Turniej

Nazwa: II Puchar Polski Juniorów w szabli kobiet 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 16.10.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Emilia Rowińska AZS AWF WARSZAWA 10.05.2002
2. Marta LASKOWSKA UKS SZABLA ZĄBKI 17.03.2002
3. Klaudia Malgrem KS KARABELA 11.11.2003
4. Aniela KOZŁOWSKA UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 04.05.2005
5. Natalia Gałecka AZS AWF WARSZAWA 03.01.2002
6. Zuzanna Buselt KKSZ KONIN 06.05.2004
7. Julia Cieślar ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 27.03.2002
8. Amelia SAŁATA ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 25.10.2004
9. Zuzanna Porada TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25.04.2004
10. Paulina Porada TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25.04.2004
11. Zuzanna Lenkiewicz TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 22.08.2004
12. Sonia Kozanecka DRAGON ŁÓDŹ 30.11.2005
13. Inez Graupen KKSZ KONIN 18.03.2005
14. Daria SKONIECZNA UKS SZABLA ZĄBKI 20.11.2002
15. Maria WIĘCKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 17.04.2005
16. Natalia Laskowska AZS AWF WARSZAWA 03.10.2003
17. Iga Pilarska KKSZ KONIN 23.01.2006
18. Milena Lewandowska KKSZ KONIN 11.06.2006
19. Julia MIEDZIŃSKA KKSZ KONIN 14.04.2006
20. Julia Pilewska TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 07.07.2005
21. Emilia Habryn TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.01.2005
22. Zuzanna Wróbel KS KARABELA 29.04.2003
23. Julia Borowik UKS 13 BIAŁYSTOK 01.03.2006
24. Dominika SZYMANIAK UKS RIPOSTA OLSZTYN 08.03.2004
25. Kalina Kordel ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 31.08.2004
26. Anna Kaczorowska KS KARABELA 10.01.2007
27. Elżbieta Mejłun UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 15.03.2007
28. Natalia LIPIŃSKA DRAGON ŁÓDŹ 20.01.2005
29. Hanna SKIBA KKSZ KONIN 16.06.2007
30. Zofia Pieniążek TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.08.2007
31. Karolina HOFMAN TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28.10.2006
32. ALICJA SWOBODA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 06.02.2007
33. Zofia Markowska KKSZ KONIN 05.04.2007
34. Julia MIKULSKA-BĄK UKS RIPOSTA OLSZTYN 12.07.2007
35. Katarzyna KRZEWSKA UKS RIPOSTA OLSZTYN 16.12.2004
36. Ewa Wasilewska UKS 13 BIAŁYSTOK 19.07.2006
37. Julia Jakoniuk UKS 13 BIAŁYSTOK 27.05.2006
38. Maja Kirpsza UKS 13 BIAŁYSTOK 16.05.2006
39. Agata Sajnóg ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 22.04.2005
40. Lena Siemionow UKS SZABLA BRZOZA 30.08.2006
41. Dominika Dojlido UKS 13 BIAŁYSTOK 08.11.2006
42. Amelia KUKLA UKS SZABLA ZĄBKI 03.07.2007
43. Lidia TABĘDZKA GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 14.07.2007
44. Marta Nowak O.Ś. AZS POZNAŃ 26.07.2007
45. Antonina Rymaszewska O.Ś. AZS POZNAŃ 22.05.2006
46. Maja Konecka O.Ś. AZS POZNAŃ 12.11.2007
47. Rozalia Czajkowska O.Ś. AZS POZNAŃ 31.08.2005
48. Monika Łupińska UKS 13 BIAŁYSTOK 07.05.2007
49. Natalia Krasowska UKS 13 BIAŁYSTOK 22.06.2007
50. Anna Lubecka UKS 13 BIAŁYSTOK 09.07.2007
51. Magdalena MASEŁBAS UKS 13 BIAŁYSTOK 27.02.2007
52. Małgorzata Kobać UKS 13 BIAŁYSTOK 24.01.2007
53. Marta Rozmus UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 02.04.2006
54. Julia SZELĄGOWSKA UKS SZABLA ZĄBKI 23.03.2007
55. Julia Gwoździńska UKS SZABLA BRZOZA 09.07.2007
56. Gabriela Markowska KS KARABELA 16.08.2006
57. Paulina LORENC UKS RIPOSTA OLSZTYN 16.11.2006
58. Martyna MIODUSZEWSKA KKSZ KONIN 04.05.2006
59. Zuzanna Cichoń O.Ś. AZS POZNAŃ 24.01.2007
60. Aleksandra Lachawiec GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 11.01.2006
61. Małgorzata Derlatka GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 09.07.2006
62. Iga Tomaszczyk UKS SZABLA BRZOZA 30.06.2006
63. Zofia Cewe KS KARABELA 14.05.2004
64. Marta Aksamit ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 14.03.2006

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Emilia Rowińska AZS AWF WARSZAWA 10.05.2002 wyeliminowano
- Natalia Krasowska UKS 13 BIAŁYSTOK 22.06.2007 zakwalifikowano
- Ewa Wasilewska UKS 13 BIAŁYSTOK 19.07.2006 zakwalifikowano
- Julia Jakoniuk UKS 13 BIAŁYSTOK 27.05.2006 zakwalifikowano
- Maja Kirpsza UKS 13 BIAŁYSTOK 16.05.2006 wyeliminowano
- Agata Sajnóg ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 22.04.2005 zakwalifikowano
- Lena Siemionow UKS SZABLA BRZOZA 30.08.2006 wyeliminowano
- Dominika Dojlido UKS 13 BIAŁYSTOK 08.11.2006 zakwalifikowano
- Amelia KUKLA UKS SZABLA ZĄBKI 03.07.2007 zakwalifikowano
- Lidia TABĘDZKA GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 14.07.2007 zakwalifikowano
- Marta Nowak O.Ś. AZS POZNAŃ 26.07.2007 zakwalifikowano
- Antonina Rymaszewska O.Ś. AZS POZNAŃ 22.05.2006 zakwalifikowano
- Maja Konecka O.Ś. AZS POZNAŃ 12.11.2007 zakwalifikowano
- Rozalia Czajkowska O.Ś. AZS POZNAŃ 31.08.2005 wyeliminowano
- Monika Łupińska UKS 13 BIAŁYSTOK 07.05.2007 zakwalifikowano
- Anna Lubecka UKS 13 BIAŁYSTOK 09.07.2007 zakwalifikowano
- Julia MIKULSKA-BĄK UKS RIPOSTA OLSZTYN 12.07.2007 zakwalifikowano
- Magdalena MASEŁBAS UKS 13 BIAŁYSTOK 27.02.2007 wyeliminowano
- Małgorzata Kobać UKS 13 BIAŁYSTOK 24.01.2007 zakwalifikowano
- Marta Rozmus UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 02.04.2006 zakwalifikowano
- Julia SZELĄGOWSKA UKS SZABLA ZĄBKI 23.03.2007 zakwalifikowano
- Julia Gwoździńska UKS SZABLA BRZOZA 09.07.2007 zakwalifikowano
- Gabriela Markowska KS KARABELA 16.08.2006 zakwalifikowano
- Paulina LORENC UKS RIPOSTA OLSZTYN 16.11.2006 wyeliminowano
- Martyna MIODUSZEWSKA KKSZ KONIN 04.05.2006 wyeliminowano
- Zuzanna Cichoń O.Ś. AZS POZNAŃ 24.01.2007 wyeliminowano
- Aleksandra Lachawiec GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 11.01.2006 wyeliminowano
- Małgorzata Derlatka GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 09.07.2006 wyeliminowano
- Iga Tomaszczyk UKS SZABLA BRZOZA 30.06.2006 wyeliminowano
- Zofia Cewe KS KARABELA 14.05.2004 zakwalifikowano
- Katarzyna KRZEWSKA UKS RIPOSTA OLSZTYN 16.12.2004 wyeliminowano
- Zofia Markowska KKSZ KONIN 05.04.2007 wyeliminowano
- Marta LASKOWSKA UKS SZABLA ZĄBKI 17.03.2002 zakwalifikowano
- Natalia Laskowska AZS AWF WARSZAWA 03.10.2003 zakwalifikowano
- Klaudia Malgrem KS KARABELA 11.11.2003 zakwalifikowano
- Aniela KOZŁOWSKA UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 04.05.2005 zakwalifikowano
- Natalia Gałecka AZS AWF WARSZAWA 03.01.2002 wyeliminowano
- Zuzanna Buselt KKSZ KONIN 06.05.2004 zakwalifikowano
- Julia Cieślar ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 27.03.2002 zakwalifikowano
- Amelia SAŁATA ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 25.10.2004 zakwalifikowano
- Zuzanna Porada TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25.04.2004 zakwalifikowano
- Paulina Porada TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25.04.2004 zakwalifikowano
- Zuzanna Lenkiewicz TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 22.08.2004 zakwalifikowano
- Sonia Kozanecka DRAGON ŁÓDŹ 30.11.2005 zakwalifikowano
- Inez Graupen KKSZ KONIN 18.03.2005 zakwalifikowano
- Daria SKONIECZNA UKS SZABLA ZĄBKI 20.11.2002 zakwalifikowano
- Maria WIĘCKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 17.04.2005 zakwalifikowano
- Iga Pilarska KKSZ KONIN 23.01.2006 zakwalifikowano
- ALICJA SWOBODA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 06.02.2007 zakwalifikowano
- Milena Lewandowska KKSZ KONIN 11.06.2006 wyeliminowano
- Julia MIEDZIŃSKA KKSZ KONIN 14.04.2006 zakwalifikowano
- Julia Pilewska TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 07.07.2005 zakwalifikowano
- Emilia Habryn TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.01.2005 zakwalifikowano
- Zuzanna Wróbel KS KARABELA 29.04.2003 zakwalifikowano
- Julia Borowik UKS 13 BIAŁYSTOK 01.03.2006 zakwalifikowano
- Dominika SZYMANIAK UKS RIPOSTA OLSZTYN 08.03.2004 zakwalifikowano
- Kalina Kordel ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 31.08.2004 zakwalifikowano
- Anna Kaczorowska KS KARABELA 10.01.2007 wyeliminowano
- Elżbieta Mejłun UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 15.03.2007 zakwalifikowano
- Natalia LIPIŃSKA DRAGON ŁÓDŹ 20.01.2005 zakwalifikowano
- Hanna SKIBA KKSZ KONIN 16.06.2007 zakwalifikowano
- Zofia Pieniążek TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.08.2007 zakwalifikowano
- Karolina HOFMAN TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28.10.2006 zakwalifikowano
- Marta Aksamit ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 14.03.2006 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Emilia Rowińska AZS AWF WARSZAWA 10.05.2002
-
- Iga Tomaszczyk UKS SZABLA BRZOZA 30.06.2006
- Katarzyna KRZEWSKA UKS RIPOSTA OLSZTYN 16.12.2004
- Zofia Markowska KKSZ KONIN 05.04.2007
- Natalia Gałecka AZS AWF WARSZAWA 03.01.2002
- Milena Lewandowska KKSZ KONIN 11.06.2006
- Anna Kaczorowska KS KARABELA 10.01.2007
-
-
-
-
- Aleksandra Lachawiec GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 11.01.2006
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Małgorzata Derlatka GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 09.07.2006
-
- Zuzanna Cichoń O.Ś. AZS POZNAŃ 24.01.2007
- Paulina LORENC UKS RIPOSTA OLSZTYN 16.11.2006
- Maja Kirpsza UKS 13 BIAŁYSTOK 16.05.2006
- Lena Siemionow UKS SZABLA BRZOZA 30.08.2006
- Rozalia Czajkowska O.Ś. AZS POZNAŃ 31.08.2005
- Magdalena MASEŁBAS UKS 13 BIAŁYSTOK 27.02.2007
- Martyna MIODUSZEWSKA KKSZ KONIN 04.05.2006
1. Julia Cieślar ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 27.03.2002
2. Klaudia Malgrem KS KARABELA 11.11.2003
3. Karolina HOFMAN TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28.10.2006
3. Daria SKONIECZNA UKS SZABLA ZĄBKI 20.11.2002
5. Zuzanna Lenkiewicz TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 22.08.2004
6. Lidia TABĘDZKA GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 14.07.2007
7. Ewa Wasilewska UKS 13 BIAŁYSTOK 19.07.2006
8. Paulina Porada TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25.04.2004
9. Zuzanna Porada TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25.04.2004
10. Aniela KOZŁOWSKA UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 04.05.2005
11. Marta Aksamit ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 14.03.2006
12. Sonia Kozanecka DRAGON ŁÓDŹ 30.11.2005
13. Zuzanna Buselt KKSZ KONIN 06.05.2004
14. Maria WIĘCKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 17.04.2005
15. Emilia Habryn TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.01.2005
16. Julia Pilewska TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 07.07.2005
17. Zuzanna Wróbel KS KARABELA 29.04.2003
18. Julia Borowik UKS 13 BIAŁYSTOK 01.03.2006
19. Marta LASKOWSKA UKS SZABLA ZĄBKI 17.03.2002
20. Zofia Pieniążek TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.08.2007
21. Natalia LIPIŃSKA DRAGON ŁÓDŹ 20.01.2005
22. Antonina Rymaszewska O.Ś. AZS POZNAŃ 22.05.2006
23. Iga Pilarska KKSZ KONIN 23.01.2006
24. Dominika SZYMANIAK UKS RIPOSTA OLSZTYN 08.03.2004
25. Kalina Kordel ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 31.08.2004
26. Natalia Laskowska AZS AWF WARSZAWA 03.10.2003
27. Julia Gwoździńska UKS SZABLA BRZOZA 09.07.2007
28. Julia SZELĄGOWSKA UKS SZABLA ZĄBKI 23.03.2007
29. Amelia SAŁATA ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 25.10.2004
30. ALICJA SWOBODA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 06.02.2007
31. Maja Konecka O.Ś. AZS POZNAŃ 12.11.2007
33. Inez Graupen KKSZ KONIN 18.03.2005
34. Julia Jakoniuk UKS 13 BIAŁYSTOK 27.05.2006
35. Julia MIKULSKA-BĄK UKS RIPOSTA OLSZTYN 12.07.2007
36. Gabriela Markowska KS KARABELA 16.08.2006
37. Marta Nowak O.Ś. AZS POZNAŃ 26.07.2007
38. Zofia Cewe KS KARABELA 14.05.2004
39. Marta Rozmus UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 02.04.2006
40. Agata Sajnóg ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 22.04.2005
41. Elżbieta Mejłun UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 15.03.2007
42. Anna Lubecka UKS 13 BIAŁYSTOK 09.07.2007
43. Dominika Dojlido UKS 13 BIAŁYSTOK 08.11.2006
44. Amelia KUKLA UKS SZABLA ZĄBKI 03.07.2007
45. Natalia Krasowska UKS 13 BIAŁYSTOK 22.06.2007
45. Julia MIEDZIŃSKA KKSZ KONIN 14.04.2006
47. Małgorzata Kobać UKS 13 BIAŁYSTOK 24.01.2007
48. Monika Łupińska UKS 13 BIAŁYSTOK 07.05.2007
49. Hanna SKIBA KKSZ KONIN 16.06.2007

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy