Turniej

Nazwa: V Ogólnopolski Turniej floretowy dzieci z okazji Święta Niepodległości
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 13.11.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Florentyna Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009
2. Alicja PARTYKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 16.09.2009
3. Michalina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.07.2009
4. KINGA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.03.2009
5. TERESA MOŚ UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2009
6. Magdalena WYSZYŃSKA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2009
7. Danuta Tym WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 20.01.2009
8. Mira WOŹNIAK AZS AWF POZNAŃ 01.02.2011
9. Nadia CHOSZCZ UKS ATENA GDAŃSK 03.03.2009
10. Alicja Ziółkowska UKS 35 BIELAWY TORUŃ 03.01.2010
11. Aleksandra Murawska UKS 35 BIELAWY TORUŃ 10.12.2010
12. BARBARA MOŚ UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 11.03.2011
13. Zofia Konieczka UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2009
14. Aleksandra TOMASZEWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 17.08.2009
15. Oliwia Buda UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.01.2010
16. Katarzyna Pierzchała WROCŁAWIANIE. 28.12.2010
17. Zuzanna Plutecka WROCŁAWIANIE. 26.06.2011
18. Małgorzata Borodziuk UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.03.2010
19. Marta Ozga UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.08.2009
20. Ida WOYNAROWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 26.07.2009
21. Alicja SZULTKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.03.2010
22. Marta Ręklewska MKS Świt 11.05.2009
23. Lena Nowak UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.02.2010
24. Olga PISAREWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.01.2010
25. Agata BROSOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.08.2009
26. Zuzanna POKORSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.09.2010
27. Anastazja DOWNAR WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 08.07.2010
28. Maja KOWALCZYK AZS AWF WARSZAWA 26.04.2009
29. Waleria Szostak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 09.09.2010
30. Ewa SIKORA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.10.2011
31. Małgorzata KORBAS AZS AWF POZNAŃ 17.07.2009
32. Zofia Moskal IKS LESZNO 05.12.2009
33. Zofia Kociubińska IKS LESZNO 14.08.2010
34. Maja KOZAK UKS 35 BIELAWY TORUŃ 04.03.2009
35. Matylda CIESIELSKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 20.06.2009
36. Hanna CZARNECKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 27.09.2009
37. Zuzanna GOCEL D' ARTAGNAN URSYNÓW 08.01.2009
38. Anna MILEWSKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 13.09.2009
39. Emilia MICHALCZYK TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.07.2010
40. Agata SZCZEGÓLSKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 13.03.2009
41. Oliwia BERUS IKS LESZNO 24.05.2009
42. Zofia Fiebig IKS LESZNO 15.09.2009
43. Natalia POLUS IKS LESZNO 03.09.2009
44. Nadia Juszkiewicz IKS LESZNO 04.05.2010
45. Maria PIETROWICZ UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 13.10.2011
46. Nina DOERING TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 23.02.2010
47. Julia CHOJNACKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 10.02.2009
48. Antonina KALISZEWSKA AZS AWF WARSZAWA 08.07.2011
49. Julianna OSTROMĘCKA AZS AWF WARSZAWA 07.12.2009
50. Maria Kilian MKS Świt 29.09.2011
51. Nina STELMASIAK D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.09.2009
52. Aleksandra JÓZEFIAK TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 11.07.2010
53. Paulina Uramowska WROCŁAWIANIE. 07.09.2011
54. Hanna RONOWSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 23.02.2011
55. Julia KRYSZTOFORSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.08.2011
56. Emilia LASIK AZS AWF POZNAŃ 20.11.2010
57. Lena Królak UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.06.2009
58. Michalina STALPIŃSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 21.03.2010
59. Natasza TABACZYŃSKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 12.03.2010
60. Magda ZIEMAK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 24.02.2009
61. Małgorzata KUŹNIK AZS AWF WARSZAWA 01.12.2010
62. Lena Wełnowska TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.11.2010
63. Zuzanna Glura TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 18.10.2011

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- Florentyna Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009 wyeliminowano
- Antonina KALISZEWSKA AZS AWF WARSZAWA 08.07.2011 wyeliminowano
- Matylda CIESIELSKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 20.06.2009 wyeliminowano
- Hanna CZARNECKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 27.09.2009 wyeliminowano
- Zuzanna GOCEL D' ARTAGNAN URSYNÓW 08.01.2009 wyeliminowano
- Anna MILEWSKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 13.09.2009 wyeliminowano
- Emilia MICHALCZYK TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.07.2010 wyeliminowano
- Agata SZCZEGÓLSKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 13.03.2009 wyeliminowano
- Oliwia BERUS IKS LESZNO 24.05.2009 wyeliminowano
- Zofia Fiebig IKS LESZNO 15.09.2009 wyeliminowano
- Natalia POLUS IKS LESZNO 03.09.2009 wyeliminowano
- Nadia Juszkiewicz IKS LESZNO 04.05.2010 wyeliminowano
- Maria PIETROWICZ UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 13.10.2011 wyeliminowano
- Nina DOERING TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 23.02.2010 wyeliminowano
- Julia CHOJNACKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 10.02.2009 wyeliminowano
- Julianna OSTROMĘCKA AZS AWF WARSZAWA 07.12.2009 wyeliminowano
- Zofia Kociubińska IKS LESZNO 14.08.2010 wyeliminowano
- Maria Kilian MKS Świt 29.09.2011 wyeliminowano
- Nina STELMASIAK D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.09.2009 wyeliminowano
- Aleksandra JÓZEFIAK TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 11.07.2010 wyeliminowano
- Paulina Uramowska WROCŁAWIANIE. 07.09.2011 wyeliminowano
- Hanna RONOWSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 23.02.2011 wyeliminowano
- Julia KRYSZTOFORSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.08.2011 wyeliminowano
- Emilia LASIK AZS AWF POZNAŃ 20.11.2010 wyeliminowano
- Lena Królak UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.06.2009 wyeliminowano
- Michalina STALPIŃSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 21.03.2010 wyeliminowano
- Natasza TABACZYŃSKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 12.03.2010 wyeliminowano
- Magda ZIEMAK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 24.02.2009 wyeliminowano
- Małgorzata KUŹNIK AZS AWF WARSZAWA 01.12.2010 wyeliminowano
- Lena Wełnowska TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.11.2010 wyeliminowano
- Maja KOZAK UKS 35 BIELAWY TORUŃ 04.03.2009 wyeliminowano
- Zofia Moskal IKS LESZNO 05.12.2009 wyeliminowano
- Alicja PARTYKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 16.09.2009 wyeliminowano
- Katarzyna Pierzchała WROCŁAWIANIE. 28.12.2010 wyeliminowano
- Michalina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.07.2009 wyeliminowano
- KINGA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.03.2009 wyeliminowano
- TERESA MOŚ UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2009 wyeliminowano
- Magdalena WYSZYŃSKA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2009 wyeliminowano
- Danuta Tym WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 20.01.2009 wyeliminowano
- Mira WOŹNIAK AZS AWF POZNAŃ 01.02.2011 wyeliminowano
- Nadia CHOSZCZ UKS ATENA GDAŃSK 03.03.2009 wyeliminowano
- Alicja Ziółkowska UKS 35 BIELAWY TORUŃ 03.01.2010 wyeliminowano
- Aleksandra Murawska UKS 35 BIELAWY TORUŃ 10.12.2010 wyeliminowano
- BARBARA MOŚ UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 11.03.2011 wyeliminowano
- Zofia Konieczka UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2009 wyeliminowano
- Aleksandra TOMASZEWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 17.08.2009 wyeliminowano
- Oliwia Buda UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.01.2010 wyeliminowano
- Zuzanna Plutecka WROCŁAWIANIE. 26.06.2011 wyeliminowano
- Małgorzata KORBAS AZS AWF POZNAŃ 17.07.2009 wyeliminowano
- Małgorzata Borodziuk UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.03.2010 wyeliminowano
- Marta Ozga UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.08.2009 wyeliminowano
- Ida WOYNAROWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 26.07.2009 wyeliminowano
- Alicja SZULTKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.03.2010 wyeliminowano
- Marta Ręklewska MKS Świt 11.05.2009 wyeliminowano
- Lena Nowak UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.02.2010 wyeliminowano
- Olga PISAREWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.01.2010 wyeliminowano
- Agata BROSOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.08.2009 wyeliminowano
- Zuzanna POKORSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.09.2010 wyeliminowano
- Anastazja DOWNAR WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 08.07.2010 wyeliminowano
- Maja KOWALCZYK AZS AWF WARSZAWA 26.04.2009 wyeliminowano
- Waleria Szostak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 09.09.2010 wyeliminowano
- Ewa SIKORA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.10.2011 wyeliminowano
- Zuzanna Glura TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 18.10.2011 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Florentyna Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Antonina KALISZEWSKA AZS AWF WARSZAWA 08.07.2011
- Zofia Kociubińska IKS LESZNO 14.08.2010
- Lena Wełnowska TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.11.2010
- Małgorzata KUŹNIK AZS AWF WARSZAWA 01.12.2010
- Magda ZIEMAK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 24.02.2009
- Natasza TABACZYŃSKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 12.03.2010
- Michalina STALPIŃSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 21.03.2010
- Lena Królak UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.06.2009
- Emilia LASIK AZS AWF POZNAŃ 20.11.2010
- Julia KRYSZTOFORSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.08.2011
- Hanna RONOWSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 23.02.2011
- Paulina Uramowska WROCŁAWIANIE. 07.09.2011
- Aleksandra JÓZEFIAK TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 11.07.2010
- Nina STELMASIAK D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.09.2009
- Maria Kilian MKS Świt 29.09.2011
- Julianna OSTROMĘCKA AZS AWF WARSZAWA 07.12.2009
- Zofia Moskal IKS LESZNO 05.12.2009
- Julia CHOJNACKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 10.02.2009
- Nina DOERING TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 23.02.2010
- Maria PIETROWICZ UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 13.10.2011
- Nadia Juszkiewicz IKS LESZNO 04.05.2010
- Natalia POLUS IKS LESZNO 03.09.2009
- Zofia Fiebig IKS LESZNO 15.09.2009
- Oliwia BERUS IKS LESZNO 24.05.2009
- Agata SZCZEGÓLSKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 13.03.2009
- Emilia MICHALCZYK TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.07.2010
- Anna MILEWSKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 13.09.2009
- Zuzanna GOCEL D' ARTAGNAN URSYNÓW 08.01.2009
- Hanna CZARNECKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 27.09.2009
- Matylda CIESIELSKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 20.06.2009
- Maja KOZAK UKS 35 BIELAWY TORUŃ 04.03.2009
- Alicja PARTYKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 16.09.2009
- Zuzanna Glura TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 18.10.2011
- Małgorzata KORBAS AZS AWF POZNAŃ 17.07.2009
- Ewa SIKORA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.10.2011
- Waleria Szostak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 09.09.2010
- Maja KOWALCZYK AZS AWF WARSZAWA 26.04.2009
- Anastazja DOWNAR WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 08.07.2010
- Zuzanna POKORSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.09.2010
- Agata BROSOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.08.2009
- Olga PISAREWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.01.2010
- Lena Nowak UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.02.2010
- Marta Ręklewska MKS Świt 11.05.2009
- Alicja SZULTKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.03.2010
- Ida WOYNAROWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 26.07.2009
- Marta Ozga UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.08.2009
- Małgorzata Borodziuk UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.03.2010
- Zuzanna Plutecka WROCŁAWIANIE. 26.06.2011
- Katarzyna Pierzchała WROCŁAWIANIE. 28.12.2010
- Oliwia Buda UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.01.2010
- Aleksandra TOMASZEWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 17.08.2009
- Zofia Konieczka UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2009
- BARBARA MOŚ UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 11.03.2011
- Aleksandra Murawska UKS 35 BIELAWY TORUŃ 10.12.2010
- Alicja Ziółkowska UKS 35 BIELAWY TORUŃ 03.01.2010
- Nadia CHOSZCZ UKS ATENA GDAŃSK 03.03.2009
- Mira WOŹNIAK AZS AWF POZNAŃ 01.02.2011
- Danuta Tym WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 20.01.2009
- Magdalena WYSZYŃSKA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2009
- TERESA MOŚ UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2009
- KINGA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.03.2009
- Michalina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.07.2009
-

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy