Turniej

Nazwa: XX Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 09.10.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Dominika Nelza MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007
2. Oliwia Lidzbarska UKS ATENA GDAŃSK 02.04.2008
3. Florentyna Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009
4. Emilia SZEFERA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007
5. Julia DUDZIUK UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.08.2007
6. Nina LEWANDOWSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 17.12.2008
7. Alicja PARTYKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 16.09.2009
8. Michalina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.07.2009
9. Maja Neumann POLONIA 1912 LESZNO 02.03.2008
10. Emilia BOGACKA POLONIA 1912 LESZNO 27.06.2008
11. KINGA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.03.2009
12. TERESA MOŚ UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2009
13. Liliana Ścieszyńska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.09.2007
14. Aleksandra Nowakowska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007
15. Zofia Plutecka WROCŁAWIANIE. 10.03.2008
16. Julia Lelewska UKS ATENA GDAŃSK 25.09.2008
17. Magdalena WYSZYŃSKA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2009
18. Barbara Pest WROCŁAWIANIE. 05.12.2007
19. Nina Jaskólska AZS AWF POZNAŃ 15.10.2008
20. Barbara BARTKOWIAK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.02.2008
21. Aleksandra JAROSIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 30.06.2009
22. Zofia WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 04.08.2008
23. Danuta Tym WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 20.01.2009
24. Jagoda Kowalewska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.12.2008
25. Hanna Wierzbicka UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 17.12.2007
26. Nadia Choszcz UKS ATENA GDAŃSK 03.03.2009
27. Zofia Konieczka UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2009
28. Aleksandra Tomaszewska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 17.08.2009
29. Hanna Chrzanowska WROCŁAWIANIE. 11.12.2008
30. Emilia Ziemak IKS WARSZAWA 21.08.2007
31. Marianna WILKOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.09.2009
32. Ida Woynarowska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 26.07.2009
33. Maria DOMAGAŁA AZS AWF POZNAŃ 20.12.2007
34. Agata BROSOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.08.2009
35. Olimpia CZAPRACKA AZS AWF POZNAŃ 30.11.2007
36. Zofia Mikulicka D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.11.2008
37. Apolonia DOPIERAŁA MKS KUSY SZCZECIN 21.01.2008
38. Maja KOZAK UKS 35 BIELAWY TORUŃ 04.03.2009
39. Nina KORZENIOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 04.04.2009
40. Aleksandra Deneka MKS KUSY SZCZECIN 27.07.2009
41. Oliwia BERUS IKS LESZNO 24.05.2009
42. Khrystyna STADNYSHYN IKS LESZNO 12.03.2008
43. Maria Wróblewska MKS KUSY SZCZECIN 28.07.2007
44. Lena Królak UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.06.2009
45. Magdalena Ziemak UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 24.02.2009
46. Hanna Posadzy MKS KUSY SZCZECIN 05.02.2007
47. Aleksandra ROGALA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.10.2008
48. Milena Bogusiewicz D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.08.2009

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Dominika Nelza MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007 wyeliminowano
- Apolonia DOPIERAŁA MKS KUSY SZCZECIN 21.01.2008 wyeliminowano
- Aleksandra Tomaszewska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 17.08.2009 wyeliminowano
- Hanna Chrzanowska WROCŁAWIANIE. 11.12.2008 wyeliminowano
- Emilia Ziemak IKS WARSZAWA 21.08.2007 wyeliminowano
- Marianna WILKOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.09.2009 wyeliminowano
- Ida Woynarowska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 26.07.2009 wyeliminowano
- Maria DOMAGAŁA AZS AWF POZNAŃ 20.12.2007 wyeliminowano
- Agata BROSOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.08.2009 wyeliminowano
- Olimpia CZAPRACKA AZS AWF POZNAŃ 30.11.2007 wyeliminowano
- Zofia Mikulicka D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.11.2008 wyeliminowano
- Maja KOZAK UKS 35 BIELAWY TORUŃ 04.03.2009 wyeliminowano
- Nadia Choszcz UKS ATENA GDAŃSK 03.03.2009 wyeliminowano
- Nina KORZENIOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 04.04.2009 wyeliminowano
- Aleksandra Deneka MKS KUSY SZCZECIN 27.07.2009 wyeliminowano
- Oliwia BERUS IKS LESZNO 24.05.2009 wyeliminowano
- Khrystyna STADNYSHYN IKS LESZNO 12.03.2008 wyeliminowano
- Maria Wróblewska MKS KUSY SZCZECIN 28.07.2007 wyeliminowano
- Lena Królak UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.06.2009 wyeliminowano
- Magdalena Ziemak UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 24.02.2009 wyeliminowano
- Hanna Posadzy MKS KUSY SZCZECIN 05.02.2007 wyeliminowano
- Aleksandra ROGALA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.10.2008 wyeliminowano
- Zofia Konieczka UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2009 wyeliminowano
- Hanna Wierzbicka UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 17.12.2007 wyeliminowano
- Oliwia Lidzbarska UKS ATENA GDAŃSK 02.04.2008 wyeliminowano
- TERESA MOŚ UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2009 wyeliminowano
- Florentyna Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009 wyeliminowano
- Emilia SZEFERA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007 wyeliminowano
- Julia DUDZIUK UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.08.2007 wyeliminowano
- Nina LEWANDOWSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 17.12.2008 wyeliminowano
- Alicja PARTYKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 16.09.2009 wyeliminowano
- Michalina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.07.2009 wyeliminowano
- Maja Neumann POLONIA 1912 LESZNO 02.03.2008 wyeliminowano
- Emilia BOGACKA POLONIA 1912 LESZNO 27.06.2008 wyeliminowano
- KINGA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.03.2009 wyeliminowano
- Liliana Ścieszyńska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.09.2007 wyeliminowano
- Jagoda Kowalewska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.12.2008 wyeliminowano
- Aleksandra Nowakowska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007 wyeliminowano
- Zofia Plutecka WROCŁAWIANIE. 10.03.2008 wyeliminowano
- Julia Lelewska UKS ATENA GDAŃSK 25.09.2008 wyeliminowano
- Magdalena WYSZYŃSKA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2009 wyeliminowano
- Barbara Pest WROCŁAWIANIE. 05.12.2007 wyeliminowano
- Nina Jaskólska AZS AWF POZNAŃ 15.10.2008 wyeliminowano
- Barbara BARTKOWIAK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.02.2008 wyeliminowano
- Aleksandra JAROSIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 30.06.2009 wyeliminowano
- Zofia WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 04.08.2008 wyeliminowano
- Danuta Tym WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 20.01.2009 wyeliminowano
- Milena Bogusiewicz D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.08.2009 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Dominika Nelza MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Apolonia DOPIERAŁA MKS KUSY SZCZECIN 21.01.2008
- Nadia Choszcz UKS ATENA GDAŃSK 03.03.2009
- Aleksandra ROGALA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.10.2008
- Hanna Posadzy MKS KUSY SZCZECIN 05.02.2007
- Magdalena Ziemak UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 24.02.2009
- Lena Królak UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.06.2009
- Maria Wróblewska MKS KUSY SZCZECIN 28.07.2007
- Khrystyna STADNYSHYN IKS LESZNO 12.03.2008
- Oliwia BERUS IKS LESZNO 24.05.2009
- Aleksandra Deneka MKS KUSY SZCZECIN 27.07.2009
- Nina KORZENIOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 04.04.2009
- Maja KOZAK UKS 35 BIELAWY TORUŃ 04.03.2009
- Hanna Wierzbicka UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 17.12.2007
- Zofia Mikulicka D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.11.2008
- Olimpia CZAPRACKA AZS AWF POZNAŃ 30.11.2007
- Agata BROSOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.08.2009
- Maria DOMAGAŁA AZS AWF POZNAŃ 20.12.2007
- Ida Woynarowska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 26.07.2009
- Marianna WILKOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.09.2009
- Emilia Ziemak IKS WARSZAWA 21.08.2007
- Hanna Chrzanowska WROCŁAWIANIE. 11.12.2008
- Aleksandra Tomaszewska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 17.08.2009
- Zofia Konieczka UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2009
- Oliwia Lidzbarska UKS ATENA GDAŃSK 02.04.2008
- Milena Bogusiewicz D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.08.2009
- Aleksandra Nowakowska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007
- Danuta Tym WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 20.01.2009
- Zofia WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 04.08.2008
- Aleksandra JAROSIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 30.06.2009
- Barbara BARTKOWIAK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.02.2008
- Nina Jaskólska AZS AWF POZNAŃ 15.10.2008
- Barbara Pest WROCŁAWIANIE. 05.12.2007
- Magdalena WYSZYŃSKA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2009
- Julia Lelewska UKS ATENA GDAŃSK 25.09.2008
- Zofia Plutecka WROCŁAWIANIE. 10.03.2008
- Jagoda Kowalewska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.12.2008
- TERESA MOŚ UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2009
- Liliana Ścieszyńska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.09.2007
- KINGA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.03.2009
- Emilia BOGACKA POLONIA 1912 LESZNO 27.06.2008
- Maja Neumann POLONIA 1912 LESZNO 02.03.2008
- Michalina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.07.2009
- Alicja PARTYKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 16.09.2009
- Nina LEWANDOWSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 17.12.2008
- Julia DUDZIUK UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.08.2007
- Emilia SZEFERA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007
- Florentyna Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy