Turniej

Nazwa: V Turniej Szermierczy O Puchar Miasta Wadowice
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 03.10.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Amelia Sadowska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008
2. Zofia Siergiej KS SZPADA WROCŁAW. 14.11.2008
3. Martyna MILIŃSKA UKS GRYFEK SZCZECIN 06.05.2008
4. Iga WOLNY BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 03.07.2008
5. Natalia DOBRYŁKO PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008
6. Paulina ŻABKA RMKS RYBNIK 17.07.2008
7. Zofia GRAMCOW RMKS RYBNIK 17.06.2009
8. Lena FURMAN AZS AWF KRAKÓW 23.07.2009
9. Maja ŚMIGIELSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.03.2009
10. Zuzanna SOŁTYK PKSZERM WARSZAWA 08.06.2009
11. Julia SZCZEPANIK Tarnowska Akademia Fechtunku 10.04.2009
12. Marialuna Kozik PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 03.08.2009
13. Karolina Gawlik T.S. GÓRNIK RADLIN 25.03.2009
14. Hanna ZAKLIKA UKS START OPOLE 25.11.2008
15. Zuzanna KAUCH RMKS RYBNIK 01.07.2008

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Amelia Sadowska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008 wyeliminowano
- Zofia Siergiej KS SZPADA WROCŁAW. 14.11.2008 wyeliminowano
- Martyna MILIŃSKA UKS GRYFEK SZCZECIN 06.05.2008 wyeliminowano
- Iga WOLNY BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 03.07.2008 wyeliminowano
- Natalia DOBRYŁKO PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008 wyeliminowano
- Paulina ŻABKA RMKS RYBNIK 17.07.2008 wyeliminowano
- Zofia GRAMCOW RMKS RYBNIK 17.06.2009 wyeliminowano
- Lena FURMAN AZS AWF KRAKÓW 23.07.2009 wyeliminowano
- Maja ŚMIGIELSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.03.2009 wyeliminowano
- Zuzanna SOŁTYK PKSZERM WARSZAWA 08.06.2009 wyeliminowano
- Julia SZCZEPANIK Tarnowska Akademia Fechtunku 10.04.2009 wyeliminowano
- Marialuna Kozik PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 03.08.2009 wyeliminowano
- Karolina Gawlik T.S. GÓRNIK RADLIN 25.03.2009 wyeliminowano
- Hanna ZAKLIKA UKS START OPOLE 25.11.2008 wyeliminowano
- Zuzanna KAUCH RMKS RYBNIK 01.07.2008 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Amelia Sadowska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Zofia Siergiej KS SZPADA WROCŁAW. 14.11.2008
- Zuzanna KAUCH RMKS RYBNIK 01.07.2008
- Hanna ZAKLIKA UKS START OPOLE 25.11.2008
- Karolina Gawlik T.S. GÓRNIK RADLIN 25.03.2009
- Marialuna Kozik PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 03.08.2009
- Julia SZCZEPANIK Tarnowska Akademia Fechtunku 10.04.2009
- Zuzanna SOŁTYK PKSZERM WARSZAWA 08.06.2009
- Maja ŚMIGIELSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.03.2009
- Lena FURMAN AZS AWF KRAKÓW 23.07.2009
- Zofia GRAMCOW RMKS RYBNIK 17.06.2009
- Paulina ŻABKA RMKS RYBNIK 17.07.2008
- Natalia DOBRYŁKO PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008
- Iga WOLNY BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 03.07.2008
- Martyna MILIŃSKA UKS GRYFEK SZCZECIN 06.05.2008
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy