Turniej

Nazwa: V Turniej Szermierczy O Puchar Miasta Wadowice
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 03.10.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Iga Hamerska UKS GRYFEK SZCZECIN 20.04.2010
2. Zofia Białecka PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2010
3. Magdalena Budnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.03.2010
4. Aleksandra Żurek PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.12.2010
5. Helena JASIELCZUK KKS KRAKÓW 08.10.2011
6. Łucja Klaper Tarnowska Akademia Fechtunku 23.01.2011
7. Emilia Fajkis RMKS RYBNIK 07.05.2010
8. Ofelia Gąsiorowska UKS START OPOLE 16.09.2010
9. Aleksandra Hajkowska FT Opole 31.01.2011
10. ALEKSANDRA JARMOLUK UKS GRYFEK SZCZECIN 29.08.2011
11. Amelia Papaj UKS GRYFEK SZCZECIN 09.11.2011

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Iga Hamerska UKS GRYFEK SZCZECIN 20.04.2010 wyeliminowano
- Zofia Białecka PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2010 wyeliminowano
- Magdalena Budnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.03.2010 wyeliminowano
- Aleksandra Żurek PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.12.2010 wyeliminowano
- Helena JASIELCZUK KKS KRAKÓW 08.10.2011 wyeliminowano
- Łucja Klaper Tarnowska Akademia Fechtunku 23.01.2011 wyeliminowano
- Emilia Fajkis RMKS RYBNIK 07.05.2010 wyeliminowano
- Ofelia Gąsiorowska UKS START OPOLE 16.09.2010 wyeliminowano
- Aleksandra Hajkowska FT Opole 31.01.2011 wyeliminowano
- ALEKSANDRA JARMOLUK UKS GRYFEK SZCZECIN 29.08.2011 wyeliminowano
- Amelia Papaj UKS GRYFEK SZCZECIN 09.11.2011 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Iga Hamerska UKS GRYFEK SZCZECIN 20.04.2010
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Zofia Białecka PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2010
- Amelia Papaj UKS GRYFEK SZCZECIN 09.11.2011
- ALEKSANDRA JARMOLUK UKS GRYFEK SZCZECIN 29.08.2011
- Aleksandra Hajkowska FT Opole 31.01.2011
- Ofelia Gąsiorowska UKS START OPOLE 16.09.2010
- Emilia Fajkis RMKS RYBNIK 07.05.2010
- Łucja Klaper Tarnowska Akademia Fechtunku 23.01.2011
- Helena JASIELCZUK KKS KRAKÓW 08.10.2011
- Aleksandra Żurek PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.12.2010
- Magdalena Budnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.03.2010
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy