Turniej

Nazwa: I Puchar Polski Juniorów w szpadzie kobiet 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 16.10.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Karolina STASZULONEK PIAST GLIWICE 26.03.2002
2. Katarzyna Szklar MKS KUSY SZCZECIN 04.06.2002
3. Natalia RAKOCZY PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.11.2002
4. Natalia TOMASZEWSKA MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003
5. Anna ROSKOSZ AZS AWF KATOWICE 08.12.2003
6. Julia Gwóźdź BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002
7. Marta MICHALCZYK KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004
8. Patrycja Frystacka RMKS RYBNIK 01.11.2003
9. Agnieszka Makowska AZS AWF KATOWICE 24.02.2004
10. Klaudia TOKARSKA RIPOSTA - TORUŃ 15.08.2002
11. Martyna Adamska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004
12. Maja Osadnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
13. Anna Tatoj AZS AWF KATOWICE 14.06.2004
14. Alicja KLASIK RMKS RYBNIK 14.02.2004
15. Kinga Zgryźniak RMKS RYBNIK 22.06.2003
16. Cecylia CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005
17. Katarzyna KIRCHOF UKS 46 ŁÓDŹ 18.01.2002
18. Sonia RUP UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005
19. Helena PIEKARSKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 24.02.2002
20. Katarzyna Ślęzak UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
21. Nikola Niesyn SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2007
22. AMELIA KOROL AZS AWF WARSZAWA 26.11.2003
23. Zofia JANELLI AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.12.2002
24. Emilia JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004
25. Emilia Korkus PIAST GLIWICE 18.12.2004
26. Anna WIECZOREK PIAST GLIWICE 20.05.2003
27. Weronika KOZDĘBA PIAST GLIWICE 29.06.2006
28. Oliwia GARUS SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
29. Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
30. Wiktoria JĘDRZEJEC PIAST GLIWICE 04.01.2007
31. Karolina SZYMANOWSKA KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003
32. Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
33. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006
34. Oliwia OPOŃ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004
35. Zuzanna Zarek UKS START OPOLE 06.11.2004
36. Matylda GAWEŁ UKS START OPOLE 01.01.2004
37. Oliwia Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005
38. Dominika JADCZAK KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003
39. Patrycja Pelon UKS START OPOLE 21.02.2005
40. Kamila Danek KKS KRAKÓW 04.10.2007
41. Magda Ratyna PIAST GLIWICE 01.03.2007
42. Alicja Wolny BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 07.11.2005
43. Wiktoria IZDEBSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005
44. Julia WERONIECKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.11.2004
45. Aleksandra SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
46. Zuzanna Środa UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 20.07.2005
47. Dominika Olejnicka IKS WARSZAWA 20.12.2003
48. Gabriela CIBOROWSKA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 30.07.2006
49. Julia Majchrzak KSz WARSZAWIANKA 15.05.2002
50. Marta LEŚNIEWSKA KSz WARSZAWIANKA 06.02.2002
51. Oliwia MĘŻYK RMKS RYBNIK 10.10.2006
52. Kaja Reil T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006
53. Michalina SZYMCZYK PIAST GLIWICE 10.09.2007
54. Amelia Moszonka SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.06.2007
55. Otylia BARTOSZEK UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006
56. Hanna DEPTA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 21.12.2006
57. Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005
58. Emilia CZAJKA T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005
59. Amelia KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005
60. Laura MISIAK T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007
61. Magdalena PIĄTEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.07.2003
62. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
63. Maria Wilanowska KSz WARSZAWIANKA 19.01.2006
64. Antonia SKORCZYŃSKA AZS AWF KRAKÓW 20.07.2006
65. Karolina Świstuń AZS AWF KRAKÓW 19.06.2003
66. Zuzanna Jarosz T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006
67. Maryia Vysotskaya AZS AWF KATOWICE 25.04.2007
68. Gloria KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 21.01.2003
69. Urszula URBAN KSz WARSZAWIANKA 15.03.2005
70. Natalia Bilińska AZS AWF KRAKÓW 20.06.2006
71. Małgorzata Ożarowska IKS WARSZAWA 11.10.2004
72. Maja Wuzik RMKS RYBNIK 14.03.2006
73. Hanna Smolej MKS KUSY SZCZECIN 23.11.2002
74. Ewa Pydyszewska SKS FLESZ ŚWIDNICA 18.12.2002
75. Julia Przywara BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 26.10.2005
76. Anastazja ZAZULAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005
77. Marta KWAŚNIEWSKA KSz WARSZAWIANKA 18.06.2003
78. Veronica PRINA CERAI KSz WARSZAWIANKA 13.05.2004
79. Małgorzata Hojda ZERWIKAPTUR KRAKÓW 08.02.2005
80. Martyna Nowak SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.11.2007
81. Karolina Nieczkowska SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007
82. Weronika Głowa AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007
83. Wiktoria ANDRZEJCZAK AZS AWF WARSZAWA 25.12.2005
84. Pola BOGACZ PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.11.2004
85. Pola Drobczyk PIAST GLIWICE 14.09.2005
86. Alicja PUKOWIEC T.S. GÓRNIK RADLIN 19.03.2007
87. Anna KWIATKOWSKA KSz WARSZAWIANKA 20.04.2006
88. Karolina Charkiewicz PKSZERM WARSZAWA 27.05.2006
89. Paulina FERSTER TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 10.10.2004
90. Karolina Smerczek BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 20.06.2006
91. Aniela MROWCA KKS KRAKÓW 15.03.2004
92. Magdalena Gluza KKS KRAKÓW 23.02.2003
93. Suzanne Peccoud KSz WARSZAWIANKA 01.01.2006
94. Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006
95. Anastasiia Berezhanska TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.11.2003
96. Anna Kowalik KKS KRAKÓW 19.02.2004
97. Siofra Cassidy UKS START OPOLE 28.01.2004

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Karolina STASZULONEK PIAST GLIWICE 26.03.2002 wyeliminowano
- Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005 zakwalifikowano
- Małgorzata Ożarowska IKS WARSZAWA 11.10.2004 wyeliminowano
- Natalia Bilińska AZS AWF KRAKÓW 20.06.2006 zakwalifikowano
- Urszula URBAN KSz WARSZAWIANKA 15.03.2005 zakwalifikowano
- Gloria KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 21.01.2003 zakwalifikowano
- Maryia Vysotskaya AZS AWF KATOWICE 25.04.2007 wyeliminowano
- Zuzanna Jarosz T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006 wyeliminowano
- Karolina Świstuń AZS AWF KRAKÓW 19.06.2003 wyeliminowano
- Antonia SKORCZYŃSKA AZS AWF KRAKÓW 20.07.2006 wyeliminowano
- Maria Wilanowska KSz WARSZAWIANKA 19.01.2006 wyeliminowano
- Magdalena PIĄTEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.07.2003 zakwalifikowano
- Hanna Smolej MKS KUSY SZCZECIN 23.11.2002 wyeliminowano
- Laura MISIAK T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007 zakwalifikowano
- Amelia KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005 zakwalifikowano
- Emilia CZAJKA T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005 zakwalifikowano
- Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005 zakwalifikowano
- Hanna DEPTA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 21.12.2006 wyeliminowano
- Otylia BARTOSZEK UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006 wyeliminowano
- Amelia Moszonka SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.06.2007 zakwalifikowano
- Michalina SZYMCZYK PIAST GLIWICE 10.09.2007 zakwalifikowano
- Kaja Reil T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006 zakwalifikowano
- Maja Wuzik RMKS RYBNIK 14.03.2006 wyeliminowano
- Ewa Pydyszewska SKS FLESZ ŚWIDNICA 18.12.2002 zakwalifikowano
- Marta LEŚNIEWSKA KSz WARSZAWIANKA 06.02.2002 zakwalifikowano
- Anna KWIATKOWSKA KSz WARSZAWIANKA 20.04.2006 wyeliminowano
- Anna Kowalik KKS KRAKÓW 19.02.2004 wyeliminowano
- Anastasiia Berezhanska TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.11.2003 wyeliminowano
- Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006 zakwalifikowano
- Suzanne Peccoud KSz WARSZAWIANKA 01.01.2006 zakwalifikowano
- Magdalena Gluza KKS KRAKÓW 23.02.2003 zakwalifikowano
- Aniela MROWCA KKS KRAKÓW 15.03.2004 wyeliminowano
- Karolina Smerczek BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 20.06.2006 wyeliminowano
- Paulina FERSTER TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 10.10.2004 wyeliminowano
- Karolina Charkiewicz PKSZERM WARSZAWA 27.05.2006 zakwalifikowano
- Alicja PUKOWIEC T.S. GÓRNIK RADLIN 19.03.2007 zakwalifikowano
- Julia Przywara BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 26.10.2005 wyeliminowano
- Pola Drobczyk PIAST GLIWICE 14.09.2005 zakwalifikowano
- Pola BOGACZ PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.11.2004 wyeliminowano
- Wiktoria ANDRZEJCZAK AZS AWF WARSZAWA 25.12.2005 wyeliminowano
- Weronika Głowa AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007 zakwalifikowano
- Karolina Nieczkowska SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007 zakwalifikowano
- Martyna Nowak SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.11.2007 zakwalifikowano
- Małgorzata Hojda ZERWIKAPTUR KRAKÓW 08.02.2005 wyeliminowano
- Veronica PRINA CERAI KSz WARSZAWIANKA 13.05.2004 zakwalifikowano
- Marta KWAŚNIEWSKA KSz WARSZAWIANKA 18.06.2003 wyeliminowano
- Anastazja ZAZULAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005 zakwalifikowano
- Oliwia MĘŻYK RMKS RYBNIK 10.10.2006 zakwalifikowano
- Julia Majchrzak KSz WARSZAWIANKA 15.05.2002 zakwalifikowano
- Katarzyna Szklar MKS KUSY SZCZECIN 04.06.2002 zakwalifikowano
- Anna Tatoj AZS AWF KATOWICE 14.06.2004 zakwalifikowano
- AMELIA KOROL AZS AWF WARSZAWA 26.11.2003 wyeliminowano
- Nikola Niesyn SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2007 zakwalifikowano
- Katarzyna Ślęzak UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005 zakwalifikowano
- Helena PIEKARSKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 24.02.2002 zakwalifikowano
- Sonia RUP UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005 zakwalifikowano
- Katarzyna KIRCHOF UKS 46 ŁÓDŹ 18.01.2002 wyeliminowano
- Cecylia CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005 zakwalifikowano
- Kinga Zgryźniak RMKS RYBNIK 22.06.2003 zakwalifikowano
- Alicja KLASIK RMKS RYBNIK 14.02.2004 zakwalifikowano
- Maja Osadnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004 zakwalifikowano
- Emilia JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004 zakwalifikowano
- Martyna Adamska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004 zakwalifikowano
- Klaudia TOKARSKA RIPOSTA - TORUŃ 15.08.2002 wyeliminowano
- Agnieszka Makowska AZS AWF KATOWICE 24.02.2004 wyeliminowano
- Patrycja Frystacka RMKS RYBNIK 01.11.2003 zakwalifikowano
- Marta MICHALCZYK KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004 wyeliminowano
- Julia Gwóźdź BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002 zakwalifikowano
- Anna ROSKOSZ AZS AWF KATOWICE 08.12.2003 zakwalifikowano
- Natalia TOMASZEWSKA MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003 zakwalifikowano
- Natalia RAKOCZY PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.11.2002 wyeliminowano
- Zofia JANELLI AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.12.2002 zakwalifikowano
- Emilia Korkus PIAST GLIWICE 18.12.2004 zakwalifikowano
- Gabriela CIBOROWSKA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 30.07.2006 zakwalifikowano
- Dominika JADCZAK KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003 zakwalifikowano
- Dominika Olejnicka IKS WARSZAWA 20.12.2003 wyeliminowano
- Zuzanna Środa UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 20.07.2005 zakwalifikowano
- Aleksandra SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006 zakwalifikowano
- Julia WERONIECKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.11.2004 zakwalifikowano
- Wiktoria IZDEBSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005 zakwalifikowano
- Alicja Wolny BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 07.11.2005 wyeliminowano
- Magda Ratyna PIAST GLIWICE 01.03.2007 zakwalifikowano
- Kamila Danek KKS KRAKÓW 04.10.2007 zakwalifikowano
- Patrycja Pelon UKS START OPOLE 21.02.2005 zakwalifikowano
- Oliwia Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005 zakwalifikowano
- Anna WIECZOREK PIAST GLIWICE 20.05.2003 zakwalifikowano
- Matylda GAWEŁ UKS START OPOLE 01.01.2004 wyeliminowano
- Zuzanna Zarek UKS START OPOLE 06.11.2004 zakwalifikowano
- Oliwia OPOŃ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004 zakwalifikowano
- Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006 zakwalifikowano
- Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006 zakwalifikowano
- Karolina SZYMANOWSKA KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003 zakwalifikowano
- Wiktoria JĘDRZEJEC PIAST GLIWICE 04.01.2007 zakwalifikowano
- Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007 zakwalifikowano
- Oliwia GARUS SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006 zakwalifikowano
- Weronika KOZDĘBA PIAST GLIWICE 29.06.2006 zakwalifikowano
- Siofra Cassidy UKS START OPOLE 28.01.2004 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Karolina STASZULONEK PIAST GLIWICE 26.03.2002
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Siofra Cassidy UKS START OPOLE 28.01.2004
- Matylda GAWEŁ UKS START OPOLE 01.01.2004
- Alicja Wolny BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 07.11.2005
- Dominika Olejnicka IKS WARSZAWA 20.12.2003
- Natalia RAKOCZY PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.11.2002
- Marta MICHALCZYK KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004
- Klaudia TOKARSKA RIPOSTA - TORUŃ 15.08.2002
- Katarzyna KIRCHOF UKS 46 ŁÓDŹ 18.01.2002
-
-
- Marta KWAŚNIEWSKA KSz WARSZAWIANKA 18.06.2003
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- AMELIA KOROL AZS AWF WARSZAWA 26.11.2003
- Agnieszka Makowska AZS AWF KATOWICE 24.02.2004
- Małgorzata Hojda ZERWIKAPTUR KRAKÓW 08.02.2005
- Otylia BARTOSZEK UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006
- Paulina FERSTER TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 10.10.2004
- Karolina Smerczek BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 20.06.2006
- Aniela MROWCA KKS KRAKÓW 15.03.2004
- Anastasiia Berezhanska TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.11.2003
- Anna Kowalik KKS KRAKÓW 19.02.2004
- Anna KWIATKOWSKA KSz WARSZAWIANKA 20.04.2006
- Maja Wuzik RMKS RYBNIK 14.03.2006
- Hanna DEPTA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 21.12.2006
- Pola BOGACZ PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.11.2004
- Hanna Smolej MKS KUSY SZCZECIN 23.11.2002
- Maria Wilanowska KSz WARSZAWIANKA 19.01.2006
- Antonia SKORCZYŃSKA AZS AWF KRAKÓW 20.07.2006
- Karolina Świstuń AZS AWF KRAKÓW 19.06.2003
- Zuzanna Jarosz T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006
- Maryia Vysotskaya AZS AWF KATOWICE 25.04.2007
- Małgorzata Ożarowska IKS WARSZAWA 11.10.2004
- Julia Przywara BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 26.10.2005
-
- Wiktoria ANDRZEJCZAK AZS AWF WARSZAWA 25.12.2005
1. Alicja KLASIK RMKS RYBNIK 14.02.2004
2. Kinga Zgryźniak RMKS RYBNIK 22.06.2003
3. Gloria KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 21.01.2003
3. Natalia TOMASZEWSKA MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003
5. Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
6. Zofia JANELLI AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.12.2002
7. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006
8. Wiktoria JĘDRZEJEC PIAST GLIWICE 04.01.2007
9. Karolina SZYMANOWSKA KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003
10. Oliwia Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005
11. Laura MISIAK T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007
12. Magda Ratyna PIAST GLIWICE 01.03.2007
13. Dominika JADCZAK KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003
14. Cecylia CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005
15. Anna WIECZOREK PIAST GLIWICE 20.05.2003
16. Karolina Charkiewicz PKSZERM WARSZAWA 27.05.2006
17. Magdalena PIĄTEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.07.2003
18. Patrycja Frystacka RMKS RYBNIK 01.11.2003
19. Oliwia OPOŃ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004
20. Katarzyna Ślęzak UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
21. Emilia Korkus PIAST GLIWICE 18.12.2004
22. Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
23. Kaja Reil T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006
24. Michalina SZYMCZYK PIAST GLIWICE 10.09.2007
25. Katarzyna Szklar MKS KUSY SZCZECIN 04.06.2002
26. Alicja PUKOWIEC T.S. GÓRNIK RADLIN 19.03.2007
27. Maja Osadnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
28. Oliwia GARUS SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
29. Emilia CZAJKA T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005
30. Anna ROSKOSZ AZS AWF KATOWICE 08.12.2003
31. Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005
32. Pola Drobczyk PIAST GLIWICE 14.09.2005
33. Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006
34. Karolina Nieczkowska SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007
35. Aleksandra SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
36. Weronika Głowa AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007
37. Patrycja Pelon UKS START OPOLE 21.02.2005
38. Zuzanna Zarek UKS START OPOLE 06.11.2004
39. Weronika KOZDĘBA PIAST GLIWICE 29.06.2006
39. Helena PIEKARSKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 24.02.2002
41. Julia WERONIECKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.11.2004
42. Ewa Pydyszewska SKS FLESZ ŚWIDNICA 18.12.2002
43. Julia Gwóźdź BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002
44. Anna Tatoj AZS AWF KATOWICE 14.06.2004
45. Amelia KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005
46. Marta LEŚNIEWSKA KSz WARSZAWIANKA 06.02.2002
47. Emilia JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004
48. Nikola Niesyn SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2007
49. Kamila Danek KKS KRAKÓW 04.10.2007
51. Amelia Moszonka SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.06.2007
52. Wiktoria IZDEBSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005
53. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
54. Suzanne Peccoud KSz WARSZAWIANKA 01.01.2006
55. Gabriela CIBOROWSKA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 30.07.2006
56. Zuzanna Środa UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 20.07.2005
57. Julia Majchrzak KSz WARSZAWIANKA 15.05.2002
58. Magdalena Gluza KKS KRAKÓW 23.02.2003
59. Martyna Adamska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004
60. Urszula URBAN KSz WARSZAWIANKA 15.03.2005
61. Natalia Bilińska AZS AWF KRAKÓW 20.06.2006
61. Martyna Nowak SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.11.2007
63. Veronica PRINA CERAI KSz WARSZAWIANKA 13.05.2004
63. Oliwia MĘŻYK RMKS RYBNIK 10.10.2006
65. Anastazja ZAZULAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005
65. Sonia RUP UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy