKI Jan WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 03.12.2007
42. TWARDOCH Franciszek UKS KOSYNIER GLIWICE 12.09.2007
43. Niedziela Karol KS SZPADA WADOWICE 09.10.2007
44. BURDEK Adrian KS SZPADA WADOWICE 08.07.2006
45. BALCERZAK Kajetan PKSZERM WARSZAWA 10.11.2006
46. Skałecki Antoni KS SZPADA WROCŁAW 03.06.2007
47. HORNIK Filip UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 04.10.2006
48. Ataman Wiktor WKS KOLEJARZ WROCŁAW 30.06.2006
49. FECHNER Oskar UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.08.2007
50. KOSTOWSKI Antoni AZS AWF WROCŁAW 19.05.2007
51. Nowak Grzegorz AZS AWF KRAKÓW 15.05.2007
52. ORŁOWSKI Michał AZS AWF WROCŁAW 11.09.2007
53. WITCZAK Oliwer SKS FLESZ ŚWIDNICA 11.08.2007
54. SUSZKA Marek MUSZKIETER GLIWICE 10.08.2007
55. Surma Mikael SKS FLESZ ŚWIDNICA 24.11.2007
56. MACHNIK Oskar PKS MILENIUM SKAWINA 21.07.2006
57. BUDNIK Maksymilian T.S. WISŁA KRAKÓW 17.10.2006

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content