Turniej

Nazwa: Puchar Ziem Północnych - Turniej dziewcząt
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 06.11.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Zofia Wątor KS Milenium 23.05.2008
2. Maja SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
3. Eryka DE VREESE UKS TOPÓR KRZESZOWICE 28.03.2009
4. Zofia Siergiej KS SZPADA WROCŁAW. 14.11.2008
5. Martyna MILIŃSKA UKS GRYFEK SZCZECIN 06.05.2008
6. Natalia KUBIK TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008
7. Emilia Szczygieł KS OLIMP LUBIN 16.01.2009
8. Janina Kanabaj TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.09.2009
9. JULIA WINIARSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 04.03.2009
10. Natalia DOBRYŁKO PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008
11. Aniela TOŁYŻ MKS KUSY SZCZECIN 26.10.2009
12. Alicja Skalny UKS TOPÓR KRZESZOWICE 03.06.2009
13. Aleksandra ZIELIŃSKA KS Milenium 19.05.2009
14. Julia Misiewicz MKS KUSY SZCZECIN 22.04.2009
15. Maja ŚMIGIELSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.03.2009
16. Dominika Sowińska PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 14.11.2009
17. Zuzanna SOŁTYK PKSZERM WARSZAWA 08.06.2009
18. Lena KONARSKA KS SZPADA WROCŁAW. 20.04.2009
19. Jagoda TERCJAK KS SZPADA WROCŁAW. 07.05.2009
20. Łucja DROŻDŻ KS SZPADA WROCŁAW. 07.01.2009
21. Wiktoria SZALIŃSKA KS SZPADA WROCŁAW. 01.10.2009
22. Apolonia DOPIERAŁA MKS KUSY SZCZECIN 21.01.2008
23. Marialuna Kozik PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 03.08.2009
24. Julianna Borowiec TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 01.06.2009
25. Aleksandra Deneka MKS KUSY SZCZECIN 27.07.2009
26. Hanna ŚLIWIAK WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 14.09.2008
27. Milena ŁAWNIK KS OLIMP LUBIN 17.05.2009
28. Hanna Malinowska KS OLIMP LUBIN 08.01.2008
29. Dorota Niebrzydowska KS OLIMP LUBIN 02.03.2009
30. Wiktoria Wittenbeck WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.07.2009
31. Emilia Bortel UKS TOPÓR KRZESZOWICE 10.11.2008

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Zofia Wątor KS Milenium 23.05.2008 wyeliminowano
- Zuzanna SOŁTYK PKSZERM WARSZAWA 08.06.2009 wyeliminowano
- Wiktoria Wittenbeck WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.07.2009 wyeliminowano
- Dorota Niebrzydowska KS OLIMP LUBIN 02.03.2009 wyeliminowano
- Hanna Malinowska KS OLIMP LUBIN 08.01.2008 wyeliminowano
- Milena ŁAWNIK KS OLIMP LUBIN 17.05.2009 wyeliminowano
- Hanna ŚLIWIAK WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 14.09.2008 wyeliminowano
- Aleksandra Deneka MKS KUSY SZCZECIN 27.07.2009 wyeliminowano
- Julianna Borowiec TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 01.06.2009 wyeliminowano
- Marialuna Kozik PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 03.08.2009 wyeliminowano
- Apolonia DOPIERAŁA MKS KUSY SZCZECIN 21.01.2008 wyeliminowano
- Wiktoria SZALIŃSKA KS SZPADA WROCŁAW. 01.10.2009 wyeliminowano
- Łucja DROŻDŻ KS SZPADA WROCŁAW. 07.01.2009 wyeliminowano
- Jagoda TERCJAK KS SZPADA WROCŁAW. 07.05.2009 wyeliminowano
- Lena KONARSKA KS SZPADA WROCŁAW. 20.04.2009 wyeliminowano
- Dominika Sowińska PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 14.11.2009 wyeliminowano
- Maja SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008 wyeliminowano
- Maja ŚMIGIELSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.03.2009 wyeliminowano
- Julia Misiewicz MKS KUSY SZCZECIN 22.04.2009 wyeliminowano
- Aleksandra ZIELIŃSKA KS Milenium 19.05.2009 wyeliminowano
- Alicja Skalny UKS TOPÓR KRZESZOWICE 03.06.2009 wyeliminowano
- Aniela TOŁYŻ MKS KUSY SZCZECIN 26.10.2009 wyeliminowano
- Natalia DOBRYŁKO PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008 wyeliminowano
- JULIA WINIARSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 04.03.2009 wyeliminowano
- Janina Kanabaj TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.09.2009 wyeliminowano
- Emilia Szczygieł KS OLIMP LUBIN 16.01.2009 wyeliminowano
- Natalia KUBIK TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008 wyeliminowano
- Martyna MILIŃSKA UKS GRYFEK SZCZECIN 06.05.2008 wyeliminowano
- Zofia Siergiej KS SZPADA WROCŁAW. 14.11.2008 wyeliminowano
- Eryka DE VREESE UKS TOPÓR KRZESZOWICE 28.03.2009 wyeliminowano
- Emilia Bortel UKS TOPÓR KRZESZOWICE 10.11.2008 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Zofia Wątor KS Milenium 23.05.2008
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Zuzanna SOŁTYK PKSZERM WARSZAWA 08.06.2009
- Dominika Sowińska PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 14.11.2009
- Wiktoria Wittenbeck WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.07.2009
- Dorota Niebrzydowska KS OLIMP LUBIN 02.03.2009
- Hanna Malinowska KS OLIMP LUBIN 08.01.2008
- Milena ŁAWNIK KS OLIMP LUBIN 17.05.2009
- Hanna ŚLIWIAK WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 14.09.2008
- Aleksandra Deneka MKS KUSY SZCZECIN 27.07.2009
- Julianna Borowiec TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 01.06.2009
- Marialuna Kozik PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 03.08.2009
- Apolonia DOPIERAŁA MKS KUSY SZCZECIN 21.01.2008
- Wiktoria SZALIŃSKA KS SZPADA WROCŁAW. 01.10.2009
- Łucja DROŻDŻ KS SZPADA WROCŁAW. 07.01.2009
- Jagoda TERCJAK KS SZPADA WROCŁAW. 07.05.2009
- Lena KONARSKA KS SZPADA WROCŁAW. 20.04.2009
- Maja SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
- Emilia Bortel UKS TOPÓR KRZESZOWICE 10.11.2008
- Maja ŚMIGIELSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.03.2009
- Julia Misiewicz MKS KUSY SZCZECIN 22.04.2009
- Aleksandra ZIELIŃSKA KS Milenium 19.05.2009
- Alicja Skalny UKS TOPÓR KRZESZOWICE 03.06.2009
- Aniela TOŁYŻ MKS KUSY SZCZECIN 26.10.2009
- Natalia DOBRYŁKO PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008
- JULIA WINIARSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 04.03.2009
- Janina Kanabaj TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.09.2009
- Emilia Szczygieł KS OLIMP LUBIN 16.01.2009
- Natalia KUBIK TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008
- Martyna MILIŃSKA UKS GRYFEK SZCZECIN 06.05.2008
- Zofia Siergiej KS SZPADA WROCŁAW. 14.11.2008
- Eryka DE VREESE UKS TOPÓR KRZESZOWICE 28.03.2009
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy