Turniej

Nazwa: II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadzie kobiet 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 13.11.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Julia Baranowska 86 AZS AWF WROCŁAW 28.07.2006
2. Otylia BARTOSZEK 47 UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006
3. Natalia Bilińska 36 AZS AWF KRAKÓW 20.06.2006
4. Magdalena Budnik 88 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.03.2010
5. Gabriela CIBOROWSKA 37 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 30.07.2006
6. Cecylia CIEŚLIK 1 PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005
7. Maria CISZCZOŃ 31 KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009
8. Emilia CZAJKA 13 T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005
9. Kamila Danek 35 KKS KRAKÓW 04.10.2007
10. Anna Dawidowicz 56 KS OLIMP LUBIN 24.07.2006
11. Hanna DEPTA 32 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 21.12.2006
12. Natalia DOBRYŁKO 77 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008
13. Pola Drobczyk 24 PIAST GLIWICE 14.09.2005
14. Hanna Drozdowska 48 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008
15. Łucja Drożdż 71 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.01.2009
16. Judyta Dudek 68 MUSZKIETER GLIWICE 02.01.2009
17. Roksana DYL 51 UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008
18. Lena Furman 50 AZS AWF KRAKÓW 23.07.2009
19. Oliwia GARUS 14 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
20. Emilia Gawior 67 KS SZPADA WADOWICE 26.06.2007
21. Weronika Głowa 20 AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007
22. Alicja GOCZAŁ 8 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
23. Kamila Gusta 64 PIAST GLIWICE 02.09.2008
24. Antonina Halemba 3 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
25. Małgorzata Hojda 80 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 08.02.2005
26. Wiktoria IZDEBSKA 11 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005
27. Oliwia JANECZEK 16 PIAST GLIWICE 28.01.2008
28. Zuzanna Jarosz 39 T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006
29. Wiktoria JĘDRZEJEC 10 PIAST GLIWICE 04.01.2007
30. Eszter JUHASZ 78 Węgry 12.10.2006
31. Hanna Kacała 46 SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.09.2006
32. Zuzanna Kauch 81 RMKS RYBNIK 11.09.2008
33. Lena Konarska 52 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 20.04.2009
34. Antonina Korduła 15 RMKS RYBNIK 18.11.2005
35. Weronika KOZDĘBA 12 PIAST GLIWICE 29.06.2006
36. Natalia KUBIK 44 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008
37. Amelia KWAPISZ 23 T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005
38. Anna KWIATKOWSKA 66 KSz WARSZAWIANKA 20.04.2006
39. Michalina LECH 59 KSz WARSZAWIANKA 23.05.2007
40. Hanna Łabuda 26 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008
41. Oliwia Łuszcz 65 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.07.2007
42. Maja MAJEREK 43 PIAST GLIWICE 13.06.2007
43. Zofia MAJKOWSKA 87 KSz WARSZAWIANKA 21.01.2006
44. Hanna Malicka 58 SKS FLESZ ŚWIDNICA 19.10.2007
45. Urszula Marciniak 45 UKS PIAST LEGNICA 07.08.2006
46. Anna Martyńska 72 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 02.10.2006
47. Lena MICHALSKA 55 UKS ZAWISZA KATOWICE 31.08.2008
48. Laura MISIAK 6 T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007
49. Iwona Misiak 61 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 18.10.2006
50. Wiktoria MOŃKO 82 T.S. GÓRNIK RADLIN 10.09.2009
51. Amelia Moszonka 41 SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.06.2007
52. Martyna Mróz 21 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
53. Karolina Nieczkowska 29 SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007
54. Nikola Niesyn 30 SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2007
55. Martyna Nowak 42 SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.11.2007
56. Paulina OSTROWSKA 9 PIAST GLIWICE 12.04.2006
57. Patrycja Pelon 22 UKS START OPOLE 21.02.2005
58. Liliana Porwoł 5 RMKS RYBNIK 24.05.2006
59. Julia Przywara 34 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 26.10.2005
60. Alicja PUKOWIEC 25 T.S. GÓRNIK RADLIN 19.03.2007
61. Patrycja RADWAN 17 KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
62. Zofia Radwańska 74 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 02.01.2008
63. Magda Ratyna 7 PIAST GLIWICE 01.03.2007
64. Kaja Reil 18 T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006
65. Sonia RUP 40 UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005
66. Amelia Sadowska 49 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008
67. Lena Sigurska 75 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.01.2008
68. Karolina Smerczek 76 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 20.06.2006
69. Kinga Smolarczyk 63 UKS KOSYNIER GLIWICE 10.03.2009
70. Antonina SOBCZAK 73 KSz WARSZAWIANKA 01.08.2007
71. Maria Socha 90 PKSZERM WARSZAWA 05.02.2008
72. Klara SOKALSKA 53 KSz WARSZAWIANKA 20.12.2008
73. Amelia STRASZAK 91 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 02.05.2007
74. Wiktoria Szalińska 62 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 01.10.2009
75. Aleksandra SZYMAŃSKA 4 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
76. Maja SZYMAŃSKA 27 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
77. Katarzyna Ślęzak 19 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
78. Zuzanna Środa 28 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 20.07.2005
79. Oliwia Tercjak 2 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005
80. Jagoda Tercjak 54 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.05.2009
81. Zofia USOWSKA 83 AZS AWF WARSZAWA 11.11.2007
82. Maryia Vysotskaya 38 AZS AWF KATOWICE 25.04.2007
83. Zofia Wątor 85 KS Milenium 23.05.2008
84. Maria Wilanowska 57 KSz WARSZAWIANKA 19.01.2006
85. Zofia Wisz 84 KS SZPADA WADOWICE 03.10.2006
86. Maja Wuzik 60 RMKS RYBNIK 14.03.2006
87. Maria Zając 70 MUSZKIETER GLIWICE 06.03.2008
88. Anastazja ZAZULAK 33 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005
89. Laura ZIELIŃSKA 79 KS SZPADA ŁÓDŹ 25.01.2005
90. Paulina Żabka 89 RMKS RYBNIK 17.07.2008
91. Roksana Żychowska 69 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.12.2006

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Oliwia Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005 zakwalifikowano
1. Magda Ratyna PIAST GLIWICE 01.03.2007 zakwalifikowano
3. Cecylia CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005 zakwalifikowano
4. Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006 zakwalifikowano
5. Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007 zakwalifikowano
6. Kaja Reil T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006 zakwalifikowano
7. Laura MISIAK T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007 zakwalifikowano
8. Gabriela CIBOROWSKA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 30.07.2006 zakwalifikowano
9. Oliwia GARUS SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006 zakwalifikowano
10. Katarzyna Ślęzak UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005 zakwalifikowano
11. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006 zakwalifikowano
12. Pola Drobczyk PIAST GLIWICE 14.09.2005 zakwalifikowano
12. Aleksandra SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006 zakwalifikowano
14. Weronika Głowa AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007 zakwalifikowano
15. Weronika KOZDĘBA PIAST GLIWICE 29.06.2006 zakwalifikowano
16. Maria CISZCZOŃ KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009 zakwalifikowano
17. Eszter JUHASZ Węgry 12.10.2006 zakwalifikowano
18. Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005 zakwalifikowano
19. Amelia KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005 zakwalifikowano
20. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005 zakwalifikowano
21. Nikola Niesyn SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2007 zakwalifikowano
22. Oliwia JANECZEK PIAST GLIWICE 28.01.2008 zakwalifikowano
23. Sonia RUP UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005 zakwalifikowano
24. Martyna Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007 zakwalifikowano
25. Maja SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008 zakwalifikowano
26. Anna KWIATKOWSKA KSz WARSZAWIANKA 20.04.2006 zakwalifikowano
27. Roksana Żychowska UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.12.2006 zakwalifikowano
28. Karolina Nieczkowska SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007 zakwalifikowano
29. Zuzanna Jarosz T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006 zakwalifikowano
30. Wiktoria IZDEBSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005 zakwalifikowano
31. Iwona Misiak PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 18.10.2006 zakwalifikowano
31. Wiktoria JĘDRZEJEC PIAST GLIWICE 04.01.2007 zakwalifikowano
33. Lena MICHALSKA UKS ZAWISZA KATOWICE 31.08.2008 zakwalifikowano
34. Anastazja ZAZULAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005 zakwalifikowano
35. Kamila Danek KKS KRAKÓW 04.10.2007 zakwalifikowano
36. Otylia BARTOSZEK UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006 zakwalifikowano
37. Małgorzata Hojda ZERWIKAPTUR KRAKÓW 08.02.2005 zakwalifikowano
38. Martyna Nowak SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.11.2007 zakwalifikowano
39. Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006 zakwalifikowano
40. Natalia KUBIK TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008 zakwalifikowano
41. Kamila Gusta PIAST GLIWICE 02.09.2008 zakwalifikowano
42. Hanna Malicka SKS FLESZ ŚWIDNICA 19.10.2007 zakwalifikowano
43. Łucja Drożdż AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.01.2009 zakwalifikowano
44. Jagoda Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.05.2009 zakwalifikowano
45. Emilia CZAJKA T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005 zakwalifikowano
46. Zuzanna Środa UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 20.07.2005 zakwalifikowano
47. Patrycja Pelon UKS START OPOLE 21.02.2005 zakwalifikowano
48. Alicja PUKOWIEC T.S. GÓRNIK RADLIN 19.03.2007 zakwalifikowano
49. Anna Martyńska PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 02.10.2006 zakwalifikowano
50. Hanna Drozdowska PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008 zakwalifikowano
51. Hanna DEPTA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 21.12.2006 zakwalifikowano
52. Lena Konarska AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 20.04.2009 zakwalifikowano
53. Wiktoria Szalińska AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 01.10.2009 zakwalifikowano
54. Julia Baranowska AZS AWF WROCŁAW 28.07.2006 zakwalifikowano
55. Anna Dawidowicz KS OLIMP LUBIN 24.07.2006 zakwalifikowano
56. Oliwia Łuszcz AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.07.2007 zakwalifikowano
57. Amelia Sadowska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008 zakwalifikowano
58. Urszula Marciniak UKS PIAST LEGNICA 07.08.2006 zakwalifikowano
59. Paulina Żabka RMKS RYBNIK 17.07.2008 zakwalifikowano
60. Hanna Kacała SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.09.2006 zakwalifikowano
61. Maria Wilanowska KSz WARSZAWIANKA 19.01.2006 zakwalifikowano
62. Zofia Radwańska ZERWIKAPTUR KRAKÓW 02.01.2008 zakwalifikowano
63. Maja MAJEREK PIAST GLIWICE 13.06.2007 zakwalifikowano
64. Natalia DOBRYŁKO PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008 zakwalifikowano
65. Hanna Łabuda PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008 zakwalifikowano
65. Maryia Vysotskaya AZS AWF KATOWICE 25.04.2007 zakwalifikowano
67. Maria Socha PKSZERM WARSZAWA 05.02.2008 zakwalifikowano
68. Lena Furman AZS AWF KRAKÓW 23.07.2009 zakwalifikowano
69. Wiktoria MOŃKO T.S. GÓRNIK RADLIN 10.09.2009 zakwalifikowano
70. Roksana DYL UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008 zakwalifikowano
71. Magdalena Budnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.03.2010 zakwalifikowano
72. Zofia MAJKOWSKA KSz WARSZAWIANKA 21.01.2006 zakwalifikowano
73. Kinga Smolarczyk UKS KOSYNIER GLIWICE 10.03.2009 zakwalifikowano
73. Laura ZIELIŃSKA KS SZPADA ŁÓDŹ 25.01.2005 zakwalifikowano
75. Maja Wuzik RMKS RYBNIK 14.03.2006 wyeliminowano
76. Julia Przywara BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 26.10.2005 wyeliminowano
77. Natalia Bilińska AZS AWF KRAKÓW 20.06.2006 wyeliminowano
77. Amelia Moszonka SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.06.2007 wyeliminowano
79. Michalina LECH KSz WARSZAWIANKA 23.05.2007 wyeliminowano
80. Emilia Gawior KS SZPADA WADOWICE 26.06.2007 wyeliminowano
81. Zuzanna Kauch RMKS RYBNIK 11.09.2008 wyeliminowano
82. Maria Zając MUSZKIETER GLIWICE 06.03.2008 wyeliminowano
83. Antonina SOBCZAK KSz WARSZAWIANKA 01.08.2007 wyeliminowano
84. Judyta Dudek MUSZKIETER GLIWICE 02.01.2009 wyeliminowano
85. Zofia Wisz KS SZPADA WADOWICE 03.10.2006 wyeliminowano
86. Lena Sigurska AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.01.2008 wyeliminowano
86. Zofia Wątor KS Milenium 23.05.2008 wyeliminowano
88. Klara SOKALSKA KSz WARSZAWIANKA 20.12.2008 wyeliminowano
89. Karolina Smerczek BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 20.06.2006 wyeliminowano
90. Zofia USOWSKA AZS AWF WARSZAWA 11.11.2007 wyeliminowano
91. Amelia STRASZAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 02.05.2007 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Oliwia Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005
2. Magda Ratyna PIAST GLIWICE 01.03.2007
3. Cecylia CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005
3. Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
5. Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
6. Laura MISIAK T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007
7. Oliwia GARUS SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
8. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006
9. Katarzyna Ślęzak UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
10. Aleksandra SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
11. Maria CISZCZOŃ KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009
12. Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005
13. Maja SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
14. Martyna Nowak SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.11.2007
15. Emilia CZAJKA T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005
16. Zuzanna Środa UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 20.07.2005
17. Kaja Reil T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006
18. Gabriela CIBOROWSKA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 30.07.2006
19. Pola Drobczyk PIAST GLIWICE 14.09.2005
20. Weronika KOZDĘBA PIAST GLIWICE 29.06.2006
21. Eszter JUHASZ Węgry 12.10.2006
22. Oliwia JANECZEK PIAST GLIWICE 28.01.2008
23. Sonia RUP UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005
24. Martyna Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
25. Karolina Nieczkowska SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007
26. Zuzanna Jarosz T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006
27. Wiktoria IZDEBSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005
28. Wiktoria JĘDRZEJEC PIAST GLIWICE 04.01.2007
29. Lena MICHALSKA UKS ZAWISZA KATOWICE 31.08.2008
30. Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006
31. Jagoda Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.05.2009
32. Hanna DEPTA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 21.12.2006
33. Weronika Głowa AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007
34. Amelia KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005
35. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
36. Nikola Niesyn SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2007
37. Anna KWIATKOWSKA KSz WARSZAWIANKA 20.04.2006
38. Roksana Żychowska UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.12.2006
39. Iwona Misiak PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 18.10.2006
40. Anastazja ZAZULAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005
41. Kamila Danek KKS KRAKÓW 04.10.2007
42. Otylia BARTOSZEK UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006
43. Małgorzata Hojda ZERWIKAPTUR KRAKÓW 08.02.2005
44. Natalia KUBIK TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008
45. Kamila Gusta PIAST GLIWICE 02.09.2008
46. Hanna Malicka SKS FLESZ ŚWIDNICA 19.10.2007
47. Łucja Drożdż AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.01.2009
48. Patrycja Pelon UKS START OPOLE 21.02.2005
49. Alicja PUKOWIEC T.S. GÓRNIK RADLIN 19.03.2007
50. Anna Martyńska PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 02.10.2006
51. Hanna Drozdowska PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008
52. Lena Konarska AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 20.04.2009
53. Wiktoria Szalińska AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 01.10.2009
54. Julia Baranowska AZS AWF WROCŁAW 28.07.2006
55. Anna Dawidowicz KS OLIMP LUBIN 24.07.2006
56. Oliwia Łuszcz AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.07.2007
57. Amelia Sadowska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008
58. Maria Wilanowska KSz WARSZAWIANKA 19.01.2006
59. Maja MAJEREK PIAST GLIWICE 13.06.2007
60. Maryia Vysotskaya AZS AWF KATOWICE 25.04.2007
61. Maria Socha PKSZERM WARSZAWA 05.02.2008
62. Wiktoria MOŃKO T.S. GÓRNIK RADLIN 10.09.2009
63. Roksana DYL UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008
64. Magdalena Budnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.03.2010
65. Urszula Marciniak UKS PIAST LEGNICA 07.08.2006
66. Paulina Żabka RMKS RYBNIK 17.07.2008
67. Hanna Kacała SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.09.2006
68. Zofia Radwańska ZERWIKAPTUR KRAKÓW 02.01.2008
69. Natalia DOBRYŁKO PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008
70. Hanna Łabuda PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008
71. Lena Furman AZS AWF KRAKÓW 23.07.2009
72. Zofia MAJKOWSKA KSz WARSZAWIANKA 21.01.2006
73. Kinga Smolarczyk UKS KOSYNIER GLIWICE 10.03.2009
73. Laura ZIELIŃSKA KS SZPADA ŁÓDŹ 25.01.2005
75. Maja Wuzik RMKS RYBNIK 14.03.2006
76. Julia Przywara BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 26.10.2005
77. Natalia Bilińska AZS AWF KRAKÓW 20.06.2006
77. Amelia Moszonka SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.06.2007
79. Michalina LECH KSz WARSZAWIANKA 23.05.2007
80. Emilia Gawior KS SZPADA WADOWICE 26.06.2007
81. Zuzanna Kauch RMKS RYBNIK 11.09.2008
82. Maria Zając MUSZKIETER GLIWICE 06.03.2008
83. Antonina SOBCZAK KSz WARSZAWIANKA 01.08.2007
84. Judyta Dudek MUSZKIETER GLIWICE 02.01.2009
85. Zofia Wisz KS SZPADA WADOWICE 03.10.2006
86. Lena Sigurska AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.01.2008
86. Zofia Wątor KS Milenium 23.05.2008
88. Klara SOKALSKA KSz WARSZAWIANKA 20.12.2008
89. Karolina Smerczek BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 20.06.2006
90. Zofia USOWSKA AZS AWF WARSZAWA 11.11.2007
91. Amelia STRASZAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 02.05.2007

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy