Turniej

Nazwa: Ogólnopolski Turniej Młodzików i Dzieci
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 06.11.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Marzena LEWANDOWSKA AZS AWF WARSZAWA 23.09.2008
2. Amelia SIWEK TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 21.04.2008
3. Antonina DOBIES UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 15.01.2008
4. Eliza Bartosz DRAGON ŁÓDŹ 04.04.2008
5. Anna Wieczorek KKSZ KONIN 27.06.2009
6. Zofia Hańczewska KKSZ KONIN 03.09.2008
7. Emilie LEDUC AZS AWF WARSZAWA 07.02.2009
8. Oliwia KORDYASZ UKS SZABLA ZĄBKI 11.11.2008
9. Nela Maszewska AZS AWF WARSZAWA 28.10.2008
10. Olga Ziółkowska UKS SZABLA ZĄBKI 22.01.2008
11. Olga KROT KOLEJARZ 24 KATOWICE 28.08.2008
12. Nina Stępniewska KKSZ KONIN 19.05.2009
13. Michalina WALCZAK KOLEJARZ 24 KATOWICE 09.09.2009
14. Magdalena Piniewska UKS 13 BIAŁYSTOK 14.06.2008
15. Olimpia Szewioła UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 13.01.2010
16. Oliwia Dwornik GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 21.09.2010
17. Amelia Ostrowska UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 22.06.2009
18. Julia Ernest KLUB SZERMIERCZY AMP 24.09.2009
19. Lena Witkowska KKSZ KONIN 11.01.2009
20. Amelia PIETRZAK KKSZ KONIN 20.04.2009
21. Agata Żółtowska GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 29.05.2009
22. Michaela Nowakowska UKS SZABLA BRZOZA 03.04.2008
23. Aleksandra STAWSKA AZS AWF WARSZAWA 10.09.2008
24. Matylda KULUS KKSZ KONIN 19.11.2008
25. Alicja Szałecka IKS FENCER KONSTANCIN 07.01.2009
26. Nicola Zakrzewska KKSZ KONIN 10.07.2010
27. Dominika Gawrońska KKSZ KONIN 27.02.2010
28. Anna Piskorz KKSZ KONIN 12.01.2010
29. Maria Cieśla KKSZ KONIN 17.09.2010
30. Anna Rusak GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 27.10.2010
31. Nadia Jaśkiewicz UKS 13 BIAŁYSTOK 02.05.2009
32. Martyna Masłowiecka UKS 13 BIAŁYSTOK 04.10.2009
33. Patrycja Wasilewska UKS 13 BIAŁYSTOK 09.04.2009
34. Gabriela LELONEK UKS SZABLA ZĄBKI 26.08.2008
35. Ewa Bralewska MUKS VICTOR WARSZAWA 22.08.2009
36. Weronika Garncarz TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 07.12.2008
37. Natalia Bieńczak TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 30.12.2009
38. Karolina Manterys TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 09.07.2008
39. Małgorzata RYTEL- ADRIANIK MUKS VICTOR WARSZAWA 26.10.2009
40. Gabriela Michel-Etienne IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 11.09.2010
41. Maja Mrozek MUKS VICTOR WARSZAWA 26.02.2009

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Marzena LEWANDOWSKA AZS AWF WARSZAWA 23.09.2008 wyeliminowano
- Nadia Jaśkiewicz UKS 13 BIAŁYSTOK 02.05.2009 wyeliminowano
- Matylda KULUS KKSZ KONIN 19.11.2008 wyeliminowano
- Alicja Szałecka IKS FENCER KONSTANCIN 07.01.2009 wyeliminowano
- Nicola Zakrzewska KKSZ KONIN 10.07.2010 wyeliminowano
- Dominika Gawrońska KKSZ KONIN 27.02.2010 wyeliminowano
- Anna Piskorz KKSZ KONIN 12.01.2010 wyeliminowano
- Maria Cieśla KKSZ KONIN 17.09.2010 wyeliminowano
- Anna Rusak GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 27.10.2010 wyeliminowano
- Martyna Masłowiecka UKS 13 BIAŁYSTOK 04.10.2009 wyeliminowano
- Michaela Nowakowska UKS SZABLA BRZOZA 03.04.2008 wyeliminowano
- Patrycja Wasilewska UKS 13 BIAŁYSTOK 09.04.2009 wyeliminowano
- Gabriela LELONEK UKS SZABLA ZĄBKI 26.08.2008 wyeliminowano
- Ewa Bralewska MUKS VICTOR WARSZAWA 22.08.2009 wyeliminowano
- Weronika Garncarz TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 07.12.2008 wyeliminowano
- Natalia Bieńczak TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 30.12.2009 wyeliminowano
- Karolina Manterys TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 09.07.2008 wyeliminowano
- Małgorzata RYTEL- ADRIANIK MUKS VICTOR WARSZAWA 26.10.2009 wyeliminowano
- Gabriela Michel-Etienne IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 11.09.2010 wyeliminowano
- Aleksandra STAWSKA AZS AWF WARSZAWA 10.09.2008 wyeliminowano
- Agata Żółtowska GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 29.05.2009 wyeliminowano
- Amelia SIWEK TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 21.04.2008 wyeliminowano
- Olga Ziółkowska UKS SZABLA ZĄBKI 22.01.2008 wyeliminowano
- Antonina DOBIES UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 15.01.2008 wyeliminowano
- Eliza Bartosz DRAGON ŁÓDŹ 04.04.2008 wyeliminowano
- Anna Wieczorek KKSZ KONIN 27.06.2009 wyeliminowano
- Zofia Hańczewska KKSZ KONIN 03.09.2008 wyeliminowano
- Emilie LEDUC AZS AWF WARSZAWA 07.02.2009 wyeliminowano
- Oliwia KORDYASZ UKS SZABLA ZĄBKI 11.11.2008 wyeliminowano
- Nela Maszewska AZS AWF WARSZAWA 28.10.2008 wyeliminowano
- Olga KROT KOLEJARZ 24 KATOWICE 28.08.2008 wyeliminowano
- Amelia PIETRZAK KKSZ KONIN 20.04.2009 wyeliminowano
- Nina Stępniewska KKSZ KONIN 19.05.2009 wyeliminowano
- Michalina WALCZAK KOLEJARZ 24 KATOWICE 09.09.2009 wyeliminowano
- Magdalena Piniewska UKS 13 BIAŁYSTOK 14.06.2008 wyeliminowano
- Olimpia Szewioła UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 13.01.2010 wyeliminowano
- Oliwia Dwornik GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 21.09.2010 wyeliminowano
- Amelia Ostrowska UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 22.06.2009 wyeliminowano
- Julia Ernest KLUB SZERMIERCZY AMP 24.09.2009 wyeliminowano
- Lena Witkowska KKSZ KONIN 11.01.2009 wyeliminowano
- Maja Mrozek MUKS VICTOR WARSZAWA 26.02.2009 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Marzena LEWANDOWSKA AZS AWF WARSZAWA 23.09.2008
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Nadia Jaśkiewicz UKS 13 BIAŁYSTOK 02.05.2009
- Patrycja Wasilewska UKS 13 BIAŁYSTOK 09.04.2009
- Gabriela Michel-Etienne IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 11.09.2010
- Małgorzata RYTEL- ADRIANIK MUKS VICTOR WARSZAWA 26.10.2009
- Karolina Manterys TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 09.07.2008
- Natalia Bieńczak TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 30.12.2009
- Weronika Garncarz TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 07.12.2008
- Ewa Bralewska MUKS VICTOR WARSZAWA 22.08.2009
- Gabriela LELONEK UKS SZABLA ZĄBKI 26.08.2008
- Michaela Nowakowska UKS SZABLA BRZOZA 03.04.2008
- Agata Żółtowska GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 29.05.2009
- Martyna Masłowiecka UKS 13 BIAŁYSTOK 04.10.2009
- Anna Rusak GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 27.10.2010
- Maria Cieśla KKSZ KONIN 17.09.2010
- Anna Piskorz KKSZ KONIN 12.01.2010
- Dominika Gawrońska KKSZ KONIN 27.02.2010
- Nicola Zakrzewska KKSZ KONIN 10.07.2010
- Alicja Szałecka IKS FENCER KONSTANCIN 07.01.2009
- Matylda KULUS KKSZ KONIN 19.11.2008
- Aleksandra STAWSKA AZS AWF WARSZAWA 10.09.2008
- Amelia SIWEK TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 21.04.2008
- Maja Mrozek MUKS VICTOR WARSZAWA 26.02.2009
- Nina Stępniewska KKSZ KONIN 19.05.2009
- Lena Witkowska KKSZ KONIN 11.01.2009
- Julia Ernest KLUB SZERMIERCZY AMP 24.09.2009
- Amelia Ostrowska UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN 22.06.2009
- Oliwia Dwornik GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 21.09.2010
- Olimpia Szewioła UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 13.01.2010
- Magdalena Piniewska UKS 13 BIAŁYSTOK 14.06.2008
- Michalina WALCZAK KOLEJARZ 24 KATOWICE 09.09.2009
- Amelia PIETRZAK KKSZ KONIN 20.04.2009
- Olga Ziółkowska UKS SZABLA ZĄBKI 22.01.2008
- Olga KROT KOLEJARZ 24 KATOWICE 28.08.2008
- Nela Maszewska AZS AWF WARSZAWA 28.10.2008
- Oliwia KORDYASZ UKS SZABLA ZĄBKI 11.11.2008
- Emilie LEDUC AZS AWF WARSZAWA 07.02.2009
- Zofia Hańczewska KKSZ KONIN 03.09.2008
- Anna Wieczorek KKSZ KONIN 27.06.2009
- Eliza Bartosz DRAGON ŁÓDŹ 04.04.2008
- Antonina DOBIES UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 15.01.2008
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy