Turniej

Nazwa: V Ogólnopolski Turniej floretowy dzieci z okazji Święta Niepodległości
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 13.11.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Zuzanna Góralczyk AZS AWF POZNAŃ 04.06.2006
2. Nina LEWANDOWSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 17.12.2008
3. Maja Neumann POLONIA 1912 LESZNO 02.03.2008
4. Emilia BOGACKA POLONIA 1912 LESZNO 27.06.2008
5. Liliana Ścieszyńska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.09.2007
6. Aleksandra Nowakowska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007
7. Anna RYNKIEWICZ WROCŁAWIANIE. 28.03.2008
8. Zofia Plutecka WROCŁAWIANIE. 10.03.2008
9. Barbara Pest WROCŁAWIANIE. 05.12.2007
10. Nina Jaskólska AZS AWF POZNAŃ 15.10.2008
11. Jagoda Kowalewska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.12.2008
12. Oliwia Włosińska AZS AWF WARSZAWA 17.08.2007
13. Emilia Ziemak IKS WARSZAWA 21.08.2007
14. Maria DOMAGAŁA AZS AWF POZNAŃ 20.12.2007
15. Magdalena Mosińska MKS Świt 23.12.2008
16. Lena Łokaj AZS AWF WARSZAWA 24.08.2008
17. Zofia Mikulicka D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.11.2008
18. Lena JANICKA UKS WOŁODYJOWSKI 04.12.2006
19. Beata Marcinkowska IKS LESZNO 10.09.2008
20. Khrystyna STADNYSHYN IKS LESZNO 12.03.2008
21. Aleksandra ROGALA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.10.2008
22. Weronika WESOŁOWSKA AZS AWF POZNAŃ 10.08.2007
23. Zofia Raczyńska UKS FENIKS JABŁONNA 12.02.2008

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Zuzanna Góralczyk AZS AWF POZNAŃ 04.06.2006 wyeliminowano
- Emilia Ziemak IKS WARSZAWA 21.08.2007 wyeliminowano
- Weronika WESOŁOWSKA AZS AWF POZNAŃ 10.08.2007 wyeliminowano
- Aleksandra ROGALA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.10.2008 wyeliminowano
- Khrystyna STADNYSHYN IKS LESZNO 12.03.2008 wyeliminowano
- Beata Marcinkowska IKS LESZNO 10.09.2008 wyeliminowano
- Lena JANICKA UKS WOŁODYJOWSKI 04.12.2006 wyeliminowano
- Zofia Mikulicka D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.11.2008 wyeliminowano
- Lena Łokaj AZS AWF WARSZAWA 24.08.2008 wyeliminowano
- Magdalena Mosińska MKS Świt 23.12.2008 wyeliminowano
- Maria DOMAGAŁA AZS AWF POZNAŃ 20.12.2007 wyeliminowano
- Oliwia Włosińska AZS AWF WARSZAWA 17.08.2007 wyeliminowano
- Nina LEWANDOWSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 17.12.2008 wyeliminowano
- Jagoda Kowalewska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.12.2008 wyeliminowano
- Nina Jaskólska AZS AWF POZNAŃ 15.10.2008 wyeliminowano
- Barbara Pest WROCŁAWIANIE. 05.12.2007 wyeliminowano
- Zofia Plutecka WROCŁAWIANIE. 10.03.2008 wyeliminowano
- Anna RYNKIEWICZ WROCŁAWIANIE. 28.03.2008 wyeliminowano
- Aleksandra Nowakowska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007 wyeliminowano
- Liliana Ścieszyńska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.09.2007 wyeliminowano
- Emilia BOGACKA POLONIA 1912 LESZNO 27.06.2008 wyeliminowano
- Maja Neumann POLONIA 1912 LESZNO 02.03.2008 wyeliminowano
- Zofia Raczyńska UKS FENIKS JABŁONNA 12.02.2008 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Zuzanna Góralczyk AZS AWF POZNAŃ 04.06.2006
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Emilia Ziemak IKS WARSZAWA 21.08.2007
- Oliwia Włosińska AZS AWF WARSZAWA 17.08.2007
- Weronika WESOŁOWSKA AZS AWF POZNAŃ 10.08.2007
- Aleksandra ROGALA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.10.2008
- Khrystyna STADNYSHYN IKS LESZNO 12.03.2008
- Beata Marcinkowska IKS LESZNO 10.09.2008
- Lena JANICKA UKS WOŁODYJOWSKI 04.12.2006
- Zofia Mikulicka D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.11.2008
- Lena Łokaj AZS AWF WARSZAWA 24.08.2008
- Magdalena Mosińska MKS Świt 23.12.2008
- Maria DOMAGAŁA AZS AWF POZNAŃ 20.12.2007
- Nina LEWANDOWSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 17.12.2008
- Zofia Raczyńska UKS FENIKS JABŁONNA 12.02.2008
- Jagoda Kowalewska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.12.2008
- Nina Jaskólska AZS AWF POZNAŃ 15.10.2008
- Barbara Pest WROCŁAWIANIE. 05.12.2007
- Zofia Plutecka WROCŁAWIANIE. 10.03.2008
- Anna RYNKIEWICZ WROCŁAWIANIE. 28.03.2008
- Aleksandra Nowakowska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007
- Liliana Ścieszyńska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.09.2007
- Emilia BOGACKA POLONIA 1912 LESZNO 27.06.2008
- Maja Neumann POLONIA 1912 LESZNO 02.03.2008
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy