Turniej

Nazwa: I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadzie kobiet 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 18.09.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Otylia BARTOSZEK 40 UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006
2. Natalia BILIŃSKA 32 AZS AWF KRAKÓW 20.06.2006
3. Magdalena BUDNIK 86 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.03.2010
4. Karolina CHARKIEWICZ 12 AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006
5. Gabriela CIBOROWSKA 48 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 30.07.2006
6. Lena CIESIELSKA 74 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 30.09.2008
7. Cecylia CIEŚLIK 1 PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005
8. Maria CISZCZOŃ 67 KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009
9. Emilia CZAJKA 9 T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005
10. Kamila DANEK 39 KKS KRAKÓW 04.10.2007
11. Anna Dawidowicz 59 KS OLIMP LUBIN 24.07.2006
12. Hanna DEPTA 29 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 21.12.2006
13. Natalia DOBRYŁKO 75 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008
14. Pola DROBCZYK 23 PIAST GLIWICE 14.09.2005
15. Hanna Drozdowska 57 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008
16. Łucja DROŻDŻ 81 KS SZPADA WROCŁAW. 07.01.2009
17. Roksana DYL 96 UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008
18. Małgorzata FRYDRYCH 47 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 11.04.2007
19. Lena FURMAN 63 AZS AWF KRAKÓW 23.07.2009
20. Oliwia GARUS 18 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
21. Weronika GŁOWA 22 AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007
22. Alicja GOCZAŁ 7 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
23. Julia Górka 54 UKS ZAWISZA KATOWICE 04.03.2008
24. Kamila GUSTA 95 PIAST GLIWICE 02.09.2008
25. Antonina HALEMBA 4 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
26. Małgorzata HOJDA 51 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 08.02.2005
27. Nina IWASZKO 90 KSz WARSZAWIANKA 12.10.2006
28. Wiktoria IZDEBSKA 11 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005
29. Oliwia JANECZEK 17 PIAST GLIWICE 28.01.2008
30. Zuzanna Jarosz 41 T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006
31. Wiktoria JĘDRZEJEC 38 PIAST GLIWICE 04.01.2007
32. Hania KACAŁA 49 SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.09.2006
33. Janina Kanabaj 91 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.09.2009
34. Aleksandra KASPERCZAK 87 SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.10.2006
35. Lena KONARSKA 83 KS SZPADA WROCŁAW. 20.04.2009
36. Antonina Korduła 20 RMKS RYBNIK 18.11.2005
37. Weronika KOZDĘBA 16 PIAST GLIWICE 29.06.2006
38. Zuzanna Kraczla 60 UKS ZAWISZA KATOWICE 21.06.2006
39. Natalia KUBIK 42 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008
40. Amelia KWAPISZ 24 T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005
41. Anna KWIATKOWSKA 55 KSz WARSZAWIANKA 20.04.2006
42. Michalina LECH 50 KSz WARSZAWIANKA 23.05.2007
43. Hanna Łabuda 56 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008
44. Oliwia ŁUSZCZ 77 KS SZPADA WROCŁAW. 25.07.2007
45. Maja MAJEREK 53 PIAST GLIWICE 13.06.2007
46. Hanna MALICKA 92 SKS FLESZ ŚWIDNICA 19.10.2007
47. Urszula Marciniak 46 UKS PIAST LEGNICA 07.08.2006
48. Oliwia MĘŻYK 36 RMKS RYBNIK 10.10.2006
49. Lena MICHALSKA 78 UKS ZAWISZA KATOWICE 31.08.2008
50. Antonina MILLER 62 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 10.11.2007
51. Laura MISIAK 6 T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007
52. Iwona Misiak 70 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 18.10.2006
53. Julia Misiewicz 76 MKS KUSY SZCZECIN 22.04.2009
54. Wiktoria MOŃKO 88 T.S. GÓRNIK RADLIN 10.09.2009
55. Amelia MOSZONKA 79 SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.06.2007
56. Martyna Mróz 19 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
57. Karolina Nieczkowska 31 SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007
58. Nikola Niesyn 33 SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2007
59. Martyna Nowak 72 SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.11.2007
60. Paulina OSTROWSKA 8 PIAST GLIWICE 12.04.2006
61. Suzanne PECCOUD 65 KSz WARSZAWIANKA 01.01.2006
62. Patrycja Pelon 21 UKS START OPOLE 21.02.2005
63. Liliana Porwoł 10 RMKS RYBNIK 24.05.2006
64. Julia Przywara 30 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 26.10.2005
65. Alicja PUKOWIEC 43 T.S. GÓRNIK RADLIN 19.03.2007
66. Patrycja RADWAN 13 KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
67. Zofia RADWAŃSKA 64 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 02.01.2008
68. Magda Ratyna 5 PIAST GLIWICE 01.03.2007
69. Kaja Reil 14 T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006
70. Sonia RUP 27 UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005
71. Amelia Sadowska 68 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008
72. Jagoda SMEREK 93 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 12.05.2008
73. Antonina SOBCZAK 84 KSz WARSZAWIANKA 01.08.2007
74. Klara SOKALSKA 80 KSz WARSZAWIANKA 20.12.2008
75. Wiktoria SZALIŃSKA 66 KS SZPADA WROCŁAW. 01.10.2009
76. Lena SZCZERBA 58 AZS AWF KRAKÓW 09.03.2006
77. Maria SZCZUROWSKA 71 PIAST GLIWICE 26.03.2009
78. Aleksandra SZYMAŃSKA 3 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
79. Maja SZYMAŃSKA 35 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
80. Kinga SZYMCZAK 85 AZS AWF KRAKÓW 23.03.2007
81. Michalina SZYMCZYK 25 PIAST GLIWICE 10.09.2007
82. Katarzyna ŚLĘZAK 15 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
83. Zuzanna ŚRODA 37 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 20.07.2005
84. Oliwia TERCJAK 2 KS SZPADA WROCŁAW. 11.07.2005
85. Jagoda TERCJAK 69 KS SZPADA WROCŁAW. 07.05.2009
86. Aniela TOŁYŻ 61 MKS KUSY SZCZECIN 26.10.2009
87. Urszula URBAN 44 KSz WARSZAWIANKA 15.03.2005
88. Agata URBANOWICZ 52 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 09.03.2006
89. Łucja URBANOWICZ 73 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 05.11.2009
90. Maryia Vysotskaya 26 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 25.04.2007
91. Maria WILANOWSKA 89 KSz WARSZAWIANKA 19.01.2006
92. JULIA WINIARSKA 82 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 04.03.2009
93. Tamara Wolny 45 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 05.11.2006
94. Iga WOLNY 94 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 03.07.2008
95. Maja Wuzik 34 RMKS RYBNIK 14.03.2006
96. Anastazja ZAZULAK 28 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Oliwia TERCJAK KS SZPADA WROCŁAW. 11.07.2005 zakwalifikowano
2. Magda Ratyna PIAST GLIWICE 01.03.2007 zakwalifikowano
3. Laura MISIAK T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007 zakwalifikowano
4. Cecylia CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005 zakwalifikowano
5. Zuzanna ŚRODA UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 20.07.2005 zakwalifikowano
6. Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006 zakwalifikowano
6. Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007 zakwalifikowano
8. Zuzanna Jarosz T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006 zakwalifikowano
9. Wiktoria JĘDRZEJEC PIAST GLIWICE 04.01.2007 zakwalifikowano
10. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006 zakwalifikowano
11. Wiktoria IZDEBSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005 zakwalifikowano
11. Martyna Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007 zakwalifikowano
13. Hanna Łabuda PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008 zakwalifikowano
14. Michalina SZYMCZYK PIAST GLIWICE 10.09.2007 zakwalifikowano
15. Sonia RUP UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005 zakwalifikowano
16. Aleksandra SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006 zakwalifikowano
17. Oliwia JANECZEK PIAST GLIWICE 28.01.2008 zakwalifikowano
18. Katarzyna ŚLĘZAK UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005 zakwalifikowano
19. Karolina CHARKIEWICZ AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006 zakwalifikowano
20. Maria SZCZUROWSKA PIAST GLIWICE 26.03.2009 zakwalifikowano
21. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005 zakwalifikowano
21. Weronika GŁOWA AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007 zakwalifikowano
21. Emilia CZAJKA T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005 zakwalifikowano
24. Gabriela CIBOROWSKA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 30.07.2006 zakwalifikowano
24. Oliwia GARUS SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006 zakwalifikowano
26. Antonina HALEMBA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006 zakwalifikowano
27. Maja SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008 zakwalifikowano
28. Anna Dawidowicz KS OLIMP LUBIN 24.07.2006 zakwalifikowano
29. Kamila DANEK KKS KRAKÓW 04.10.2007 zakwalifikowano
29. Hanna Drozdowska PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008 zakwalifikowano
31. Nina IWASZKO KSz WARSZAWIANKA 12.10.2006 zakwalifikowano
31. Pola DROBCZYK PIAST GLIWICE 14.09.2005 zakwalifikowano
33. Amelia MOSZONKA SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.06.2007 zakwalifikowano
34. Karolina Nieczkowska SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007 zakwalifikowano
35. Amelia KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005 zakwalifikowano
36. Maria CISZCZOŃ KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009 zakwalifikowano
36. Weronika KOZDĘBA PIAST GLIWICE 29.06.2006 zakwalifikowano
38. Natalia BILIŃSKA AZS AWF KRAKÓW 20.06.2006 zakwalifikowano
39. Anastazja ZAZULAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005 zakwalifikowano
40. Natalia KUBIK TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008 zakwalifikowano
41. Amelia Sadowska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008 zakwalifikowano
42. Suzanne PECCOUD KSz WARSZAWIANKA 01.01.2006 zakwalifikowano
43. Maja MAJEREK PIAST GLIWICE 13.06.2007 zakwalifikowano
44. Hanna DEPTA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 21.12.2006 zakwalifikowano
45. Patrycja Pelon UKS START OPOLE 21.02.2005 zakwalifikowano
46. Maria WILANOWSKA KSz WARSZAWIANKA 19.01.2006 zakwalifikowano
47. Lena FURMAN AZS AWF KRAKÓW 23.07.2009 zakwalifikowano
48. Hanna MALICKA SKS FLESZ ŚWIDNICA 19.10.2007 zakwalifikowano
49. Nikola Niesyn SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2007 zakwalifikowano
50. Hania KACAŁA SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.09.2006 zakwalifikowano
51. Roksana DYL UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008 zakwalifikowano
52. Lena KONARSKA KS SZPADA WROCŁAW. 20.04.2009 zakwalifikowano
53. Maja Wuzik RMKS RYBNIK 14.03.2006 zakwalifikowano
53. Klara SOKALSKA KSz WARSZAWIANKA 20.12.2008 zakwalifikowano
55. Julia Górka UKS ZAWISZA KATOWICE 04.03.2008 zakwalifikowano
56. Łucja DROŻDŻ KS SZPADA WROCŁAW. 07.01.2009 zakwalifikowano
57. Natalia DOBRYŁKO PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008 zakwalifikowano
58. JULIA WINIARSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 04.03.2009 zakwalifikowano
59. Janina Kanabaj TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.09.2009 zakwalifikowano
60. Małgorzata FRYDRYCH UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 11.04.2007 zakwalifikowano
61. Otylia BARTOSZEK UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006 zakwalifikowano
62. Iwona Misiak PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 18.10.2006 zakwalifikowano
63. Alicja PUKOWIEC T.S. GÓRNIK RADLIN 19.03.2007 zakwalifikowano
64. Kaja Reil T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006 zakwalifikowano
65. Magdalena BUDNIK UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.03.2010 zakwalifikowano
65. Aleksandra KASPERCZAK SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.10.2006 zakwalifikowano
67. Zuzanna Kraczla UKS ZAWISZA KATOWICE 21.06.2006 zakwalifikowano
68. Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005 zakwalifikowano
69. Jagoda TERCJAK KS SZPADA WROCŁAW. 07.05.2009 zakwalifikowano
70. Maryia Vysotskaya UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 25.04.2007 zakwalifikowano
71. Anna KWIATKOWSKA KSz WARSZAWIANKA 20.04.2006 zakwalifikowano
72. Michalina LECH KSz WARSZAWIANKA 23.05.2007 zakwalifikowano
73. Lena MICHALSKA UKS ZAWISZA KATOWICE 31.08.2008 zakwalifikowano
74. Julia Misiewicz MKS KUSY SZCZECIN 22.04.2009 zakwalifikowano
75. Martyna Nowak SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.11.2007 zakwalifikowano
76. Małgorzata HOJDA ZERWIKAPTUR KRAKÓW 08.02.2005 zakwalifikowano
77. Julia Przywara BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 26.10.2005 zakwalifikowano
77. Oliwia MĘŻYK RMKS RYBNIK 10.10.2006 zakwalifikowano
79. Oliwia ŁUSZCZ KS SZPADA WROCŁAW. 25.07.2007 wyeliminowano
80. Tamara Wolny TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 05.11.2006 wyeliminowano
81. Kamila GUSTA PIAST GLIWICE 02.09.2008 wyeliminowano
82. Iga WOLNY BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 03.07.2008 wyeliminowano
83. Lena CIESIELSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 30.09.2008 wyeliminowano
84. Lena SZCZERBA AZS AWF KRAKÓW 09.03.2006 wyeliminowano
85. Wiktoria SZALIŃSKA KS SZPADA WROCŁAW. 01.10.2009 wyeliminowano
86. Wiktoria MOŃKO T.S. GÓRNIK RADLIN 10.09.2009 wyeliminowano
87. Urszula URBAN KSz WARSZAWIANKA 15.03.2005 wyeliminowano
88. Aniela TOŁYŻ MKS KUSY SZCZECIN 26.10.2009 wyeliminowano
89. Zofia RADWAŃSKA ZERWIKAPTUR KRAKÓW 02.01.2008 wyeliminowano
89. Agata URBANOWICZ ZERWIKAPTUR KRAKÓW 09.03.2006 wyeliminowano
91. Urszula Marciniak UKS PIAST LEGNICA 07.08.2006 wyeliminowano
92. Antonina MILLER TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 10.11.2007 wyeliminowano
92. Kinga SZYMCZAK AZS AWF KRAKÓW 23.03.2007 wyeliminowano
92. Antonina SOBCZAK KSz WARSZAWIANKA 01.08.2007 wyeliminowano
95. Łucja URBANOWICZ ZERWIKAPTUR KRAKÓW 05.11.2009 wyeliminowano
96. Jagoda SMEREK UKS TOPÓR KRZESZOWICE 12.05.2008 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Cecylia CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005
2. Antonina HALEMBA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
3. Laura MISIAK T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007
3. Wiktoria JĘDRZEJEC PIAST GLIWICE 04.01.2007
5. Magda Ratyna PIAST GLIWICE 01.03.2007
6. Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006
7. Wiktoria IZDEBSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005
8. Oliwia JANECZEK PIAST GLIWICE 28.01.2008
9. Oliwia TERCJAK KS SZPADA WROCŁAW. 11.07.2005
10. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006
11. Martyna Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
12. Hanna Łabuda PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008
13. Michalina SZYMCZYK PIAST GLIWICE 10.09.2007
14. Katarzyna ŚLĘZAK UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
15. Oliwia GARUS SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
16. Maria CISZCZOŃ KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009
17. Zuzanna ŚRODA UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 20.07.2005
18. Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
19. Zuzanna Jarosz T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006
20. Sonia RUP UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005
21. Aleksandra SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
22. Karolina CHARKIEWICZ AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006
23. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
23. Weronika GŁOWA AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007
23. Emilia CZAJKA T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005
26. Gabriela CIBOROWSKA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 30.07.2006
27. Maja SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
28. Nina IWASZKO KSz WARSZAWIANKA 12.10.2006
28. Pola DROBCZYK PIAST GLIWICE 14.09.2005
30. Amelia KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005
31. Weronika KOZDĘBA PIAST GLIWICE 29.06.2006
32. Patrycja Pelon UKS START OPOLE 21.02.2005
33. Maria SZCZUROWSKA PIAST GLIWICE 26.03.2009
34. Anna Dawidowicz KS OLIMP LUBIN 24.07.2006
35. Hanna Drozdowska PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008
35. Kamila DANEK KKS KRAKÓW 04.10.2007
37. Amelia MOSZONKA SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.06.2007
38. Karolina Nieczkowska SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007
39. Natalia BILIŃSKA AZS AWF KRAKÓW 20.06.2006
40. Anastazja ZAZULAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005
41. Natalia KUBIK TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008
42. Amelia Sadowska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008
43. Suzanne PECCOUD KSz WARSZAWIANKA 01.01.2006
44. Maja MAJEREK PIAST GLIWICE 13.06.2007
45. Hanna DEPTA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 21.12.2006
46. Maria WILANOWSKA KSz WARSZAWIANKA 19.01.2006
47. Lena FURMAN AZS AWF KRAKÓW 23.07.2009
48. Hanna MALICKA SKS FLESZ ŚWIDNICA 19.10.2007
49. Nikola Niesyn SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2007
50. Hania KACAŁA SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.09.2006
51. Roksana DYL UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008
52. Lena KONARSKA KS SZPADA WROCŁAW. 20.04.2009
53. Klara SOKALSKA KSz WARSZAWIANKA 20.12.2008
54. Julia Górka UKS ZAWISZA KATOWICE 04.03.2008
55. JULIA WINIARSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 04.03.2009
56. Alicja PUKOWIEC T.S. GÓRNIK RADLIN 19.03.2007
57. Kaja Reil T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006
58. Zuzanna Kraczla UKS ZAWISZA KATOWICE 21.06.2006
59. Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005
60. Jagoda TERCJAK KS SZPADA WROCŁAW. 07.05.2009
61. Maryia Vysotskaya UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 25.04.2007
62. Michalina LECH KSz WARSZAWIANKA 23.05.2007
63. Lena MICHALSKA UKS ZAWISZA KATOWICE 31.08.2008
64. Martyna Nowak SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.11.2007
65. Maja Wuzik RMKS RYBNIK 14.03.2006
66. Łucja DROŻDŻ KS SZPADA WROCŁAW. 07.01.2009
67. Natalia DOBRYŁKO PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008
68. Janina Kanabaj TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.09.2009
69. Małgorzata FRYDRYCH UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 11.04.2007
70. Otylia BARTOSZEK UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006
71. Iwona Misiak PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 18.10.2006
72. Magdalena BUDNIK UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.03.2010
72. Aleksandra KASPERCZAK SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.10.2006
74. Anna KWIATKOWSKA KSz WARSZAWIANKA 20.04.2006
75. Julia Misiewicz MKS KUSY SZCZECIN 22.04.2009
76. Małgorzata HOJDA ZERWIKAPTUR KRAKÓW 08.02.2005
77. Julia Przywara BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 26.10.2005
77. Oliwia MĘŻYK RMKS RYBNIK 10.10.2006
79. Oliwia ŁUSZCZ KS SZPADA WROCŁAW. 25.07.2007
80. Tamara Wolny TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 05.11.2006
81. Kamila GUSTA PIAST GLIWICE 02.09.2008
82. Iga WOLNY BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 03.07.2008
83. Lena CIESIELSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 30.09.2008
84. Lena SZCZERBA AZS AWF KRAKÓW 09.03.2006
85. Wiktoria SZALIŃSKA KS SZPADA WROCŁAW. 01.10.2009
86. Wiktoria MOŃKO T.S. GÓRNIK RADLIN 10.09.2009
87. Urszula URBAN KSz WARSZAWIANKA 15.03.2005
88. Aniela TOŁYŻ MKS KUSY SZCZECIN 26.10.2009
89. Zofia RADWAŃSKA ZERWIKAPTUR KRAKÓW 02.01.2008
89. Agata URBANOWICZ ZERWIKAPTUR KRAKÓW 09.03.2006
91. Urszula Marciniak UKS PIAST LEGNICA 07.08.2006
92. Antonina MILLER TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 10.11.2007
92. Kinga SZYMCZAK AZS AWF KRAKÓW 23.03.2007
92. Antonina SOBCZAK KSz WARSZAWIANKA 01.08.2007
95. Łucja URBANOWICZ ZERWIKAPTUR KRAKÓW 05.11.2009
96. Jagoda SMEREK UKS TOPÓR KRZESZOWICE 12.05.2008

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy