Turniej

Nazwa: II Puchar Polski Seniorów w szabli kobiet 2021/2022
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 27.11.2021


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Marta Aksamit 16 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 14.03.2006
2. Weronika Borkowska 15 KS KARABELA 09.10.2001
3. Zuzanna Buselt 17 KKSZ KONIN 06.05.2004
4. Zofia Cewe 20 KS KARABELA 14.05.2004
5. Zuzanna Cieślar 1 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 08.11.2000
6. Julia Cieślar 5 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 27.03.2002
7. Julia Gwoździńska 19 UKS SZABLA BRZOZA 09.07.2007
8. Kalina Kordel 12 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 31.08.2004
9. Zuzanna Lenkiewicz 8 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 22.08.2004
10. Klaudia Malgrem 9 KS KARABELA 11.11.2003
11. Agata Marciniak 13 O.Ś. AZS POZNAŃ 10.01.1999
12. Sylwia Matuszak 2 KKSZ KONIN 16.10.1997
13. Marta Okine 6 KS KARABELA 08.11.2000
14. Paulina Porada 7 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25.04.2004
15. Emilia Rowińska 11 AZS AWF WARSZAWA 10.05.2002
16. Agata Sajnóg 18 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 22.04.2005
17. Daria SKONIECZNA 10 UKS SZABLA ZĄBKI 20.11.2002
18. Angelika Wątor 3 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 19.02.1994
19. Zuzanna Wróbel 14 KS KARABELA 29.04.2003
20. Małgorzata ZAWODNIAK 4 KKSZ KONIN 16.02.2000

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Zuzanna Cieślar ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 08.11.2000 zakwalifikowano
2. Julia Cieślar ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 27.03.2002 zakwalifikowano
3. Sylwia Matuszak KKSZ KONIN 16.10.1997 zakwalifikowano
4. Zuzanna Lenkiewicz TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 22.08.2004 zakwalifikowano
5. Daria SKONIECZNA UKS SZABLA ZĄBKI 20.11.2002 zakwalifikowano
6. Małgorzata ZAWODNIAK KKSZ KONIN 16.02.2000 zakwalifikowano
7. Angelika Wątor ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 19.02.1994 zakwalifikowano
8. Marta Okine KS KARABELA 08.11.2000 zakwalifikowano
9. Paulina Porada TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25.04.2004 zakwalifikowano
10. Agata Marciniak O.Ś. AZS POZNAŃ 10.01.1999 zakwalifikowano
11. Emilia Rowińska AZS AWF WARSZAWA 10.05.2002 zakwalifikowano
12. Klaudia Malgrem KS KARABELA 11.11.2003 zakwalifikowano
13. Zuzanna Wróbel KS KARABELA 29.04.2003 zakwalifikowano
14. Marta Aksamit ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 14.03.2006 zakwalifikowano
15. Zuzanna Buselt KKSZ KONIN 06.05.2004 zakwalifikowano
16. Kalina Kordel ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 31.08.2004 zakwalifikowano
17. Weronika Borkowska KS KARABELA 09.10.2001 wyeliminowano
18. Julia Gwoździńska UKS SZABLA BRZOZA 09.07.2007 wyeliminowano
19. Agata Sajnóg ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 22.04.2005 wyeliminowano
20. Zofia Cewe KS KARABELA 14.05.2004 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Zuzanna Cieślar ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 08.11.2000
2. Sylwia Matuszak KKSZ KONIN 16.10.1997
3. Daria SKONIECZNA UKS SZABLA ZĄBKI 20.11.2002
3. Angelika Wątor ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 19.02.1994
5. Julia Cieślar ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 27.03.2002
6. Zuzanna Lenkiewicz TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 22.08.2004
7. Małgorzata ZAWODNIAK KKSZ KONIN 16.02.2000
8. Marta Okine KS KARABELA 08.11.2000
9. Paulina Porada TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25.04.2004
10. Agata Marciniak O.Ś. AZS POZNAŃ 10.01.1999
11. Emilia Rowińska AZS AWF WARSZAWA 10.05.2002
12. Klaudia Malgrem KS KARABELA 11.11.2003
13. Zuzanna Wróbel KS KARABELA 29.04.2003
14. Marta Aksamit ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 14.03.2006
15. Zuzanna Buselt KKSZ KONIN 06.05.2004
16. Kalina Kordel ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 31.08.2004
17. Weronika Borkowska KS KARABELA 09.10.2001
18. Julia Gwoździńska UKS SZABLA BRZOZA 09.07.2007
19. Agata Sajnóg ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 22.04.2005
20. Zofia Cewe KS KARABELA 14.05.2004

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy