Turniej

Nazwa: XXII Międzynarodowy Turniej Z Okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz V Memoriał Bolesława Miki
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 09.10.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Zofia Wątor KS Milenium 23.05.2008
2. Maria CISZCZOŃ KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009
3. Eryka DE VREESE UKS TOPÓR KRZESZOWICE 28.03.2009
4. Amelia Sadowska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008
5. Zofia Siergiej KS SZPADA WROCŁAW. 14.11.2008
6. Maria SOCHA PKSZERM WARSZAWA 05.02.2008
7. Daria Marcinkiewicz PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 16.08.2009
8. Natalia DOBRYŁKO PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008
9. Aniela TOŁYŻ MKS KUSY SZCZECIN 26.10.2009
10. Alicja Skalny UKS TOPÓR KRZESZOWICE 03.06.2009
11. Aleksandra ZIELIŃSKA KS Milenium 19.05.2009
12. Julia Misiewicz MKS KUSY SZCZECIN 22.04.2009
13. Paulina ŻABKA RMKS RYBNIK 17.07.2008
14. Zofia GRAMCOW RMKS RYBNIK 17.06.2009
15. Maja ŚMIGIELSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.03.2009
16. Dominika Sowińska PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 14.11.2009
17. MARTYNA NIKODEM MUSZKIETER GLIWICE 21.08.2009
18. Maria Zając MUSZKIETER GLIWICE 06.03.2008
19. Klara SOKALSKA KSz WARSZAWIANKA 20.12.2008
20. Wiktoria Wilkosz KS OLIMP LUBIN 08.05.2009
21. Marialuna Kozik PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 03.08.2009
22. Judyta Dudek MUSZKIETER GLIWICE 02.01.2009
23. Amelia SPITTAL MUSZKIETER GLIWICE 04.10.2009
24. Jagoda SMEREK UKS TOPÓR KRZESZOWICE 12.05.2008
25. Hanna ZAKLIKA UKS START OPOLE 25.11.2008
26. Hanna Malinowska KS OLIMP LUBIN 08.01.2008
27. Helena Kaleta UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 27.04.2008
28. Amelia WITOMSKA MUSZKIETER GLIWICE 23.05.2009
29. Aleksandra URONEK UKS START OPOLE 01.08.2009
30. Wiktoria Wittenbeck WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.07.2009
31. Amelia SIODMOK UKS RAPIER RYBNIK 17.02.2008
32. Antonina WĘGRZYK UKS RAPIER RYBNIK 02.09.2009
33. Zuzanna KAUCH RMKS RYBNIK 01.07.2008
34. Weronika Poduszyńska PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 22.05.2009
35. Lena FURMAN AZS AWF KRAKÓW 23.07.2009

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Zofia Wątor KS Milenium 23.05.2008 wyeliminowano
- Helena Kaleta UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 27.04.2008 wyeliminowano
- Marialuna Kozik PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 03.08.2009 wyeliminowano
- Judyta Dudek MUSZKIETER GLIWICE 02.01.2009 wyeliminowano
- Amelia SPITTAL MUSZKIETER GLIWICE 04.10.2009 wyeliminowano
- Jagoda SMEREK UKS TOPÓR KRZESZOWICE 12.05.2008 wyeliminowano
- Hanna ZAKLIKA UKS START OPOLE 25.11.2008 wyeliminowano
- Hanna Malinowska KS OLIMP LUBIN 08.01.2008 wyeliminowano
- Amelia WITOMSKA MUSZKIETER GLIWICE 23.05.2009 wyeliminowano
- Klara SOKALSKA KSz WARSZAWIANKA 20.12.2008 wyeliminowano
- Aleksandra URONEK UKS START OPOLE 01.08.2009 wyeliminowano
- Wiktoria Wittenbeck WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.07.2009 wyeliminowano
- Amelia SIODMOK UKS RAPIER RYBNIK 17.02.2008 wyeliminowano
- Antonina WĘGRZYK UKS RAPIER RYBNIK 02.09.2009 wyeliminowano
- Zuzanna KAUCH RMKS RYBNIK 01.07.2008 wyeliminowano
- Weronika Poduszyńska PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 22.05.2009 wyeliminowano
- Wiktoria Wilkosz KS OLIMP LUBIN 08.05.2009 wyeliminowano
- Maria Zając MUSZKIETER GLIWICE 06.03.2008 wyeliminowano
- Maria CISZCZOŃ KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009 wyeliminowano
- Aniela TOŁYŻ MKS KUSY SZCZECIN 26.10.2009 wyeliminowano
- Eryka DE VREESE UKS TOPÓR KRZESZOWICE 28.03.2009 wyeliminowano
- Amelia Sadowska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008 wyeliminowano
- Zofia Siergiej KS SZPADA WROCŁAW. 14.11.2008 wyeliminowano
- Maria SOCHA PKSZERM WARSZAWA 05.02.2008 wyeliminowano
- Daria Marcinkiewicz PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 16.08.2009 wyeliminowano
- Natalia DOBRYŁKO PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008 wyeliminowano
- Alicja Skalny UKS TOPÓR KRZESZOWICE 03.06.2009 wyeliminowano
- MARTYNA NIKODEM MUSZKIETER GLIWICE 21.08.2009 wyeliminowano
- Aleksandra ZIELIŃSKA KS Milenium 19.05.2009 wyeliminowano
- Julia Misiewicz MKS KUSY SZCZECIN 22.04.2009 wyeliminowano
- Paulina ŻABKA RMKS RYBNIK 17.07.2008 wyeliminowano
- Zofia GRAMCOW RMKS RYBNIK 17.06.2009 wyeliminowano
- Maja ŚMIGIELSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.03.2009 wyeliminowano
- Dominika Sowińska PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 14.11.2009 wyeliminowano
- Lena FURMAN AZS AWF KRAKÓW 23.07.2009 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Zofia Wątor KS Milenium 23.05.2008
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Helena Kaleta UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 27.04.2008
- Klara SOKALSKA KSz WARSZAWIANKA 20.12.2008
- Weronika Poduszyńska PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 22.05.2009
- Zuzanna KAUCH RMKS RYBNIK 01.07.2008
- Antonina WĘGRZYK UKS RAPIER RYBNIK 02.09.2009
- Amelia SIODMOK UKS RAPIER RYBNIK 17.02.2008
- Wiktoria Wittenbeck WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.07.2009
- Aleksandra URONEK UKS START OPOLE 01.08.2009
- Amelia WITOMSKA MUSZKIETER GLIWICE 23.05.2009
- Maria Zając MUSZKIETER GLIWICE 06.03.2008
- Hanna Malinowska KS OLIMP LUBIN 08.01.2008
- Hanna ZAKLIKA UKS START OPOLE 25.11.2008
- Jagoda SMEREK UKS TOPÓR KRZESZOWICE 12.05.2008
- Amelia SPITTAL MUSZKIETER GLIWICE 04.10.2009
- Judyta Dudek MUSZKIETER GLIWICE 02.01.2009
- Marialuna Kozik PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 03.08.2009
- Wiktoria Wilkosz KS OLIMP LUBIN 08.05.2009
- Maria CISZCZOŃ KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009
- Lena FURMAN AZS AWF KRAKÓW 23.07.2009
- MARTYNA NIKODEM MUSZKIETER GLIWICE 21.08.2009
- Dominika Sowińska PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 14.11.2009
- Maja ŚMIGIELSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.03.2009
- Zofia GRAMCOW RMKS RYBNIK 17.06.2009
- Paulina ŻABKA RMKS RYBNIK 17.07.2008
- Julia Misiewicz MKS KUSY SZCZECIN 22.04.2009
- Aleksandra ZIELIŃSKA KS Milenium 19.05.2009
- Alicja Skalny UKS TOPÓR KRZESZOWICE 03.06.2009
- Aniela TOŁYŻ MKS KUSY SZCZECIN 26.10.2009
- Natalia DOBRYŁKO PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008
- Daria Marcinkiewicz PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 16.08.2009
- Maria SOCHA PKSZERM WARSZAWA 05.02.2008
- Zofia Siergiej KS SZPADA WROCŁAW. 14.11.2008
- Amelia Sadowska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008
- Eryka DE VREESE UKS TOPÓR KRZESZOWICE 28.03.2009
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy