Turniej

Nazwa: XX Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 09.10.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Antonina Banaś MKS KUSY SZCZECIN 28.12.2010
2. Mira Woźniak AZS AWF POZNAŃ 01.02.2011
3. Alicja Ziółkowska UKS 35 BIELAWY TORUŃ 03.01.2010
4. BARBARA MOŚ UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 11.03.2011
5. Oliwia Buda UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.01.2010
6. Zuzanna Plutecka WROCŁAWIANIE. 26.06.2011
7. Małgorzata Borodziuk UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.03.2010
8. Alicja SZULTKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.03.2010
9. Lena Nowak UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.02.2010
10. Olga PISAREWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.01.2010
11. Emilia Jakubowska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 17.09.2010
12. Zuzanna Pokorska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.09.2010
13. Anastazja Downar WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 08.07.2010
14. Barbara Dedelis UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.03.2010
15. Maria Słodkowska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 02.02.2010
16. Waleria Szostak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 09.09.2010
17. Helena Olszanowska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 14.01.2011
18. Alicja GATZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.11.2011
19. Wiktoria Kondej UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 26.03.2010
20. Alicja Wróblewska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 24.09.2010
21. Maria Moskal IKS LESZNO 03.09.2011
22. Maja Łaszczyńska IKS LESZNO 20.06.2011
23. Zofia Kociubińska IKS LESZNO 14.08.2010
24. Ludmiła DUMAŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 03.04.2010
25. Emilia BORAWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.10.2010
26. Emilia MICHALCZYK TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.07.2010
27. NATASZA WITTSTOCK UKS 35 BIELAWY TORUŃ 29.05.2011
28. Nadia Juszkiewicz IKS LESZNO 04.05.2010
29. Amelia Nowaczyk IKS LESZNO 17.08.2011
30. Alicja Guździk UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 24.10.2011
31. Nina DOERING TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 23.02.2010
32. Aleksandra JÓZEFIAK TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 11.07.2010
33. Paulina Uramowska WROCŁAWIANIE. 07.09.2011
34. Hanna RONOWSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 23.02.2011
35. Julia KRYSZTOFORSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.08.2011
36. Kalina Szczepańska UKS 35 BIELAWY TORUŃ 12.05.2011
37. Emilia LASIK AZS AWF POZNAŃ 20.11.2010
38. Antonina TYWONIUK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 29.01.2011
39. Ewa Sikora WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.10.2011
40. Liliana Bogusiewicz D' ARTAGNAN URSYNÓW 01.01.2011

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Antonina Banaś MKS KUSY SZCZECIN 28.12.2010 wyeliminowano
- Nina DOERING TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 23.02.2010 wyeliminowano
- Ludmiła DUMAŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 03.04.2010 wyeliminowano
- Emilia BORAWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.10.2010 wyeliminowano
- Emilia MICHALCZYK TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.07.2010 wyeliminowano
- NATASZA WITTSTOCK UKS 35 BIELAWY TORUŃ 29.05.2011 wyeliminowano
- Nadia Juszkiewicz IKS LESZNO 04.05.2010 wyeliminowano
- Amelia Nowaczyk IKS LESZNO 17.08.2011 wyeliminowano
- Alicja Guździk UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 24.10.2011 wyeliminowano
- Aleksandra JÓZEFIAK TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 11.07.2010 wyeliminowano
- Maja Łaszczyńska IKS LESZNO 20.06.2011 wyeliminowano
- Paulina Uramowska WROCŁAWIANIE. 07.09.2011 wyeliminowano
- Hanna RONOWSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 23.02.2011 wyeliminowano
- Julia KRYSZTOFORSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.08.2011 wyeliminowano
- Kalina Szczepańska UKS 35 BIELAWY TORUŃ 12.05.2011 wyeliminowano
- Emilia LASIK AZS AWF POZNAŃ 20.11.2010 wyeliminowano
- Antonina TYWONIUK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 29.01.2011 wyeliminowano
- Ewa Sikora WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.10.2011 wyeliminowano
- Zofia Kociubińska IKS LESZNO 14.08.2010 wyeliminowano
- Maria Moskal IKS LESZNO 03.09.2011 wyeliminowano
- Mira Woźniak AZS AWF POZNAŃ 01.02.2011 wyeliminowano
- Olga PISAREWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.01.2010 wyeliminowano
- Alicja Ziółkowska UKS 35 BIELAWY TORUŃ 03.01.2010 wyeliminowano
- BARBARA MOŚ UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 11.03.2011 wyeliminowano
- Oliwia Buda UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.01.2010 wyeliminowano
- Zuzanna Plutecka WROCŁAWIANIE. 26.06.2011 wyeliminowano
- Małgorzata Borodziuk UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.03.2010 wyeliminowano
- Alicja SZULTKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.03.2010 wyeliminowano
- Lena Nowak UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.02.2010 wyeliminowano
- Emilia Jakubowska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 17.09.2010 wyeliminowano
- Alicja Wróblewska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 24.09.2010 wyeliminowano
- Zuzanna Pokorska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.09.2010 wyeliminowano
- Anastazja Downar WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 08.07.2010 wyeliminowano
- Barbara Dedelis UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.03.2010 wyeliminowano
- Maria Słodkowska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 02.02.2010 wyeliminowano
- Waleria Szostak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 09.09.2010 wyeliminowano
- Helena Olszanowska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 14.01.2011 wyeliminowano
- Alicja GATZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.11.2011 wyeliminowano
- Wiktoria Kondej UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 26.03.2010 wyeliminowano
- Liliana Bogusiewicz D' ARTAGNAN URSYNÓW 01.01.2011 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Antonina Banaś MKS KUSY SZCZECIN 28.12.2010
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Nina DOERING TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 23.02.2010
- Maja Łaszczyńska IKS LESZNO 20.06.2011
- Ewa Sikora WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.10.2011
- Antonina TYWONIUK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 29.01.2011
- Emilia LASIK AZS AWF POZNAŃ 20.11.2010
- Kalina Szczepańska UKS 35 BIELAWY TORUŃ 12.05.2011
- Julia KRYSZTOFORSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.08.2011
- Hanna RONOWSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 23.02.2011
- Paulina Uramowska WROCŁAWIANIE. 07.09.2011
- Aleksandra JÓZEFIAK TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 11.07.2010
- Maria Moskal IKS LESZNO 03.09.2011
- Alicja Guździk UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 24.10.2011
- Amelia Nowaczyk IKS LESZNO 17.08.2011
- Nadia Juszkiewicz IKS LESZNO 04.05.2010
- NATASZA WITTSTOCK UKS 35 BIELAWY TORUŃ 29.05.2011
- Emilia MICHALCZYK TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.07.2010
- Emilia BORAWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.10.2010
- Ludmiła DUMAŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 03.04.2010
- Zofia Kociubińska IKS LESZNO 14.08.2010
- Mira Woźniak AZS AWF POZNAŃ 01.02.2011
- Liliana Bogusiewicz D' ARTAGNAN URSYNÓW 01.01.2011
- Zuzanna Pokorska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.09.2010
- Wiktoria Kondej UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 26.03.2010
- Alicja GATZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.11.2011
- Helena Olszanowska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 14.01.2011
- Waleria Szostak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 09.09.2010
- Maria Słodkowska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 02.02.2010
- Barbara Dedelis UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.03.2010
- Anastazja Downar WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 08.07.2010
- Alicja Wróblewska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 24.09.2010
- Olga PISAREWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.01.2010
- Emilia Jakubowska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 17.09.2010
- Lena Nowak UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.02.2010
- Alicja SZULTKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.03.2010
- Małgorzata Borodziuk UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.03.2010
- Zuzanna Plutecka WROCŁAWIANIE. 26.06.2011
- Oliwia Buda UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.01.2010
- BARBARA MOŚ UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 11.03.2011
- Alicja Ziółkowska UKS 35 BIELAWY TORUŃ 03.01.2010
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy