Turniej

Nazwa: I Puchar Polski juniorów młodszych w szabli kobiet 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 19.09.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Ewa Wasilewska UKS 13 BIAŁYSTOK 19.07.2006
2. Julia Jakoniuk UKS 13 BIAŁYSTOK 27.05.2006
3. Natalia Troskowska UKS 13 BIAŁYSTOK 07.05.2006
4. Maja Kirpsza UKS 13 BIAŁYSTOK 16.05.2006
5. Dominika Dojlido UKS 13 BIAŁYSTOK 08.11.2006
6. Monika Łupińska UKS 13 BIAŁYSTOK 07.05.2007
7. Natalia Krasowska UKS 13 BIAŁYSTOK 22.06.2007
8. Anna Lubecka UKS 13 BIAŁYSTOK 09.07.2007
9. Magdalena MASEŁBAS UKS 13 BIAŁYSTOK 27.02.2007
10. Małgorzata Kobać UKS 13 BIAŁYSTOK 24.01.2007
11. Amelia Haponik UKS 13 BIAŁYSTOK 21.03.2008
12. Martyna Masłowiecka UKS 13 BIAŁYSTOK 04.10.2009
13. Sonia Kozanecka DRAGON ŁÓDŹ 30.11.2005
14. Natalia LIPIŃSKA DRAGON ŁÓDŹ 20.01.2005
15. Eliza Bartosz DRAGON ŁÓDŹ 04.04.2008
16. Inez Graupen KKSZ KONIN 18.03.2005
17. Iga Pilarska KKSZ KONIN 23.01.2006
18. Milena Lewandowska KKSZ KONIN 11.06.2006
19. Julia MIEDZIŃSKA KKSZ KONIN 14.04.2006
20. Hanna SKIBA KKSZ KONIN 16.06.2007
21. Zofia Markowska KKSZ KONIN 05.04.2007
22. Zofia Hańczewska KKSZ KONIN 03.09.2008
23. Lena Witkowska KKSZ KONIN 11.01.2009
24. Amelia PIETRZAK KKSZ KONIN 20.04.2009
25. Martyna MIODUSZEWSKA KKSZ KONIN 04.05.2006
26. Matylda KULUS KKSZ KONIN 19.11.2008
27. Nina Stępniewska KKSZ KONIN 19.05.2009
28. Aniela KOZŁOWSKA UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 04.05.2005
29. Elżbieta Mejłun UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 15.03.2007
30. Antonina Dobies UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 15.01.2008
31. Marta Rozmus UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 02.04.2006
32. Natalia Witkowska O.Ś. AZS POZNAŃ 23.01.2005
33. Marta Nowak O.Ś. AZS POZNAŃ 26.07.2007
34. Antonina Rymaszewska O.Ś. AZS POZNAŃ 22.05.2006
35. Maja Konecka O.Ś. AZS POZNAŃ 12.11.2007
36. Rozalia Czajkowska O.Ś. AZS POZNAŃ 31.08.2005
37. Zuzanna Cichoń O.Ś. AZS POZNAŃ 24.01.2007
38. Anna Wieczorek KKSZ KONIN 27.06.2009
39. Marta Aksamit ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 14.03.2006
40. Agata Sajnóg ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 22.04.2005
41. EMILIA DAMEK ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 24.04.2007
42. Julia SZAŁWIŃSKA ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 30.05.2006
43. Maria WIĘCKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 17.04.2005
44. Oliwia KORDYASZ UKS SZABLA ZĄBKI 11.11.2008
45. Amelia KUKLA UKS SZABLA ZĄBKI 03.07.2007
46. Julia SZELĄGOWSKA UKS SZABLA ZĄBKI 23.03.2007
47. Oliwia GOGOŁA KOLEJARZ 24 KATOWICE 27.02.2007
48. Zuzanna KROT KOLEJARZ 24 KATOWICE 07.07.2007
49. Lena STAWIARZ KOLEJARZ 24 KATOWICE 21.07.2007
50. Olga KROT KOLEJARZ 24 KATOWICE 28.08.2008
51. Michalina WALCZAK KOLEJARZ 24 KATOWICE 09.09.2009
52. Julia MIKULSKA-BĄK UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 12.07.2007
53. Paulina LORENC UKS RIPOSTA OLSZTYN 16.11.2006
54. Joanna Makowska IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 16.02.2006
55. Marzena LEWANDOWSKA AZS AWF WARSZAWA 23.09.2008
56. Nela Maszewska AZS AWF WARSZAWA 28.10.2008
57. Aleksandra STAWSKA AZS AWF WARSZAWA 10.09.2008
58. Martyna DUDEK AZS AWF WARSZAWA 17.02.2007
59. Emilie LEDUC AZS AWF WARSZAWA 07.02.2009
60. Amelia Ostrowska UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 22.06.2009
61. Anna Kaczorowska KS KARABELA 10.01.2007
62. Gabriela Markowska KS KARABELA 16.08.2006
63. Julia Pilewska TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 07.07.2005
64. Amelia SIWEK TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 21.04.2008
65. Zofia Pieniążek TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.08.2007
66. Karolina HOFMAN TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28.10.2006
67. ALICJA SWOBODA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 06.02.2007
68. Lena Siemionow UKS SZABLA BRZOZA 30.08.2006
69. Julia Gwoździńska UKS SZABLA BRZOZA 09.07.2007
70. Michaela Nowakowska UKS SZABLA BRZOZA 03.04.2008
71. Lidia TABĘDZKA GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 14.07.2007
72. Aleksandra Lachawiec GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 11.01.2006
73. Małgorzata Derlatka GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 09.07.2006
74. Julia Ernest KLUB SZERMIERCZY AMP 24.09.2009
75. Patrycja Wasilewska UKS 13 BIAŁYSTOK 09.04.2009

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Ewa Wasilewska UKS 13 BIAŁYSTOK 19.07.2006 zakwalifikowano
- Lena STAWIARZ KOLEJARZ 24 KATOWICE 21.07.2007 zakwalifikowano
- Marzena LEWANDOWSKA AZS AWF WARSZAWA 23.09.2008 wyeliminowano
- Joanna Makowska IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 16.02.2006 wyeliminowano
- Paulina LORENC UKS RIPOSTA OLSZTYN 16.11.2006 zakwalifikowano
- Julia MIKULSKA-BĄK UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 12.07.2007 zakwalifikowano
- Michalina WALCZAK KOLEJARZ 24 KATOWICE 09.09.2009 wyeliminowano
- Olga KROT KOLEJARZ 24 KATOWICE 28.08.2008 zakwalifikowano
- Zuzanna KROT KOLEJARZ 24 KATOWICE 07.07.2007 wyeliminowano
- Aleksandra STAWSKA AZS AWF WARSZAWA 10.09.2008 wyeliminowano
- Oliwia GOGOŁA KOLEJARZ 24 KATOWICE 27.02.2007 zakwalifikowano
- Julia SZELĄGOWSKA UKS SZABLA ZĄBKI 23.03.2007 zakwalifikowano
- Amelia KUKLA UKS SZABLA ZĄBKI 03.07.2007 zakwalifikowano
- Oliwia KORDYASZ UKS SZABLA ZĄBKI 11.11.2008 wyeliminowano
- Maria WIĘCKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 17.04.2005 zakwalifikowano
- Julia SZAŁWIŃSKA ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 30.05.2006 wyeliminowano
- EMILIA DAMEK ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 24.04.2007 zakwalifikowano
- Nela Maszewska AZS AWF WARSZAWA 28.10.2008 zakwalifikowano
- Martyna DUDEK AZS AWF WARSZAWA 17.02.2007 wyeliminowano
- Marta Aksamit ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 14.03.2006 zakwalifikowano
- Lena Siemionow UKS SZABLA BRZOZA 30.08.2006 zakwalifikowano
- Julia Ernest KLUB SZERMIERCZY AMP 24.09.2009 wyeliminowano
- Małgorzata Derlatka GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 09.07.2006 wyeliminowano
- Aleksandra Lachawiec GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 11.01.2006 wyeliminowano
- Lidia TABĘDZKA GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 14.07.2007 zakwalifikowano
- Michaela Nowakowska UKS SZABLA BRZOZA 03.04.2008 wyeliminowano
- Julia Gwoździńska UKS SZABLA BRZOZA 09.07.2007 zakwalifikowano
- ALICJA SWOBODA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 06.02.2007 zakwalifikowano
- Emilie LEDUC AZS AWF WARSZAWA 07.02.2009 zakwalifikowano
- Karolina HOFMAN TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28.10.2006 wyeliminowano
- Zofia Pieniążek TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.08.2007 zakwalifikowano
- Amelia SIWEK TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 21.04.2008 zakwalifikowano
- Julia Pilewska TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 07.07.2005 zakwalifikowano
- Gabriela Markowska KS KARABELA 16.08.2006 zakwalifikowano
- Anna Kaczorowska KS KARABELA 10.01.2007 zakwalifikowano
- Amelia Ostrowska UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 22.06.2009 zakwalifikowano
- Agata Sajnóg ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 22.04.2005 zakwalifikowano
- Anna Wieczorek KKSZ KONIN 27.06.2009 wyeliminowano
- Julia Jakoniuk UKS 13 BIAŁYSTOK 27.05.2006 zakwalifikowano
- Amelia Haponik UKS 13 BIAŁYSTOK 21.03.2008 zakwalifikowano
- Iga Pilarska KKSZ KONIN 23.01.2006 zakwalifikowano
- Inez Graupen KKSZ KONIN 18.03.2005 zakwalifikowano
- Eliza Bartosz DRAGON ŁÓDŹ 04.04.2008 zakwalifikowano
- Natalia LIPIŃSKA DRAGON ŁÓDŹ 20.01.2005 zakwalifikowano
- Sonia Kozanecka DRAGON ŁÓDŹ 30.11.2005 zakwalifikowano
- Martyna Masłowiecka UKS 13 BIAŁYSTOK 04.10.2009 wyeliminowano
- Małgorzata Kobać UKS 13 BIAŁYSTOK 24.01.2007 zakwalifikowano
- Julia MIEDZIŃSKA KKSZ KONIN 14.04.2006 zakwalifikowano
- Magdalena MASEŁBAS UKS 13 BIAŁYSTOK 27.02.2007 zakwalifikowano
- Anna Lubecka UKS 13 BIAŁYSTOK 09.07.2007 zakwalifikowano
- Natalia Krasowska UKS 13 BIAŁYSTOK 22.06.2007 zakwalifikowano
- Monika Łupińska UKS 13 BIAŁYSTOK 07.05.2007 zakwalifikowano
- Dominika Dojlido UKS 13 BIAŁYSTOK 08.11.2006 zakwalifikowano
- Maja Kirpsza UKS 13 BIAŁYSTOK 16.05.2006 zakwalifikowano
- Natalia Troskowska UKS 13 BIAŁYSTOK 07.05.2006 zakwalifikowano
- Milena Lewandowska KKSZ KONIN 11.06.2006 zakwalifikowano
- Hanna SKIBA KKSZ KONIN 16.06.2007 zakwalifikowano
- Zuzanna Cichoń O.Ś. AZS POZNAŃ 24.01.2007 zakwalifikowano
- Antonina Dobies UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 15.01.2008 zakwalifikowano
- Rozalia Czajkowska O.Ś. AZS POZNAŃ 31.08.2005 zakwalifikowano
- Maja Konecka O.Ś. AZS POZNAŃ 12.11.2007 zakwalifikowano
- Antonina Rymaszewska O.Ś. AZS POZNAŃ 22.05.2006 zakwalifikowano
- Marta Nowak O.Ś. AZS POZNAŃ 26.07.2007 zakwalifikowano
- Natalia Witkowska O.Ś. AZS POZNAŃ 23.01.2005 zakwalifikowano
- Marta Rozmus UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 02.04.2006 wyeliminowano
- Elżbieta Mejłun UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 15.03.2007 zakwalifikowano
- Zofia Markowska KKSZ KONIN 05.04.2007 wyeliminowano
- Aniela KOZŁOWSKA UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 04.05.2005 zakwalifikowano
- Nina Stępniewska KKSZ KONIN 19.05.2009 wyeliminowano
- Matylda KULUS KKSZ KONIN 19.11.2008 wyeliminowano
- Martyna MIODUSZEWSKA KKSZ KONIN 04.05.2006 wyeliminowano
- Amelia PIETRZAK KKSZ KONIN 20.04.2009 wyeliminowano
- Lena Witkowska KKSZ KONIN 11.01.2009 wyeliminowano
- Zofia Hańczewska KKSZ KONIN 03.09.2008 wyeliminowano
- Patrycja Wasilewska UKS 13 BIAŁYSTOK 09.04.2009 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
-
-
-
-
- Karolina HOFMAN TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28.10.2006
-
-
-
-
-
-
- Anna Wieczorek KKSZ KONIN 27.06.2009
- Marta Rozmus UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 02.04.2006
-
-
- Patrycja Wasilewska UKS 13 BIAŁYSTOK 09.04.2009
- Zofia Hańczewska KKSZ KONIN 03.09.2008
- Lena Witkowska KKSZ KONIN 11.01.2009
- Amelia PIETRZAK KKSZ KONIN 20.04.2009
- Martyna MIODUSZEWSKA KKSZ KONIN 04.05.2006
- Martyna Masłowiecka UKS 13 BIAŁYSTOK 04.10.2009
- Matylda KULUS KKSZ KONIN 19.11.2008
- Nina Stępniewska KKSZ KONIN 19.05.2009
-
- Michaela Nowakowska UKS SZABLA BRZOZA 03.04.2008
-
-
- Marzena LEWANDOWSKA AZS AWF WARSZAWA 23.09.2008
- Joanna Makowska IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 16.02.2006
-
-
- Michalina WALCZAK KOLEJARZ 24 KATOWICE 09.09.2009
-
- Zuzanna KROT KOLEJARZ 24 KATOWICE 07.07.2007
- Aleksandra STAWSKA AZS AWF WARSZAWA 10.09.2008
-
-
- Aleksandra Lachawiec GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 11.01.2006
- Oliwia KORDYASZ UKS SZABLA ZĄBKI 11.11.2008
- Julia SZAŁWIŃSKA ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 30.05.2006
-
-
- Martyna DUDEK AZS AWF WARSZAWA 17.02.2007
-
-
- Julia Ernest KLUB SZERMIERCZY AMP 24.09.2009
- Małgorzata Derlatka GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 09.07.2006
- Zofia Markowska KKSZ KONIN 05.04.2007
1. Aniela KOZŁOWSKA UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 04.05.2005
2. Maria WIĘCKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 17.04.2005
3. Ewa Wasilewska UKS 13 BIAŁYSTOK 19.07.2006
3. Zofia Pieniążek TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.08.2007
5. Lidia TABĘDZKA GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 14.07.2007
6. Julia Pilewska TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 07.07.2005
7. Sonia Kozanecka DRAGON ŁÓDŹ 30.11.2005
8. Julia Jakoniuk UKS 13 BIAŁYSTOK 27.05.2006
9. Marta Aksamit ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 14.03.2006
10. Maja Konecka O.Ś. AZS POZNAŃ 12.11.2007
12. Julia SZELĄGOWSKA UKS SZABLA ZĄBKI 23.03.2007
13. Antonina Dobies UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 15.01.2008
13. Amelia KUKLA UKS SZABLA ZĄBKI 03.07.2007
15. Marta Nowak O.Ś. AZS POZNAŃ 26.07.2007
16. Agata Sajnóg ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 22.04.2005
17. Natalia LIPIŃSKA DRAGON ŁÓDŹ 20.01.2005
18. Julia Gwoździńska UKS SZABLA BRZOZA 09.07.2007
19. Julia MIKULSKA-BĄK UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 12.07.2007
20. Eliza Bartosz DRAGON ŁÓDŹ 04.04.2008
21. Dominika Dojlido UKS 13 BIAŁYSTOK 08.11.2006
22. Nela Maszewska AZS AWF WARSZAWA 28.10.2008
23. Amelia SIWEK TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 21.04.2008
24. Gabriela Markowska KS KARABELA 16.08.2006
25. Amelia Ostrowska UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 22.06.2009
26. Anna Lubecka UKS 13 BIAŁYSTOK 09.07.2007
27. Inez Graupen KKSZ KONIN 18.03.2005
28. Natalia Troskowska UKS 13 BIAŁYSTOK 07.05.2006
29. Oliwia GOGOŁA KOLEJARZ 24 KATOWICE 27.02.2007
30. Elżbieta Mejłun UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 15.03.2007
31. ALICJA SWOBODA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 06.02.2007
31. Anna Kaczorowska KS KARABELA 10.01.2007
33. Antonina Rymaszewska O.Ś. AZS POZNAŃ 22.05.2006
36. Hanna SKIBA KKSZ KONIN 16.06.2007
37. Zuzanna Cichoń O.Ś. AZS POZNAŃ 24.01.2007
38. Emilie LEDUC AZS AWF WARSZAWA 07.02.2009
39. EMILIA DAMEK ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 24.04.2007
40. Paulina LORENC UKS RIPOSTA OLSZTYN 16.11.2006
41. Amelia Haponik UKS 13 BIAŁYSTOK 21.03.2008
43. Lena Siemionow UKS SZABLA BRZOZA 30.08.2006
44. Natalia Krasowska UKS 13 BIAŁYSTOK 22.06.2007
45. Iga Pilarska KKSZ KONIN 23.01.2006
46. Maja Kirpsza UKS 13 BIAŁYSTOK 16.05.2006
47. Małgorzata Kobać UKS 13 BIAŁYSTOK 24.01.2007
48. Rozalia Czajkowska O.Ś. AZS POZNAŃ 31.08.2005
49. Monika Łupińska UKS 13 BIAŁYSTOK 07.05.2007
50. Olga KROT KOLEJARZ 24 KATOWICE 28.08.2008
51. Magdalena MASEŁBAS UKS 13 BIAŁYSTOK 27.02.2007
52. Natalia Witkowska O.Ś. AZS POZNAŃ 23.01.2005
53. Milena Lewandowska KKSZ KONIN 11.06.2006
54. Julia MIEDZIŃSKA KKSZ KONIN 14.04.2006
55. Lena STAWIARZ KOLEJARZ 24 KATOWICE 21.07.2007

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy