Turniej

Nazwa: I Memoriał Leszka Tylkowskiego w szabli kobiet (roczniki 2008-2010)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 19.12.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Amelia SIWEK TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 21.04.2008
2. Anna Wieczorek KKSZ KONIN 27.06.2009
3. Zofia Hańczewska KKSZ KONIN 03.09.2008
4. Emilie LEDUC AZS AWF WARSZAWA 07.02.2009
5. Oliwia KORDYASZ UKS SZABLA ZĄBKI 11.11.2008
6. Nela Maszewska AZS AWF WARSZAWA 28.10.2008
7. Olga Ziółkowska UKS SZABLA ZĄBKI 22.01.2008
8. Olga KROT KOLEJARZ 24 KATOWICE 28.08.2008
9. Magdalena Piniewska UKS 13 BIAŁYSTOK 14.06.2008
10. Amelia Haponik UKS 13 BIAŁYSTOK 21.03.2008
11. Oliwia Dwornik GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 21.09.2010
12. Lena Witkowska KKSZ KONIN 11.01.2009
13. Nadia Jaśkiewicz UKS 13 BIAŁYSTOK 02.05.2009
14. Martyna Masłowiecka UKS 13 BIAŁYSTOK 04.10.2009
15. Maja Nikiciuk UKS 13 BIAŁYSTOK 22.02.2009
16. Patrycja Wasilewska UKS 13 BIAŁYSTOK 09.04.2009
17. Nicole Urbaszek UKS SZABLA ZĄBKI 17.11.2008
18. Gabriela LELONEK UKS SZABLA ZĄBKI 26.08.2008

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Amelia SIWEK TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 21.04.2008 wyeliminowano
- Oliwia Dwornik GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 21.09.2010 wyeliminowano
- Nicole Urbaszek UKS SZABLA ZĄBKI 17.11.2008 wyeliminowano
- Patrycja Wasilewska UKS 13 BIAŁYSTOK 09.04.2009 wyeliminowano
- Maja Nikiciuk UKS 13 BIAŁYSTOK 22.02.2009 wyeliminowano
- Martyna Masłowiecka UKS 13 BIAŁYSTOK 04.10.2009 wyeliminowano
- Nadia Jaśkiewicz UKS 13 BIAŁYSTOK 02.05.2009 wyeliminowano
- Lena Witkowska KKSZ KONIN 11.01.2009 wyeliminowano
- Amelia Haponik UKS 13 BIAŁYSTOK 21.03.2008 wyeliminowano
- Anna Wieczorek KKSZ KONIN 27.06.2009 wyeliminowano
- Magdalena Piniewska UKS 13 BIAŁYSTOK 14.06.2008 wyeliminowano
- Olga KROT KOLEJARZ 24 KATOWICE 28.08.2008 wyeliminowano
- Olga Ziółkowska UKS SZABLA ZĄBKI 22.01.2008 wyeliminowano
- Nela Maszewska AZS AWF WARSZAWA 28.10.2008 wyeliminowano
- Oliwia KORDYASZ UKS SZABLA ZĄBKI 11.11.2008 wyeliminowano
- Emilie LEDUC AZS AWF WARSZAWA 07.02.2009 wyeliminowano
- Zofia Hańczewska KKSZ KONIN 03.09.2008 wyeliminowano
- Gabriela LELONEK UKS SZABLA ZĄBKI 26.08.2008 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Amelia SIWEK TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 21.04.2008
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Oliwia Dwornik GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 21.09.2010
- Amelia Haponik UKS 13 BIAŁYSTOK 21.03.2008
- Nicole Urbaszek UKS SZABLA ZĄBKI 17.11.2008
- Patrycja Wasilewska UKS 13 BIAŁYSTOK 09.04.2009
- Maja Nikiciuk UKS 13 BIAŁYSTOK 22.02.2009
- Martyna Masłowiecka UKS 13 BIAŁYSTOK 04.10.2009
- Nadia Jaśkiewicz UKS 13 BIAŁYSTOK 02.05.2009
- Lena Witkowska KKSZ KONIN 11.01.2009
- Anna Wieczorek KKSZ KONIN 27.06.2009
- Gabriela LELONEK UKS SZABLA ZĄBKI 26.08.2008
- Magdalena Piniewska UKS 13 BIAŁYSTOK 14.06.2008
- Olga KROT KOLEJARZ 24 KATOWICE 28.08.2008
- Olga Ziółkowska UKS SZABLA ZĄBKI 22.01.2008
- Nela Maszewska AZS AWF WARSZAWA 28.10.2008
- Oliwia KORDYASZ UKS SZABLA ZĄBKI 11.11.2008
- Emilie LEDUC AZS AWF WARSZAWA 07.02.2009
- Zofia Hańczewska KKSZ KONIN 03.09.2008
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy